Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13101) szentkuti11 válasza proci985 (#13100) üzenetére


szentkuti11
addikt

Már megvolt, csak gondoltam azért ide is beírom, erre lehet, hogy több G25-7 tulaj jár :)

[ Szerkesztve ]

(#13102) VegyesTamás válasza szentkuti11 (#13099) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

G25, és a gari? :D (max nálam) :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13103) neilszab válasza Shoo (#13090) üzenetére


neilszab
őstag

Szia, kezdésnek mindenképpen a Race07-et javaslom, első szárnypróbálgatásnak tökéletes és ár/érték arányban verhetetlen, különösen most a Steam akció miatt! (rFactor egyébként hasonlóan jó, csak sokkal drágább)

Beállításokhoz pedig itt a segítség: Kormány Kalauz - beállítások ;)

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#13104) Shoo


Shoo
senior tag

Jééé...Most látom, hogy a GTR Evolutionnal, megkaptam az eredeti Race07-et is :) Akkor azt már nem kell megvennem :P

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#13105) neilszab válasza Shoo (#13104) üzenetére


neilszab
őstag

Persze, a nélkül nem is megy! ;)

Itt egy kis eligazítás: Simbin ábra

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#13106) Sleek


Sleek
senior tag

Váá nem értem a magyar eladók többségét. :O Ha megtisztelem annyival ,hogy írok legalább írjanak már vissza ,hogy mi van a termékkel . Vagy ha megbeszél az ember vmit ne hitegessék :((

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#13107) neilszab válasza Sleek (#13106) üzenetére


neilszab
őstag

Fölösleges ezen felhúzni magatokat, ugyan az a szabály mint a nőknél! ;)

nincs válasz = nem

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#13108) Sleek válasza neilszab (#13107) üzenetére


Sleek
senior tag

Persze csak ilyen benzin árak mellett nem mindegy pár száz km potyaút :((

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#13109) proci985 válasza Sleek (#13106) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ha itt volt a fórumon akkor van erre megfelelő topik, ha nem ment el a megbeszélt találkozóra ami miatt többszáz kmet levezettél (tehát anyagi kár ért).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13110) Sleek válasza proci985 (#13109) üzenetére


Sleek
senior tag

Köszi a segítséget . Igazából azért nem írtam oda mert nem itt találtam meg elsőre a hirdetést . Másik oldalon volt ahol írtam az illetőnek. De itt is láttam ,hogy fent volt csak más termék.

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#13111) VegyesTamás válasza Sleek (#13108) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Elmentél érte és nem volt ott? :O

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13112) Sleek válasza VegyesTamás (#13111) üzenetére


Sleek
senior tag

Mielőtt odaértünk jött a teló huh bocsi mégsem jó elfelejtettem,hogy program lesz...

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#13113) Shoo


Shoo
senior tag

Nahh megvan az összes RACE07 kieg.

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#13114) VegyesTamás válasza Sleek (#13112) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Hihetetlen emberek vannak. :( :O

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13115) Sleek


Sleek
senior tag

Félig off mert ez is kormány csak bot kormány :)
Kegyetlen jól megvan csinálva :)
:)

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#13116) Sleek


Sleek
senior tag

A link :)
link

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#13117) szentkuti11 válasza Sleek (#13116) üzenetére


szentkuti11
addikt

Azért ezt jóval egyszerűbb kivitelezni, mint az ,,igazi" kormányt. Kár, hogy nem a repülés a hobbim :D

(#13118) Sleek válasza szentkuti11 (#13117) üzenetére


Sleek
senior tag

Én gondolkodom egy ilyen szetten ha nem találok pár héten belül G 25 ös kormányt :)

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#13119) szentkuti11 válasza Sleek (#13118) üzenetére


szentkuti11
addikt

Van itt a HA!-n egy eladó G25, de nekem nem nagyon mozgatta meg a fantáziámat, G27 a cél. Ha érdekel, írj egy PÜ_t, megadom az elérhetőségeit (Budapesti)

(#13120) Joshi


Joshi
titán

Egy G25 ami már jó pár éves viszont az FFB szinte 0km-es mert én nem nagyon használtam mennyit érhet Load Cellás pedállal Leo Bodnar kábellel? Gari már nincs rá de nagyon jó állapotban van.

[ Szerkesztve ]

(#13121) Shoo


Shoo
senior tag

Elkezdtem gyakorolni a RACE07-el....

Viszont azt vettem észre, hogy ha lemegyek a fűre, sóderre folyamatosan olyan hangot ad a kormány és azt az érzetet, mintha a fogaskerekek elcsúsznának egymáson. Ráadásul a kanyarokban is észrevettem ilyesmit, a kijáratoknál mintha elengedné az erőt. Ez csak egy rossz beállítás vagy akár lehet tényleg "fogaskerékkopás"? Kicsit furcsállanám, mert a szetten csak a fékpedál volt egy picit megkarcolva, a többi szinte érintetlen. Még garis úgyhogy el lehet vinni, ha szükséges....

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#13122) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Végre hozzám is került egy G27. Egy kérdés: A RACE 07-en hogyan kell beállítani az ürest a váltón? Nekem nem sikerült.

(#13123) Sleek válasza szentkuti11 (#13122) üzenetére


Sleek
senior tag

Gratulálok :DD :

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#13124) zolee5016 válasza Shoo (#13121) üzenetére


zolee5016
őstag

Ha lesodródsz gyengébb rángatást érzel,mint pl ütközésnél....tehát úgy érzed,mintha csúszna de nem, az úgy jó ....A kanyarban elenged..azt meg ffb lyuk lehet...kihagy..ezt a deadzone-szinte 0 ra veszed...kicsit orvosolja.....de akkor is marad valamennyi lyukad...

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#13125) Shoo válasza zolee5016 (#13124) üzenetére


Shoo
senior tag

Nem, sajnos nem ilyen érzést kelt. Kerreg mintha télleg a fogaskerekek elcsúsznának egymáson... Amikor meg elenged akkor teljesen be lehet fordítani a kormányt az ívbe ellenállás nélkül.
A profiler így néz ki:
Overall Eff. Str. 100%
Spring Eff. Str. 0%
Damper Eff. Str. 0%
Centering Spring 0%

Rotation 200 (Úgy láttam egyik gép kormánya se fordul többet, így én se akarok többet kormányozni...)

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#13126) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Úgy tűnik egyik játéknál sem tudom beállítani az üreset. Nektek hogy sikerült?

(#13127) KaraDani válasza szentkuti11 (#13126) üzenetére


KaraDani
addikt

Gear Select Button Hold = 1

Ezt kell beállítani, alapból 0. Ha nem pont így hívják sry, valami nagyon hasonló lesz. neved.plr file vagy controller.ini fileban találod. Erre se emlékszem pontosan, egyikben van rFactorban, másikban meg simbimes cuccoknál.

De google a barátunk, tessék: [link] ;)

[ Szerkesztve ]

(#13128) Kommy válasza szentkuti11 (#13126) üzenetére


Kommy
veterán

Pedig nem nehéz beállítani.
Race sorozatban tudom, hogyan kell: bemész meglepően a kormánybeállításokhoz a játékban, majd jobb alul Advenced és ott a hold button for gear-t bekapcsolod

(#13129) Shoo válasza szentkuti11 (#13126) üzenetére


Shoo
senior tag

Nekem a TDU-ban alapból érzékeli, ha kiválasztom, hogy H-váltót használok...szerintem a többinél is valami ilyesmit kell...RACE07 pl. felismerte, hogy G27-el játszom és nem is kellett szinte semmit csinálni...

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#13130) maszatov válasza Shoo (#13125) üzenetére


maszatov
csendes tag

ha kerreg valóban , akkor valószinűleg elkopott teljesen a fogaskerék egyik foga...
nagyon lassan fordítsd a kormánykereket és ha valóban ez a gond akkor amikor a rossz foghoz érsz akkor hallani fogod ahogy el-elpörög rajta a másik fogaskerék a hiányzó fog miatt...
ha ez a gond akkor küldd el gariztatni és valószínűleg újat kapsz...:)
200 fok pedig minden játékban messze van az ideálistól még árkád f1-ben is...

(#13131) szentkuti11 válasza KaraDani (#13127) üzenetére


szentkuti11
addikt

Köszi szépen, nem is tudtam erről. :B

(#13132) KaraDani válasza szentkuti11 (#13131) üzenetére


KaraDani
addikt

Elég sokmindent leehet testreszabni az ini és plr fileokban a gmotoros játékokban, amit adott esetben a játék menüjében nem. Bár ez Kommy válasza alapján épp kivétel, sose néztem meg úgy megszoktam, hogy fileban állítom :)

Ez ugyan rFactorhoz íródott, de szerintem szinte minden ugyanúgy megtalálható a simbimes játékokban: [link]

Különösen ajánlom a beállítását ( = kikapcsolását ;] ) az alábbiaknak:
Auto blip, auto lift, Steer Ratio Speed

(#13133) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Van nálam egy Microcon MC2 kormány. Az USB teljesen le van szakadva, nyomát sem látom hova volt forrasztva, és még két vezeték el van szakadva, az sem tudom hova volt forrasztva. Valaki esetleg tudna segíteni hogy csináljam meg?

[ Szerkesztve ]

(#13134) VegyesTamás válasza Shoo (#13125) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Egyszerű. Menj a windowsos kormánytulajdonságok testerbe, és 900fokot állítsd be. Tekerd el koppig balra vagy jobbra, és a D-padon nyomj egy ellenkező irányt. A kormány át fogja magát tekerni a túloldalra, ekőzben te lefogod és lassan engeded. Ha el vam kopva valamelyik fog azt érezni, és hallani fogod, hogy gyenge, recseg. Ha ilyen van azzonnal gari.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13135) VegyesTamás válasza HollyBoni (#13133) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

A pcb-ről szakadt le az usb kábel csatlakozója, vagy a csatlakozó szakadt le az usb kábelről?

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13136) HollyBoni válasza VegyesTamás (#13135) üzenetére


HollyBoni
veterán

PCB-ről van leszakadva. Még lóg 3 kábel, de azt valószínű megtaláltam honnan jött le.

(#13137) VegyesTamás válasza HollyBoni (#13136) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Kéne keresni egy képet, videót, a pcb-ről.

(Telón nem vagyok most annyira hatékony, hogy találtam volna)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13138) HollyBoni válasza VegyesTamás (#13137) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az a baj hogy már a kábel sincs meg. :N Ha jól tudom ezen 4-5 pines csatlakozó van, és adnak hozzá egy USB adaptert.

A belsejéről sajnos én sem találtam képet, azért jöttem ide.

(#13139) Shoo válasza VegyesTamás (#13134) üzenetére


Shoo
senior tag

Megcsináltam, olyat produkált, hogy forgott folyamatosan, majd kattant egyet és megállt, de még a végpont előtt.

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#13140) szentkuti11 válasza Shoo (#13139) üzenetére


szentkuti11
addikt

Nem tartottad túl erősen? Azért engedd forogni.

(#13141) Shoo válasza szentkuti11 (#13140) üzenetére


Shoo
senior tag

most, hogy mondod...lehet, hogy az idővel van a gond....lefogtam, hogy megnézzem mit csinál és egy idő után elengedte....akkor mégis jó...

Valószínű, valami beállítási gond lesz akkor a profilerben vagy a játékban... vaaaagy csak nyomom a gázt mint süket a csengőt és a kocsinak meg elfogy a tapadása én meg rosszul érzékelem... :DD :W

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#13142) maszatov válasza Shoo (#13141) üzenetére


maszatov
csendes tag

azért ha valóban recsegést hallasz a kormányból magából akkor ott nagyon valószínű a fogaskerék kopás...
ne söpörd a szőnyeg alá a problémát , ne várd meg míg lejár a gari mert utána nagyon fájni fog...

DFP-nél volt nekem ilyen és nem foglalkoztam vele míg nem volt már tényleg nagyon zavaró a köridőkben stb
Mikor teljesen elkopott az egyik kis fogacska , akkor már aaz ffb össze-vissza hibázott...ráadásul javítani se lehetett

(#13143) maszatov


maszatov
csendes tag

Fanatec-éknél mennyi idő kb a szállítás megrendeléstől számítva? és mennyibe kerül a szállítás kb?
porsche 911 gt3+csr elite pedál lenne a kiszemelt...
illetve mik a tapasztalatok a két termékkel?

(#13144) cila1 válasza maszatov (#13143) üzenetére


cila1
aktív tag

Szia.
kb 5-6 nap és 303 € összesen

(#13145) akela91 válasza cila1 (#13144) üzenetére


akela91
addikt

Így van, kb 91.000Ft mindennel együtt. Kérdésem az lenne, hogy ugyan ehhez a szetthez, milyen H-s és szekis váltót javasoltok? Az alap fanatec váltószett nem fogott meg, a drágábbik pedig már túl drága nekem.

(#13146) Shoo válasza maszatov (#13142) üzenetére


Shoo
senior tag

Nem hagy nyugodni a dolog...nagyon zavaró, hogy kanyar közbe érzem, hogy mocorog valami a gépezetben...Ráadásul egyik RACE07 + G27 videóban se láttam olyat, hogy hasonlóval küzdene valaki... Hívtam az ügyfélszolgálatot, de ott nem dolgozik senki... Így írtam mailt.

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#13147) Kommy válasza Shoo (#13146) üzenetére


Kommy
veterán

Csinálj róla egy videót, hátha úgy rájövünk mi a gond.

(#13148) Shoo válasza Kommy (#13147) üzenetére


Shoo
senior tag

Az a baj, hogy ezt szemre szinte nem venni észre, csak a kezeddel érzed és épp elég, hogy megzavarjon...

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#13149) maszatov válasza Shoo (#13148) üzenetére


maszatov
csendes tag

a hang amit kiad maga a kormány az már jó támpont lenne...
szerintem jó páran átélték már ezt a fogaskerék kopásos dolgot és felismerjük hang alapján ha ez a gond...
mindenesetre ha tényleg a kormány ad ki valamilyen kerregő hangot néha, akkor ott valami nem úgy műkszik ahogy azt logitechék a tervezőasztalon megálmodták...
g27 ugye alapból az egyik leghalkabb jószág...

[ Szerkesztve ]

(#13150) Shoo válasza maszatov (#13149) üzenetére


Shoo
senior tag

Nahh majd valamit megpróbálok felvenni, de épp ez a baj, ahogy Te is mondod, hogy ráadásul még halk is, csak aprókat kattog, a kezem megcsúszik, de még azt is csak ritkán, de reflexből korrigálom is.....inkább olyan mintha folyamatosan darálna, de majd igyekszem valamit összehozni...

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.