Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Macka válasza ribarszki (#3000) üzenetére


Macka
veterán

Akkor a G25 már nem is jó? :D

(#3002) aphra2 válasza ctrl+alt+del (#2998) üzenetére


aphra2
aktív tag

Ha RBR-be bármi kérdés van, abban tudok segiteni (remélem), aktív tagja vagyok a magyar fórumnak, és bajnokságnak is.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#3003) Prego


Prego
senior tag

Borzolom még egy kicsit a kedélyeket, gondolom szerettek miatta :DDD
[Most vele szemezgetek]
A gondom csak az vele hogy rákerestem, és nagyon úgy van beállítva hogy csak PS2-höz jó ez a kormány, nekem viszont PC-hez kellene. Megvegyem nyugodt szívvel, vagy nem fog működni a PC-men? :F

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#3004) ribarszki válasza Prego (#3003) üzenetére


ribarszki
őstag

Drága bogaram, egyem a kis szivedet, remekül fog neked muzsikálni pc alatt is! A logitech oldalán megtalálod az összes drivert xp sőőőt Vista alá is még ha az adott kormáyn ps2-höz vagy 3-hoz van egyetlenem!

De még egy ilyen hülye kérdés anélkül, h visszaolvasnál 1-2 !!!!! oldalt (nem 40-et) nagyon mérges leszek és nem írok ilyen szépeket :)

(#3005) ribarszki válasza Macka (#3001) üzenetére


ribarszki
őstag

Nem! :D Milyen jó fej vagyok kímélem pénztárcáját :D

(#3006) Prego válasza ribarszki (#3004) üzenetére


Prego
senior tag

:B
oké akkor megveszem és nem zavarok többet evvel :K

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#3007) ImI87


ImI87
őstag

Holnap meglesz a G25 !!! :))
Majd jövök.............. :B ;]

(#3008) ribarszki válasza Prego (#3006) üzenetére


ribarszki
őstag

Kérdez nyugodtan ha valami nem megy, vagy nem érted csak ez az egy kérdés 6hozzászólásokként előjön, h kompatibilis-e Pc-vel. Jó játékot a kormánnyal! :)

(#3009) Prego válasza ribarszki (#3008) üzenetére


Prego
senior tag

értem én, csak konkrétan erről a típusról még sehol semmi infót-tesztet-támogatási oldalt nem találtam, a google is mindig a driving force mögé odabiggyeszti a Pro jelölést
Nah mindegy, ma este elhozom, ha máshogy nem, a szomszéd gyereket a thai box tudásommal fogom leverni :DDD

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

(#3010) Chrys_


Chrys_
addikt

Nekem valami G25 mod kellene: a gombokat át kellene rakni a kormányra, mindjárt nyerő lenne :D

(#3011) ImI87


ImI87
őstag

Apa kezdődik !!! :D

Na megvan a kormány (G25), hét elsőre nagyon dúrva :Y
Nagyon jó, nagyon szép, minden frankón működik, csak rájöttem 5 perc alatt, hogy fogalmam sincs semmiről. Se a driver beállításokról, se a játékok beállításáról, úgyhogy rengeteg kérdésem lenne, de ezt majd később...........

Adták hozzá az rFactor-t, de persze csak Demo. Nem találtam semmi Serialt vagy ilyesmit a csomagban, szóval nem lehet aktiválni, így csak Demo marad. De majd intézkedek........... ;]
Arra jó, hogy szokni lehessen, és másfél óra után már sikerült olyan kört menni, amikor végig a pélyán tudtam maradni. :B

Pár kérdés, lehet láma dolgok, de fogalamam sincs:
1.) Live for Speed oldalát néztem, és láttam, hogy egy rendes S2 verzió kb 7500Ft. Ezt muszály megvenni ahhoz, hogy tudjak játszani neten, vagy ugyanúgy vannak tört szerverek, ahol lehet játszani crack-kelt játékkal, mint mondjuk az össze FPS játék?
Még nerm mostz aktuális, mert gyakorolnom kell, csak tudnio szeretném előre.
2.) Ugyanez a kérdés az rFactor-ral kapcsolatban is, otthonra gyakorolni nyílván jó egy letöltött, crack-kelt játék, de később mió mogy megy? Kell eredeti játék, vagy vannak pl magyar szerverek, ahol lehet tolni rendes versenyeket?
3.) Lesz majd valamilyen állvány a kormánynak és a váltónak, mert az asztalom úl magas, és így nagyon kényelmetlen már 2 óra után. A kezeim nem vízszintesen vannak, hanem kicsit felfelé....... Lehet úgy használni a cuccot, hogy a váltómodult rá se dugom? Mert nekem a pillangóváltó sokkal szimpoatikusabb, így a sima váltóra nincs szükségem, és spórolhatnék vele sok helyet.

És a lényeg:

Lenne egy segítőkész és vállalkozó szellemű (budapesti) fórumtárs, akinek szintén G25-je van, és megtenné, hogy átjön hozzám hétvégén, vagy egyik délután, és bevezet az "autósport" rejtelmeibe? Beállítások, játékok, technikák, és még sok más dolog, stb stb stb.........
Természetesen nem ingyen kérném, ha pénzt szeretne, az is megoldható, vagy kaja-pia szórakozás, vagy tudok adni pár hasznos számtech alkatrészt, vagy akármit megbeszélhetünk.

Előre is köszönöm, és várom a kedves jelentkező(ke)t.......... :R :R :R

(#3012) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Sziasztok!

Cockpitet építek, és ehhez kellene tanács. Vennék valami normális kormányt, jó lenne 20.000 körül bármelyik, de nagyon vonz a kuplung pedál, meg a váltó KÜLÖN elhelyezhetősége, még ha nem H akkor is.

Nincs más megoldás mint a G25? +1 pedál meg egy váltó kéne. A kéziféket egy olcsó joyyal megoldom.

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#3013) Chrys_ válasza Gabbana (#3012) üzenetére


Chrys_
addikt

Lehet, hogy ennyiért nem fogsz kapni olyan cuccot, ami minden kikötésed teljesíti.
Van valami házilag összeállítható kormányrendszer. Mindent külön megvehetsz, moddolhatsz gyári alkatrészekből. Tudja valaki, mi az? Talán amcsi cucc...

(#3014) Chrys_ válasza Chrys_ (#3013) üzenetére


Chrys_
addikt

Meg is találtam az infót Edem 65-ös hozzászólásában: Act Labs!

(#3015) davidboy


davidboy
csendes tag

Üdv!

Szinte végig olvastam az összes hsz. ebben a kormányos topikban, információ szerzés céljából. Kocka lett tőlle a fejem. :)

Először a Logitech Formula Force EX-et néztem ki, de a 180 fokos forgásszög-et kevésnek tartom. Aztán gondoltam a L. Momo Racing-re, mivel ez 270 fokot fordul, de ahogy vissza olvastam pedál probléma miatt kétséges. Utánna pedig jön a sokak álltal ajánlott L. Driving Force Pro a maga 900 fokjával.

Főként F1-re és másodsorba túra autós modokhoz használnám rFactor-ban.
Eddig erre jutatottam és még gondolkodom a dolgon. Még jelentkezem. :))

(#3016) Chrys_ válasza davidboy (#3015) üzenetére


Chrys_
addikt

F1-ben és túraautós versenyekben asszem nincs szükség 900 fokra :) A MOMO pedálgondja meg házilag orvosolható, kifogástalanul működik azóta. Persze az igaz, új cuccot senki nem akar rögtön javítással kezdeni :D

(#3017) davidboy válasza Chrys_ (#3016) üzenetére


davidboy
csendes tag

Igen, egyetértek veled. Bőven elég lenne egy 360-fokos is. A DFP re csak azért gondoltam, mert annak már elvileg nem hibás a pedálja.

(#3018) davidboy


davidboy
csendes tag

Tisztelt DFP tulajdonosok!

Olvastam itt a fórumba egy utalást arra, hogy ez a kormány nem a legjobb F1-re. Igaz ez? És miért?

(#3019) neilszab válasza davidboy (#3018) üzenetére


neilszab
őstag

Ezt csupán azért mondják, mert a Momo úgy néz ki, mint egy F1-es autó volánja, míg a DFP egy sima kis sportkormányra hasonlít. A MOMO-on nagy pillangóváltók vannak, a DFP-én kis "pillangópöckök", ami nem jobb, nem rosszabb, csak más. Csak a dizájn és a fogás a különbség és nem kihegyezetten egyik jobb F1-re, vagy sem. Én magam részéről a DFP kialakítását részesítem előnyben, vki meg a Momo-ot szereti, ez egyéni.

Általánoságban elmondható, hogy a DFP minden szempontból egy kicsit jobb (minőség, állóképesség, képeségek, fogás, FFB) a Momo-nál, lehet hogy F1-re is, de az is lehet, hogy NEM.

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#3020) Coolter


Coolter
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy 2in1 Silver Lightning Wheel-t. Feltelepítettem a drivert és csatlakoztatás után nem ismeri fel a windows (XP SP2). Kipróbáltam a régebbi gépemen amin ugyanúgy XP van SP2-vel és ott meg felismerte. :U

Valakinek van valamilyen ötlete, hogy mi lehet a probléma?

(#3021) ribarszki válasza Coolter (#3020) üzenetére


ribarszki
őstag

Így erre a problémára ennyiből nehéz válaszolni... Valószínű a driverrel van a baj. Keress a neten újabb drivereket a kormányhoz vagy nézegess fórumokban. Az igazi probléma az, hogy ilyen kormányt vettél... :(

(#3022) davidboy válasza ribarszki (#3021) üzenetére


davidboy
csendes tag

Üdv ribarszki!

Látom, hogy te tapasztalt DFP felhasználó vagy. Tudnál infót adni arról, hogy ez a kormány mennyire alkalmas F1-hez? Már ha használsz ilyen modot. Talán a MOMO jobb válsztás erre a célra? :F Viszont a pedál probléma miatt tartok tőlle egy kicsit.

Előre is kössz a megtisztelő választ! ;)

[ Szerkesztve ]

(#3023) neilszab válasza davidboy (#3022) üzenetére


neilszab
őstag

Sztem én már válaszoltam neked...

Mégis konkrétan milyen szempontok alapján szeretnéd eldönteni, hogy alkalmas-e F1-re....hmmm? :F

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#3024) davidboy válasza neilszab (#3023) üzenetére


davidboy
csendes tag

Igen láttam és kössz, csak több ember vélemlnye is érdekel. :B

(#3025) ctrl+alt+del


ctrl+alt+del
csendes tag

Sziasztok.
A MOMO-nál hogy lehet megoldani a pedál problémát házilag ? Visszaolvastam nem egy oldalt de nem találtam. :(

(#3026) davidboy válasza ctrl+alt+del (#3025) üzenetére


davidboy
csendes tag

Üdv!

Itt a megoldás: [link]

Én most akarok kormányt venni. Gondolkozom a MOMO-n is. Mennyi idő alatt ment tökre nállad a pedálja? Szerinted megéri manapság ilyet venni ?

[ Szerkesztve ]

(#3027) renato válasza davidboy (#3026) üzenetére


renato
aktív tag

nem irom le többször, de fogjátok fel, hogy a MOMO mindenben gyengébb a DFP-nél.
szerény véleményem szerinte hülye aki azt veszi, illetve azt állitja bármiben is jobb lenne.

F1-re is tökéletes a DFP iRacing alatt ezzel nyomom, a pillangóváltók bár nem a legszuperebbek, nekem tökéletesek. enyni pénzért ne is várjunk el g25 szintű fém váltókarokat. :))

[ Szerkesztve ]

(#3028) davidboy válasza renato (#3027) üzenetére


davidboy
csendes tag

Oks, te legálább kimontad, hogy tökéletes F1-re is. :R Az eddig DFP kommentek nem szóltak F1-es tapasztalatoktól hanem főleg rally-ról.
MOMO kilőve, DFP tervbe véve. :D

(#3029) ribarszki válasza davidboy (#3028) üzenetére


ribarszki
őstag

Én F1-es ligát nyomok DFP kormánnyal, ahol az fractor F1RFT moddal megyünk. DFP-vel játszok, a 20ból 3. vagyok a bajnokságban... Igen! Tökéltetes F1-re!

(#3030) neilszab válasza davidboy (#3028) üzenetére


neilszab
őstag

Én igazából nem is értem, hogy az a kormány ami elég jó mondjuk GT-re, vagy másra, az milyen szempontok alapján ne lenne jó F1-re... mert most igazából nem tudtál meg semmit, csak hogy vki azt mondta hogy "tök jó", de az hogy te milyen szempotok alapján mérlegelnél....mitől jó egy kormány F1-re, na az nem derült ki.

És ha az az illető tök hülyeséget mond, vagy tök igénytelen és az almát is tejföllel eszi, de te meg csak úgy hiszel neki, akko mivan? :DDD :DDD (bocs ribarszki, nem személyes, de tényleg :D )

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#3031) Gabbana válasza neilszab (#3030) üzenetére


Gabbana
aktív tag

azt a mondatot várta, hogy "JÓ, VEDD MEG", és most megveszi... aki kritikát írt, akkor várni kellett más véleményére is... tökmind1, legalább nem geniust vesz..

G25-ről valakinek tapasztalata pár hét használat után???

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#3032) ImI87 válasza Gabbana (#3031) üzenetére


ImI87
őstag

nekem egy hete van G25-öm, de még nincs túl sok tapaszatalatom.
Nagyon fasza, és igényes, és hatalmas élmény az első olyan kör, amikor mér végig a pályán tudsz maradni. :DDD
Az FFB nagyon jó, és a fogása is élvezetes. Egyetül talán a váltó része kicsit "gagyi"hatású, nyeklik-nyaklik. :U De úgysem azt fogom használni, hanem a pillangóváltókat, viszont a váltó modul mégis kell a gombok miatt.
Majd még be fogok számolni, csak hétközben nincs túl sok időm játszani vele.
És jön majd egy profi is, akitől kapok segítséget. ;]

(#3033) ribarszki válasza neilszab (#3030) üzenetére


ribarszki
őstag

Micsoda? Almát tejföllel??? Soha nem enném az almát tejföllel! Ellenben a gofrit kolbásszal, a pacalt baracklekvárral, a véres májashurkát mézzel. Na az már más! Az finom, de az alma tejföllel... pfff. Még a körte talán :D

Amúgyis mit szósz be??? He? Mivan?Mivan?Mivan? :D :D

(#3034) neilszab válasza ribarszki (#3033) üzenetére


neilszab
őstag

"...a gofrit kolbásszal, a pacalt baracklekvárral, a véres májashurkát mézzel..."

Na látjátok erről bszéltem, ez az emeber teljességgel beszámíthatattlan! :D NE HIGGYETEK NEKIII! :DD :DDD

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#3035) m3tr0


m3tr0
senior tag

Sziasztok!

Nem kertelek, találtam egy nagyon nagyon jó árú porsche 911 fanatec kormányt és óriási dilemmában vagyok,hogy ezt vagy egy G25 -öt vegyek. G25 -ről hallottam sok jót, de sajnos rosszat is. A jókat nagyjából leírtátok,a rosszakat meg a társak mondták ...elromlika H váltó, kimegy belőle a lükverc,volt olyan haverom akinek még vezetéket is kellett benne forrasztani...mind1. Viszont ez a Porsche kormány nagyon jónak tűnik. A G25 sportosabb ,én driftre használnám inkább ,ezért sem tudom,hogy a Fanatec kormánya mennyire lenne jó nekem...Ha valaki tud tapasztalatot egyéb értelmes hozzászólást eszközölni kérem írjon.

Köszönöm :R

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#3036) renato


renato
aktív tag

én sem agyok alma-tejfel, de ha ránéz az ember a felhasználó adatlapjára nyilvánvalóvá válhat, hogy konyit-e valamit a témához :)

nah kicsit akkor. a g25-nekem sosem kéne, enyniért pláne, mert bár igényes és jó, FFB-re hasonló mint a DFP, gomb nekem kevés van rajta, valamint annyira nem is szép (nah jó, tecc a bőr, meg a fém, de formailag értem) valszeg jön majd egy sokkal profibb kormány, ami kicsit modernebb lesz, sok gomb, tekerők a fékerőre, etc.

szóval én a DFPnél meg egy squaslabdánál maradtam. aztán a következő hónapban veszem meg ezt (tessék mindenkinek megcsekkolni)
sim-gear
egy profi, kedvező árú H váltó. az iRacer-ek szerint nagyon komoly cucc, persze 35ezer, de valszeg nem két évre szolgál ki. és remekül is néz ki. a Frex csinál még többek közt ilyen minőségi váltót meg minden mást, de ott majd kétszer ennyi egy H váltó, ez viszont ár/teljesitmény győztes :)

aki teheti szerezze be. :) aztán majd veszek valamikor egy komolyabb pedálszettet innen. :) alig várom. komoly kormány viszont kb 150-től kezdődik, sőőt inkább 200. az nekem már nem éri meg, inkább várok egy javitott g25-re :)

pedál

(#3037) renato válasza m3tr0 (#3035) üzenetére


renato
aktív tag

személyes tapasztalatom nincs.
azt hallottam az sg.hu-n, hogy lassú lomha az FFB-je, olyan "momo-s".
amúgy jó kis kormány, bár a teljes ára, irreálisan magas. meg asszem totál műanyag a cucc, ráadásul nekem nem is tetszik.
én a helyedben megvenném a g25-öt (a logitech nem szórakozik gariztatással)
és hozzá a lent emlitett váltót :)
drága? az. de az élmény is más lesz az tuti. más kategória.

ha tanuló vagy az szopás, ha dolgozol félre lehet rá rakosgatni :)

(#3038) m3tr0 válasza renato (#3037) üzenetére


m3tr0
senior tag

köszönöm a választ,valóban nekem is a Fanatec kicsit bucsúsnak tűnik így képekről meg videókról.....viszont amit te linkeltél..váóó..lehet inkább arra kéne költeni...már melózom..szóval..akár még lnene is rá..de akkor első körben egy G25...és amellé kellene egy jó váltókar...

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#3039) renato válasza m3tr0 (#3038) üzenetére


renato
aktív tag

hát igen, tényleg nem sok azért a váltóért. a vörös nagyon pöpec lenne egy sötét szobában a monitorral megvilágitva :)
a Fanatec meg lehet jó, de szal nagy a rizikó. Gari ügyben meg nagyobb szopás szerintem. ennek ellenére csipem őket, jöjjenek csak új dolgokkal, mert kell a konkurencia a logitechnek. :))

és tesznek is azért hogy megfelelő ellenfelek legyenek:
link

a pedállal egy gond van. nekem kicsit kicsi, vézna, gyengének tűnik. olyan nemtom. bitos jobb mint a műanyag, de nem tom elképzelni, hogy nagyon tartós lenne.
az ára szerintem olyan 30-50 körül lehet.
nah most egy kétpedálos profi nyomásérzékeny pedál amit belinkeltem szállitással 76ezer asszem. a kuplungos oké drágább egy 20-assal kb, de az véleményem szerint közel örök élet, és annál jobb nincs :) de persze ez még sok idő nekem is :)

majd ha megjött a H váltó csinálok videót, meg megirom milyen, ha érdekel :)
bár addig a fizunak is meg kéne jönnie :D

(#3040) renato válasza m3tr0 (#3038) üzenetére


renato
aktív tag

amúgy mivel tolod? :U
mármint szimre gondolok

[ Szerkesztve ]

(#3041) m3tr0 válasza renato (#3040) üzenetére


m3tr0
senior tag

Live For Speed X verzióban Drift, S2 Z-ben pedig néha körözgetek..de driftre kellene már egy normális kormány...és a kuplung nagyon sokat dob a G25-ön..amúgy próbáltam rFactort,GT Legendset..de ezekhez már kormány kell,amúgy LFS-t egérrel játszom-->igen elég perverz vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#3042) renato válasza m3tr0 (#3041) üzenetére


renato
aktív tag

jaja :D én is úgy teszteltem anno az első verziót :)
jó is az arra, hogy rájöjjön az ember kormány kell neki :)
akkor gondolom a verseny annyira nem érdekel :D iRacing elvből nem? sok érte a pénz mi? :))

(#3043) m3tr0 válasza renato (#3042) üzenetére


m3tr0
senior tag

nem is a pénz sok érte..annyira nem köt le a körözgetés,de ha lenne kormányom lehet többet versenyeznék.LFS S2-m megvan azt megvettem netről...szal egy jó játékért nem sajnálom a pénzt

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#3044) m3tr0


m3tr0
senior tag

Találtam egy jónak tűnő G25 -öt,használt de még elég sokáig garos.(2009.08)
Úgy döntöttem megveszem,de nincs túl közel..szóval mire figyeljek vásárláskor mit nézzek meg rajta mindenképp? Ha valaki látja gyorsan írjon ,mert még ma elhoznám!
Köszönöm a gyors válaszokat előre is! :R

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#3045) renato válasza m3tr0 (#3044) üzenetére


renato
aktív tag

hát jó kérdés. esztétikailag rendben van-e mindenhol. nincs e repedés, kormányt megforgatni, pedáloknak megfelelő-e a keménysége, nem lötyögnek-e. pillantók is jók-e, gombok sem nyomódtak-e be. bár a legjobb lenne a helyszinen kipróbálni.

ha nem megy, akkor ezeket az alapdolgokat meglesed és nem érhet meglepetés véleményem szerint. aztán hajrá :)

(#3046) renato válasza m3tr0 (#3043) üzenetére


renato
aktív tag

ezt meg jaja, értem, jól is teszed :)

(#3047) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

LFS2 -ben hogy lehet beállítani a pedálokat? Nekem nem engedi a pedál-t használni.

Logitech Vibration Feedback wheel -em van.

(#3048) m3tr0 válasza [CS]Blade2 (#3047) üzenetére


m3tr0
senior tag

ki kell választani felül a joy/kormány menüt és azon belül már szépen be lehet állítani mindent,amúgy melyik verzióról van szó?

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#3049) [CS]Blade2 válasza m3tr0 (#3048) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Kiválasztom a kormányt, és beállítom a jobbra balra kanyarodást, de a gáznál hiába nyomom le a gázpedált, nem történik semmi. Engedi pl. a váltókarokra, vagy gombokra tenni a gázt, da a pedálokat nem engedi semihez :F

Verzió: valami LFS S2 ALPHA V - netről, csak az első autó van benne, de nekem pont az kell, azt könnyű irányítani ;]

[ Szerkesztve ]

(#3050) m3tr0 válasza [CS]Blade2 (#3049) üzenetére


m3tr0
senior tag

kormány/joy menü alatt van ilyen hogy:gáz/féktengelyek..válaszd a "külön"-t aztán kuplung tengely..majd lentebb a tengelyek/FF menüben kalibráld a kormányt..bár nekem nincs kormányom én biztos ott próbálnám...egyebet nem tudok elmondani :D
ha fent van a kormányhoz a progi..meg ezeket megnézed jónak kell lennie... :U

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.