Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) szalibali95 válasza Joshi (#14900) üzenetére


szalibali95
újonc

Köszönöm a válaszokat, mindjárt ki is próbálom. Egyébként az előbb újraindítottam a gépemet és bekapcsoláskor azt írta, hogy az eszközillesztő szoftver telepítése sikertelen volt... A kormányt meg azért nem akarom kihúzni, mert hiába dugom be a telepítéskor, nem érzékeli a gép :/ vagyis elkezd villogni a GT felirat, de nem tudok vele semmit se csinálni

(#14902) szalibali95


szalibali95
újonc

Működik! Köszönöm! Már csak az érdekelne, hogy a Profiler-ben hogy tudom a váltót hogy tudom működésre bírni?

[ Szerkesztve ]

(#14903) kokoaliga


kokoaliga
tag

Sziasztok.

Valakinek van tapasztalata a Fanatec CSR pedálról?
Valóban gyenge?

Koko

(#14904) tikshow válasza kokoaliga (#14903) üzenetére


tikshow
addikt

Spórolj egy kicsit az Elite-re, azzal nem lesz bajod, sőt.

(#14905) kokoaliga válasza tikshow (#14904) üzenetére


kokoaliga
tag

sajnos az elit csak 06.30.-án kapható,én meg most szeretnék venni.:(
Nem az árával van baj.
Egyébként gondolom kicserélik ha van valami baj vele?
A Club Sport-ot meg egyszerűen valami horror áron mérik

[ Szerkesztve ]

Koko

(#14906) VegyesTamás válasza szalibali95 (#14902) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

de ne profilerben nézd meg, hanem vezérlőpult, és eszközök és nyomtatók, Logitech Drivi....jobbklikk és játékvezérlő tulajdonságai!

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14907) tikshow válasza kokoaliga (#14905) üzenetére


tikshow
addikt

Várd ki, megéri! Addig is rendeld előre, vszeg korábban fogják tudni küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#14908) Csabnett válasza VegyesTamás (#14906) üzenetére


Csabnett
tag

Szia! Nekem is az lenne a problémám, hogy Logitech Driving Force GT szekvenciális váltókart nem tudom race 07-ben beállítani váltóként! V.mi megoldás erre? Minden más game ismeri csak a race07, injection stb. nem. :))

"Minden cél útba esik!"

(#14909) Jack@l válasza Csabnett (#14908) üzenetére


Jack@l
veterán

Ha a pillangót be tudtad állítani, annak is mennie kellene. Az is csak két gomb... (shift up, shift down)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14910) VegyesTamás válasza Csabnett (#14908) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Igen, az nem igényel a programoktól nagy dolgot. Ellenőrizd, hogy a váltó mód szekvenciális legyen, és akkor menni fog.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14911) Csabnett válasza VegyesTamás (#14910) üzenetére


Csabnett
tag

Race Injectionban még nem találkoztam szekvenciális váltási móddal vagy hasonlóval amelyek közül lehet választani! :)

"Minden cél útba esik!"

(#14912) VegyesTamás válasza Csabnett (#14911) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Azzal még én sem mert nem volt még dolgom vele :D tippeltem, ilyen elvileg mindegyikben van. Nem álítottál rá valamit véletlen a profilerben? Gombkiosztás a gyári?

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14913) Csabnett válasza VegyesTamás (#14912) üzenetére


Csabnett
tag

Semmit :( Egyszerűen hogyha be akarom állítani akkor gombkiosztásnál meghúzom hátrafelé (felfelé váltáshoz) aztán úgy csinál, mint aki érzékelte de eközben nem jelenik meg sem a gomb "neve" és a gamen belül sem csinál semmit!!! Na... ez mi??? :))

"Minden cél útba esik!"

(#14914) Kommy válasza Csabnett (#14913) üzenetére


Kommy
veterán

Ezt csinálta dfp-nél is, de csak annyi volt a lényeg, hogy utána beállítottad a leváltás és már ment a felváltás is, ha újra bepróbáltad állítani. ( ha jól emlékszem valahogy így lehetett megoldani)
Másik megoldás, ha valamilyen billentyűt rendelsz a fel le váltáshoz a profiler-ben és azt állítod be a játékban.

(#14915) Csabnett válasza Kommy (#14914) üzenetére


Csabnett
tag

hmmm... :(((

"Minden cél útba esik!"

(#14916) gabri83


gabri83
csendes tag

3-5 nap alatt fog ideérni a kormány, elég gyorsan válaszoltak :DD

(#14917) Csabnett válasza Kommy (#14914) üzenetére


Csabnett
tag

Semmi változás! Tudnál esetleg segíteni a logitech profilerében a beállítás terén??? :R

"Minden cél útba esik!"

(#14918) Kommy válasza Csabnett (#14917) üzenetére


Kommy
veterán

Ezt a módszert próbáld meg: [link]

(#14919) VegyesTamás válasza Csabnett (#14913) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

de a vezérlőpultban sem érzékeli, vagy ott igen?

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14920) stairmaster


stairmaster
tag

Ha van szimulátor ülés :DD

(#14921) Kommy


Kommy
veterán

Most csereltem le a logitech g27-et egy Fantec CSR Elite-re. A gondom az lenne, hogy már a g27-el is utolsó futamon elment az FFB és csak a játék újraaindításával tudtam helyrehozni, most , hogy a fanatec ffb-jét próbálom a saját ízlésemre szabni nagyon nehezen megy mert egy állítás és megszűnik az ffb.

A játék a race 07 sorozat. Olvasgattam, hogy valinek visszajön az alt+f lenyomására, de ez nálam semmit nem használ.

(#14922) VegyesTamás válasza stairmaster (#14920) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Jesszus, ez borzalmas...:D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14923) Csabnett válasza VegyesTamás (#14919) üzenetére


Csabnett
tag

ott érzékeli csak a logitech profilerben nem, de már megoldódott Kommy kolléga segítségével!! :R :R :R

"Minden cél útba esik!"

(#14924) Csabnett válasza Kommy (#14918) üzenetére


Csabnett
tag

ÁÁÁÁ Köszönöm ez a tuti!!!! Ez segített!!! Nagy-Nagy KÖSZÖNÖM!!!! :DD :DD :R :R :R

"Minden cél útba esik!"

(#14925) Kommy válasza Kommy (#14921) üzenetére


Kommy
veterán

Kiderítettem mi okozta a gondot, az VGA-val sikerült felraknom valami AMD Gaming Evolved nevű programot, azt kikapcsoltam és megoldódott minden gond, most már megy rendesen az FFB, állítgathatom semmi gondot nem okoz.

(#14926) grunge


grunge
addikt

Sziasztok! Vegüöis egy Logi G27 lett :) A kerdesm az hogy milyen wheel stand-ot ajanlanatok hozza? Csak sima stand jatszik, palseat-es dolgok nem jönnk szoba :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#14927) VegyesTamás válasza grunge (#14926) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

én mindig a házit gyártmányt :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14928) grunge válasza VegyesTamás (#14927) üzenetére


grunge
addikt

Erre most tnincs mod, de ja :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#14929) Csabnett válasza grunge (#14926) üzenetére


Csabnett
tag

[link] sz.tem ez megfelel! :R

"Minden cél útba esik!"

(#14930) VegyesTamás válasza Csabnett (#14929) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

nekem kényelmetlen lenne a lábam közötti állványrész, és ez miért ilyen drága?

grunge: de, hogy ne csak a levegőbe beszéljek, szerintem ez az állvány jobban megéri !! :K

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14931) grunge válasza VegyesTamás (#14930) üzenetére


grunge
addikt

Köszi, de olyasmi kel lamit külföldön is elrek, nem magyarban lakom :) LAtam hogy van valami wheel stand pro cucc, probalt valaki olyat?

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#14932) rsay


rsay
csendes tag

Üdv!

Olyan kérdéssel fordulok, hozzátok, hogy egy egyszerű kormányt és pedálokat szeretnék vásárolni ami azért használható. de 10E(nagyon max. 15...) környékén csak tapadókorongos rögzítésűt találtam. Ajánlana valaki valami egyszerű, használható, hasonló árú kütyüt, ismerkedéshez kell a szimulátorokhoz, ha belebolondulok majd leváltom egy jobbra, de most jelenleg nem igen szánok rá többet...

Köszöntem!

(#14933) shteer válasza rsay (#14932) üzenetére


shteer
titán

Aprobol egy jo momo racing?

..szerintem jónak tűnik

(#14934) Gocha


Gocha
újonc

Üdv!

Ma vettem egy Logitech G27-et. Szeretnék hozzá load cellás kit-et is venni, de nem találok sehol. Olvastam a Ptracingről, de gondolom már megszűnhetett. Valaki tudna ebben segíteni nekem? Előre is köszönöm.

(#14935) Kommy válasza Gocha (#14934) üzenetére


Kommy
veterán

a gtr-mastertől Tilus-t kéne megkeresned, ők csináltál (csinálják) a ptracing-et. [link]

(#14936) Gocha válasza Kommy (#14935) üzenetére


Gocha
újonc

Köszi. Megpróbálom.

(#14937) intercooler válasza Gocha (#14936) üzenetére


intercooler
őstag

Én már próbáltam több helyen is, de semmi válasz. Ha jutnál valamire majd jelezd itt kösz.

[ Szerkesztve ]

(#14938) Gocha válasza intercooler (#14937) üzenetére


Gocha
újonc

Ok. Egyébként a Ptracingen kívül nem tudtok vmit? Külföldről is jó lenne. Főleg németből, de itt egyenlőre nem találtam.

(#14939) VegyesTamás válasza rsay (#14932) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

szervusz! ha jóáron ki tudnál fogni egy DFP-t az lenne az igazi, bár ahhoz türelem, meg szerencse kell, hogy egy rendes működő DFP-t ennyiért kapj. viszont stabilan ebben az árban mennek a momok, amit a fórumtárs is említett.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14940) barcalaci84 válasza intercooler (#14937) üzenetére


barcalaci84
őstag

Valóban Tilus csinálja, de mostmár a Simhouse Kft keretein belül...
Ott is megpróbálhatod felvenni velük a kapcsolatot....elvileg most van is nekik raktáron alkatrész hozzá

(#14941) Jack@l válasza Gocha (#14938) üzenetére


Jack@l
veterán

Ha annyira hiányzik a load cell-es fék, vegyél egy olyan pedált Fanatec-éktől, és még buherálnod se kell.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14942) tiesto13


tiesto13
csendes tag

Sziasztok!
F1 2013-as játékkal szeretnék játszani logitech momo kormányal. Valaki tudna segíteni hogy hogyan kellene beállítani az érzékenységet a kormánynak,féknek és a gáznak?Vagyis pontoésabban hány %-ra kell beállítani?Vagy lehet még valahol valamit állítani az élvezhetőség kedvéért?Próbálkoztam,de nem találom az ideálisat.Elnézést ha már kivolt írva,de nem szeretném végig pörgetni a fórumot

(#14943) Jack@l válasza tiesto13 (#14942) üzenetére


Jack@l
veterán

Ez teljesen egyénfüggő. Ahogy neked jó. (nem sok embernek van itt ilyen régi kormánya)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14944) fagy53 válasza Jack@l (#14943) üzenetére


fagy53
nagyúr

....meg nem sok ember játszik itt az F2013-mal! ;]
Zárjelben jegyezném meg, ha valaki mégis a CM F1 játékával kívánja sanyargatni magát, akkor nyúljon vissza az F1 2010-hez, ez rendelkezik a legjobb fizikával, bár tudom a pályák és a versenyzők változtak időközben... :K

[ Szerkesztve ]

(#14945) lbandi777 válasza Gocha (#14938) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Szia.
Itt van:http://www.ricmotech.com/Load_Cell_Upgrade_Kit_for_Logitech_G25_G27_Pedals_p/rmt-lc27.htm
De csak pc-hez jó.

(#14946) Shodan


Shodan
addikt

DFGT-t max milyen vastag asztalra lehet felteni?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#14947) Csabnett válasza Shodan (#14946) üzenetére


Csabnett
tag

5-7 cm-ig asszem.

"Minden cél útba esik!"

(#14948) Satan_Claus válasza Shodan (#14946) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

51mm-t mértem most, gondolom 2" (50,8) :)

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#14949) Shodan


Shodan
addikt

köszi! :R

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#14950) Shodan válasza Shodan (#14949) üzenetére


Shodan
addikt

a momohoz képest mennyire más a felfogatása? mert az asztal elülső része szerintem nagyobb mint 5cm, de régen a momo felment, vagy a momonál jobban ki lehetett tekerni?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.