Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14151) zolee5016


zolee5016
őstag

Ha már kirándulunk jövő hét végén sk-ba....lesz egy csomag is visszafelé....... :B
150-ért odaadják :C és + pedál is van mellé...meglátjuk

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#14152) VegyesTamás válasza zolee5016 (#14151) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Te raktárat építesz? :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14153) zolee5016 válasza VegyesTamás (#14152) üzenetére


zolee5016
őstag

neeem :N a kölyök 12 éves..ez neki lesz.....ideje leszoktatni az nfsnitrófaltólfaligautomataváltóxarokról.....kezdhet gyakorolni.komolyabb játékokkal...most van elég + cucc ha netán túl heves lenne és kezdéshez egy g25 jó alapcucc.....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#14154) VegyesTamás válasza zolee5016 (#14153) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Jaj de figyelmes apuka vagy :) nekem 12 éves az öcsém, és őt simán megtudtam tanítani vezetni LFS-ben, és már utálja az automata váltót meg a billes vacakokat :D szerencsére :D hamarabb odaengedem a simekhez mint azokhoz :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14155) stairmaster


stairmaster
tag

Sziasztok!

Ma akartam játszani, bedugtam az usb, és a tápkábelt, épphogy elindultam volna a játékban, elkezdett szikrázni majd égni a tápkábel vezetéke. Gyorsan kihúztam, és ez lett belőle. Szerintetek mi lett vele? Mi lehetett a gond?

Amúgy utána kicseréltem az "elégett" kábelt, és működött a kormány, szerencsére nem lett baja. Előfordulhat ez még? Nem akarom elfüstölni a kormányom... :F

(#14156) tikshow válasza stairmaster (#14155) üzenetére


tikshow
addikt

Túlfesz védelmes elosztód van?

(#14157) stairmaster válasza tikshow (#14156) üzenetére


stairmaster
tag

Azt nem tudom, de elég sok minden van beledugva, elosztón belül is több elosztó, de eddig nem volt probléma. :F

(#14158) VegyesTamás válasza stairmaster (#14155) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Ez egy csúnya zárlattól volt...bajlós dolog.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14159) stairmaster válasza VegyesTamás (#14158) üzenetére


stairmaster
tag

Bővebben? Kormánynál keressem a gondot? Kábel csere után semmi gond nem volt, igaz átdugtam egy másik elosztóba ahol nem sok minden van!

(#14160) tikshow válasza stairmaster (#14157) üzenetére


tikshow
addikt

Hát pedig ez amit leírtál egy jófajta lakástűz alapfeltétele...

Elosztóból elosztó sose menjen, és az az elosztó is ami számítógépbe vagy bármilyen értékes eszközbe megy - TV, hasonlók - az túlfeszültség védelmes legyen. Egy 5 aljzatos túlfesz védelmes elosztó kb 3000-5000 forint között mozog, mindenképpen megéri beruházni, van nagyobb is természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#14161) VegyesTamás válasza stairmaster (#14159) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Valószínű, hogy csak a kábel volt rossz, mert ez még az adapter előtt volt,és akkor nem kéne működnie, ha ott volt zárlat. Elvileg a kormánynak nincs baja, de ez az elosztóban elosztó, lehet, hogy az volt a baj. Megolvadt az elosztós műanyag is?

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14162) stairmaster válasza VegyesTamás (#14161) üzenetére


stairmaster
tag

Köszi a válaszokat! Az elosztó amiben volt az nem olvadt meg. De mèg most sem értem, hogy a kábel miért ment tönkre mindig ott volt használva :F mindenesetre atdugtam máshova! Szerencsére a kormány nem károsult se a tap, egyedül a kábel :)

(#14163) BigBlackDog válasza stairmaster (#14155) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Nálam már volt ilyen, 19 V-s laptop adapterrel. Megtört a kábel, a két ér szigetelése kivásott, kitört a kábelen belül. Kívülről semmit nem lehetett látni ugye, csak kicsit meghajoltnak tűnt a kábel. Aztán mikor bedugtam, létrejött a rövidzár, emiatt meg elkezdett melegedni, majd szépen a külső szigetelést is leolvasztotta a kábelről és szikrázott is rendesen. Szerencsére a szemem előtt történt, rögtön a kábel bedugása után, szóval kaptam is ki azonnal a falicsatlakozóból. A gépnek nem lett semmi baja, az adaptert meg cserélték garanciálisan szerencsére. A Te állattad mutatott képen látható eredmény is kísértetiesen hasonlít erre.

[ Szerkesztve ]

(#14164) stairmaster válasza BigBlackDog (#14163) üzenetére


stairmaster
tag

Nem tudom, nálam a semmiből történt a dolog, de szerencsére csak a tápkábel ezen része bánta... De nem volt jó végig nézni :)

(#14165) fagy53 válasza stairmaster (#14164) üzenetére


fagy53
nagyúr

Megnyugodhatsz, ez úgy történt ahogy BigBlackDog leírta. Nincsen köze semmilyen elosztóhoz, kormányhoz, mindössze a lakás automatát vághatja le, de egy lakástűz sem kizárt...
Ez bármelyik hálózati kábeleddel előfordulhat, ha azt gyakran huzigálod ki, ezért használhatsz kapcsolós elosztót.
Az elosztó az elosztóban fentebb elhangzott degradáló megjegyzés igaz, ha nagy terhelőáramok folynak és így minden kontaktus átmeneti ellenállása veszteség, ami tudjuk ez esetben hőtermelést jelent.
Nálad ez a veszély nem áll fenn, a számítógéppel kapcsolatos minden kütyü összesen is bőven a kritikus határ alatt van. Hősugárzó esetén tényleg ügyelj arra, hogy ne a sokadik elosztóba dugd be!

[ Szerkesztve ]

(#14166) VegyesTamás válasza fagy53 (#14165) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

én a kislámpámat húztam ki egy vacak elosztóból, és szikrázott egy kva nagyot, lecsapta az automatát, és kiderült, hogy zárlatos volt az elosztó, elolvadt a műanyag is az alján azért kérdeztem...

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14167) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Ahogy már korábban tikshow írt a GT3 RS szerelésről, én is megosztom a tapasztalatomat, képekkel együtt. A kiindulás ez a hsz volt. Eléggé zörgött az egyik ventilátor a házban. Arra gondoltam, hogy a kisebb lesz a ludas ami kifelé fúj.
Itt látható a 2 ventilátor A nagyobb ventilátor rezonált be. Itt jegyezném meg, hogy óvatosan a nagyobb venti le-felszerelésével mert könnyen szét lehet nyírni az alumínium menetet. Amúgy az összeszerelés minősége szánalmas. Szerencsére nekem a kormány kerék rögzítő 4 csavar nem volt leöntve ragasztóval, de az összes többi elektronikai rész igen. A ragasztó A nagyobb ventit műszerészolajjal beolajoztam így most halkabb mint volt. Ami még számomra érdekes volt hogy a forgó ház és a nagyobb venti között 1 mm hely volt összesen, ami szerintem kevés...

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#14168) tikshow válasza m0h0senator (#14167) üzenetére


tikshow
addikt

Na igen, lehetne egy kicsit nagyobb a ház, csak, hogy jobban szellőzzön és ne kelljen kettő mini venti, hanem egy nagyobb. De sajnos ez a technika már a clubsportnak jutott. Mindegy ettől függetlenül én is meglepődtem, hogy milyen gagyin van összetákolva belül és mégis milyen masszív az egész még szétbontás után is!

(#14169) neko18 válasza VegyesTamás (#14150) üzenetére


neko18
senior tag

Mennyiért? :)
Ha ilyen 50-60körül van használtan akkor nem érdekel a dolog...Annyiért már szinte újan meglehet venni, csak vesz az ember egy 50%os kupont és a logitechtől 50 alatt megtudja venni :)
Ezért sem értem mikor 50fölött árulják a használt kormányokat, kitudja milyen állapotban...Mert ugye mindenki azt írja hogy csak párszor kipróbált...

kdxsv

(#14170) tikshow válasza neko18 (#14169) üzenetére


tikshow
addikt

A kupon nem jó G27-re!

(#14171) m0h0senator válasza tikshow (#14168) üzenetére


m0h0senator
őstag

Igen szinte mindenhova ahova csavar megy ott fémre cserélték szem előtt tartva a tartósságot. MOMO háza ezzel szemben egy palota volt. Itt tényleg szinte minden egyes cm-t kitöltöttek.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#14172) stairmaster válasza neko18 (#14169) üzenetére


stairmaster
tag

már nem lehet szerezni ilyen kupont...

[ Szerkesztve ]

(#14173) VegyesTamás válasza neko18 (#14169) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

60k ért van g25 van 45-50k ért, kupon már nincs g27 mindenhol 78-80k a nagy kereslet miatt.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14174) neko18


neko18
senior tag

Megértem srácok, de picit némelyik eladót pofátlannak tartom, hogy anno ő megvette (vagy a logival a g25öt becseréltette g27-re) aztán kb 2év masszív használat után eladja alig használtként, ráadásul ilyen nfs féleségeket játszott koppanástól koppanásig. Ha nekem lenne egy 900-as kormányom akkor csak lfs, rfactor, simraceway, asetto corsa....az "árkádos" játékokat hagynám a fenébe..
Egyébként jelenleg egy 2004-es Momot nyúzok mai napig :) Nem rossz, de már szívesen lecserélném csak pénz hiányában nehéz találni minimum 720 fokos kuplungos kormányt. A H váltó még annyira nem érdekel mert sok versenyautóban van szekis váltó és nagyon szeretem :)

kdxsv

(#14175) shteer válasza neko18 (#14174) üzenetére


shteer
titán

"nfs féleségeket játszott koppanástól koppanásig"

Azokkal lehet ugy? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#14176) Jack@l válasza neko18 (#14174) üzenetére


Jack@l
veterán

Amúgy valaki tényleg alig használja, lehet az első pár hétben még nyúzta, aztán egy évre bekerült a polcra/dobozba és azóta is ott vban mert meló/suli/család miatt már nem volt ideje.
Persze az ellenkezője is előferdül, hogy szénné van nyúzva, már lötyög a bele az "alig használtnak" :)
Szóval nem árt ismerni az embert aki eladja. (kb mint kocsiknál a "megkímélt")

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14177) neko18 válasza shteer (#14175) üzenetére


neko18
senior tag

Passz...Egyszer próbáltam ki, de aztán hagytam a francba a dolgot. Mai napig nálam az LFS a legjobb szimulátor ami visszaadja az érzést :)
Viszont nagyon hiányolok belőle dolgokat, pl újabb pályák, eső, hó, több beállítási lehetőség, rendes licenszautók. Ha már a pályákat lehetne dobni hozzá már akkor is sokkal élvezetesebb lenne :) Mert hiába a layout ha a pálya ugyanaz marad :)
Jó lenne bele pár hegyi út, rosszabb útviszonyokkal, esetleg rosszabb látási körülményekkel (éjszaka, köd).
Ugyebár az rfactorban ezt meg lehet oldani úgy ahogy, de annak a fizikája nem olyan jó mint az lfs-é.
Persze attól is függ hogy mire használja az ember.
Már évek óta várok egy GT vagy Forza szerű szimulátort, akkor talán több motivációm is lenne egy jobb kormány beszerzésére :U

kdxsv

(#14178) KaraDani válasza neko18 (#14177) üzenetére


KaraDani
addikt

Nézd meg az Asetto Corsát. Fizika hasonlóan jó mint az LFS-é. Grafika hasonlóan jó mint a konzolos címeké.

(#14179) Jack@l válasza neko18 (#14177) üzenetére


Jack@l
veterán

+1, Assetto lesz a te embered. Elvileg lesz majd hegyi pálya, meg ha a hitegetések valóra válnak, murvás-földes pálya is. Ahhoz már kell a jobb kormány.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14180) VegyesTamás válasza Jack@l (#14179) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ha lesz murvás-földes móka, tuti, hogy én is benevezek :D (csak ezt már nem fogja vinni a laposom:( )

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14181) tikshow válasza Jack@l (#14179) üzenetére


tikshow
addikt

Én Rally Packról nem olvastam sehol sem, de ez persze nem jelenti azt, hogy modként ne lenne.

(#14182) Jack@l válasza tikshow (#14181) üzenetére


Jack@l
veterán

Mármint maga az engine fogja tudni, és lehet rally-s pályákat modolni hozzá.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14183) tikshow válasza Jack@l (#14182) üzenetére


tikshow
addikt

Áhám, ezt nem tudtam.

(#14184) cselt


cselt
senior tag

Fanatec kormány garanciáztatásával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Addig már eljutottam, hogy a support szerint is hibás, már csak vissza kéne küldeni. Hogyan érdemes? Futárszolgálat elég drága lenne, posta is megteszi? Erről magyar, forintos számlát elfogadnak?

[ Szerkesztve ]

(#14185) Jack@l válasza cselt (#14184) üzenetére


Jack@l
veterán

Posta kb 4-5e ft németországba, assszem 50e ft-ig értékbiztosítás is van rajta extra költség nélkül. 4-5 nap alatt odaér.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14186) El_Gigante válasza cselt (#14184) üzenetére


El_Gigante
tag

(#14187) neko18 válasza KaraDani (#14178) üzenetére


neko18
senior tag

Már rég kilett próbálva, tetszik is, de még nagyon kezdetleges. Utálom a BMWket (bocsi bmw fanok), inkább a rizsföld járművei jönnek be :)

kdxsv

(#14188) Jack@l válasza neko18 (#14187) üzenetére


Jack@l
veterán

A kínaiaké? :D

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14189) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Aki cockpitet szeretne 3db monitorral, g25 pedállal, váltóval jó árban(!!!), nézzen fel HA-ra!!!

(Nem az enyém nem hirdetek, csak sokan a a topicot nézik HA-t meg nem)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14190) KaraDani válasza tikshow (#14181) üzenetére


KaraDani
addikt

Már rég van átemelve RBR-ből aszfaltos gyorsasági szakasz Asetto Corsába ;)
Gondolom tesztként csinálták, hogy működik, grafikailag nyilván nem egy csoda, de működik.

[ Szerkesztve ]

(#14191) VegyesTamás válasza KaraDani (#14190) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

melyik szakasz?:)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14192) Jack@l válasza VegyesTamás (#14191) üzenetére


Jack@l
veterán

[Joux Plane]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14193) VegyesTamás válasza Jack@l (#14192) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Jóféle, csak nem értem mitől pattog így össze vissza...RBR-ben ez egy jó minőségű aszfalt, ennyire nem pattog :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14194) KaraDani válasza VegyesTamás (#14193) üzenetére


KaraDani
addikt

RBR-ben nem DTM autóval mész rajta pályafelfüggesztéssel :U Ha az alap utcai E30-at vitte volna jobb lett volna. Szerintem az utcai autókkal nagyon fun a szakasz.

(#14195) VegyesTamás válasza KaraDani (#14194) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Hát azzal már lehet az,ez nem is pályaautóknak van, de még hillclimbnek sem ajánlanám...

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14196) neko18 válasza Jack@l (#14188) üzenetére


neko18
senior tag

Nem, japánra gondoltam (ha nem volt egyértelmű). Azon belül is imádom a Hondákat, Nissanokat, Toyotákat :) A régebbi típusok is nagyon bejönnek :) Nem értem miért nem raknak több japán autót a szimulátorokba, mert azért valljuk be autósportban nagyon is jelen vannak :)

Azért kíváncsi leszek milyen kormányok fognak még kijönni pc-re, mert szerintem még a g27-et is bőven felül lehetne múlni (persze tökéletest alkotni nem lenne kedvező a gyárnak.... :U ), meg még várok hátha kijön egy jobb szimulátor. Azért még a remény ott van az Asetto Corsa-ban hogy kidobnak még pár újabb autót, rendszeresen frissíteni fogják (nem úgy mint LFS-t... :U )

KaraDani: Egyetértek

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#14197) akela91 válasza neko18 (#14196) üzenetére


akela91
addikt

Remény?
Folyamat jönnek az autók. Idő kérdése(pár hónap szvsz), és meglesz az eszköz a moddereknek is, innentől majd köpik ki a te általad is várt japán kocsikat is, ebben biztos vagyok....

[ Szerkesztve ]

(#14198) Jack@l válasza neko18 (#14196) üzenetére


Jack@l
veterán

Már rég kijött jópár g27-nél jóval jobb kormány, persze többszöröséért is adják őket. (Frex és társaik)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14199) neko18 válasza Jack@l (#14198) üzenetére


neko18
senior tag

Csak nem annyi hogy az árak lejjebb menjenek :)
Tudom hogy vannak jobbak, meg sokan csináltatnak egyedi moddertől különböző alkatrészt sok 100ezerért, de túlzásnak tartom még a g27 árát is :) Azért még is csak egy pc kormányról beszélünk, pedig 100ezerért már szinte vesz az ember magának egy ócska ladát télre :)

akela91: Tudom, volt is egy szavazás, ami nem sikerült olyan rosszul, ráadásul az Illegal Street Mod csapata is készül csinálni hozzá modot, amit nagyon várok, de nem akarom hogy úgy végződjön mint az LFS. Havonta-kéthavonta jött valami új patch és annyi...Most meg már sehol nem tart, semmi újítás nincs pedig szó keringett az S3-ról :)

kdxsv

(#14200) VegyesTamás válasza neko18 (#14199) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

csak ne kezdjük el annyiból veszek egy ladát mert rohadtul nem így van nem összehasonlítható a két kategória (ennyi erővel a BF4-es topikosokat meg küldjük ki afganisztánba ;] )...volt ladám, és nem 100k-ból lehet egy ilyet megúszni, vagy ha olcsóbban akkor meg egyfolytába félni kell a rendőröktől...ez már lerágott csont, főleg itt s kormányos topikban. Ezt kb egyszer megveszed és utána nem nagyon kell rá évekig költeni, G25-nek is közel 2-4 év kellet, hogy kijöjjenek a hibái. A pc-s kormányoknál sajnos a potis megoldások az elterjedtebbek, meg a 270fok, mert egy játéktól nem is várnak többet az emberek, és sajnos a szimulátorokat is néha összekeverik a játékkal, és nem értik mire föl kéne kiadni 70k+-t. Viszont aki komolyan szeretne szimulátorozni, és nem csak játszani az igenis meg fogja venni ennyiért, mert neki ez a sportja meg a mindene, és ha a Rallysimfanson ahol ~1000 ember szimulátorozik azt mondanád, hogy holnaptól élőben lehet nyomni, valami arab sejk állja a költségeket, akkor a 85-95% azonnal tenné el a kormányt meg a pc-t mert ők nem a szimulátorért vannak oda főleg hanem a rallyért...de megveszik a szimes kormányt mert élőben nincs lehetőségük.

A lényeg meg, hogy ezeknek az ára nem fog lejjebb menni és nem azért mert ennyire drágák az alkatrészek bele (javítom őket, annyira nem komoly cuccok vannak benne (logitech) ) hanem azért mert olyan réteget fedtek le a DFP-DFGT-G25-G27-el ami eddig sosem volt, csak a FREX meg az ECCI, akik 4-5x ös áraikon sokaknak elérhetetlenek voltak mert Logi előtt nem merték a gyártók bevállalni, ezért is volt-van a loginak sok gyermekbetegsége..ezen felbuzdulva jött a Fanatec, komolyabb dolgokkal, meg beköszönt a Thrustmaster a T500 RS meg a TH8RS-el, ami szintén nem az a kategória amit nagyon átlagember megfizet hacsak nem fanatikus...nagyon.

Amíg nagy a kereslet egy G25-27-re mert jó árban vannak mostanság a keresethez képest, nem fog lejjebb menni az ára.

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.