Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) VegyesTamás válasza RSVRocky (#13584) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Hát, ha hibát szeretnél hallani a g27-ről azt tudok én is mondani. A Fanatec és a g27 nem egy kategória. Főleg nem pályaautózáshoz, ahol sokat zavarni a holttér középen amit említettek már. Egyébként ezt nem úgy kell elképzelni, hogy mindkét kormány eredendően "veszélyes" , mert vannak hibái. Mindkét terméknek rengeteg fejhasználója van, de az aki csak használja, és nincs vele problémája, és nem fanatikus, nem, (vagy csak kevés felhasználó) fog ódákat zengeni róla. Ellenben a "miért van ez, miért nem megy, mi ment tönkre, kinek írjak most" hozzászólásokból sokat fogsz olvasni, hiszen ők mindig segítséget keresnek.

Összegezve a G27 nem egy rossz választás de ha van lehetőséged a Fanatecre, akkor inkább azt. Nem azért mert a Logi meg a Fanatec között az összeszelésben, vagy az anyaghasználatban lenne brutális szakadék, hanem azért, mert a Fanatec a megoldások "minőségében" lépett el a logitol. Lásd load cell...stb, a többiek már felsorolták :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13602) VegyesTamás válasza VegyesTamás (#13601) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

*zavarna **összeszerelésben

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13603) m0h0senator válasza tikshow (#13600) üzenetére


m0h0senator
őstag

En igen eppen ezert is vettem le a masik ok mikor markoltam a kormanyt zavart h ott van es at kell emelnem az ujjam ha valtani akarok...

An odyssey through the realm of consciousness.

(#13604) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

G27nél érdemes megvárni amíg tönkremegy a csapágyház, vagy elötte érdemes kicseréltetni?

(#13605) VegyesTamás válasza AndrewTdi (#13604) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

hát ha rám hallgatsz, veszel egy pót csapágyházat, és ha esetleg elhalna a G27-é akkor kicseréled. :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13606) SirAlo válasza VegyesTamás (#13605) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Hol lehet ilyet kapni?

(#13607) arty válasza RSVRocky (#13574) üzenetére


arty
veterán

fanatec. nekem volt g27 és csr (~gt3) évekig, egymás mellett - a béna fw/drv (fanatecnél) mizéria miatt nem mertem eladni a logitechet, meg H váltóm se volt így néha használtam, de mivel hozzájutottam egy H-hoz a fanatechez, logi mehetett elfele. drv, fw nyűgöm már nem nagyon van, így belevágtam ...

egyébként nagyon más vezetési élmény a két kormány, amig a g27hez voltam szokva, nem tudtam teljes mosollyal menni a fanateccel - ha ezt nyomtam hónapokon át, utána a logitech tűnt "rosszabbnak" :)

ha a g27 most is 60-65k körül menne, azt javasolnám, de hasonló áron a fanatecet venném

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#13608) RSVRocky


RSVRocky
csendes tag

köszönöm a sok sok értékes hozzászólást. Épp most jelentkezem be a rendeléshez, bár még mindig nem tudom pontosan melyiket rendeljem :D
A Fanatechez húz a szívem, de a megérzésem inkább a G27-et preferálja

(#13609) akela91 válasza RSVRocky (#13608) üzenetére


akela91
addikt

Rendeld mindkettőt, ahogy nézem, te soha nem fogsz tudni dönteni. :DDD

(#13610) tikshow válasza RSVRocky (#13608) üzenetére


tikshow
addikt

Szerintem dobj fel egy érmét, talán könnyebb lesz. Ettől többet egyszerűen nem tudunk segíteni az ügyben. :)

(#13611) RSVRocky válasza akela91 (#13609) üzenetére


RSVRocky
csendes tag

az lenne a legjobb :))

(#13612) RSVRocky válasza tikshow (#13610) üzenetére


RSVRocky
csendes tag

igen, beszereztem minden információt amit csak lehet . . .
köszönöm még 1szer a kommenteket :)

(#13613) VegyesTamás válasza SirAlo (#13606) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Brain75 kollégánál! :) a visszáb mész a topikba van kép is.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13614) wolf033 válasza RSVRocky (#13612) üzenetére


wolf033
senior tag

Rosszul látom, hogy Fanatec Porsche GT3 nincs is készleten.?

[link]

(#13615) akela91 válasza wolf033 (#13614) üzenetére


akela91
addikt

Úgy 1 hónapja nincs sajnos. Egyébként nem kizárt, ha megrendeled, hogy hamarabb beszerzik.

(#13616) wolf033 válasza akela91 (#13615) üzenetére


wolf033
senior tag

Nem Én akarok kormányt venni. :)

(#13617) v!ct0y


v!ct0y
veterán

A csr pedal eu t hozzá lehet kötni a dfgt hez?

(#13618) SirAlo válasza VegyesTamás (#13613) üzenetére


SirAlo
aktív tag

mennyier adja? Kulfoldre tudja postazni ? (Romania)

(#13619) RSVRocky


RSVRocky
csendes tag

eldőlt :)
megrendeltem a Fanatecet. Bízom benne, hogy jól választottam!

(#13620) VegyesTamás válasza SirAlo (#13618) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

http://m.prohardver.hu/tema/a_nagy_kormanyos_topik/hsz_13551-13551.html

Biztos megoldható! Írj neki pü-t! :)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13621) Met


Met
nagyúr

Sziasztok!

Milyen online autóverseny bajnokságok vannak most? :U
Régen Nascar-t és RBR-t toltam, de most leporolnám a kormányom.

Régen mintha lett volna itt szimulátoros topic de nem találtam.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#13622) stairmaster válasza Met (#13621) üzenetére


stairmaster
tag

Pl.: GTR VSR HROC

(#13623) tikshow válasza Met (#13621) üzenetére


tikshow
addikt

Van iRacing, Assetto Corsa - ez jelenleg még fejlesztés alatt áll, a multiplayer részének kell pár hónap, és a szokásos régi öreg LFS

iRacingbe van Nascar széria is, ha ez érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#13624) katt777


katt777
félisten

Mondtátok anno, hogy ez a kormány nem feltétlenül jó. Most látok egy ilyet, árban a minőségibb kategória, de nem tudom, hogy minőségben is az-e.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#13625) RSVRocky válasza katt777 (#13624) üzenetére


RSVRocky
csendes tag

Heló
én karácsony előtt ilyennel leptem meg magam. Egy hónap után fokozatosan elkezdett valami pattogni és kopogni a belsejében, így visszaküldtem. Nem volt javítható, így beszámíttattam egy GT3 RS V2-be

(#13626) katt777 válasza RSVRocky (#13625) üzenetére


katt777
félisten

És melyik az az "ilyen"? :F Azt amúgy honnan vetted? (A GT3-at.) Én nem találom árgépen és árukeresőn sem. :B

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#13627) VegyesTamás válasza katt777 (#13626) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

a t100-ra gondolt.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13628) katt777 válasza VegyesTamás (#13627) üzenetére


katt777
félisten

Veszélyes fazon vagy. Gondolatolvasó... :U Vagy csak itt jártál anno. Lehet tudni, hogy ez típushiba, vagy egyedi? A honlapján elég jókat írnak róla, persze, miről nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#13629) RSVRocky válasza katt777 (#13626) üzenetére


RSVRocky
csendes tag

én felvidéki vagyok, egy itteni oldalon találtam mind2tőt: gamescenter.sk
A T100 nem volt annyira rossz, jól kézre állt, a gombok is jól működtek, a pedalak is tetszettek - a fék érezhetően keményebb volt. Viszont túl kicsi volt az átmérője, minden olcsóbb műanyagból volt, és ha beindult benne a FFB motor, akkor szinte éreztem hogy fáj neki . . . 1 hónapig használtam napi 1 órát. Először halk kattogás jött balra kanyarodáskor, de folyamatosan rosszabbodott. PS3-on játszottam F1 2012, GT5 és GT6.

Én próbáltam DFGT-t is, és szerintem mindenképp gyűjts tovább :)

(#13630) VegyesTamás válasza katt777 (#13628) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

én mindig itt vagyok :D :))

nálunk is szállóigévé vált :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13631) katt777 válasza RSVRocky (#13629) üzenetére


katt777
félisten

Kösz a tapasztalatokat. :R Csak már annyira játszanék, F1C óta gyűlnek az autós játékok... :W Anno a Force 3D LogiJoy nagyon jó volt, de az is tök hamar tönkrement. Fókusza nem jó, ha sikerül is bekalibrálni, nem feltétlenül pontos, illetve, ha rá van dugva a gépre, FPS-ek hajlamosak beszédülni tőle, főleg, ha nem lehet lekapcsolni játékból a joyt. :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#13632) VegyesTamás válasza katt777 (#13624) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

most néztem ennek a műanyagmókának ;] az árát és :Y menj föl HA-ra ott a DFGT 30k ért de mindig szokott ennyiért fönn lenni valami értelmes kormi, használtan ami jobban megéri mint ez újban. :)

Sokan azt mondják és igazuk van, hogy Thrustmasterből T5000 RS vagy semmi :) és igazuk van :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13633) RSVRocky válasza katt777 (#13631) üzenetére


RSVRocky
csendes tag

sajnos én próbáltam úgy intézni a reklamációt, hogy cserés legyen, mivel nem fogott meg. Szerintem túl erős FFb-t kapott, mivel a többi része inkább 40 eurós kormányokéval ér fel. Tehát nem lenne tiszta a lelkiismeretem, ha nem próbálnálak lebeszélni róla.

(#13634) katt777 válasza VegyesTamás (#13632) üzenetére


katt777
félisten

HA? :F Ooops... Hardverapró? :B

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#13635) VegyesTamás válasza katt777 (#13634) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

azaz :) én csak azt tudom még hozzáfűzni, hogyha nem az nfs szériákhoz kell, hanem minőségi szimekhez, akkor tényleg ne a t100. hosszútávon is csak átkozni fogod. Nameg a DFGT-t hogyha upgradeled egy g25 /27 pedál+váltó kombóval esetleg később, akkor elvileg nem nagyon lehet megválni tőle, mert ebben a kombóban sok gomb van a kormányon is és van váltód, meg jó pedálod :D (de ha ne tervezel upgradet, t100 AKKORSE ;] :DD )

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13636) VegyesTamás válasza VegyesTamás (#13632) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

hopp t500 rs ..kicsit sok lett az a 0 :B

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13637) baluka6


baluka6
aktív tag

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni, kormányt akarok venni Pc-hez, kedvet kaptam szimulátorozni. Olyan kérdésem lenne, hogy érdemes ilyet venni? Összegben olyan 15-20 ezer körül gondolkodom, mivel egyenlőre csak próbálgatnám, ha komolyabbra fordulna ez az "elvetemültség", úgy is kénytelen leszek zsebbe nyúlni...:D
Azért gondoltam használtra, mert ilyen árban talán normálisabbat kapok használtan, mint újonan. Mik lennének az ajánlott típusok?

Köszi

(#13638) Met válasza tikshow (#13623) üzenetére


Met
nagyúr

iRacinget majd megnézem, jó lenne a Nascar mert hiányzik :B

stairmaster köszi a linkeket, azokat is megnézem :K

Mondjuk elsőként megpróbálom a kormányt beüzemelni Win7-en, Momo Force (a piros)

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#13639) N€T0X|N válasza katt777 (#13626) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nem is fogod, mert Fanatecet csak a saját webshopjából tudsz venni.

Bár ilyen formán a kolléga beszámíttatását nem igazán értem. :D

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#13640) stairmaster válasza baluka6 (#13637) üzenetére


stairmaster
tag

Kicsit olcsóbb is mint szánnál rá, MOMO Racing kezdésnek szerintem tökéletes, vagy ha nem akarsz később rá költeni akkor DFGT 25 körül van a használt ára...(van is egy fenn elég jó áron) :D

(#13641) RSVRocky válasza N€T0X|N (#13639) üzenetére


RSVRocky
csendes tag

úgy tűnik mégsem csak tőlük tudsz :)
Náluk több fanatec is van: gamescenter.sk

(#13642) RSVRocky válasza katt777 (#13631) üzenetére


RSVRocky
csendes tag

Vannak is felvételeim a T100-asról (hiba előtt és után), majd jövő héten lehet feltöltöm a YouTubera és belinkelem :)

(#13643) N€T0X|N válasza RSVRocky (#13641) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Hmm, ezek szerint már vannak hivatalos viszonteladók?

Sent from my keyBoard

(#13644) RSVRocky válasza N€T0X|N (#13643) üzenetére


RSVRocky
csendes tag

úgy tűnik ők azok. Volt itt egy kiállítás, ott is részt vettek és kiállítottak pár Fanatecet.

(#13645) baluka6 válasza stairmaster (#13640) üzenetére


baluka6
aktív tag

Köszi a választ.
A Momo nekem kicsit "gagyinak" tűnik, bár még élőben nem láttam. A DFGT szimpi, de ha lehet, még faragnék az árból. Más alternatíva nincs esetleg? :)

(#13646) VegyesTamás válasza baluka6 (#13645) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

http://m.logout.hu/cikk/kormany_kalauz_autos_jatekokhoz/logitech.html

momo közel sem gagyi. Amíg nem jelentek meg a "felsőbb" kategóriák, nagyon nagy király cucc volt! Ajánlom ezt az írást! :)

Nem éri meg az árán faragni, főleg nem hosszabb távon, főleg, hogy hajlamos vagy rászokni ahogy olvastam. Viszont ha mégsem jön be, még mindig ugyanúgy el tudod adni, mert ezek tartják az árukat, elég erősen!

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13647) baluka6 válasza VegyesTamás (#13646) üzenetére


baluka6
aktív tag

Épp az imént olvastam ezt a cikket! :))
Árban amúgy a Momo és a DFGT között gondoltam. Ez nagyon gagyi: [link] Valamint mit érdemes megnézni egy használt kormányon? Milyen rejtett hibák lehetnek?

Köszi :R

(#13648) VegyesTamás válasza baluka6 (#13647) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

vagy momo, vagy spórólj még én azt tudom mondani! Ezt a speedlinket meg felejtsd el, pláne ennyiért. :D milyen is a lefogatása? tapadókorongos? :O :Y :F

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13649) maszatov


maszatov
csendes tag

A csr elite pedalszett ugye jó bármilyen kormányhoz?
tehát külön vezérlőként usb-vel is működik ugye?

(#13650) VegyesTamás válasza maszatov (#13649) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Igen az teljesen külön móka. :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.