Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) zsiz


zsiz
őstag

DFGT-t van bármilyen lehetőség xbox360-al használni? (mint pl a G27-hez XCM F1 Converter)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#16002) Joshi válasza zsiz (#16001) üzenetére


Joshi
titán

:(
Elvileg van valamilyen adapter de sokba kerül és nem is működik megbízhatóan. Én anno utána jártam a dolognak de végül elvetettem a projectet.
Ha fontos az Xbox akkor add el a DFGT kormányodat és vegyél Fanatec-et. Fanatecnél se mindegyik modell kezeli a boxot.

[ Szerkesztve ]

(#16003) zsiz válasza Joshi (#16002) üzenetére


zsiz
őstag

kár :( amúgy még nincs kormányom, én is csak utánajárok még, egy kósza ötlet volt hogy hátha működne a dolog.. igazából annyira nem fontos, de azért jó lenne.. forzát szeretem, nem lenne hátrány ha tudnám majd a pc kormányommal is játszani. de ha nem, hát nem. legalább az ilyen drágább cuccoknál megoldhatnák a kompatibilitást..

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#16004) bajzal válasza Joshi (#16002) üzenetére


bajzal
őstag

Így igaz, ezek az adapteres dolgok sohasem pontosak, mindig fognak késni, ami engem nagyon idegesít.

példa

(#16005) zsiz válasza bajzal (#16004) üzenetére


zsiz
őstag

köszi, akkor ez felejtős, nem is gondolkodom ilyenben tovább

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#16006) arty


arty
veterán

nem is csak a késés, hanem inkább az FFB hiánya a fájó ... sima rezgést tudnak, hiszen ez ilyenkor csak egy kontrollert emuláltat ez a konvertáló eszköz

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#16007) nemetkevin


nemetkevin
újonc

Helo! nekem lenne egy olyan problémám hogy van egy Technology Innovation hy-822 Kormányom és eddig jó volt meg minden de most viszont egy olyan hiba lépett fel nálam hogy mikor kalibrálom akkor a kis kereszt meg áll középen és utána elkezd menni magától az X tengely felé utána vissza középre és megint és ezt csinálja a játéknál is mindig hirtelen elkapja a kormányt balra! Ha tudnátok rá valami meg oldást nagyon meg köszönném!

(#16008) Jack@l válasza nemetkevin (#16007) üzenetére


Jack@l
veterán

Tippre szétment a kormányban a poti. Kb pár száz forintért kapsz ugyanolyat bele(ha találsz).

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16009) VegyesTamás válasza bajzal (#16004) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ez igazából steering animation delay ...szóval nembiztos, hogy a kormány késik maga a mozdulat, hanem csak a visszajelzés. Ez van pl a Dirt3-al is, hogy a visszajelzés késik, de pl a kerék pontosan fordul el. Ezt pontosan csak vezérlőpult/dxtweakkel lehet pontosan kiszűrni

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#16010) nemetkevin válasza Jack@l (#16008) üzenetére


nemetkevin
újonc

Az mi az a poti? :O

(#16011) Joshi válasza nemetkevin (#16010) üzenetére


Joshi
titán

Potméter v potenciométer, de a Google a barátod. ;)

[ Szerkesztve ]

(#16012) fagy53 válasza nemetkevin (#16010) üzenetére


fagy53
nagyúr

Változtatható ellenállás, egy mechanikus elem az elektronikában. :)

(#16013) teratti


teratti
senior tag

Tönkrement a váltó egyik mikrokapcsolója egy G27-ben mert sikerült szétszedés közben eltörnöm. Nem gond van annak gyára, bementem a Elektro-Kontha Bt-hez. Kaptam is ugyan olyanokat csakhogy jött a hideg zuhany, mivel összeszerelésnél derült ki nem azon a ponton működnek mint a gyári és hiába húztam be koppig a fület nem váltotta el. :) Nem most történt a dolog, csak megosztottam nehogy más is belefusson ebbe a bakiba.

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#16014) Jack@l válasza teratti (#16013) üzenetére


Jack@l
veterán

Tegyél közé valami hézagolót. De ha csont ugyanolyan szériaszámú kapcsolót vetttél, annak váltania kéne...

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16015) teratti válasza Jack@l (#16014) üzenetére


teratti
senior tag

Ezt a hézagolós dolgot eszembe sem jutott csinálni de van egy pár még és ha kipurcanna valamelyik lehet ki is próbálom. Gondolom ugyan olyat adott az ember mert a töröttet a kezébe nyomtam eltűnt hátul majd megérkezett kezében a cuccal. Ha helyben lettem volna nem is lett volna nagy baj de hazajöttem Szolnokra beforraszt, nagy öröm majd kipróbálás és fagyás az arcon. :B

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#16016) STC Speed


STC Speed
őstag

Hello!

10-15 ből melyik a legjobb kormány választás? :)

(#16017) shteer válasza STC Speed (#16016) üzenetére


shteer
titán

használt momo racing

..szerintem jónak tűnik

(#16018) bajzal válasza shteer (#16017) üzenetére


bajzal
őstag

Bár én a momo-t nem ajánlanám. Nagyon lefogják a fogaskerekek a kormányzást és hangos is az ffb.

(#16019) arty válasza bajzal (#16018) üzenetére


arty
veterán

oké, tehát akkor mit ajánlasz momo HELYETT 10-15ért?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#16020) STC Speed válasza shteer (#16017) üzenetére


STC Speed
őstag

Nem is rossz ötlet,nem tudtam,hogy ennyibe kerül csak.
Viszont a garancia pont egy kormánynál számít nem?Vagy ez megbízható tipus?

(#16021) shteer válasza STC Speed (#16020) üzenetére


shteer
titán

újat/garisat nem nagyon találsz 10 környékén amit érdemes lenne megvenni

ki kell próbálni amit megveszel, nincs más költséghatékony megoldás

..szerintem jónak tűnik

(#16022) STC Speed válasza shteer (#16021) üzenetére


STC Speed
őstag

:R

(#16023) zsiz


zsiz
őstag

egy DFGT hány kg mindennel együtt? (doboz, maga a cucc benne, papírok, kábelek stb.. szóval mindennel ami jár hozzá gyárilag)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#16024) Jack@l válasza zsiz (#16023) üzenetére


Jack@l
veterán

http://www.amazon.co.uk/Logitech-Driving-Force-Steering-wheel/dp/B0018E281Q

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16025) zsiz válasza Jack@l (#16024) üzenetére


zsiz
őstag

köszi!

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#16026) #78687232


#78687232
törölt tag

Sziasztok!
45-60k között mit ajánlanátok? Használtat nem szeretnék.

(#16027) Joshi válasza #78687232 (#16026) üzenetére


Joshi
titán

Ha új akkor DFGT.

(#16028) Jack@l de ahhoz alapba nem jár váltó azzal együtt meg már nem fér bele a 60k-ba.

[ Szerkesztve ]

(#16028) Jack@l válasza #78687232 (#16026) üzenetére


Jack@l
veterán

Fanatec gt3rs v2, kicsit drágább, de a dfgt-nél jóval jobb, mint amit ennyiért kapnál.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16029) El_Gigante válasza Joshi (#16027) üzenetére


El_Gigante
tag

Nekem DFGT-m van, nincs bajom velem, de 46ezret sosem adnék érte!

(#16030) Joshi válasza El_Gigante (#16029) üzenetére


Joshi
titán

Ha nincs más megoldás ennyiért akkor nem tudsz mit tenni. :(

(#16031) #78687232


#78687232
törölt tag

Köszönöm a válaszokat! Lehet buta kérdés, de egy DFGT-nek (ez lesz szerintem) a rögzítési "akármije" (:D) milyen hosszú? Nem szívesen reszelnék az asztalból. 3,7cm-re kellene rámennie.

(#16032) Joshi válasza #78687232 (#16031) üzenetére


Joshi
titán

Jóval szélesebb felületre is rámegy. :K

(#16033) Garsza


Garsza
veterán

Helló. Van egy G27 kormányom. Hogy tudom rákötni Xbox360 -ra? tudom hogy kell valami átalakító tudnátok segíteni hogy milyen pontosan.

(#16034) zsiz válasza Garsza (#16033) üzenetére


zsiz
őstag

Ő lesz az. XCM F1 Converter

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#16035) Garsza válasza zsiz (#16034) üzenetére


Garsza
veterán

Még volna pár kérdésem. Friss kormány tulajdonos ként kéne pár tanács mit hogyan állítsak be. Páldául Grid Autosportban, vagy F1 ben meg ilyenek.

(#16036) zsiz válasza Garsza (#16035) üzenetére


zsiz
őstag

ebben majd a többiek segítenek.. még én is csak most fogok kormányt venni :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#16037) Jack@l válasza Garsza (#16035) üzenetére


Jack@l
veterán

Ezekért kár volt G27-et venni... (árkád, félárkád)
amiket felsoroltál, azokhoz a játékokhoz 360 fokos kormányszöget, oszt jóvan.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16038) intercooler válasza Jack@l (#16037) üzenetére


intercooler
őstag

Szépen megy az 500 fokkal is ;) (autosport)

[ Szerkesztve ]

(#16039) Jack@l válasza intercooler (#16038) üzenetére


Jack@l
veterán

Kormány lock-ot is lehet játékon belül állítani, vagy csak "megy"? Codemasters híres arról hogy az összes játékában 360 fok.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16040) Garsza válasza Jack@l (#16037) üzenetére


Garsza
veterán

Jelenleg ezek vannak telepítve. De ajánljatok valami jó játékokat ami kihasználja a kormány tulajdonságait.
Mondjuk most csináltam meg 2 fuvart Eurotruckon oda meg ha jól tudom kell a 900%

[ Szerkesztve ]

(#16041) intercooler válasza Jack@l (#16039) üzenetére


intercooler
őstag

játékon belül nem, profilerbe állítom és megy rendesen...

(#16042) Jack@l válasza Garsza (#16040) üzenetére


Jack@l
veterán

Szimulátorok. Perpill ami grafra is szép az az Assetto. De ha visszaolvasol, találsz még jópár régebbi címet.

@intercooler: és ha 900 fokra állítod nem érzed rohadtul alulkormányzottnak?

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16043) El_Gigante válasza Garsza (#16040) üzenetére


El_Gigante
tag

Race07, Assetto Corsa, Eurotruck, GT6 én ezekkel szoktam tekergetni, néha bepattanok a Mafia 1-be, sajnos a második rész nem támogat kormányt.

(#16044) Richie0116


Richie0116
tag

Sziasztok ! 25-30 k értékben szeretnék kormányt vásárolni. Logitech Driving Force GT-t nézegettem de nem tudom mennyire jó ez a típus. (1. kormányom lessz) Néztem pár videot youtube-on. A kérdésem még az lenne, hogy miért van az a bizonyos hang kormányzás közben ?

(#16045) shteer válasza Richie0116 (#16044) üzenetére


shteer
titán

gondolom a fogaskerekek hangjára gondolsz - vagy ha nem, akkor linkelheted a videót

..szerintem jónak tűnik

(#16046) Richie0116 válasza shteer (#16045) üzenetére


Richie0116
tag

https://www.youtube.com/watch?v=S8VGo66MGEQ Szerintem az lessz. Egyébként megbízható ill. strapabíró kormány ?

(#16047) Jack@l válasza Richie0116 (#16046) üzenetére


Jack@l
veterán

Ennyiért nem kapsz jobbat.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16048) arty válasza Jack@l (#16037) üzenetére


arty
veterán

mindig ez a baromság.... "azokhoz nem kell g27" ... :W

(#16033) Garsza - tudd, h az átalakitoval nem lesz nagy élmény az xboxon a g27, a váltó asszem nem működik ill FFB sincs, csak vibrálás.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#16049) Jack@l válasza arty (#16048) üzenetére


Jack@l
veterán

Az FFB ami azokban a játékokban van, biztos nagy élményt ad... :)
Elsősorban erre értettem. (kuplung meg h váltó kezelés meg egy másik story)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#16050) arty válasza Jack@l (#16049) üzenetére


arty
veterán

de egy jobb kormányon a szar ffb is jobb, mint egy kevésbé jobbon ;)

és a kuplungolás, váltás pedig minden támogatott játékban nagyon élvezetes tud lenni... g27 "alatt" pedig már tényleg nincs semmi, ami a fentieket biztosítja :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.