Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13801) TannerHUN válasza Met (#13621) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Szia!

Bocs a késői válaszért, de napok óta nem olvastam a topicot...
Szóval van még a Race 07 széria. Ez is nagyon jó szimulátor. Steam-en megvásárolható az egész pakk (alapjáték+kiegészítői). Van itt a PH!-n egy topicja is (Ez) és van egy liga is amiben páran játszunk (Ez). Ha gondolod ugorj be, tudunk segíteni! :)

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#13802) VegyesTamás válasza Zozzer888 (#13796) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

DFP-t DFGT-t ajánlanám, mert jó feeling a botváltó, vagy kézinek és jó és ha szépen akar menni akkor 500 fok is kéne hozzá, na meg a momo sem egy mai darab. Viszont múltkor láttam 8k ért egyet annyit mondjuk simán megér

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13803) szatocs


szatocs
őstag

Na, nem semmi dologgal találkoztam, szépen le van törve egy darab a kormány tengelye körül. Hogyan tovább? :D

Mesteri képek és videó a jelenségről (és a koszról) <<< itt >>>

=== Szatocs ===

(#13804) Zozzer888 válasza VegyesTamás (#13802) üzenetére


Zozzer888
addikt

Ja, az lenne az igazi, csak annyit nem akar rászánni: /
Jaja, annyiért nem lenne rossz.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#13805) thedriver válasza szacsa33 (#13792) üzenetére


thedriver
tag

Azt honnan hozzák ki rendelés esetén? Valaki rendelt már onnan? Gariztatás hogy működik ott?

The Driver

(#13806) Jack@l válasza szatocs (#13803) üzenetére


Jack@l
veterán

Fényképet hogy okuljunk, és olvass vissza 1 oldalt. (csapágyház téma)
UI: mennyi idős volt?

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13807) szatocs válasza Jack@l (#13806) üzenetére


szatocs
őstag

Írtam fentebb, 6 éves. 100%-on hajtottam mindig, mind profilerben, mind játékban.

=== Szatocs ===

(#13808) VegyesTamás válasza szatocs (#13803) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ez a csapágyház fakereszt :( keresd meg Brain75 kollégát és vegyél tőle egy másik erősebb csapágyházat! :K

azért van ilyen hangja mert a motor fogaskerék nem ér bele rendesen a fogárokba, és kvázi darálja azt. Ha szerencséd van a nagy műanyag fogaskerék még nem kopott el használhatatlanná.

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13809) szatocs válasza VegyesTamás (#13808) üzenetére


szatocs
őstag

Na, sikerült vele beszélnem, ez lesz a megoldás. :)

=== Szatocs ===

(#13810) VegyesTamás válasza szatocs (#13809) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

am nem ártana kitakarítani a motorjaidat!!! ha jól látom kormolt már :( bízd rá Brain75 -re mert lassacskán eldurrantja a mosfeteket :( nem ördögöt festek a falra, de ha megnövekszik az ellenállás akkor ez lesz, és 6 év sem kevés idő, és jobb félni mint megilyedni

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13811) szatocs válasza VegyesTamás (#13810) üzenetére


szatocs
őstag

Hát amit el kell vele végezni, az meg lesz. Volt loginál egy 50%-os kedvezményen annak idején, szépen el is vették, gondoltam pedig most, hogy majd veszek egy G27-et féláron. Hát így marad ez.

6 év alatt azért kapott, SimCo-ban játszottam sokat, endurance versenyeken is voltam. Volt, hogy 6 órát egyedül ültem végig. Így kb csoda, hogy eddig bírta.

Fogaskerekeket amúgy lehet cserélni?

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#13812) VegyesTamás válasza szatocs (#13811) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Igen elég szépen bírta ám :R :) ha van alkatrész elv a kicsi ellenállásokon kívül mindent lehet :) (kivéve ha van spec gép akor azt is :D ) ha van Brain75-nek alkatrésze akkor azt is lehet, ha már nagy a holtjáték, de ha jó akkor fölösleges szinte :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13813) Joshi


Joshi
titán

Mivel senki nem reagálta le a kérdésemet megpróbálom még1x. :D Most honnan érdemes Thrustmaster TH8 RS váltót venni? Tavaly még láttam egy-két hazai webshopban de most egyáltalán nincs. Mi lehet ennek az oka?

(#13814) Jack@l válasza Joshi (#13813) üzenetére


Jack@l
veterán

Legolcsóbban sztem itt(de csak rendelésre): [link]
Az oka egyszerű, rohadtul nem keresi senki, mert annyira jól élünk :)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13815) Joshi válasza Jack@l (#13814) üzenetére


Joshi
titán

Én is csak ezt találtam de akkor holnap felhívom őket. THX. :R

(#13816) akela91 válasza Joshi (#13815) üzenetére


akela91
addikt

Szia. Beszéltem velük a héten, és nincs, nem tudnak beszerezni. Egy külföldi oldalt találtam ahol van 41 + szállításért...

[ Szerkesztve ]

(#13817) Brain75


Brain75
senior tag

Na emberek átesett az ötödik kormány is a csapágyház cserén.
Hát azt kell mondjam rohadt jó lett az (után gyártott csapágyház).
A G27 még csendesebb lett és a G25 is jóval halkabb mint az eredeti csapágyházzal.

Van még belőle tehát ha valakinek ilyen problémája van akár G25-ön akár G27-en akkor nyugodtan keressen meg.

Egy kis kedvcsináló.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13818) Joshi válasza akela91 (#13816) üzenetére


Joshi
titán

Csak azt nem értem hogy ha nem tudnak beszerezni akkor miért van kint az oldalukon. :( A linket megadnád PÜ-ben?

(#13819) stairmaster válasza Joshi (#13818) üzenetére


stairmaster
tag

Ezt is megpróbálhatod vagy a német amazont

(#13820) szatocs válasza Brain75 (#13817) üzenetére


szatocs
őstag

Egyet azért tegyél nekem félre. :D

=== Szatocs ===

(#13821) Brain75 válasza szatocs (#13820) üzenetére


Brain75
senior tag

A tied félre van rakva. :C :C

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13822) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Agromash expon sbr racing simulatort ki lehet próbálni!!! *-* T500 RS van rajta csr pedálok loadcell *-* brutál :D este lesz videó :P

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13823) VegyesTamás válasza Brain75 (#13817) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Pont ezen gondolkodtam a múltkor, és arra jutottam, higy elvileg halkabbnak kell lennie, mert nagyobb felület, és másfajta anyag, jobban elnyeli a hangot, és tényleg :R :)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13824) Jack@l válasza VegyesTamás (#13823) üzenetére


Jack@l
veterán

Vagy akár kevésbé hajlik ki és rezonál mint a kis papír műanyag, ezzel a fogaskerekek is jobban illeszkednek, ki tudja ezt már... :)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13825) Brain75 válasza VegyesTamás (#13823) üzenetére


Brain75
senior tag

Az biztos hogy jobbat terveztem mint az eredeti.
A tervezés az én munkám volt a marós már a kész rajzot és méreteket kapta meg. :DD :DD

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13826) VegyesTamás válasza Brain75 (#13825) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Szép munka nagyon :) :R

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13827) RSVRocky


RSVRocky
csendes tag

az ígért videó az előző kormányomról: Thrustmaster T100 FF

[link]

[ Szerkesztve ]

(#13828) RSVRocky


RSVRocky
csendes tag

Sziasztok!

egy haverom szeretne venni egy budget kormányt, és használtan már jó áron hozzá lehetne jutni egy Logitech MOMO Racing Force Feedbackhez.
Van tapasztalatotok ezzel a kormánnyal? Tartósak? Jelenleg PC-vel használná, de később lehet beruházna PS3-ra. Úgy látom működik ez a Gran Turismóval.

(#13829) VegyesTamás válasza RSVRocky (#13828) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

De csúnya volt a vidiben a hangja a kormányodnak :(

Momo tartós egy darab de nem mai, tehát így kell gondolkodni! Az árában 8-10k ért jó választás, ha megkíméltet fog ki, és alig használtat :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13830) RSVRocky válasza VegyesTamás (#13829) üzenetére


RSVRocky
csendes tag

Kösz a gyors választ!

Sajna a Thrustmaster engem is lesokkolt, gondolhatod . . .

A MOMO bizalomgerjesztő. De mindenhol úgy írják, hogy csak PC-re jó, viszont a YouTube tele van Gran Turismós videókkal, ahol mindenhol írják, hogy IGEN, működik vele. Lehet más PS játék nem támogatja és ezért nem tüntetik fel?

(#13831) VegyesTamás válasza RSVRocky (#13830) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Pár nagyobb játék támogatja úgy tudom, de nem mindegyik tökéletesen, szal elvileg hivatalosan nem jó hozzá, de fölismeri, ad ffb-t gáz fék kormány szépen megy, de a gombok nem nagyon. Ilyesmiket hallottam róla.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13832) VegyesTamás válasza Jack@l (#13824) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

A lényeg, hogy jobb lett :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13833) szacsa33 válasza thedriver (#13805) üzenetére


szacsa33
tag

Nem tudom megmondani,én még nem rendeltem tőllük.

szacsa

(#13834) stairmaster válasza RSVRocky (#13830) üzenetére


stairmaster
tag

A MOMO-val lehet játszani GT5,GT6-ot gáz,fék, kormányváltó, kormány hibátlanul megy. Menüben kormány elforgatással lehet menni jobbra balra, és gázzal okézni.

(Dirt3-nál nem csinál semmit)

(#13835) djrobaa


djrobaa
aktív tag

Sziasztok.

Szerintetek mekkora a különbség a CSR Elite és a ClubSport V2 pedálok közt? Kinézet-et zárjuk ki most. Igazából a leirásban csak 2 vagy 3 dolog van ami az Elite-ben nincsen benne, de nem tudom azoknak mi a jelentőségük. Árban is van némi különbség köztük. Nem is kicsi. Azért kérdem mindezt, mert ezek közül valamelyiket tervezem megvásárolni.

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#13836) tikshow válasza djrobaa (#13835) üzenetére


tikshow
addikt

Érzésre jobb a Clubsport, de gyorsabb nem leszel tőle. Ott ugye van hidraulikus folyadék a féknél, a kuplungot megpróbálták úgy csinálni, hogy visszaadja egy versenyautó kuplungpedálját.

Az, hogy fogaskerekes vagy mágneses elvű a pedálok érzékelése szerintem nem oszt, nem szorozz.

Ha szeretnél Fanatec kormányt is venni, akkor Value Packba válassz egy CSR Elite-el felszereltet, mert így jóval olcsóbb, ha nem akkor szerintem mehet Clubsport V2, ha belefér az a 100 euro plusz.

[ Szerkesztve ]

(#13837) djrobaa válasza tikshow (#13836) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Kormányom az van egy gt3. Tehát akkor lényegében nem sok eltérés van ami érezhető lenne verseny közben. Akkor ezen még gondolkodom. Néztem ISR videókat is amiben bemutatják a pedálokat, de sajna nem tudok angolul csak nagyon minimálisat így aztán nem értem, hogy mit beszélnek. 😅

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#13838) akela91 válasza djrobaa (#13837) üzenetére


akela91
addikt

Én is nézegettem, de nem találtam annyi okot, hogy megérje a 100Eur felárat. :) Ha adnák ugyanúgy packban, és mondjuk 50-60Eur lenne a különbség, akkor megérné.

[ Szerkesztve ]

(#13839) RSVRocky


RSVRocky
csendes tag

Szeretnék hosszabb USB kábelt a kormányomhoz (PS3 és Fanatec GT3). Van ebben bármi speciális? Sebesség? Nyomdához valóak megfelelőek? Kösz!

(#13840) Tomdriver válasza tikshow (#13836) üzenetére


Tomdriver
őstag

+ tud még ABS érzetet, persze olyan gamek-nél, ahol ez megjelenik FFB-ként
- nem kapsz hozzá olyan kitet (persze felárért) amivel függesztheted a pedáljaidat, ha éppen ahhoz van kedved. Az Elite-hez van ilyen.
100 € felárat nem ér meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#13841) Tomdriver válasza tikshow (#13836) üzenetére


Tomdriver
őstag

Ha szeretnél Fanatec kormányt is venni, akkor Value Packba válassz egy CSR Elite-el felszereltet, mert így jóval olcsóbb, ha nem akkor szerintem mehet Clubsport V2, ha belefér az a 100 euro plusz.

Továbbra is a javaslatom: [link]
Nem bántam meg! :)

[ Szerkesztve ]

(#13842) Jack@l válasza RSVRocky (#13839) üzenetére


Jack@l
veterán

Az össz kábelméreted ne legyen több 2,5 méternél, vagy esetleg aktív usb-hubon keresztül vezesd(bár ott meg egyéb gubancok lehetnek az usb-vel)
Amúgy kipróbálod egy másfél méteres usb2-es hosszabbítóval, azt vagy hülyül, vagy nem.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13843) RSVRocky válasza Jack@l (#13842) üzenetére


RSVRocky
csendes tag

jelenleg lehet olyan 1,5 méteres kábel hozzá, így pontosan elér, kicsit feszes. Gondoltam rendelek 3 métereset, de akkor inkább próbáljak nyerni valahogy pár centit?

(#13844) Jack@l válasza RSVRocky (#13843) üzenetére


Jack@l
veterán

Azzabaaj, hogy valószínű passzív az eszköz ami a kormányban van, és azoknak nem túl jó a 2,5 méternél hosszabb zsinór. Aktív eszközöknél lehet hosszabb is. Szerintem a 3 méter + 1,5 méter saját drót már nagyon hosszú...
(a kábelfeszülés se jó dolog)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13845) RSVRocky válasza Jack@l (#13844) üzenetére


RSVRocky
csendes tag

saját drót így nem lenne

(#13846) r3ccardo


r3ccardo
tag

Üdv!

Van egy thrustmaster f430om törött fékpedállal. Az ilyen kormány http://www.pchost.hu/aruhaz/product_info.php?cPath=57_213&products_id=8132
fékpedálja kompatibilis lenne hozzá?

(#13847) Jack@l válasza r3ccardo (#13846) üzenetére


Jack@l
veterán

Azt ne mond, hogy egy eltört hulladék után egy másikat akarsz venni, ami később ugyanúgy eltörik?
A kérdésre a választ szerintem a mérnökökön kívül senki nem tudja így látatlanban. Ha a dugó teljesen megegyezik én aszondom elég nagy rá az esély, mert ezek ugyanarról a futószalagról kerülnek le...(de lehet trükköznek és direkt megvariálták a láb-bekötést)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13848) RSVRocky válasza r3ccardo (#13846) üzenetére


RSVRocky
csendes tag

a képekből úgy nézem, hogy ugyanaz a csatlakozójuk, szóval elméletben igen :)

(#13849) r3ccardo válasza Jack@l (#13847) üzenetére


r3ccardo
tag

Kölcsönkaptam kipróbálni egy ismerőstől, és persze hogy nálam nyeklett meg. Azóta egy dfgt boldog tulajdonosa vagyok, de törött lábszárral nem fogom visszaadni az f430at, és most használtan tudnék venni pedált.

(#13850) Joshi válasza Jack@l (#13842) üzenetére


Joshi
titán

Nekem a G25 3m-es usb hosszabítóval van a pc-re kötve de minden jól működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.