Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) GoZoL


GoZoL
senior tag

Sziasztok!

Kormányt keresek ami logitech momo-hoz hasonlítana, force feedback meg ilyesmi. Új érdekelne és 18e Ft körül lenne a határ. Thrustmastert néztem a legendet meg az experience-t de abban nem láttam, hogy lenne FF! Köszi előre is!

(#13502) Jack@l válasza GoZoL (#13501) üzenetére


Jack@l
veterán

Logitech DFGT a mostani momo leszármazott.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13503) Dr. Gonzο válasza GoZoL (#13501) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Új force feedbackes kormányt a 18.000 duplájáért sem kapsz normális minőségben sajnos.

(#13504) GoZoL válasza Dr. Gonzο (#13503) üzenetére


GoZoL
senior tag

Akkor marad a thrustmaster legend, ff nélkül?

(#13505) Dr. Gonzο válasza GoZoL (#13504) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Ha ragaszkodsz az újhoz és tényleg 18.000 a max...

(#13506) GoZoL válasza Dr. Gonzο (#13505) üzenetére


GoZoL
senior tag

Nekem egy momo-m van de az ismerősöm nem szeretne használt kormányt venni pedig van itt a ph apróján is momo ilyen árban! Nem bírom rábeszélni! :)

(#13507) Tecsa válasza GoZoL (#13506) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Majd ha megveszi utána rájön mit kellet volna venni! :(

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#13508) VegyesTamás válasza Tecsa (#13507) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Ültesd le a momod elé, és mondd neki, hogy ennek az élménynek a negyedét sem kapja azokkal sorjahalmazokkal :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13509) zso1986


zso1986
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek mennyit érhet egy 4 hónapos Logi G27? :) Köszi.

CompaQ 615

(#13510) szentkuti11 válasza zso1986 (#13509) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ha még garanciális, akkor 60 körül. Ha nem, akkor pár ezressel kevesebb.

(#13511) predator00 válasza zso1986 (#13509) üzenetére


predator00
tag

Attól függ veszed vagy eladod-e :D

(#13512) zolee5016 válasza szentkuti11 (#13510) üzenetére


zolee5016
őstag

lassan egy g25 lesz 60 körül....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#13513) szentkuti11 válasza zolee5016 (#13512) üzenetére


szentkuti11
addikt

Jobb befektetés egy Logitech kormány, mint az arany? :DDD

(#13514) zolee5016 válasza szentkuti11 (#13513) üzenetére


zolee5016
őstag

háát én lassan a duplájáért simán eladhatnám,mint amennyiért vettem...27+ pkg

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#13515) VegyesTamás válasza zso1986 (#13509) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

4 hónapos erősen garisnak tűnik :) szerintem 65-70 :) úgyis mindenki alkudozik :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13516) szentkuti11 válasza VegyesTamás (#13515) üzenetére


szentkuti11
addikt

Hát ha innen-onnan behozott, akkor lehet 1 napos is, akkor se lesz garis :D

(#13517) VegyesTamás válasza szentkuti11 (#13516) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Logi összes saját termékére serial number alapján ad garit 2 évre nem? :D főleg a g25-27 re hallottam, hogy ez így van :D vagy nem :o

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13518) szentkuti11 válasza VegyesTamás (#13517) üzenetére


szentkuti11
addikt

Tudtommal csak EU-n belül. Vagy nem?

(#13519) VegyesTamás válasza szentkuti11 (#13518) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Na ezzel megfogtál :D lehet, hogy ígyvan, bár kétleném, hogy neki eun kívülről lenne :D bár kitudja :o

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13520) jozsi252 válasza VegyesTamás (#13517) üzenetére


jozsi252
veterán

Kormányra ( is ) 3 évet ad a logi. A logitech weboldalán szereplő gari idő számít, nem pedig az itthoni kisker általi gari.

iPhone 13 Pro Max

(#13521) Brain75 válasza VegyesTamás (#13517) üzenetére


Brain75
senior tag

Ez így van de nincs széria száma a kormányoknak.
A Logitech z906-os hangfalnak már van, de a kormányoknak nincsen.
PID alapján azonosítja a Logitech és ha az alapján már nem garis de az ügyfél állítja hogy 2 éven belül vette akkor számlát kérnek.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13522) Brain75 válasza jozsi252 (#13520) üzenetére


Brain75
senior tag

A 3 év az csak 2 év + 1 év szavatosság.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13523) Shoo


Shoo
senior tag

Nahh 1 hétig tartott a gariztatás. Megkaptam a levelet, hogy útban van visszafelé a termék..

Megnéztem a javításról készült leírást.... Ez áll benne:

Javítási leírás A termék csereterméke: Logitech G27 Racing Wheel

:C :C :C

Akkor hamarosan lesz egy zsír új kormányom :P

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#13524) atomeec válasza VegyesTamás (#13517) üzenetére


atomeec
senior tag

Nekem volt gariztatva, közvetlenül a Logitech-től vett G27. Kérte a szériaszámot (mert van neki - de most nem tudom megnézni, hogy egyedi vagy csak model szám :B ) és kellett a vásárlást igazoló email is. Nekem 2 év gari volt rá.

[ Szerkesztve ]

(#13525) Sutee89


Sutee89
aktív tag

Sziasztok! Milyen új vagy használt PC kormányt ajánlotok 10-12 000 Ft-os áron? Alkalmi játékos vagyok F1 2013, GRID 2, majd Project Cars, stb játékokkal játszom egyelőre XBOX controllerrel, de szeretném kipróbálni a kormányt, esetleg kedvet kapok a komolyabb szimulátorokhoz is. A lényeg, hogy legyenek váltófülek a kormány mögött, külön váltókar nem fontos. Köszi.

(#13526) PéterM válasza seawolf570 (#13498) üzenetére


PéterM
újonc

Köszi! Ezt gondoltam én is. Úgy látszik én ilyen szerencsés vagyok a kormányokkal. A G25-öm úgy halt meg, hogy pukk és annyi. Kicseréltem mindet amiben áram van, de nem élnek a motorok, pedig újak, csakúgy, mint az IC-k. Egy évbe tellett, míg rátaláltam a forrásokra. És most jöttem rá, a kis lézel szögjeladó halt be... Ezért vettem a Fana-t. És tök jól jártam. :D

(#13527) stairmaster válasza Sutee89 (#13525) üzenetére


stairmaster
tag

ilyen árban van a használt MOMO ami elég jó kormány a kategóriájában (szerintem)

(#13528) jozsi252 válasza Brain75 (#13522) üzenetére


jozsi252
veterán

Szerintem nem.

1,5 hete hívtam fel Logit, hogy a G500-am érzékelője kezd rakoncátlankodni. Mondom a kisker 2 évet adott, a logi oldalon meg 3 év van. Mondom akkor most mi a helyzet. És mondta a hölgy, hogy nyugodtan kérjek futárt a FixIT-hez, mert 3 év teljeskörű van rá.

Lehet kormánynál más a szitu, de egérre tuti hogy így van. Bár akkor szerintem mindenre.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#13529) VegyesTamás válasza PéterM (#13526) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

nincs meg véletlen az a hibás kormány? :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13530) VegyesTamás válasza stairmaster (#13527) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

+1 :))

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13531) VegyesTamás válasza Shoo (#13523) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Jól jártál! :) neked volt a videód a kattogásról ugye?

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13532) Shoo válasza VegyesTamás (#13531) üzenetére


Shoo
senior tag

jaja, a fogaskerékkopás... :)

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#13533) pepucs


pepucs
tag

Hali!

Egy vállalkozó egyént keresek aki hajlandó lenne egy halott félben levő Logitech G25 javítását megpróbálni!
A következő az eset: Minden faszán ment úgy kb 1 évig (leszámítva a rendszeres USB lekapcsolást de az táp a gépem hibája), majd egy lehúzás újra bedugás után a baloldali lámpa csak gyengén világított de a kormány ment FFB nélkül (ez volt kb 2-3 hónapja). Gyors pihenő után (2-3hónap) elővettem hátha valami szoftveres baja volt. Rádugtam a gépre, kitekerte jobbra az FFB majd kialudt a lámpa és újra bekapcsolt majd kb 0.5mp-es rántásokkal kihúzta az FFB balra ( a normális jobbra kopp balra kopp helyett). Mindeközben amperszagot árasztva magából. Kihúztam az USB-ből de a balra rántásokat folytatta mind addig amíg a tápot el nem vettem tőle. Még annyi a történethez tartozik, hogy elég leharcolt állapotban vettem a kormányt és helyrerakásnál a nyákon egy kis tuningot kellett végrehajtani mert a 4-5 tűs csatlakozó lejött. Ha valaki megtudja csinálni azt egy kisebb összeggel honorálnám, ha esetleg a széria hibás váltóra is találna gyógyírt az még nagyobb poén lenne. Várom a tippeket, ti vagytok a KUKÁZÁS előtti utolsó reményem!

"azt mondta reggel a rendszer, hogy adjak meg új jelszót. Beírtam, hogy faszom, erre kiírta, hogy túl rövid ..."

(#13534) VegyesTamás válasza pepucs (#13533) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Hello! Első körben tápnak tűnik nekem, de aztán volt a csatlakozó mókolás..hmm, amperszag, meg motornak tűnik, motorvezérlő mosfetek hibájánál is szokott ilyen lenni, hogy csak rángat, ugyanakkor, még ottvan a vezérlő optikai tárcsa lehetőség is. Elég nagy katyvasz, és a tetején még ott van, hogy kihúztad az USB-t és még mindig, ment a kormány, ez meg központi IC gyanús. A váltónak konkrétan mi a baja? Hát semmi konkrét. kidobni semmiképp ne dobd ki azért, vagy mondd meg melyik kukába :DD

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13535) Brain75 válasza VegyesTamás (#13534) üzenetére


Brain75
senior tag

Hello.

Találkoztam már ilyen hibával, de több féle javítás illetve nem javítás volt a megoldás rá.
Először is a motornál kell keresni a hibát. Könnyű a kormányt tekerni kihúzott állapotban avagy elég nehézkes ?
Ha könnyű akkor valószínű a motorok jók, de ez sem biztos. Meg kell mérni az ellenállását a motoroknak.
Ha a motorok kilőve akkor jön a vezérlő elektronikai alkatrészek cseréje. Minden alkatrészt ki kell cserélni ami a motorok működését befolyásolja mert sajnos a PCB-n felrakott állapotban nem lehet mérni az alkatrészeket.

Ha ez megvolt és még mindig nem jó akkor jön az hogy egy jó PCB-t alapul véve ki kell kiméregetni a központi IC felé vezető utat és alkatrészeket. Itt is sokat csak levéve lehet méregetni.

A tárcsa hibájából ez nem nagyon lehet, de simán benne van a pakliban az is hogy azt is cserélni kell.

Én erre csak azt tudom mindenképpen javasolni hogy el kellene hozni hozzám, vagy TomCat333 kollégához és ezt saját szemmel kell látni.

Jó tanács: Semmiképpen nem kellene tovább próbálkozni a kormány táp alá helyezésével és beüzemelésével mert totálisan ki lehet nyírni így javíthatatlanra az elektronikát.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13536) djrobaa


djrobaa
aktív tag

Sziasztok.

Mennyire ismert hiba egy G25-ben, hogy elkezd mozogni a felső csapágy belseje? Nem nagyon, de ha rajta van a kormány kerék akkor lehet mozgatni fel-le és oldalra is. Ki-be nem mozog. Mielőtt a csapágyházra gondoltok azzal semmi baj nincsen, mert maga a csapágy rendesen áll benne és nem mozog csak annak a középső része amiben a kormány tengely van. Sírba tesz ez a kormány már... Még jó hogy a Fanatec komolyabb minőség mint ez. Összeszerelésben is sokkal jobb.

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#13537) Daninet4


Daninet4
csendes tag

Sziasztok!

Nincs infotok arról, hogy a logitech tervezi-e a jövőben a G27 utódját kiadni?

Köszi

(#13538) gézu válasza Daninet4 (#13537) üzenetére


gézu
őstag

[link]
Annyi info van, hogy kivonulóban van a steering wheel piacról. A console gaming peripherals szegmensnek vége, a pc-s még kérdéses.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#13539) Jack@l válasza Daninet4 (#13537) üzenetére


Jack@l
veterán

Már ki is adta kb 3- hónapja a feljavított verziót. (csodát nem kell várni tőle, kívülről tök ugyanolyan, a P/N számban van kis eltérés)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13540) Brain75 válasza djrobaa (#13536) üzenetére


Brain75
senior tag

Már cseréltem emiatt csapágyat 2-3 kormányban.

Van hozzá csapágyam ha érdekel keress meg.

Üdv

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13541) Daninet4 válasza Jack@l (#13539) üzenetére


Daninet4
csendes tag

Arról nem tudsz hogy mit módosítottak?

(#13542) Brain75 válasza Daninet4 (#13541) üzenetére


Brain75
senior tag

Semmit.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13543) Jack@l válasza Daninet4 (#13541) üzenetére


Jack@l
veterán

Talán az lecsúszó elfordulás érzékelőt rögzítették jobban, ami a g27 tipushibája. (de ritka és könnyen orvosolható probléma) Semmi nagyobb változtatás tudtommal.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13544) Tomdriver válasza Jack@l (#13539) üzenetére


Tomdriver
őstag

És lehet is majd kapni valahol? Hazai nagyobb webshoppokban nem találtam, de külföldin se nagyon.
Szerintem ez már csak használtan elérhető.

(#13545) tikshow válasza Tomdriver (#13544) üzenetére


tikshow
addikt

Media-Marktba ilyet láttam pár hónapja. A dobozának olyan stílusa van, mint az új G szériás Logi dolgoknak.

(#13546) Jack@l


Jack@l
veterán

Kommentár nélkül :)
http://www.youtube.com/watch?v=vY31zmNhTi8

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13547) Daninet4 válasza Tomdriver (#13544) üzenetére


Daninet4
csendes tag

Itthon a Gameshop-nál lehet majd venni február 1 után. Viszont jól megdrágult 69000-ről 85000ft-re árazták be most. Még karácsony előtt akartam megvenni, de mire beért a rendelésem elfogyott. Most egy Németországi webshopban találtam nagy nehezen 69000 áron. Csak ez meg nem új hanem gyártó által felújított.
Gyártó által felújítottról véleményetek ?

(#13548) Brain75 válasza Daninet4 (#13547) üzenetére


Brain75
senior tag

Valószínűleg minden ki van cserélve benne ami fontos.
Ilyenkor a Logitech elektronikát és mechanikát cserél, beleértve a motorokat is.
Ugyan annyi garit ad rá mint az újra, tehát szerintem tök mind1 melyiket veszed.

Más:

Készülnek a csapágyházak G25-höz és G27-hez.
Már 1 mintadarab itt van nálam, amint a közelébe kerülök a fényképező gépemnek rakok fel fotókat is.
Masszívabb, erősebb, nehezebb mint a gyári, de ez szerintem örök élet+1 napig fog működni a kormányokban.

Amint tudok rakok fel képeket.

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13549) djrobaa válasza Brain75 (#13548) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Erre kiváncsi vagyok. Gyorsan azokat a képeket. :)

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#13550) Jack@l


Jack@l
veterán

Valaki kérdezte régebben a G27 kormnycserét, itt egy nagyon frankón kivitelezett példa: [link]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.