Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) fatal` válasza zozek (#62998) üzenetére


fatal`
titán

Én anno nézegettem, rosszabb, mert pont a wheel platenél más a kialakítás, emiatt biztos, hogy több a flex. Rendelj egy GT Omegat inkább.

(#63002) zozek válasza fatal` (#63001) üzenetére


zozek
tag

Köszi,nekem is a plate résznél furának tűnik a gt-hez képest.

(#63003) Laby válasza RobbyJr (#63000) üzenetére


Laby
senior tag

Úgy lesz. Milyen rugót raktál bele a gyári helyett?

(#63004) JulesTS válasza Laby (#63003) üzenetére


JulesTS
őstag

Nekem a gyári rugó van előfeszítve, így a kar útja is rövidebb (így a rögzítő fül már be se akasztható, le is szereltem).
Plusz épp tegnap jött meg hozzá az utolsó hiányzó alkatrész a loadcellesre alakításhoz...

(#63005) RobbyJr válasza Laby (#63003) üzenetére


RobbyJr
őstag

Itt van, kékből kell 18*9*45 méret.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#63006) JulesTS válasza JulesTS (#62968) üzenetére


JulesTS
őstag

Nem tudom ki volt még kint a Racing Day-en...
A Simhome kiállított pár cuccot:
Varga Márk promózott náluk, beszélgettünk is pár percet.
Volt ott Tau pedál, kézifék és szeki váltó. Mindegyik brutális. A pedált Márk el is vitte tesztelni:
https://www.facebook.com/groups/2542027462714481/permalink/3566620446921839
Végre élőben is láthattam Simtrecs pedált, igazi műremek, kecses szerkezet.
Moza perecet és H váltót is megtapogattam, tetszettek, érthető, hogy szereti akinek az van...

(#63007) shteer válasza Laby (#62996) üzenetére


shteer
titán

Jumpstarter ;]

..szerintem jónak tűnik

(#63008) mgy


mgy
senior tag

Melyik szerintetek a legkisebb monitorméret, amiből normális háromtévés összeállítást lehet csinálni?
Nagyon nem akarok megint költeni, jó lenne a meglévő 27-eseket használni, de félek, az kicsi hozzá.

(#63009) #214 válasza JulesTS (#63004) üzenetére


#214
tag

Az előfeszítéssel nekem is kell játszanom, 100% fogáspont után még rengeteg útja van az enyémnek. A loadcell átalakításról várható majd blogbejegyzés? :B

Laby: Ha szükséged van egy RobbyJR által linkelt kék rugóra és nem életbevágó, dobj egy privátot, nekem kettőt küldtek, odaadom az egyiket valamilyen úton.

(#63010) Shivi


Shivi
tag

nem tudom hogy mótvá e :D
[link]

A felhők felett mindig süt a nap....kivéve ha este van :)

(#63011) Találtgyerek válasza JulesTS (#63006) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Komoly pedál. Kiváncsi leszek majd a rendes tesztre.
Jó lenne, ha valaki bevállalná egy Simtrecs megvásárlását és írna róla egy kiadós véleményt. :DDD

06-3o/9759I39

(#63012) JulesTS válasza #214 (#63009) üzenetére


JulesTS
őstag

Készül majd, csak még nem tudtam magam rászánni a faragásra...

(#63013) oneal1


oneal1
senior tag

közben meglett a voucher-em....

Itt ez azonnal él vajon? vagy meg kell várnom míg a rendelésem a rendszerben törölt lesz?

(#63014) bence1885 válasza mgy (#63008) üzenetére


bence1885
tag

Szerintem a 27 pont jó az alatt már nem igazán. Én is tervezem a 3 monitoros setupot. A meglévő 34 colos UW mellé veszek kettő 27 colos 16:9-cest. Nézz szét youtubeon több nagy szimes is foglalkozik ezzel a témával. Lehetne nagyobb is, de akkor pl ugyanazon a felbontáson nagyobb képernyőt kéne bámulnom ami engem pl zavarna a pixelsuruség miatt. Nem akarok pixeleket nézegetni.

(#63015) RobexX10 válasza oneal1 (#63013) üzenetére


RobexX10
aktív tag

Na legalább már neked van. :)

(#63016) oneal1 válasza RobexX10 (#63015) üzenetére


oneal1
senior tag

:R de amúgy egy rohadt, email, vagy válasz, bármi, semmit nem tudtak kierőltetni magukból....

Remélem megérkezik neked is már!

(#63017) Gomez86 válasza oneal1 (#63013) üzenetére


Gomez86
őstag

Küldtek egy levelet hogy tessék, itt van XYZ?

Én azt sem tudom mit kellene várnom... :(((

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#63018) RobbyJr válasza oneal1 (#63016) üzenetére


RobbyJr
őstag

Mivel gondjuk van a levelező programjukkal vagy nem tudom mivel.
Facebookon üzenetben írtam nekik, meg a posztjaik alá, hogy nem kaptam tőlük semmi válasz emailt, amire azt mondták hogy ők küldtek Dec. 27.-én.
Ma is beszéltem velük, és kérdezték hogy a január 11.-én küldött emailt megkaptam? Mondtam hogy azt sem, pedig korábban mindig megkaptam mindent tőlük.
Szóval valami nem oké náluk, mert a delikvens nem kap tőlük semmit...

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#63019) oneal1 válasza Gomez86 (#63017) üzenetére


oneal1
senior tag

igen, úgy jött a kupon, emailben.

#63018
na igen ez látszik, hogy valami rottyon van :D

Amúgy jól látom, hogy most ha valaki mclaren kormányt rendelni qr1 lite-al, akkor azt nem szállítják mert március 21 -ig nincs qr1 lite? :S

(#63020) fatal` válasza oneal1 (#63013) üzenetére


fatal`
titán

Azonnal él. Ki tudja mikor törlik, nekem múlthét vége fele törölték az előzőt, addigra már rég leadtam az új rendelést.

@Gomez86 Igen, e-mailben jön.
@RobbyJr Nézz rá a spam folderedre, mert talán valamelyik levél nekem is ott landolt.

[ Szerkesztve ]

(#63021) oneal1 válasza fatal` (#63020) üzenetére


oneal1
senior tag

:R :R :R

(#63022) RobbyJr válasza fatal` (#63020) üzenetére


RobbyJr
őstag

Gmail emailem amióta van, sosem került oda még üzenet. Fixen nem kaptam tőlük semmit.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#63023) YxVs válasza RobbyJr (#63018) üzenetére


YxVs
senior tag

Adnál egy linket légyszi, hogy Facebookon pontosan hol kommunikálsz velük?
Egyik emailemre se válaszoltak eddig...

(#63024) Gomez86 válasza RobbyJr (#63018) üzenetére


Gomez86
őstag

írtam nekik facebookon... hátha...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#63025) oneal1


oneal1
senior tag

mclaren kormányt lecsekkolná nekem valaki, hogy qr1 lite-al, most nem hozzák ki ugye? csak márc21? köszi! :R

(#63026) Laby válasza #214 (#63009) üzenetére


Laby
senior tag

#63005RobbyJr
Köszi!

#63009#214
Igazából már csak a foxpost költsége több, mintha aliról vennék egy újat, és akkor még nem is adtam érte semmit neked... :DDD
Szóval szerintem megrendelem aliexpress-ről, így neked is marad +1 tartalékba. Annyira nem sürgős nekem, szóval nem okoz gondot megvárni a hosszabb szállítást sem.
Köszönöm szépen azért! :R

(#63027) RobbyJr válasza YxVs (#63023) üzenetére


RobbyJr
őstag

Facebookon keresd meg a Fanatec oldalt, és a legújabb posztjuk alá írj be, ha Supportos emailt küldtél, akkor írd le annak a számat.
Ha nem supportos, akkor írd le hogy mikor küldted az emailt, és hogy mivel kapcsolatban, illetve hogy válaszoljanak neked direct üzenetben.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#63028) RobbyJr válasza Laby (#63026) üzenetére


RobbyJr
őstag

Nekem is van belőle 1db pluszba, ha kell.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#63029) petikeh válasza zozek (#62998) üzenetére


petikeh
tag

Én az ebayen találtam egy kb. Vevor által hirdetett állványhoz hasonló állványt, csak egy pár ezerrel olcsóbban. Nekem, tök amatőr, kezdő játékosnak bejött a dolog, masszívnak tűnik, nem volt bonyolult összerakni és érezni, hogy van benne anyag.

Szerettem volna linkelni, de most ahogy néztem már nem elérhető a termék, de szerintem a Vevor hasonló lehet, ha esetleg ilyen budget vételt keresel.

(#63030) YxVs válasza RobbyJr (#63027) üzenetére


YxVs
senior tag

Ok, köszi.

(#63031) RobbyJr


RobbyJr
őstag

Jardier tesztelte az új Simagic GT Neo kormányt!

[ Szerkesztve ]

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#63032) Laby válasza RobbyJr (#63031) üzenetére


Laby
senior tag

Ezek a gomb világítások amit a Moza is erőltet azok csak nekem nagyon gagyik?

Számomra az összes kormány ami az RPM led-en kívül világít itt-ott azokról ordít, hogy ez egy játék. Még ha az is, nem az a cél hogy erre minél jobban felhívjuk a figyelmet.

(#63033) oneal1 válasza Laby (#63032) üzenetére


oneal1
senior tag

dettó :F

(#63034) RobbyJr válasza Laby (#63032) üzenetére


RobbyJr
őstag

Mindegyiket egyenként tudod kapcsolni, illetve a színüket. 1-2 nem zavaró ha világít, de az összeset én sem bírom.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#63035) Laby válasza RobbyJr (#63034) üzenetére


Laby
senior tag

KS Wheel-en is tudom kapcsolni a színeket (van 6-8, nem túl sok) viszont a fényereje együtt állítható az RPM csíkkal, és amíg az RPM-hez magasabb kraft kéne hogy legyen látható értelme, addig a gombokat vagy kikapcsolnám, vagy nagyon enyhe világítást tennék rá, hogy ne legyen karácsonyfa. Jelenleg még (remélem nem sokáig) nem megoldható ez a Mozánál.

(#63036) Géjza válasza Laby (#63032) üzenetére


Géjza
őstag

Nekem hasznos lenne, mivel általában este kerülök kormány elé sötétben és néha le kell tapogatni az alsóbb gombokat, nehogy rosszat nyomjak meg verseny közben. Háttérvilágítással perifériából tudnám könnyedén kezelni őket. Nekem spec ez hiányzik. Lehet nem realisztikus, de szerintem hasznos dolog (ha nem égeti ki a szemed, csak épp jelzésértékkel 1 színben).

De lehet egy ilyen is segíteni kis fényt vetni a perecre és akkor problem solved: [link]

(#63037) Moby válasza Laby (#63032) üzenetére


Moby
addikt

Aki sötétben játszik annak hasznos(nekem jól jönne sokszor). Akinek nem kell, az meg kikapcsolja. Ami ezt nem tudja, ott meg nincs választás.

(#63039) RobbyJr válasza Moby (#63037) üzenetére


RobbyJr
őstag

Szerintem ez egy igen jó kormány lett.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#63040) bnorci71 válasza JulesTS (#63038) üzenetére


bnorci71
addikt

ne ez a csávó is beverte a fejét rendesen :D

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#63041) Géjza válasza JulesTS (#63038) üzenetére


Géjza
őstag

Ahhha :)

Jó lesz nekem az 1k-s ikeás csodalámpa is. :)

(#63042) mgy válasza bence1885 (#63014) üzenetére


mgy
senior tag

Szerintem a 27 pont jó az alatt már nem igazán. Én is tervezem a 3 monitoros setupot. A meglévő 34 colos UW mellé veszek kettő 27 colos 16:9-cest.
Érdekel a projekt, próbálok utánanézni kicsit.

(#63043) Sleek válasza bence1885 (#63014) üzenetére


Sleek
senior tag

3x LG C1 55 az élményért. :C
[link]

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#63044) -Rolika- válasza Sleek (#63043) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Van pénz lóvéra:DD:DDD

(#63045) Sleek válasza -Rolika- (#63044) üzenetére


Sleek
senior tag

Igen van rendesen. Hiába ők előre mennek :DD

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#63046) Moby válasza Sleek (#63045) üzenetére


Moby
addikt

Hát izé...Camaronak a pedálszettje többe van, mitn ez az egész kóceráj :DDD

(#63047) szacsee válasza RobbyJr (#63018) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ilyen létezhet technikailag 2023-ban?
Nem lehet, hogy kamuznak?

(#63048) #214 válasza szacsee (#63047) üzenetére


#214
tag

2024* :DDD De, ha igaz, akkor zseniális. Valami mailer daemonnnak illene ilyenkor hibaüzenettel visszatérnie, és ez nem éppen egy új találmány. Nem tudom, hogy az-e a gázabb, ha ez igaz, vagy az, ha ezzel kamuznak.

(#63049) RobbyJr válasza szacsee (#63047) üzenetére


RobbyJr
őstag

Ezt én feltételezem, mert utóbbi két emailjüket nem kaptam meg, amire ők azt mondták hogy elküldték nekem. Illetve sokan panaszkodnak, hogy csomó emailt küldtek már, és választ nem kaptak.
Ez akkor van, ha a sok meg nem nyitott email felgyülemlik náluk, ami nem elképzelhetetlen, főleg ha azt nézzük hogy érkezési sorrendben nyitják meg őket.
Vicc az egész, mert így 1 hónapja nem tudom elintézni azt, hogy vissza küldjem az egyik terméküket cserére. Máshol már rég megoldottam volna, de valószínűleg a "Fantastic" ebben is rekordot akar dönteni...

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#63050) szacsee válasza #214 (#63048) üzenetére


szacsee
nagyúr

Még szokni kell. :DDD
RobbyJr : Azt értem, meg nem vagyok guru ilyesmiben, de téves címzésre ott a mailer daemon, de válasznál, ha a levelezőszerver nem tudja elküldeni akkor azt jelzi a programnak, a program meg hibaüzenetet dob a felhasználó elé.
Kezdem azt érezni fanatecnél, hogy előadja a balf@szt pedig simán csak leszarja....
Nekem volt ilyen munkatársam... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.