Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Jim74 válasza F4Zi (#8998) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ezekből a boltokból az ismertebbeket végigtelefonáltam és sehol nem volt, még a nagykerben sem, ahonnan ők is hoznák. Csak a webshopból "véletlenül" nem szedték le. Valahol meg ott volt mellette, hogy nem rendelhető, érdeklődjek telefonon, stb, stb...

(#9002) EczkE válasza Jim74 (#9001) üzenetére


EczkE
addikt

Iponban sem volt?

Asszem mindenféleképpen!

(#9003) Jim74 válasza EczkE (#9002) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ott úgy néz ki egyelőre megint lett, meg is rendeltem. Velük még sosem jártam úgy, hogy ami a honlapon volt, azt nem kaptam meg a kiírt határidőre. Remélem hétvégén már tesztelhetem...

(#9004) zodo válasza Jim74 (#9001) üzenetére


zodo
nagyúr

HardverKert ajánlom. Le tudod foglalni akkor is ha jelenleg nincs raktáron.
Holnap érkezik 2 db amit akár már kora délután át tudsz venni csak ki tudja ki mennyit foglalt már le ezekből.

Látom, végül meg is rendelted. :)

[ Szerkesztve ]

(#9005) EczkE válasza Jim74 (#9003) üzenetére


EczkE
addikt

Király. :K

Remélem én végre kitudom próbálni a MOMO-t, már péntek óta itt van. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#9006) Jim74 válasza zodo (#9004) üzenetére


Jim74
nagyúr

RGT FFB lett a vége, és az nincs náluk se. Náluk kezdtem az érdeklődést, de nem tudták megmondani, hogy mikor lesz. Ráadásul csak egy év garral van a listában. Akkor már inkább pár ezres plusz, de két év gari.

[ Szerkesztve ]

(#9007) EczkE


EczkE
addikt

Végre megjött a táp a MOMO-hoz így már működik. :C

Asszem mindenféleképpen!

(#9008) bercsi válasza KaraDani (#8996) üzenetére


bercsi
aktív tag

Akkor már meg sem kérdezem, hogy a gtr-masters.hu-s bajnokságokhoz melyik kormány az ajánlott:DDD

(#9009) KaraDani válasza bercsi (#9008) üzenetére


KaraDani
addikt

:D Ilyen téren szerintem nem kérdés, főleg egy GT Legendsnél pl. iszonyatosan kell, hogy finom precíz legyen a kormányáttétel. Azért amikor kilincsel előre pakol az ember egy böszme nagy falcont... Mondjuk egy előkerekes wtcc még elég eredményesen vezethető szimulátorban is, mert nem igényel akkora finomkodást. Egy darabig azt nyomtam 200 fokos EX-el és az még megoldható volt, aztán eltört szegény gondolom sok volt neki a folyamatos végponton koppanás :DDD

(#9010) N€T0X|N válasza KaraDani (#9009) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nem bírta tartani skillben veled a lépést, na. Így inkább eltört. Mit szerénykedsz. :DDD

Sent from my keyBoard

(#9011) Illes74


Illes74
csendes tag

Hétfőn érkezik a DFGT-m! :C

(#9012) jozsi252 válasza Illes74 (#9011) üzenetére


jozsi252
veterán

Jó döntés volt, tuti nemfogsz csalódni benne :K

iPhone 13 Pro Max

(#9013) bercsi válasza KaraDani (#9009) üzenetére


bercsi
aktív tag

Nézegettem én is más fajta kormányokat, de ilyen téren (sem) szeretek gizdáskodni. Ha valamiért pénzt adok ki akkor az legyen jó és hosszúéletű :)

@Illes74
Majd szépen oszd meg velem (velünk) a tapasztalataidat! Én nagyon kíváncsi vagyok rá!

[ Szerkesztve ]

(#9014) jozsi252


jozsi252
veterán

Voltam bent MM-be. Mondom megnézem ezt a F430 kormányt, de nemvolt kiállítva. Viszont voltak más kormányok.. 15-25k között pl genius kormány. Elég érdekes árazás van az ilyen nagy cégeknél :(((

Arról meg neis beszéljünk hogy 25k-ért kissebb a kormánya a momonál, meg durván hangos, illetve az egész nagyon gagyi.

És akkor csávó próbálgatja fiának, hú milyen jó kormány.. Úristen mondom :W

Kipróbálna egy G27-et lehet hogy elis menne :)

iPhone 13 Pro Max

(#9015) F4Zi


F4Zi
tag

Sziasztok! Gondolkozom egy Fanatec CSR Value Pack beszerzésén, és érdekelne, hogy ki mit tud róla? Mennyi garit vállal a gyártó, mennyibe kerül a szállítás és mennyi idő?
Válaszokat előre köszönöm.

(#9016) arty válasza F4Zi (#9015) üzenetére


arty
veterán

2 év garis, 1 héten belül megkapod, kb 20-25eur a posta - ezt látod, amikor majd veszed

akkor ajánlott ezt venni - szerintem - ha xboxhoz, pécéhez és ps3hoz is akarod használni. pc+ps3-ra vannak jobbak/olcsóbban :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#9017) F4Zi válasza arty (#9016) üzenetére


F4Zi
tag

oké köszi, csak pc-hez lesz véve, de nekem ez a kormány kell, nagyon megtetszett, szíjas, meg 3 motoros, csak kicsit húzós az ára. Köszi az infókat:)

(#9018) Chrys_ válasza F4Zi (#9015) üzenetére


Chrys_
addikt

Annak az 1 hét szállítási időnek örülhetsz, én leghamarabb szeptemberben kapom meg a kormányom tőlük. Ha jut belőle :)

(#9019) F4Zi válasza Chrys_ (#9018) üzenetére


F4Zi
tag

remélem csr-ből több van mint ClubSportból.

(#9020) DonPetiHUN


DonPetiHUN
csendes tag

Sziasztok! Nekem van egy logitech driving force pro kormányom, amit januárba vettem használtan, (kb. 4x volt használva NFS-hez) és nagyon bevált, tetszett. Ám nemrég asztal takarítás miatt szét szedtem (táp kábelt meg a pedált húztam ki a kormányból) és miután újra összeszereltem nem volt jó az FFB. Így a két kis ,lámpa' szerűség közül a bal oldalsó villog folyamatosan, először még ment úgy is, csak ugye nem volt ffb, meg nem fordul vissza magától alaphelyzetbe. Újraindítottam a gépet, próbáltam már mindent ami eddig bevált, de semmi.
Másik tápkábellel is próbáltam, azzal se volt jó. :W
Volt már valakinek ilyen problémája, vagy tudja valaki hogy kell megoldani?
(gari már nincs rá).

Üdv: DonPetiHUN

[ Szerkesztve ]

(#9021) arty válasza F4Zi (#9017) üzenetére


arty
veterán

csak pécéhez hiba ezt venned - ne külcsíny alapján válassz!

milyen játékokkal szoktál játszani?

vegyél egy g27et. jelentősen olcsóbban kijössz, lesz H váltód, egyszerűbb garid, MINDENNEL kompatibilis, nincs driver/firmware szopkodás/macera.

persze a te pénzed, pusztán a saját tapasztalataim írom: CSR + G27 tulajként nagyon sokszor próbáltam megspórolni az asztalon az átszerelést egy xboxos forzázás után, de legtöbbször végül a logitechével róttam a köröket... ebben bennevan persze, hogy megszokás, hogy fura, de mégis: forzával legalább annyit játszok, mint minden más autóssal együttvéve.

ha mindenképp fanatec, akkor pl ez? [link] - csak 3 ezer forintal drágább, de loadcelles, csr-elite pedálokat kapnál hozzá!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#9022) F4Zi válasza arty (#9021) üzenetére


F4Zi
tag

kösz a tippeket, kb 1 hét mulva lesz pénzem akkor rendelek, még eldöntöm mit. GT3 egyszerüen nem hoz lázba. rFactorhoz lenne, bajnokságokhoz esetleg Dirt, F1. G27 ami talán még alternativa. A 2 vagy 3 motor közt nagy a különbség?

(#9023) arty válasza F4Zi (#9022) üzenetére


arty
veterán

nemtudom a motorok száma miatt-e, de a fanatec ffbje sokkal erősebb, ez tény. nekem spec felesleges, mert általában visszagyengítem játékok alatt, hiszen órákon át igen fárasztó lenne maxon, ráadásul gyengén jobban "érzem" h pontosan mi is történik :)

a kis venti még így is be szokott kapcsolni a fanatecben...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#9024) jozsi252


jozsi252
veterán

Azlenne a kérdésem hogy G27-nél, a kuplungnak, nektek is picit fura hangja van? Tehát nem olyan mint a gáz, amikor lenyomom hogy teljesen hangtalan. Hanem olyan nemis tudom milyen hangja van.

iPhone 13 Pro Max

(#9025) AMD_ok válasza jozsi252 (#9024) üzenetére


AMD_ok
őstag

Hát,az ugyanolyan pedál mint a többi, tehát nem kéne, hogy hangja legyen sztem... :U (nálam semmi hangja nincs)

(#9026) jozsi252 válasza AMD_ok (#9025) üzenetére


jozsi252
veterán

Na felvettem telefonnal. Feltöltöttem data-ra. Megtennéd hogy letöltöd AMD_ok? Ilyen a hangja amikor nyomom a kuplungot. Kicsit majd tekered fel a hangerőt, mert halk lett picit. Illetve aki meghallgatná még annak megköszönném :R

köszi :R

katt

hopss PH! addikt lettem :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#9027) AMD_ok válasza jozsi252 (#9026) üzenetére


AMD_ok
őstag

Faxa kis nyikorgós hang :C . Sztem ha nincs vele gond funkcionalitásban, akkor egyelőre hagyd, de ha hangosodik, vagy probléma lesz, akkor azonnal szervíz

(#9028) jozsi252 válasza AMD_ok (#9027) üzenetére


jozsi252
veterán

Na ja :(((

Amúgy G27-nél a kuplungnak mennyivel nehezebben kellene lenyomódnia mint pl a gáznak?

Mert nálam kb dupla olyan nehéz lenyomni a kuplungot mint a gázt, és a végpont fele ittis egyre nehezebb úgymond lenyomni.

iPhone 13 Pro Max

(#9029) KaraDani válasza jozsi252 (#9026) üzenetére


KaraDani
addikt

A dugattyúk surlódnak kicsit, kend be vazelinnal vagy valami olyen kenőanyaggal ami nem bántja a műanyagot és kész is. Nincs annak semmi baja.

(#9030) jozsi252 válasza KaraDani (#9029) üzenetére


jozsi252
veterán

Megpróbálom, bár a garit igazából nemszeretném elveszteni. Tehát szétszedni semmiképp se szedném szét.

Play Heat van, azzal talán megpróbálom :U

Amúgy visszatérve az előző kérdésemre, a kuplungnak elvileg ugyanúgy kellene járni mint a gáznak? Vagy azért normális dolog hogy erősebben jár, illetve a végpont fele egyre jobban keményedik?

iPhone 13 Pro Max

(#9031) KaraDani válasza jozsi252 (#9030) üzenetére


KaraDani
addikt

Nem, a kuplung keményebb mint a gáz, ahogy illik is neki :)

[ Szerkesztve ]

(#9032) Zigi válasza jozsi252 (#9030) üzenetére


Zigi
senior tag

Play Heat van, azzal talán megpróbálom

:DDD :DDD :DDD Na attól biztos tüzes lesz a kuplung!

(#9033) seawolf570 válasza arty (#9023) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Mielőt még tévhitek kelnének szárnyra, a Fanatec kormányokban csak egy motor (Mabuchi 550) felel az FFB-ért, kivétel CSR Elite és CSW azokban kettő. A másik két motor csak vibra motor, külön a jobb és bal oldali effekteknek. Azért olyan erős az FFB, mert egy professzionális, nagy nyomatékú japán motor (nem bóvli Made in Kina) van benne.

neilszab

Szerintem egy CSW-t szimulátorozásra ajánlani nem vétek, ellentétben a DFGT-vel. Véleményem szerint "Aki kicsit is komolyan gondolja a szimulátorozást....", az nem DFGT-t vesz. A DFGT szimulátorozásra kb. olyan, mint amikor automataváltós autóval oktatnak (manapság nagy divat). Szerintem a szimulátorozás a G25-től kezdődik.
Az hogy a Fanatec kormányok bugosak, az nagyban köszönhető a játék (szimulátor) fejlesztőknek, mivel nem készítenek hozzá normális támogatást. Érdekes a rF 2-nél, pCARS-nál, Assetto Corsa-nál (újabb címek) nincs ilyen probléma, mivel ezeket a játékokat (szimulátorokat) már az elejétől kezdve tesztelik Fanatec kormányokkal. Továbbá a bugok másik forrásai a kétes származású FW-ek és driverek, amik nem a Fanatec hivatalos oldaláról tölthetők le, szép magyar szóval illetve, sufnituning.
Az tény, hogy én elboldogulok egy GT3 RS V1-el, de nem is ajánlgatom senkinek. Sajnos azt veszem észre, hogy ez a topik semmi másról nem szól lassan, csak a DFGT-ről és a G25/G27-ről, más márkák iránt viszont boszorkányüldözés kezdődött. Ez nem is lenne probléma, csak a Logitech tulajok elfelejtik említeni azt a tucat tervezési hibát, amik ezeknél a kormányoknál fellépnek. Persze ennek is megvan az oka, amit most nem szeretnék kifejteni részletesen, mert nem ide tartozik. Nem vitázni szerettem volna veled, csak leírtam pár tényt, mert párszor benéztem a "gépháztető" alá is, és az alkatrészek sok mindent elmesélnek ha szakmai szemmel nézzük őket. Egyébként ha az elektronikai hibákat nem nézzük (ez bármely hardvernél előfordúlhat) a Fanatec esetén csak egy nyűgről beszélhetünk (de ezt már orvosolták), ellentétben egy Logitec-el, ahol azért vannak mechanikai hibaforrások dögivel (köszönhetően a felhasznált anyagok minőségének).

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#9034) arty válasza seawolf570 (#9033) üzenetére


arty
veterán

köszi az infot! el nem tudom gondolni, ha ennyire (számomra kihasználhatatlanul) erős az 1 motor is, akkor a komolyabb gépekbe minek kettő :D

(oké, bazinagy kormánykerékkel talán szükség lenne rá, láttam pár elvetemült megoldást már más kormányokon :D )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#9035) arty


arty
veterán

új Fanatec Driver/Firmware !

katt

sajnos az FW ismét csak béta, kissé parázok de nem bírom ki, hogy ne próbáljam ki :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#9036) koppim


koppim
csendes tag

Van valakinek ilyen korrmánya?

ACME racing wheel STi
http://www.acme.eu/en-us/product/078054

Egy gondom van vele, hogy a kormány mögötti kapcsolókat nem tudom külön konfigurálni, mert ha beállítom a bal oldali kapcsolóra a kéziféket, akkor a bal pedál is kézifékként működik, a másik kapcsoló szintén ilyen.

Nem lehetne valahogy függetleníteni a kapcsolókat a pedáloktól, persze garancia vesztés nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#9037) F4Zi válasza seawolf570 (#9033) üzenetére


F4Zi
tag

G27 és CSR VP között nagyon nagy a különbség? Nézve itt a pedálokat, kormányt, motorokat benne, mindent. Nagy dilemmába vagyok, de ha tényleg jobbat ad a CSR akkor azt venném csak nincs tapasztalatom.
Csak PC-n lenne használva.

[ Szerkesztve ]

(#9038) Zigi válasza seawolf570 (#9033) üzenetére


Zigi
senior tag

Szerintem egy CSW-t szimulátorozásra ajánlani nem vétek, ellentétben a DFGT-vel. Véleményem szerint "Aki kicsit is komolyan gondolja a szimulátorozást....", az nem DFGT-t vesz.

A "boszorkány üldözésben" van némi igazság, de a legolcsóbb Fana kormány is 50 e
újonnan, a dfgt 30-35 e. Ráadásul kezdő kormányozni vágyóknak, szokták(tuk) ajánlani, nem komoly szimeseknek. Sajnos és ez a gyártók hibája nincs más kormány ebben az ár kategóriában ami 900-at fordul, ennyi. Ha tudsz jobbat 35-ért újba vagy 20-ért használtan ami nem megy tönkre nagy valószínűséggel akkor vezesd elő:D

(#9039) jozsi252 válasza Zigi (#9032) üzenetére


jozsi252
veterán

Végülis nem kentem be a dugattyút. Inkább hétfőn a logit felhívom hogy mit mondanak erre. Küldjenek egy RMA számot, aztán mehet Miskolc-ra. Nemnagyon szeretném ha ilyen dolog miatt buknám a garit, mert síkosítóval kentem be a dugattyút :U Aztán valami elektronikának baja lesz.

(#9040) AMD_ok

katt

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#9040) AMD_ok válasza jozsi252 (#9039) üzenetére


AMD_ok
őstag

síkosító? :DDD ;]

(#9041) N€T0X|N válasza seawolf570 (#9033) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Véleményem szerint "Aki kicsit is komolyan gondolja a szimulátorozást....", az nem DFGT-t vesz. A DFGT szimulátorozásra kb. olyan, mint amikor automataváltós autóval oktatnak

Hát ez kissé téves összehasonlítás szerintem. De szívesen olvasnék bővebben arról, hogy aki egy kicsit komolyan gondolja annak miért nem jó?
Szerintem a legtöbbet nyerni egy alap 180-270 fokos szutyokhoz képest pont az elfordulási szöggel lehet, mert anélkül nem tudsz finom kormányzást beállítani, hogy még maradjon mozgástered nehéz helyzetekre is (és most tekintsünk el a foramaautózástól, bár a 270 fok ott se divat, az már gokart szint). Akik újoncok és nem tudják mit jelent a 900 fok, azok szeretnek azzal dobálózni, hogy nem kell nekik, mert azt se tudják mit jelent (és ezt tényként le merem írni, mert aki tudja, az nem mond ilyet).
Na, tehát a 900 fok a DFGT-n megvan. Ráadásul van rajta úgy 20-30 gomb, ami különösen hasznos, manapság a versenyautók is tele vannak aggatva "játékszerekkel".
A pedálszett a következő lépés és az igaz, hogy a DFGT ebben nem túl erős, de a realitásérzethez a loadcelles pedálokon kívül semmi nem közelít, akár erős rugóról beszélünk, akár nem.
Azok viszont már nem biztos, hogy a "kicsit" komolyan vevőknek valóak, különösen az árat figyelembe véve, tehát ez itt szerintem nem szempont.

A kemény pedál (pl. F430, G sorozat) vs. puha pedálg (DFGT) téma pedig... nem mindegy milyen szimulátornak nevezett cuccal akar játszani az illető. Ha megnézünk egy rFactort vagy RACE sorozatot, akkor még a jobb modifikációk egy részében is jóformán csak padlófék üzemmódban használja az ember a féket (ABS nélkül), mert annyira sehogy nincs normálisan modellezve. Tehát itt pont semmi előnyt nem jelent a finomabb adagolhatóság, ami egy kemény fékpedálnál jelen van, mert mindig tökig kell nyomni a féket. A kemény pedál itt max. arra jó, hogy hamarabb elfáradj, másra nem (tapasztalat G25-tel, ami bármire rávetíthető hasonló pedálokkal).
A DFGT fele-fele keménységű pedálja akkor nehezíti meg kissé a fékezést, ha normális fékről beszélünk, amit pl. egy iRacing minden autója tud. De azért elmondom, hogy a G25-tel is nagyjából ugyanolyan nehezen lehet eltalálni az ideális fékerőt, tehát pont nem vagyok előrébb, mint a DFGT-vel voltam.

Akkor tehát: ha a G25 ajánlható akkor a DFGT miért nem? A kormány kvázi ugyanazt tudja (pont eleget), tehát az nem szempont.
A kuplung hiány a DFGT-n nem annyira fájó annak, aki modern versenyautókkal akar versenyezni, mert manapság nem divat a H váltó ezekben, kuplungolni csak elinduláshoz kell. Botszeki van - az ellenfelek egy részén nincs - és ez nagyon hasznos, különösen az előbb említett szekis versenyautókhoz (túra, gt, 2011 előtti dtm vagy esetleg ralihoz kéziféknek), ha már szimulációról beszélünk, ez szempont lehet már a "kicsit" komolyan vevők számára.

Az anyagminőségről már lehet vitatkozni, ezt elismerem, de a fentiek tükrében én soha nem ajánlanék 270-es kormányt a DFGT-vel szemben (ezt most nem erra hsz-edre, hanem a sorozatos vitákra reagálom), akármilyen pedálja is legyen. Egyszerűen a kormány többet számít és *annyira* azért nincsen szar anyagokból a DFGT kormánya sem, mint azt néhányan itt láttatni szeretnék (mondjuk egy F430 vásárlása után) és *annyira* nem is hangos, ha ésszel vezet az ember és nem ötéves módjára. Bár ez elvileg egyébként se a legfőbb szempont egy szimezést kicsit is komolyan vevő embernél.

Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#9042) Zigi válasza jozsi252 (#9039) üzenetére


Zigi
senior tag

AMD_ok vazelint írt ami zsíros ellenben a síkosítóval ami vízben oldódó :N

N€T0X|N
Annyival kiegészíteném, hogy nem a 900 fok a lényeg hanem az, hogy 720-at 540-et vagy 400-at is be tudsz állítani, éppen annyit amennyi a valóságban is az autó kormányszöge.

[ Szerkesztve ]

(#9043) jozsi252 válasza Zigi (#9042) üzenetére


jozsi252
veterán

De más nincsen sajnos amivel bekenném. Maximum a fűkaszához használt szöghajtás zsír. De amint mondtam is, nem merem bekenni, nehogy valami elektronika elromoljon benne. Inkább akkor nélkülözöm, napokra vagy akár 1-2 hétre is, csak legyen normális, mert kicsit zavaró, illetve nemtudom hosszútávon mennyire tesz jót neki.

iPhone 13 Pro Max

(#9044) arty válasza F4Zi (#9037) üzenetére


arty
veterán

ne bántódj meg az őszinteségemtől, de szerintem te már eldöntötted, hogy CSR Valuepackot veszel, mert külsőre az tetszik és csak önigazolást keresel :)

amennyiben így van, rendeld meg, annál hamarabb játszhatsz vele.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#9045) F4Zi válasza arty (#9044) üzenetére


F4Zi
tag

:D mondasz valamit, de nem a kinézete miatt, mert a G27 is nagyon tetszik. Ez nem döntő. 3 motor, erősebb ffb, a szíjhajtást jobban csípem, van d-pad, meg a pedálja is kicsivel jobbnak tűnik(nekem, aztán lehet hogy nem az). Csak érdekel mások véleménye ki mit mond:)

(#9046) ЯΞD válasza F4Zi (#9045) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Engem is! Én is a Forzát néztem csak én a elit pedálokkal.

Azt vettem észre nem nagyon szeretnének az emberek belemenni egy g27-fanatec összehasonlításba. (sajnos)

[ Szerkesztve ]

(#9047) ЯΞD válasza jozsi252 (#9039) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Józsi! Nekem 2db G27-em volt. jelezném, hogy mind kettő kuplungja nyöszörgött! Ez nem hiba...

(#9048) jozsi252 válasza ЯΞD (#9047) üzenetére


jozsi252
veterán

Ugyanilyen hangja volt neked is? katt Lent a lassú letöltésre menj rá, ha esetleg nem ismernéd a data-t.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#9049) ЯΞD válasza jozsi252 (#9048) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Ismerem a data-t. És gyorsba szoktam tölteni :))

A válasz IGEN ilyen hangja volt!

(#9050) N€T0X|N válasza Zigi (#9042) üzenetére


N€T0X|N
őstag

:K :K

ΩМΞGΔЯΞD: engem érdekelne egy objektív összehasonlítás, mert sosem tekergethettem meg még egy Fana kormányt sem.

Sent from my keyBoard

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.