Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) Jack@l válasza Shoo (#13150) üzenetére


Jack@l
veterán

Ha konstans erőnél (értsd hogy nem versenyzés közben, hanem valami teszter proginál) megugrik a kazed alatt a kormány, akkor az mr rég rossz. Olyankor a két végállás is el fog tolódni vagy jobbról vagy ballról(és minden bizonnyal a középállás is). Az elfordulás érzékelő nem a kormányba van magába beépítve, hanem az ffb motorban.
Ha még garis, mindenféleképpen levelezz erről a supportal, ha nem akkor szétszedés, megnézés, újrazsírozás.

De könyen lehet hogy csak az egymáson elforduló fogaskerekek hangját/egymáson súrlódását érzed, az nem baj.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13152) maszatov válasza Shoo (#13150) üzenetére


maszatov
csendes tag

ez a darálás szó amit használsz, ez nagyon fogaskerékkopásra utal és igen el fog mozdulni majd a középállás is...
ha folyamatosan azon az egy ponton tartanád a kormányt ffb hatás mellett akkor lehet jól levideózni...
nekem hónapok teltek el az első jelek után amikor egy olyan pályára keverdtem ahol volt egy kanyar ahol pont arra pontra kellett fordítanom a kormányt és kicsit tartani ott...na akkor lettem biztos benne h itt valami a kormánnybaj van tényleg... szétkaptam zsíroztam stb , de a fogacska nem nő vissza:(
csak alkatrésznek tudtam eladni...

[ Szerkesztve ]

(#13153) El_Gigante válasza maszatov (#13143) üzenetére


El_Gigante
tag

Csá! Én is ezt szemeltem ki úgy számoltam 92ezer forint! De most meg ez nincs raktáron jan.31-ig , Komolyan nem lehet egy redvás kormányt kapni sehol!

(#13154) maszatov válasza El_Gigante (#13153) üzenetére


maszatov
csendes tag

ha pesti vagy akkor megoszthatnánk majd a postaköltséget:)
de ennek a jan 31-nek nem örülök :(

(#13155) akela91 válasza maszatov (#13154) üzenetére


akela91
addikt

Már: Availability date: 2014-02-07 :O

Egyébként sokszor sokkal hamarabb készleten lesz, mint amit ide kiírnak...

[ Szerkesztve ]

(#13156) VegyesTamás válasza Shoo (#13148) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Szerintem gariztasd amíg lehet. Nincs jobb egy új gépnél! :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13157) VegyesTamás válasza Shoo (#13150) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Ha csendes körülmények között jó videót (inkább a hang a fontos) csinálsz az tudna segíteni a probléma beazonosításába.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13158) VegyesTamás válasza HollyBoni (#13138) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

A helyedbe írnék a supportjuknak. Ha jófejek küldenek egy képet!

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13159) Shoo


Shoo
senior tag

Megcsináltam a videot. A végén lementem a fűre és ott inkább látható vagy hallható, hogy mit is csinál, de szerintem nagyon is halkan csinálja, ha kell akkor csinálok egy olyat ahol közvetlenül a doboz mellett van a kamera

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#13160) Shoo


Shoo
senior tag

Sikerült valamit kihalásznotok belőle?

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#13161) szentkuti11 válasza Shoo (#13159) üzenetére


szentkuti11
addikt

Én nem tudtam letölteni.

más: A Race 07 vajon miért enged kuplung nélkül váltani? Nem lehet ezt valahogy kikapcsolni?

(#13162) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Konzolra és PCre szertnék kormányt vásárolni. Fogalmam sincs mit.kéne írnom.
720 fokos, 6os H váltóst szertnék (esetleg lehet a kormányon is), kuplung is legyen. Kéziféket is szertnék ráoktojálni. G27ek nagyon teccenek, de alig beszerezhető, és azt hallottam, hogy a xboxok nem nagyon szeretik.
Jó lenne ha megenné a xbox és esetleg a ps is.

Kihagytam valamit ahhoz hogy tudjatok segíteni?

Árban nem tudom mit kéne meghatároznom, nem ismerem a piacot, de százezreket nem szeretnék kiadni.

(#13163) szentkuti11 válasza AndrewTdi (#13162) üzenetére


szentkuti11
addikt

A G27 csak PC-hez és PS-ekhez van hitelesítve, nem is láttam még Xboxon. Viszont ha ráhekkelhető Xbox-ra akkor mindenképpen vadássz egyet, a szó legszorosabb értelmében. ( A normális helyű, árú, garanciájú G27-ek egy órán belül találnak új gazdát :D )

(#13164) AndrewTdi válasza szentkuti11 (#13163) üzenetére


AndrewTdi
addikt

És olyat tudsz ajánlani ami xboxhoz is jó?

(#13165) VegyesTamás válasza szentkuti11 (#13163) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Rátehető xre de mégse. Szóval egy pártízezres adapterrel elvileg majdnem olyan jól muzsikál mint pc-n de ezt senki nem tudta megerősíteni gyakorlatban.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13166) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Amúgy meg BUÉK MINDENKINEK :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13167) VegyesTamás válasza Shoo (#13160) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

én leszedtem de nagy a háttérzaj, és egy furcsa dolgot hallottam de sztem ez a pedál volt.

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13168) N€T0X|N válasza szentkuti11 (#13161) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nem lehet ezt valahogy kikapcsolni?

Nem, ez sajnos ilyen.

Sent from my keyBoard

(#13169) szentkuti11 válasza AndrewTdi (#13164) üzenetére


szentkuti11
addikt

Sajnos csak a G25-G27 szériával van személyes tapasztalatom, ami a H-váltós kormányokat illeti.

N€T0X|N: Köszi :)

(Elvileg a tolókerekes váltó miatt nem is kuplungolnak a WTCC-ben. Mondjuk a Dirt 3-nál meg érdekes, hogy elvileg a Subaruban szinterkuplung van, mégis lehet csúsztatni, váltani pedig nem enged ha nem nyomom be a kuplungot)

[ Szerkesztve ]

(#13170) arty válasza AndrewTdi (#13162) üzenetére


arty
veterán

Fanatec CSR vagy GT3, valami bundliban:
katt

Porsche 911 GT3 RS V2 CSR Elite Edition EU bundle (gt3 kormány, csr elite pedál) - 260EUR
CSR H váltó - 60EUR
szállítás - 50EUR

szumma: 370 EUR (111ezer ft) és csak február 7.-n lesz szállítmány, amiből majd kapsz.

Kuplungot hekkelni kell, ami garivesztést jelentene (meg meló és plusz pénz), Fanatecnél _NEM_ ajánlom h ilyen kockázatot vállalj.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#13171) tikshow válasza arty (#13170) üzenetére


tikshow
addikt

GT3 nem kompatibilis Xbox360-al, csak PS3-al. A CSR vagy a GT2 viszont az.

(#13172) Shoo válasza VegyesTamás (#13167) üzenetére


Shoo
senior tag

Az az volt...de ennél halkabban nem tudok csinálni...kajak csend volt...majd valamit kitalálok, hogy fel tudjam venni..

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#13173) VegyesTamás válasza AndrewTdi (#13162) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Kézit bármire lehet tenni!

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13174) VegyesTamás válasza Shoo (#13172) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Azok a kattanások voltak?

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13175) VegyesTamás válasza Shoo (#13172) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Írd le pontosan hanyadik perc:másodpercnél hallható a hang.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13176) arty válasza tikshow (#13171) üzenetére


arty
veterán

nem is értem, hogy nézhettem be :)

köszi a kiegészítést, remélem senkit nem hajszoltam bele hülyeségemmel hibás vásárlásba...

akkor viszont a 'Forza Motorsport CSR wheel value pack XL EU' 360EUR + posta 50EUR opció él (GT2 verzió még drágább volna) :(

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#13177) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Köszönöm a segítséget!

Reméltem hogy ennél pénztárca barátabb lesz.
Megpróbálok első körben vadászni egy g25 vagy 27et.
Azt meg tudjátok mondani, hogy mi a különbség a kettő között?

(#13178) szentkuti11 válasza AndrewTdi (#13177) üzenetére


szentkuti11
addikt

G25 előnyei: Szekvenciálisra átkapcsolható váltókar

G27 előnyei: 4-gyel több gomb a kormányon
Csendesebb kormánymű és váltó
RPM ledek a kormányon

(#13179) VegyesTamás válasza AndrewTdi (#13177) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

G25: -Egyenes fogazású fogaskerekek
-többfunkciós váltó

G27: Ferde fogazású fogaskerekek (ezért halkabb) kevésbé kopik, viszont nagyobb a holtjáték
-plusz 4 gomb a kormányon
-elvileg javított váltómechanika (gyakorlatilag majdnem ugyanaz, és a g25-é is tehető ilyenné)
-váltásjelző ledek (fölösleges feature)

Szerintem a gari, és a "frissebb" kiadáson kívül nem éri meg.

-nem cserélték a szénkefés motorokat szénkefe nélkülire
-ugyanazt a törékeny encoder wheelt pakolták bele
-kihagyták a szeki módot (meg lehet azt is oldani, de miért nincs???)

Szóval ennyi a különbségy pedig többet vártunk el tőle. :D

Majd talán a g29 :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13180) zwack007


zwack007
csendes tag

SZiasztok! Kérdésem. A G27-es kormányom szerettem volna használni PC-n, de a W7 (64bites) de nem tudom korrektül a driwert. Csak 180 fokot fordul, és a Logitech Gaming Software nem látja, és semmilyen beállítási lehetőségeim nincsenek! Köszi a leendő segítséget!

(#13181) VegyesTamás válasza zwack007 (#13180) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Helló! Menj a vezérlőpult, eszközök és nyomtatók, logitech g25 re -ott jobbklikk -játékvezérlő tulajdonságok, settings...ott tudod a fokot állítani

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13182) KaraDani válasza VegyesTamás (#13179) üzenetére


KaraDani
addikt

"-váltásjelző ledek (fölösleges feature)"

Ezt nem mondanám minden esetben :N

3x23"-os monitoron élethű field of view beállaítássokkal sokszor semmit sem látok az játékban levő autó műszerfalából (nem elég magasak a monitorok), úgyhogy nekem néha hasznos ez a feature pl.

[ Szerkesztve ]

(#13183) zwack007 válasza KaraDani (#13182) üzenetére


zwack007
csendes tag

G27-es kormányom van. Az általad leírt helyen sajna nem tudom állítani. AZ is gyanús, hogy a Logitech Gaming Software nem lát semmilyen eszközt. :(

(#13184) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Hali
Thrustmaster t100 tényleg annyira szar mint mondjátok egy páran?
Kormányt akarok venni de nem igazán lehet kapni csakilyen ócskákat.
Ma voltam medai markt árkádban és az arénában is és volt is DFGT. Csak 60000 ft volt.
Az arénában meg 70 volt. Ott volt g27 is 90 ért. Mi a francért nem lehet kapni sehol dfgt-t?
Használtat nem akarok így marad a várakozás.

(#13185) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Sziasztok.

Logitech Formula Force EX-ről mi a véleményetek?
Vannak valami gyakori hibái vagy mire kell figyelni megvételnél?

(#13186) HollyBoni


HollyBoni
veterán

15-20 körül használtan lehet normális kormányt venni ami jó Xbox-hoz és PC-hez? 3 pedál vagy váltó nem fontos, az lenne a legfontosabb hogy ne romoljon el pár hónap alatt.

[ Szerkesztve ]

(#13187) VegyesTamás válasza KaraDani (#13182) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Az átlag felhasználókra gondolok :) (23" as monitorból 3...:D)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13188) VegyesTamás válasza zwack007 (#13183) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

27-et akartam írni, bocsi...kéne ott lennie mókának..

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13189) cselt válasza v!ct0y (#13184) üzenetére


cselt
senior tag

Akkor már inkább rendelj logi webshopból 47-ért.
Vagy ha az sok, akkor tényleg marad a használt.

(#13190) VegyesTamás válasza KaraDani (#13182) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

(Na meg én csak hangra váltok :))

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13191) v!ct0y válasza cselt (#13189) üzenetére


v!ct0y
veterán

Logi webshop nálam meg van őrülve..beteszem kosárba euróba van az ár+ szállítás is van. És fentre meg kiírja, hogy még 10756 eur értékben kell vásárolnom, hogy ingyen legyen a szállítás. Valami nem kerek neki :DDD

(#13192) Joshi


Joshi
titán

Hát ez hatalmas volt, ma voltam az Aréna Plázába a Media Markt-ba és látom hogy a fószer 1db DFGT és 1db G27-et rak ki a polcra. A DFGT árára rákérdeztem és most kapaszkodjatok: 65k!!! Mondom miiii? :Y A G27-re nem is kérdeztem rá mondom ezek nem normálisak. :O

(#13193) v!ct0y válasza Joshi (#13192) üzenetére


v!ct0y
veterán

nekem 59 et mondott :DDD

(#13194) szentkuti11 válasza Joshi (#13192) üzenetére


szentkuti11
addikt

Kíváncsi lennék a G27 árára.

(#13195) cselt válasza v!ct0y (#13191) üzenetére


cselt
senior tag

Nálam Ft-ban írja és ingyenes szállítással. Esetleg próbáld meg másik böngészőből.

(#13196) arty válasza HollyBoni (#13186) üzenetére


arty
veterán

nem

ha találnál ms wireless wheel-t, az kb ebben az ársávban lenne, de pécére az ms nem készített hozzá drivert, így csak x360on működik (pécén nincs ffb és sima xinputos joyként "működik", ergo használhatatlan kategória)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#13197) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Üdv ismét!

Thrustmasterből akad hasonló kategória mint a g25 meg G27 ami jó lehet konzolhoz is? Érdemes ennél a.márkánál is körülnézni?

szerk: esetleg mi az amire figyelni kell használt G25 G27 vásárlása esetén? Gondolok itt olyanra, hogy lötyögés, klattyogás, stb.

[ Szerkesztve ]

(#13198) neilszab


neilszab
őstag

A Race of Leagues a legrangosabb hazai szimulátoros közösségek közös szervezésű versenye, melyben a VSR, a HROC és a GTR-Masters ligák legjobb versenyzői mérkőznek meg egymással! A versenyt Január 3.-án este 20:00-tól élőben közvetíti az AAR TV, a futamon pedig a résztvevők között jelen lesz Michelisz Norbi is, aki az előzetes köridők alapján a győzelemért fog harcba szállni!

A versenyek a Race07-tel kerülnek megrendezésre, a 15 perces kvalifikáció után két 15 körös futamra kerül sor, a második versenyen fordított rajtfelállással, így izgalmakból biztosan nem lesz hiány! Mivel a RoL elsősorban egy Fun jellegű rendezvény, ezért az autóválasztás is ehhez illeszkedik és a '90-es évek közepén a BTCC-ben debütáló Volvo 850-est fogják a résztvevők jó alaposan meghajtani, ami mellesleg egy 300 lóerős kombi! :)

Pontos menetrend:
20:00: Qualification - 15 min
20:20: Race1 - 15 lap
20:45: Race2 - 15 lap

A rendezvény idei főszervezője a VSR liga.
A RoL tavalyi rendezője a HROC liga volt, jövőre pedig a GTR-Masters-re kerül a sor...

A tavalyi Race of Leagues futam felvétele, a rajt 14:50-től látható: RoL 2013

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#13199) Jack@l válasza AndrewTdi (#13197) üzenetére


Jack@l
veterán

T500RS, jobb mint a g27

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13200) AndrewTdi válasza Jack@l (#13199) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Annyiért legyen is jobb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.