Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14601) Jack@l válasza Mike96 (#14600) üzenetére


Jack@l
veterán

Kikapcsolódni lehet egy fakockával is, DFGT alá ne add... (nincs rendes kormány olcsóbban)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14602) Mike96 válasza Jack@l (#14601) üzenetére


Mike96
csendes tag

Értem, köszi... akkor várok, talán egyszer jó árban lesz, vagy ad ki valami mást a logitech.
Azért csak akad valami rendesebb.

[ Szerkesztve ]

(#14603) VegyesTamás válasza Mike96 (#14602) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

mostanság egy két DFP-t is látok, az még nagyon max szóba jöhet, azok kb 20-25 ért mennek. DFGT-t pedig nemrég láttam 30-35 körül.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14604) Mike96 válasza VegyesTamás (#14603) üzenetére


Mike96
csendes tag

Nekem csak az a bajom, hogy a használt dolgokat nem szeretem... :)

(#14605) predator00 válasza Mike96 (#14604) üzenetére


predator00
tag

csak sajnos ha használható kormányt akarsz akkor vagy veszel egy használtat 20-25ért vagy veszel újat 4x ennyiért :(

[ Szerkesztve ]

(#14606) Chrys_


Chrys_
addikt

Fanatec CSW Assetto Corsa-ban nem állítja vissza középre a kormányt. Ez a játék miatt van, vagy én rontottam valamit el a kormány beállításainál?

(#14607) Jim74 válasza Chrys_ (#14606) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szerintem a játék a ludas. Én DFGT-vel küszködök. Profilerben mindent beállítottam, és amikor magát a versenyt indítom, akkor alt+tab-ot kell nyomnom kétszer, hogy érvényesüljön a játékhoz rendelt profil, mert különben a globális logitech profiler beállításokat veszi figyelembe.

(#14608) tikshow válasza Chrys_ (#14606) üzenetére


tikshow
addikt

Az FFB Gaint kell fentebb venni és valamennyivel jobb lesz. Furcsa mód, csak 900 fokon csinálja, 540-en kormányon és játékba tök jó.

(#14609) barcalaci84


barcalaci84
őstag

AC-ban bármelyik 900 fokot fordulni tudó kormánynál elég annyit beállítani h 900 fok legyen a driverben és a játékban is...a többi kamueffktet a driverben meg ki kell kapcsolni...
az ffb gain-t pedig addig kell csökkenteni amíg már nincs clipping...(ezt a pedál app jobb szélső oszlopa mutatja , ha pirosodik nagyobb erőhatásnál akkor csökkenteni kell)

(#14610) r3ccardo


r3ccardo
tag

Üdv!

Porsche 911 GT3 RS V2 kormányhoz lehet valami módon g27es váltót csatlakoztatni?

(#14611) tikshow válasza r3ccardo (#14610) üzenetére


tikshow
addikt

Van átalakító amivel azt a váltót közvetlenül a gépre lehet kötni, ha már rendelkezel a váltóval akkor érdemes lehet beruházni, ha nem, akkor vannak jobb megoldások hasonló áron.

(#14612) r3ccardo válasza tikshow (#14611) üzenetére


r3ccardo
tag

Köszönöm a választ. Váltó nincs szóval érdekelne a megoldás hasonló áron. :R

(#14613) tikshow válasza r3ccardo (#14612) üzenetére


tikshow
addikt

Thurstmaster TH8RS vagy a Fanatec gyári váltója.

(#14614) r3ccardo válasza tikshow (#14613) üzenetére


r3ccardo
tag

köszi

(#14615) Chrys_ válasza barcalaci84 (#14609) üzenetére


Chrys_
addikt

Itt (Assetto Corsa Fanatec CSW Settings) van szó a beállításokról, majd próbálgatom én is.
A mindenhol 900 fok meg nem éppen jó a forma-autóknál, vagy éppen a McLaren P1-nél. Hogy az a kocsi milyen jó Imolán az F1 kormánykerékkel :)

[ Szerkesztve ]

(#14616) tikshow válasza Chrys_ (#14615) üzenetére


tikshow
addikt

Hagyd 900-on, a játék autóhoz igazítva veszi állítja elfordulás szögét, az 540est elfordulást is csak azért említettem, mert számomra így egyszerűbb driftelni.

(#14617) barcalaci84 válasza Chrys_ (#14615) üzenetére


barcalaci84
őstag

ahogy előttem is írták , azért 900 fokra kell beállítáni mert így lesz mindenhol 1:1 a kormányzás
a játék autónként beállítja minden autóhoz a valóságban létező max kormány elfordulást...
így pl a lotus exos t125 kb 360 fokot fordul , az f458 720-at stb

tehát így lesz csak valósághű...

(#14618) Chrys_ válasza tikshow (#14616) üzenetére


Chrys_
addikt

Kipróbálom, amit írtatok.
A driftről meg legyen itt kb. 1 perc (de érdemes megnézni a teljes pályaautózást):[link]

[ Szerkesztve ]

(#14619) Mike96 válasza predator00 (#14605) üzenetére


Mike96
csendes tag

Akkor meg se próbáljak szenvedni egy "kisebb" kormánnyal? Tényleg nem űzném, csak nagyon hobbi szinten :D Egy kétszer :) Inkább csak "eljátszogatnék" vele...

(#14620) barcalaci84 válasza Mike96 (#14619) üzenetére


barcalaci84
őstag

itt mindenki le fog beszélni a boltokban kapható , "olcsó "ipari hulladékokról...
eljátszogatásra is a minimum szint legalább egy momo használtan...
de inkább az említett dfp , dfgt ha esetleg komolyabban is akarod tolni...
de genius stb illetve műszaki boltokban lévő szemetek egyike sem kormány...
ezektől féljél ne a használt dolgoktól :)

[ Szerkesztve ]

(#14621) Mike96 válasza barcalaci84 (#14620) üzenetére


Mike96
csendes tag

Értem kösz :) Akkor egyszer lehet kivételt teszek használt ügyben... Még meglátom

(#14622) tikshow válasza Mike96 (#14621) üzenetére


tikshow
addikt

Vagy gyűjtögess, később úgyis minimum buktával el tudod passzolni ezeket. Sokan vadásznak itt rájuk.

(#14623) VegyesTamás válasza Mike96 (#14621) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Nekem volt 7k é3t acme "kormányom" eljátszogattam vele....ja. 1 Dirt3 meg egy kis RBR után a gázpedál megadta magát. Gariba visszaadták az árát, sajnos egy genius csodát sikerült elhozni. Az előzőben sem tudtam ets2ben menni ezzel meg mégúgyse olyan pontatlan volt. Aztán jött a G25. és DFP vagy még max momo alá senki ne adja, ha nem 3-5 éves gyereknek lesz. Borzalmas. Komolyan.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14624) Maxell014


Maxell014
senior tag

Üdv
Szerintetek ACME "RS racing wheel" ez a kormány meg éri az árát ? Esetleg vélemények, tapasztalatok ?

[ Szerkesztve ]

(#14625) Jack@l válasza Maxell014 (#14624) üzenetére


Jack@l
veterán

Méh-be mennyit adnak a műanyag kilójáért? (ha többet mint az ára, akkor persze hogy meg)
UI: 2e ft nál többet sajnálnék kiadni ilyenekért, akkor inkább bill vagy gamepad...

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14626) neilszab


neilszab
őstag

Lesz a Veletech-en komoly motion cockpit, meg Oculus Rift, illetve 2 órás privát szimulátorozást is lehet nyerni! :D

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#14627) VegyesTamás válasza Maxell014 (#14624) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Nem. Fúj. Véletlenül sem. Olvass egyet vissza amit írtam az acmeről. Nekem sti volt, ugyanaz a kacat. :N

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14628) zolee5016 válasza Maxell014 (#14624) üzenetére


zolee5016
őstag

ACME ACME ACME megvan! tudom honnan ismerős!!
Ja és itt sem váltak be igazán ;) :N :DDD
.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#14629) KaraDani válasza zolee5016 (#14628) üzenetére


KaraDani
addikt

:))

(#14630) Chrys_ válasza neilszab (#14626) üzenetére


Chrys_
addikt

Ez melyik váltó? Én is akarok venni egyet a CSW-hez, még nem döntöttem el, melyiket. A Fanatec saját váltója is versenyben van.

(#14631) tikshow válasza Chrys_ (#14630) üzenetére


tikshow
addikt

Thurtsmaster TH8RS

A fanatecről tudod kell, hogy kell venned hozzá felfogatót, vagy csinálnod egyet, mert alapból nem jár hozzá, kivéve persze az "olcsóhoz", de a Clubsport Wheel nem rendelkezik azzal a felfogatási ponttal ami ahhoz kell.

(#14632) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Volt innen valaki a Veletechen rajtam kivül? Állat szimulátorgépezetek voltak többek közt a Simhouse jóvoltából! :) Nagyon komoly volt! Külön köszönöm neilszabnak a tippeket, és hogy BMW-rimmel BMW driftautót próbálhattam ki egy ilyen szimes gépezetet :) :) :R

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14633) Joshi válasza VegyesTamás (#14632) üzenetére


Joshi
titán

Oculus volt?

(#14634) zolee5016 válasza VegyesTamás (#14632) üzenetére


zolee5016
őstag

voltam...nem akartam órákat dekkolni,hogy kipróbáljam őket....mindenesetre jó kis cuccos volt mindkettő...

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#14635) VegyesTamás válasza Joshi (#14633) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Volt egy devkites csomag, arra nem maradt idő :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14636) Shodan


Shodan
addikt

Logitech MOMO-nál a kormánynak mekkora az átmérője, mérete?
Kisebb vagy nagyobb mint a DFP?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#14637) VegyesTamás válasza Shodan (#14636) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Kisebb jóval.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14638) Shodan válasza VegyesTamás (#14637) üzenetére


Shodan
addikt

köszi! :R

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#14639) Satan_Claus válasza Shodan (#14636) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Szerintem ugyanakkora.

Momo: 10 inch (25cm)
DFP: 10 inch
DFGT: 11 inch (28cm)

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#14640) Shodan válasza Satan_Claus (#14639) üzenetére


Shodan
addikt

Korábban volt momo-m , de jó pár éve eladtam, most kicsit köröznék csak úgy funból, de amire emlékszem és zavart az a kormány kicsisége, és az hogy csak 270fok...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#14641) Satan_Claus válasza Shodan (#14640) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Nekem volt/van mind3, DFGT tényleg sokkal jobb a 28 centijével. :K

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#14642) Shodan válasza Satan_Claus (#14641) üzenetére


Shodan
addikt

Akkor még gyűjtögetek :D ha már itt tartunk thrustmaster rgt clutch esetleg?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#14643) TannerHUN válasza Shodan (#14642) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Jajj... Olyat ne vegyél. Nekem is ez van, de ha nem gondolod komolyan a versenyzést, akkor bőven elég. Ha komolyabban gondolod, akkor DFGT alatt ne adj! Én is megszívtam ezzel. Azt hittem kenterbe veri a DFGT-t, de tévedtem. Van rajta kuplung meg miegymás, de a kormányelfordulási szög kevés a szimulátorokhoz.

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#14644) Satan_Claus válasza Shodan (#14642) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Volt az is, rohadt jók a pedáljai, csak épp a kormány mechanikája szart be :)

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#14645) neko18


neko18
senior tag

Na hozzájutottam egy DFP-hez.
Bitang erős az FFB a 10 éves momo-hoz képest, még nagyon szoknom kell ezt a 900 fokot :)

kdxsv

(#14646) Jim74 válasza Shodan (#14642) üzenetére


Jim74
nagyúr

Csatlakozom az előttem szólókhoz... Vettem anno egy RGT-t, két nap múlva vittem vissza a boltba, és kicseréltettem egy DFGT-re... A pedáljai tényleg jók az RGT-nek, de itt vége is az előnyeinek. Nem egy kategória a két kormány...

(#14647) Bennedek


Bennedek
tag

Sziasztok!

Mostanában gondolkodtam újra kormány vásárlásán(régen volt), azért mert a Gran Turismo 6-hoz már kicsit cingárnak érzem a joyt. G27-en gondolkodtam, 60 mátyásért tudnék is venni újonnan. Az a baj hogy a g27-ről nagyon sok negatív kritikát olvastam, tudtok esetleg olyat ajánlani ami jobb, vagy esetleg véleményt mondani a g27-ről hogy tényleg olyan rossz-e mint amilyennek beállítják?

Köszönettel,
Benedek

(#14648) r3ccardo válasza Bennedek (#14647) üzenetére


r3ccardo
tag

Szia.
60 mátyásért én szívesen vennék újat, ha elmondod hol lehet.

(#14649) neko18 válasza Bennedek (#14647) üzenetére


neko18
senior tag

Vannak jobbak dögivel, de nem 60-ért :) 60ért jó vétel egy g27, én nem hallottam még egyik ismimtől sem rosszat róla. Persze ha kicserélik, moddingolják akkor pedig nem kell csodálkozni. A csapágyház szokott tönkremenni tudtommal, de ehhez van minőségibb cucc itt aprón is elég jó áron :)

Tehát ha még jobb kell akkor számítani kell rá hogy 100k fölött költesz, ha nem is egyszerre, de a pedálsor, váltó, kormány...és egyéb nyalánkságok :)
Szvsz a g27 jó vétel, főleg 60-ért, főleg újan, de még használtan sem rossz ár ha megkímélt :)

kdxsv

(#14650) stereodead


stereodead
csendes tag

Miért van az, hogy ha GTR Evo-ban kikapcsolom az auto clutch-ot, akkor is enged a kuplung benyomása nélkül váltani?

Auto transmission: OFF
Auto clutch: OFF

De a kuplungnak továbbra sincs semmi értelme, lévén anélkül is válthatok. Valaki tudja esetleg hogy mi okozza ezt? :(

fgsfds!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.