Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) ozoli78 válasza grunge (#13388) üzenetére


ozoli78
tag

Nekem zavaró volt ,viszont van rá egy tuning amivel minimalizálni lehet a "logást és a kopogást"
Én most csináltattam meg ,ég és föld a külömbség.Nagyon jó lett.

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#13402) grunge válasza ozoli78 (#13401) üzenetére


grunge
addikt

Erröl kicsit bövebben tudnal beszelni, eleg egy link is :)

Nos A Fanatec tetszik, de dukal hozza a jobb pedalszett plusz a lefogato rendszer...

G27 bejön, de igazabol kiprbalnek egyet vetel elött. Van itt egy bolt ahol le van arazva is valamelyest a T500RS GT6 is a G27 mellett. Mivel a shopban kerhetnek reszletfizetest, ezek jatszanak elsösorban. Fanatec-et retailernel joforman nem is lattam, egynem meg most nincs kedvem ennyit kiadni. Igazbol kiprobalnek ebböl is egy szettet. :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#13403) thedriver válasza grunge (#13402) üzenetére


thedriver
tag

Mennyiért láttad az T500 RS-t és hol, ha szabad kérdezni? :)

The Driver

(#13404) grunge válasza thedriver (#13403) üzenetére


grunge
addikt

A G27 refresh 270 EUR a T500RS GT6 pedig 399 :) Kamatemntes reszletre lehet most rendelni meg egy hetig. Nem olcso mulatsag, de igy meggondolando :)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#13405) r3ccardo válasza grunge (#13404) üzenetére


r3ccardo
tag

Kamatmentes részlet? Hol?

(#13406) tikshow válasza grunge (#13402) üzenetére


tikshow
addikt

Fanatecet csak közvetlenül a gyártótól kell rendelni, de szvsz nincs semmi baja sem a lefogatóknak, még drifteléskor sem.

(#13407) TannerHUN válasza tikshow (#13392) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Mivel nekem is ilyen kormányom van... Ez fogaskerekes + szíjas meghajtású. Azért is nehezebb tekerni, mint pl a DFGT-t.

Jack@l - Egyetértek! Vagy T500 vagy semmi. Hullanak széjjel a kormányaik.

[ Szerkesztve ]

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#13408) VegyesTamás válasza tikshow (#13406) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Nincs a lefogatóval semmi baja csak az árával :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13409) tikshow válasza VegyesTamás (#13408) üzenetére


tikshow
addikt

Nem kell neked a 80 euros csoda cucc, jó ami gyárilag rajta van, kivéve persze a Clubsport kormány, mert ahhoz nincs. :)

(#13410) Juhaszkaresz


Juhaszkaresz
csendes tag

Sziasztok! Van egy Power Racer 270 kormányom! Ezt hogyan tudom pchez csatlakoztatni? Nem találok hozzá drivert sehol sem. Valami ötlet?

(#13411) Dr. Gonzο válasza Juhaszkaresz (#13410) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Ez nem XBOX360-hoz való kormány? Mert akkor szerintem PC-s használatra kevés az esély.

(#13412) VegyesTamás válasza tikshow (#13409) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Persze, ő pont csr-t szeretne :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13413) VegyesTamás válasza Juhaszkaresz (#13410) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Ez egy wifis x360 as kormány. Szerintem sem lehet ezt megoldani.

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13414) Juhaszkaresz válasza VegyesTamás (#13413) üzenetére


Juhaszkaresz
csendes tag

Egy másol xboxos kormányt már tudtam kötni a pchez. Ezt meg kaptam és próbálom a géphez kötni. De edig nem sok sikerrel. :/

(#13415) Tomdriver válasza tikshow (#13406) üzenetére


Tomdriver
őstag

Fanatectől ezt érdemes most rendelni szerintem:

[link]

Ár/érték arány jó, a pedál load cellás, 10 bit felbontású. Szállítással együtt 410 €

A T500 kormánya kiváló, de a pedálsorból a load cella nagyon fog hiányozni egy idő után...

Nekem most G27 van, de a prdálokhoz rendeltem korábban Leo Bodnar kábelt, hogy meglegyen a 10 bit. A fékrugót erősebbre cseréltem (Nixim), így egész realisztikus a hatás.
Most adtam el, várom a Fanatecet. :) Persze nem akarok rábeszélni senkit, de hosszabb időtartamra szerintem talán a legjobb választás.

[ Szerkesztve ]

(#13416) tikshow válasza Tomdriver (#13415) üzenetére


tikshow
addikt

Nem ez a legjobb. Ott a GT3 RS pack, ahhoz hozzácsapsz még egy váltót ha kell és még mindig 40 euroval beljebb vagy, persze ez nem megy Xbox360-al.

(#13417) Tomdriver válasza tikshow (#13416) üzenetére


Tomdriver
őstag

..ez igaz, bár a Forza kormány alapból 20€-val drágább, tehát marad 20€ a nyereség.
Viszont nekem nem annyira bejövős. :(

(#13418) VegyesTamás válasza Juhaszkaresz (#13414) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Hát ha még valami kábel lenne...de wifin hmmm...

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13419) grunge válasza r3ccardo (#13405) üzenetére


grunge
addikt

Nemetorszagban :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#13420) grunge válasza tikshow (#13416) üzenetére


grunge
addikt

Nekem is ez jön be jobban, váltot meg később is lehet venni akár.. Lehet pihentetem még a dolgot kicsit, mert tetszik a fanatec GT3 RS elite kombo. A bőség zavara...Ennek is van aktiv hűtése? Olvastam pár review-t a T500-ról és sokakat zavar. Nem is gondoltam volna hogy van benne ventillátor.. :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#13421) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Sikerült beszereznem Szentkuti kollégától egy fasza kis G27et. Nem bántam meg a G25 lecserélést. Váltó fényévekkel jobb, kormány precízebb, halkabb. már.értem a különbséget. :)

(#13422) adamikus válasza grunge (#13420) üzenetére


adamikus
tag

Van benne ventillátor, kell is, mert melegszik rendesen egy hosszabb menet közben. Hangja szerintem nem zavaró, olyan tipikus 'kis ventillátor nagy fordulatszámon' hangja van.

(#13423) tikshow válasza grunge (#13420) üzenetére


tikshow
addikt

Kettő darab ventillátor van rajta. Passzolom, hogy kit zavar vagy kit nem, mert én fejhallgatóval játszok állandóan, semmit sem hallok a külső történésekből. :)

(#13424) ozoli78 válasza grunge (#13402) üzenetére


ozoli78
tag

Itt találsz róla leírást,én biztos nem fognék hozzá :)
[G25/27 kopogás javítása]

[ Szerkesztve ]

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#13425) arty válasza grunge (#13420) üzenetére


arty
veterán

különváltó szívás... 18k a váltó, +6k a szállítás... !
érdemes inkább spórolni és egyben venni.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#13426) Nagylajos_1


Nagylajos_1
tag

Sziasztok !

Előre is elnézést kérek, hogy nem a megfelelő topikba írok, de nem szeretnék egy normális válaszra 1 hetet várni...

Tehát arról lenne szó, hogy megmaradt egy joy az x360 eladás után, és ezt szeretném pc-vel összepárosítani... Tudom gúgli a barátom, addig el is jutottam, hogy ILYEN adaptert kéne hogy szerezzek... de gondoltam megkérdezlek titeket is, hátha már valaki személyesen ennek utána járt, és tudna nekem segíteni benne hogy hol szerezhető be itthon külön csak az adapter....

Előre is köszönöm.

Üdv :R

https://www.youtube.com/watch?v=pbL6P_z9YyY

(#13427) stairmaster válasza Nagylajos_1 (#13426) üzenetére


stairmaster
tag

például itt vagy itt

[ Szerkesztve ]

(#13428) Nagylajos_1 válasza stairmaster (#13427) üzenetére


Nagylajos_1
tag

Köszönöm szépen !
:R

https://www.youtube.com/watch?v=pbL6P_z9YyY

(#13429) arty válasza Nagylajos_1 (#13426) üzenetére


arty
veterán

arra figyelj, h lehetőleg eredetit vegyél (azon micorosft felirat van, nem xbox 360!!!), ahoz biztosan lesz driver w8-ra is (utángyártottaknál necces ill. nincs és kész)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#13430) Nagylajos_1 válasza arty (#13429) üzenetére


Nagylajos_1
tag

:R

https://www.youtube.com/watch?v=pbL6P_z9YyY

(#13431) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

A DFGT-mnek eddig is volt valamennyi holtjátéka függőleges irányban, de most megnéztem egyet az MM-nek, és annak semennyi nem volt. Lehet ezt garanciáztatni vajon*, és ha igen, annak mi a menete? A Logi supportját kell hívni?

(*kimondottan kíméletesen bántam vele, és nem is használtam túl sokat - napközben a gyerekek miatt, este meg hangos - de arra nem veszek mérget, hogy távollétemben a gyerekek nem ezen gyakorolták a húzódzkodást...)

(#13432) VegyesTamás válasza GhanBuri Ghan (#13431) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Szerintem, egy ilyen hiba van annyira zavaró, hogy evidens a garancia érvényessége! Van egy telefonszámuk nekik valahol a weboldalon ha jól emlékszem.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13433) GhanBuri Ghan válasza VegyesTamás (#13432) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Köszönöm, akkor előkotrom a dobozát, hátha benne lesz a blokkja. (valami két számot kér a support, egyik a terméken, a másik nem tudom hol?)
A garanciánál arra gondoltam, hogy esetleg user error-ra hivatkozással tagadják meg a garancia érvényesítését.

(#13434) VegyesTamás válasza GhanBuri Ghan (#13433) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

S/N vagy serial number számot kér, az alapján gariztatnak..egyik a terméken másik a dobozon van asszem. Ez a kotyogás még a g25-nél is előjön, szóval ez olyan logitech betegség féle.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13435) Jack@l válasza GhanBuri Ghan (#13431) üzenetére


Jack@l
veterán

Ha holtjáték van felfele, akkor gyanusan megrepedt a "csapágyház".

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13436) VegyesTamás válasza Jack@l (#13435) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Nekem is az a gyanúm...

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13437) Brain75 válasza GhanBuri Ghan (#13433) üzenetére


Brain75
senior tag

Sajnos rossz hírrel kell szolgálnom, és a FIX-IT nem fogja ezért kicserélni a kormányt.(csak ha nagyon nagy mázlid van)
Másik az hogy csak abban az esetben próbálkozz garival ha tényleg garanciális a kormányod.

DFGT-ben a csapágyház nem szokott megrepedni. Az elmúlt hosszú évek alatt amiket javítottam egyiknek sem volt megrepedve a csapágyháza.

Sajnos amit a hozzászólásom elején írtam azt tapasztalatból tudom és simán benne van a pakliban hogy azt mondják hogy USER error.

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13438) VegyesTamás válasza Brain75 (#13437) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Hallottam már olyat, hogy valaki kihagyta a fix-it -et és a logi supportjával jobban járt. (Nemtudom ez mennyire valóságos)
Nekem is írtak már DFP lógást kotyogást, de mindjuk arról én sem hallottam, hogy megreped, vagy törik, csak "tippeltem" akkor annak mi lehet a baja? Ennyire kopna?

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13439) Brain75 válasza VegyesTamás (#13438) üzenetére


Brain75
senior tag

Nem kopik csak kilazulnak a csavarok és esetleg a csapágy kezd el lógni.
Mondom én még nem találkoztam törött csapágyházzal viszont lógó csapággyal igen.
A Logi support mostanában minden esetben a FIX-IT-hez irányít sajnos.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13440) VegyesTamás válasza Brain75 (#13439) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Aha a csavarok, tényleg, logikus. Ezzel a Fix-it -el csak vegyeseket olvastam, de inkább rosszat mint jót sajna.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13441) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Eladó DFP a HA-n :) (nem az enyém nem úgy "hírdetem" csak szólok, mert valaki itt keresett ilyesmit)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13442) Brain75 válasza VegyesTamás (#13440) üzenetére


Brain75
senior tag

Hát igen, sajnos. Nekem is vegyes a tapasztalatom, de inkább negatív. Sajnos elég lassan dolgoznak és noszogatni kell őket hogy foglalkozzanak a dologgal.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13443) VegyesTamás válasza Brain75 (#13442) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Szomorú dolog, hogy egyáltalán noszogatni kell őket, hogy végezzék a dolgukat. :(

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13444) Tecsa válasza VegyesTamás (#13443) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Sajnos sok helyen tapasztalni hasonló hozzá állást, de hogy jó példát is mondjak pl: a laptopomat a NBD (next businnes day) garanciának köszönhetően villámgyors sebességgel rakták helyre.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#13445) VegyesTamás válasza Tecsa (#13444) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Hát igen. A Samu supportja is kiváló. Törött usb-csatit meg állapotsávbeégett kijelzőt 2 hét alatt cseréltek szó nélkül. Pedig ezt egy Fix-it féle banda user error-nak tekintené (főleg az usb-t) az tuti. :(

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13446) Tecsa válasza VegyesTamás (#13445) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Nekem 14 óra alatt cseréltek alaplapot a laposban. A saját íróasztalomon!!

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#13447) VegyesTamás válasza Tecsa (#13446) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Vannak még korrekt cégek szerencsére. Csodálkozom is, hogy a loginak nem jut egy ilyen. Vagy legalább a felsőkategóriás termékeikre.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13448) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

G27 vadászok nézegessétek a HA-t mert g27 is gazdát keres :D (ismételten nem "hírdetek" csak felhívom a figyelmet, mert ritka és nagyon keresik) :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13449) Tecsa válasza VegyesTamás (#13447) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Mondjuk egy újkorában 400ezer-es laptop mellé járjon is ilyen support! Második tulaj vagyok, se számla semmi papírok, egy széria szám kellet nekik és szó nélkül csinálták.

Szóval van mit tanulni, remélem a Logi kormányomnak nem lesz semmilyen supportra szüksége. A termékeikkel maximálisan elégedett vagyok! A G27-em kapja tőlem az ívet ha endurance-ra készülök akkor van hogy 4-5 óra gyakorlás folyamatosan, versenyen meg 6 óra vezetés.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#13450) VegyesTamás válasza Tecsa (#13449) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Hát igen az már nagyon a felső kategória, csúnya is lenne, ha nem ez lenne a természetes :)

4-5-6 óra??? :O :) az igen :) én meg soknak találok egy 8-10 perces rally szakaszt :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.