Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) zolee5016 válasza VegyesTamás (#13450) üzenetére


zolee5016
őstag

én meg soknak találok egy 8-10 perces rally szakaszt
háhá..ezért szeretem jobban a WRC-szériát mint a Dirt-eket....jobb hosszú versenyeket nyomni....
és te nem automatázol ugye??? WRC 2 óta manuallal gyakorlom....leizzadok vele rendesen(igaz szekire téve a váltó)......ezért is szeretem,hogy nem a kormi mellé van applikálva a váltó,hanem oda teszem ahol kézre esik..........

.

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#13452) PéterM


PéterM
újonc

Sziasztok!

Nemrég vettem egy GT3RS-t. Akinek ilyen van, megmondaná nekem, hogy működik neki? Az enyém már a kicsomagolás pillanatában beállította a kedvem, mert valami pöcök vagy mi el van benne törve és forgatás közben hallani, hogy "repked" a kormánykerékben. Minden gomb működik, szóval nem tudom mi lehet az. De a zavaró dolog, a kicsit sem sima forgás. G25-öm volt korábban, az zajos volt ugye, mert fogaskerék. Gondoltam a szíjas cucc majd baromi csendes lesz. Nem az és a jutub vidik alapján, ez még rendben is van. De. A nem sima forgás alatt azt értem, hogy minden fok elfordulást érezni, "rücskös" érzést ad. Mint mondjuk egy csapágy már berágja magát a gyűrűbe, vagy ilyesmi. És néha olyan hangot is hallani, mintha valami műanyag rész összeérne, nyüszög kicsit, de csak amikor jobbra van tekerve,135 fok felett kb., de csak olyan 10-15 fokon át. És nem mindig. Ok, ez biztos nem általános dolog, de a rücskös feeling az remélem másnál is jelen van. Csak nem válaszolt még egy GT3 tulaj sem erre a kérdésemre. A Fana vevőszolgálatot nem keresem még fel, mert úgyis azt mondják ez ok. És feleslegesen nem is akarok hülyét csinálni magamból.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#13453) Joshi válasza zolee5016 (#13451) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem a váltót túl messze és magasra tetted, próbáld meg kicsit közelebb tenni a kormányhoz és a kormány középvonalától alacsonyabbra. A valóságban is a kormánykerékhez képest alacsonyabban van a váltó. Persze a versenysportban nincs annyira lent de nálad úgy tűnik mintha még magasabban is lenne mint a kormány.

(#13452) PéterM: Fanatec kormányom nincs viszont van egy tescós fogyasztásmérőm amiben ugyancsak zörög valami tárgy, de szerencsére ez nem befolyásolja a működését. :DDD Reméljük nálad is ez a helyzet. ;)

[ Szerkesztve ]

(#13454) zolee5016 válasza Joshi (#13453) üzenetére


zolee5016
őstag

hát...198cmm magas volnék.. :K .és kb ez a kényelmes pozició(ets2 -kb 2 órás fuvar manualban végigvátva...jobb kéz szinte végig a váltón,és mégse fáradok el)
Csalóka a kép...a váltó gomb az pont a a kerék közepével egy magasságban van...

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#13455) tikshow válasza PéterM (#13452) üzenetére


tikshow
addikt

Vedd fel videora - vhogy hallatszodjon - es irj rajuk. Nem normalis a dolog.

(#13456) Brain75 válasza Tecsa (#13446) üzenetére


Brain75
senior tag

Az a notebook valószínű Dell. Én is dolgoztam Dell szervizben és a Next Business Day-t komolyan kell venni.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13457) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Nekem egy ilyenre sikerült szert tennem nemrég.
A cockpithez G25 "járt", de alig pár ezres ráfizetéssel sikerült egy makulátlan G27re cserélni.
Egyelőre csak a régi klasszikusokat nyomom rajta (lfs, dirt 2-3, Gt5)

(#13458) Tecsa válasza Brain75 (#13456) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Igen Dell ezután nem is lesz más gépem, businnes kategóriás Dell!

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#13459) Tecsa válasza AndrewTdi (#13457) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Jól néz ki a cucc! Nem zavaró, hogy a koránytartó rúd a lábaid között van? Amikor manuális váltóval vezetek néha ballal is fékezek, na meg a heel toe. Félek, hogy útban lenne!

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#13460) VegyesTamás válasza zolee5016 (#13451) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Hát én manuális h váltó + kuplung + RBR :D és RBR-ben 8-10 perc sok :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13461) AndrewTdi válasza Tecsa (#13459) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Ettől én is féltem amig bele.nem.ültem. a láccat ellenére.nem.ér.le annyira a kormánytartó, amennyire hittem. Tuéajdonképpen logikus. Vezetls kpzben sem.lr össze sem a vádlid, sem a bokád. Egyátslán nincs útban seü ballébféknél, sem jobbláb gáz-féknél. Amellett állítható az ülés és pedál közötti távolság, apedál és a kormány közötti, az ülés és korüány közötti táv, továbbá a kormány magassága és dőlésszge. Illetve az ülésnek 3 helyzete van.
Már csak karos kéziféket szeretnék csinálni a váltó mellé.

(#13462) VegyesTamás válasza AndrewTdi (#13461) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Kézit kábeleset, vagy olyat amit én szoktam hozzá csinálni? :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13463) stairmaster


stairmaster
tag

Ha valaki kedvet kapna csinálni ülést itt az enyém is mintának! :)

[ Szerkesztve ]

(#13464) GhanBuri Ghan válasza VegyesTamás (#13434) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Köszönöm a válaszokat!

(#13465) AndrewTdi válasza VegyesTamás (#13462) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Mutass csak képeket! Érdekel a te verziód! :R

Vezetékesre gondoltam

[ Szerkesztve ]

(#13466) VegyesTamás válasza GhanBuri Ghan (#13464) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Nincsmit! :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13467) VegyesTamás válasza AndrewTdi (#13465) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

https://www.dropbox.com/sh/2k0zc4vrd8n439j/vTjLpnF-MV

Kicsit kókány, de nem kell belenyúlni az elektronikába. Persze ezt lehet szebbre is csinálni. :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13468) AndrewTdi válasza VegyesTamás (#13467) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Ha elképzelem igényesebben, még jó is lehet. Mennyiért szoktad csinálni?

Bár egy kicsit vezélyesnek látom. Picit jobban ráránt az ember... :U

[ Szerkesztve ]

(#13469) VegyesTamás válasza AndrewTdi (#13468) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Idáig 1-et csináltam és magamnak nem kértem el pénzt. :D nemtudom. Nekem nem tűnik annyira veszélyesnek még a verseny hevében sem törtem el semmit. Otthon ugyanilyet használok csak az bill gombot nyom. :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13470) atomeec


atomeec
senior tag

Böngészem már vagy fél órája a topikot, de nem találtam semmit ezzel kapcsolatban, így megkérdem. Valakinek tapasztalata G25/G27 kormánykerék cserélésében? Találtam ebay-en litván adapter-t, nem tűnik rossznak, de hátha valaki csinált már ilyet a fórumon és mielőtt hülyeséget csinálok, leállít :DDD

(#13471) Tecsa válasza atomeec (#13470) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Korábban ennek én neki akartam futni. Egy dologra hívták fel a figyelmem. Az nagyon fontos, hogy ne legyen nagyon nehéz a új kerék, ne terheld vele feleslegesen az amúgy nem az örök időnek gyártott műanyag csapágyházat.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#13472) atomeec válasza Tecsa (#13471) üzenetére


atomeec
senior tag

Köszi. Pont erre volt szükségem. Akkor nem erőltetem, mert már két éve tökéletesen megy a kormány. Esetleg láttam korábbi hozzászólást, hogy maratnak fémből csapágyházat...viszon annyi ráköltéssel lehet már lassan ott lennék, hogy lecseréljem egy T500 RS-re. Persze ahhoz meg váltó még majd 40 rugó...na, akkor marad így ahogy van, ne rontsam el, ha egyszer nincs baja :) (leszámítva a motorok fogaskereinek hangját, de azt már orvosoltam még az elején, 2 csavar és jobb mint az új :DD ).

(#13473) Tecsa válasza atomeec (#13472) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Én is erre az álláspontra jutottam. Jó ez ahogy van.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#13474) Jack@l válasza atomeec (#13470) üzenetére


Jack@l
veterán

Ha az megnyugtat, haverom fanatec-en nemrég cserélt kereket alu sportkormányra, és nagyon frankón működik.
Jópár leírást találsz G27-re neten. Egyet nem kell elfelejteni, a "kormányrúd" műanyagból van és a motorok at is hobban terheled. Szóval izomból nem kell majd rángatni. Ha nem félted a kormányod(gariját) és van némi sütnivalód, vágj bele.
Ja, meg ne ilyen batár nagy 35 centis kormányt rakj rá. Lyukak helyét figyeld nagyon! (több fajta csavar elhelyezés van sportkormányoknál)

UI: ha meg minden jó vele, akkor kár piszklálni

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13475) Jack@l válasza VegyesTamás (#13467) üzenetére


Jack@l
veterán

Légyszi, csak így ne gányoljatok tömegével! (és a jószándék beszél belőlem)
Most néztem meg, ebayen egy rezgőmotoros kínai gamepad 2000 ft, valamelyik gomb lábára, vagy axis-ára ráköttök egy gombot vagy potit és lesz külön usb-s frankó kéziféketek.
Nem kell megbontani semmit, egy fűrésszel, akár fából vagy vasból kivágva összecsavarozva tök egyszerűen olcsón megoldható.
Nemsokára nekünk is lesz, ha lesz rá idő.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13476) atomeec válasza Jack@l (#13474) üzenetére


atomeec
senior tag

Igen. Nagyrészt kamionozom és kicsit kicsinek érzem a méretét. Nem akarok busz méretűt, meg azt sem hogy jobb lenne-e érzésre. Gari nincs rajta már meg a fúrás-csavarozás miatt sem. Viszont jelenleg tökéletes, nemrég takarítottam ki a pedállal együtt. Még emésztem aztán ki tudja :) Hirtelen felindulás, de nem akarom megbánni.

(#13477) stairmaster válasza atomeec (#13476) üzenetére


stairmaster
tag

az a fúrás-csavarozás pontosan mit takar? :)

(#13478) atomeec válasza stairmaster (#13477) üzenetére


atomeec
senior tag

Gondolom már ismert a dolog, a harántfogazott fogaskerekek a motor tengelyének a végein erőhatás hatására hangot adnak ki (mivel van egy kis holtjátéka a tengelynek). Tehát hosszanti irányban mozog, illetve csapódik. Ez használat közben olyan hangot ad, mintha darálna valamit...Ez engem nagyon zavart és viszonylag gyorsan találtam megoldást is (a hangról youtube-ra raktam fel videót, elnézést de nem tudom most linkelni, atomeec név alatt futok ott is, és csak két videóm van, meg lehet könnyen találni :) ).

Na szóval az elektromotorok végeihez kellett egy-egy csavart betenni (és ott a műanyag házat átfúrni a csavaroknak), hogy a motor tengelyének ne legyen akkora játéka, így a darálás szinte teljesen megszűnt. Még újkorában csináltam meg (2 éve), a mai napig tökéletesen teszi a dolgát, semmi baj sincs vele azóta sem. Ma már lehet nem esnék neki olyan könnyen, de akkor nagyon felidegelt, hogy 100 ezres kormány és ilyen "hibája" van. Tegyük hozzá, hogy nem vagyok nagy játékos, tehát nincs erőteljes igénybevételnek kitéve a cucc (heti pár óra átlagban, talán 3-4).

[ Szerkesztve ]

(#13479) VegyesTamás válasza Jack@l (#13475) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Nem azért a jószándékért, de...

1. Koleszba nem volt lehetőség másféle rögzítésre
2. Nincs kedvem 2hetet vagy hónapokat várni ebayről. (Mondjuk arra még egy auchanos gamepad is megteszi).
3. Nem akartam külön usb-csatit, drivert, kábelt, alaplapot hurcibálni.
4. Fontos volt, hogy a rögzítése felfogatós legyen
5. Ne legyen se kábel se elektronika, se semmi meghibásodható cucc.

Értem én, hogy mit mondasz.
Van otthon potim, van gamepadom, gombom, fám, vasam, csavarom, szóval minden aki kell de nem erre volt szükségem.
Amire szükségem volt az egy gyors karos kézifék, mert nem tudok már gombokat nyomogatni kézifék gyanánt, annyira ráállt a kezem az ilyen megoldásokra, és pont a koleszba vittem a g25-öt. A gyors összerakás, és a minőségi anyagok hiánya miatt néz ki úgy ahogy, de ez nem érdekel mert a praktikusság volt a fő szempont.

No offense, csak mondom, hogy az én kritériumaimnak ez volt a megfelelő. Persze, egy gamepadot kibelezve, rendes kézifékkarral (mondjuk sport kézivel) szivacs markolattal, matt feketén, rugót elbújtatva, biztos, hogy sokkal többeknek tetszene és kéne, de nem ez volt a cél. Mondhatni ez egy prototípus hulladék vasakból. :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13480) VegyesTamás válasza stairmaster (#13463) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Nemrossz! Ezt te magad csináltad? Ezek a fajta cockpitek jobban bejönnek, mint azok ahol középen mennek le a vasak.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13481) stairmaster válasza VegyesTamás (#13480) üzenetére


stairmaster
tag

Igen, teljesen egyedi :DD Az ülés állítható, plusz a kormány magassága.

(#13482) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Az jó! Nem remeg váltásnál, vagy erős ffb hatásoknál? Kb mennyiből hoztad ki?

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13483) stairmaster válasza VegyesTamás (#13482) üzenetére


stairmaster
tag

Vezetés közben nem venni észre, de azért meglehet mozgatni ha nagyon erősen rángatom.(amin a kormány van). A váltós rész az meg se mozdul. Szinte anyagárban van, ülést úgy kaptam, amúgy már elég idős darab, de bírja :DD

(#13484) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Az nem vészes akkor az biztos jó! Hát ez nagyon profi! :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13485) somogyi23


somogyi23
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy használt MOMO Racinget, ami teljesen jó, egy baja van, hogy az adaptere már nem volt meg hozzá. Abban kérnék segítséget, hogy milyen paraméterekkel rendelkező adapterrel lehetne helyettesíteni az eredetit?

(#13486) arty válasza VegyesTamás (#13445) üzenetére


arty
veterán

samsung garit hagyjuk - haverom s2-jére ráfogták, hogy elázott, s4ének kijelzőhibájára h nem rendeltetésszerű használat. pár hét alatt bukott egy laza százast.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#13487) predator00 válasza somogyi23 (#13485) üzenetére


predator00
tag

24V 0.75A kívül negativ, belül pozitiv :)

(#13488) Corbie


Corbie
csendes tag

Sziasztok.
Látom itt vannak hozzáértő emberek ;)
Szeretnék tanácsot kérni, kormány vétel előtt állok. Szóval tudnátok nekem ajánlani kormányt (lehet használt is) ami 900fokot tud, ha lehet ffb,meg pénztárcabarát? Pedál résznél a kuplung annyira nem fontos, inkább a minél több gomb. (farming miatt a qwerty is kevés lenne :DD ) Amivel játszok fs2013, ets2. Hobbi szinten nyomom, szóval nem a felső kategória kellene. ;)
Végigbugásztam a teszteket, meg 1-2 neten fellelhető videót, de a vége mindíg dfgt, vagy dft, g25.
Ezeken kívűl van még élet árban kicsit lejjebb? :D
Bérből és fizetésből élő családapa vagyok :P
Olyan max 15ig fájhatna, annyit még talán az asszony is benyelne :U

(#13489) predator00 válasza Corbie (#13488) üzenetére


predator00
tag

hát sajna 15k alatt nem kapsz olyan kormányt ami 900°-ot fordul :( mióta a logi bejelentette hogy game over azóta kicsit elszálltak az árak

(#13490) atomeec válasza predator00 (#13489) üzenetére


atomeec
senior tag

Game over? Bocs, nekem ez kimaradt :B

(#13491) Corbie válasza predator00 (#13489) üzenetére


Corbie
csendes tag

Akkor mi az a kategória/db ami a kitételeknek megfelelő szted?
Egy logitech driving force pro még ok? Láttam neten 25k...nehéz dió lesz az asszonynál de talán még OK. :P

(#13492) stairmaster válasza Corbie (#13491) üzenetére


stairmaster
tag

Ha szerencséd van annyiért ki tudsz fogni egy driving force GT-t is. :)

(#13493) predator00 válasza atomeec (#13490) üzenetére


predator00
tag

úgy értem hogy kivonulnak a kormányos piacról :D

(#13494) VegyesTamás válasza Corbie (#13491) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

24-26 ért DFP-t biztos (bár kicsit öreg) DFGT-t meg lehetne vadászni.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13495) VegyesTamás válasza VegyesTamás (#13494) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Annyiért most pont van is fenn egy DFP :)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13496) Corbie válasza VegyesTamás (#13495) üzenetére


Corbie
csendes tag

Amúgy mi a különbség a dfgt és a dfp között, azon kívül hogy a kor meg a széria? :)

(#13497) stairmaster válasza Corbie (#13496) üzenetére


stairmaster
tag

nagyobb a kormány plusz a tekerő gomb, meg gondolom kicsit át dolgozták a belsejét :)

(#13498) seawolf570 válasza PéterM (#13452) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Szia.

Nekem GT3-RS-em van, ami nem mai darab, még a z első V1-es modell, ami nem kicsit volt problémás széria. Szerintem vedd fel a kapcsolatot a vevőszolgálattal, de a legjobb az lenne ha előtte a problémáról videót készítenél, szerintem tuti kicserélik (most már jó a support).

Ha darabos a kormány mozgása az nem jó, mert akkor valami probléma van a hajtással. A repkedő darabot ki tudod te is szedni a kormányból, csak a tárcsát kell kipattintani amin a Porsche logó van (ez nem jár gari vesztéssel) és ki tudod rázni belőle (akkor kiderül, hogy csak szemét, vagy valami letört belülről. A V1-es szériának szíj futási problémája volt, eleinte csak átugráltak a fogak a motor fogaskerekén, később amikor már megkopott (az átugrálás miatt) már elkezdett lefutni a fogaskerékről. A lefutás csak egyik irányba kormányzásnál jelentkezett (már nem emlékszem pontosan melyik irányba). A lényeg az, hogy az egyik irányban lefutott a fogaskerékről, mert a fogaskeréknek nem volt kívülről pereme. A másik irányba fordítva befelé mozdult a szíj a motor felé, aminek a háza megállította, ilyenkor előfordúl a súrlódás miatt nyűszöges. A V2-ben elvileg ezt megoldották peremes fogaskerékkel, de lehet nálad hibás a szíj, vagy valami idegen dolog kerűlt a szíj és a fogaskerekek közé, de lehet valamelyik fogaskerék hibás. Mindenféleképpen cseréltesd, mert nem szabad darabosnak lenni, hanem szép egyenletes futásúnak.

Egyébként nagyon csendes, csak nagyon gyors és hirtelen mozdulatoknál van kicsit nyüzsögős hangja, de semmiféleképpen nem hangos.

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#13499) VegyesTamás válasza stairmaster (#13497) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Jaja. A tekerő meg némi újítás. Nem sok a különbség. Meg elvileg javítottam valamit a pedálokonvagy valami ilyeskit olvastam :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13500) VegyesTamás válasza VegyesTamás (#13499) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Ja meg az optikai encoder nem a motor hátulján van hanem a túloldalon külön.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.