Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14951) Satan_Claus válasza Shodan (#14950) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

DFGT-nél felül kell csavargatni, és 51mm a max...

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#14952) Shodan válasza Satan_Claus (#14951) üzenetére


Shodan
addikt

aha értem :R , momonál mekkora a max magasság azt tudja valaki?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#14953) Gocha válasza barcalaci84 (#14940) üzenetére


Gocha
újonc

Köszi. Megpróbálom ott.

(#14954) Csabnett válasza Gocha (#14953) üzenetére


Csabnett
tag

Azt a felfelé "induló" pöcköt is ki tudod venni és akkor vastagabb felületre is felszerelheted! :))

"Minden cél útba esik!"

(#14955) akela91


akela91
addikt

Tudnátok ajánlani cockpit készítő emberkét? Kinőttem a wheel standet, most már van helyem rendes nagy cockpithez végre :)

(#14956) akela91 válasza akela91 (#14955) üzenetére


akela91
addikt

Közben sikerült találnom egy nagyon profit, aki tökéletesen személyre tudja szabni az igényeimre. [link]

Jövőhétre kész is, majd jövök képpel. :)

(#14957) drr


drr
őstag

Sziasztok!

MOMO-val van gondom. GRID 2-vel játszom vele és az utóbbi pár napban olyat csinál, hogy vadabb kormánymozdulatkor nem áll vissza középre a kormány. Ez hardveres gond? Tapasztalt már valaki ilyet?

(#14958) m0h0senator válasza akela91 (#14956) üzenetére


m0h0senator
őstag

Koszi elmentettem magamnak. Mert en is szamolgattam es ules nelkul ennyire jon ki!

An odyssey through the realm of consciousness.

(#14959) akela91 válasza m0h0senator (#14958) üzenetére


akela91
addikt

Ráadásul pici pénzért le is szállítja nekem oda-vissza 300km... :)
Bármit állíthatóvá tud tenni, tényleg teljesen egyedi igényekhez lehet szabatni.

(#14960) m0h0senator válasza akela91 (#14959) üzenetére


m0h0senator
őstag

Na az meg a masik, hogy allithato lesz... En os felveszem vele a kapcsolatot majd. :)

An odyssey through the realm of consciousness.

(#14961) Joshi válasza akela91 (#14956) üzenetére


Joshi
titán

És mennyiért csinálja meg?

(#14962) akela91 válasza Joshi (#14961) üzenetére


akela91
addikt

Én mindent állíthatóvá kértem, beleértve a pedál magasságát is(+3k), de a dölésszög, kormány dőlésszög, pedál, ülés távolság, mind benne van az árban. Kértem hozzá szinte új ülést is, (2011-es swiftből), illetve magasság állítós üléstartót is Ezen felül egy Th8 RS-hez való váltó-tartó konzolt is.
Majd az egészet szépen lefújja feketére. Mindez 37k. Mit ne mondjak, egy wheel stand drágábban jön ki.

Természetesen az adott szettemhez igazítja a furatokat.

(#14963) VegyesTamás válasza akela91 (#14962) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Ez elég korrekt! Már számolgattam én is, (gondolkodtam, hogy csinálgatok én is rendelésre, mert a kapacitás, meg a műhely, meg minden megvan hozzá (igen a szaktudás is :B ) ) de ilyesmi árak jöttek ki munkadíj nélkül, és így letettem róla. :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14964) akela91 válasza VegyesTamás (#14963) üzenetére


akela91
addikt

Akkor viszont nem tudom, hol éri meg a srácnak, lehet élvezi is amit csinál, és csak hobbiból tolja... :)) Egyébként az benne a szép, hogy ez értékálló is lesz szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#14965) Jack@l válasza akela91 (#14962) üzenetére


Jack@l
veterán

Ülésestől az nagyon jó ár.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14966) VegyesTamás válasza akela91 (#14964) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

úgy, hogy szerintem neki otthon vannak az anyagok, és nem kell elmászkálni érte külön +lehet nagyker-áron szerzi, esetleg egy két helyről megmaradtak, és így nem olyan drága stbstb. Tényleg nagyon jó ár, mert a playseat-ek ilyen 50-100 körül vannak felszereltségtől függően, és az fele ennyire sem lesz a te igényeidre szabva, és amit mondasz is, hogy nem valószínű, hogy bili anyagokkal dolgozik, ez biztos nem fog megnyekleni ahogy néztem a képeket szóval jó dolog ez. :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14967) akela91 válasza VegyesTamás (#14966) üzenetére


akela91
addikt

Így van(lesz súlya a cuccnak), én skypon beszéltem vele, és nagyon korrekt a tag. +3k -ért lehozza nekem szegedre a lakásba konkrétan. (Pest alatt lakik...) Jövőhétre itt is a cucc, majd tudok lőni pár képet ha érdekel valakit. :)

[ Szerkesztve ]

(#14968) VegyesTamás válasza akela91 (#14967) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

3k? :Y akkor nagyon jó fogyasztású autója lehet, vagy nem tudom :DDD nekem ez így BP - Szeged oda vissza kb 12k lenne, és ez csak az üzemanyag (mondjuk éhes az autóm :U ) de egy jó fogyasztású autóval is kb 8k.

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14969) akela91 válasza VegyesTamás (#14968) üzenetére


akela91
addikt

Tudom, mondom neki: Figyu, 40-ből megoldjuk úgy, hogy le is hozod Szegedre. Erre azt mondja ok. :D Péntekre hozza, telefont is egyeztettünk, Kp-ban fogok itt fizetni, utaltam neki egy kis előleget (ezt én javasoltam a beszélgetés legvégén, mert úgy éreztem ő tesz szívességet :DDD ).

[ Szerkesztve ]

(#14970) Jack@l válasza akela91 (#14969) üzenetére


Jack@l
veterán

Scam első szabálya, férkőzz be a célpont bizalmába... :)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14971) VegyesTamás válasza akela91 (#14969) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

aha értem :D mondjuk csak nem dolgozik veszteségesen :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14972) akela91 válasza Jack@l (#14970) üzenetére


akela91
addikt

Sok 10. ilyet adott el, más is ajánlotta, illetve megvan a száma, a bankszámlaszáma, a neve. Szóval már csak nem ver át. :) Ha igen megtalálom. :K

(#14973) mike99.hu válasza akela91 (#14956) üzenetére


mike99.hu
csendes tag

Én a fiamnak csináltattam egyet vele. Teljesen rendben van. Merem ajánlani.

(#14974) kara85


kara85
csendes tag

Hellosztok

Most vettem egy Genius Speed Wheel 5 kormányt.

Többek között az a problémám vele, például, a Need For Speed Most Wanted, win 7 alatt épp, hogy egy kicsit elmozdítom a kormányt, hirtelen fordul jobbra illetve balra. :W
Az XP-nél lehetett állítani rajta, mert ehhez nincsen drájver, ezért kérdezném, hogyan lehet ezt beállítani win 7-ben. :F
Illetve, ha van tapasztalat, milyen játékokkal működik ez a kormány rendesen. :DD

A választ előre is köszönöm.

Üdv: Kara

(#14975) mike99.hu válasza akela91 (#14972) üzenetére


mike99.hu
csendes tag

Nem ver át. Ne félj tőle.

Én is megbeszéltem vele előre mindent. Milyen típusú kormányhoz lesz. 8 éves gyerek magassága miatt a kormánytartó konvzol is állítható magasságú stb.

Utána utaltam neki talán 10 e Ft-ot előleg gyanánt. Miokor kész volt jelentkezett, elutaltam maradékot és futár lehozta Pécsre.

Mondom mindezt úgy hogy munkahelyemen van műhely, lakatossal. Vagyok olyan beosztásban hogy anyagköltségért megcsinálták volna nekem. De sokkal az se lett volna olcsóbb és akkor rohangálhatok mindenért, találhatom ki hogy mi hogy legyen, és a végén vagy jó vagy nem,

(#14976) zovifapp111


zovifapp111
aktív tag

Sziasztok!Segitséget szeretnék kérni kormány ügyben! :) Mi most a legjobb vétel 25e.-ig bezárólag?
Köszönöm! :R

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#14977) drr válasza drr (#14957) üzenetére


drr
őstag

Erre senki???

(#14978) kokoaliga


kokoaliga
tag

Adott egy fanatec porsche gt3.
Új!!!!
Kibontás után 20 percet használva!!!
Error 888!
Gratulálok Fanatec.
Garancia bejelentés egy ÚJ kormányra.
Ha ezt tudom tuti nem veszek ilyet.
Mindenkit lebeszélnék erről a DRÁGA kormányról.

[ Szerkesztve ]

Koko

(#14979) akela91 válasza kokoaliga (#14978) üzenetére


akela91
addikt

Nyugi, úgy is cserélik. Egyébként ez bármilyen termékkel előfordulhat. De elhiszem hogy bosszantó. (nekem is ilyen van, szerencsére pöpec).

(#14980) kokoaliga válasza akela91 (#14979) üzenetére


kokoaliga
tag

Értem én de ez aztán nagyon bosszantó.
Egyébként írtam nekik meg videót is készítettem de nem tudom,hogy jó helyre küldtem e el.
Igaz kaptam egy emailt,hogy jelentkeznek.
Amúgy teljesen jó a szett csak ez a hiba ne lett volna.

Koko

(#14981) akela91 válasza kokoaliga (#14980) üzenetére


akela91
addikt

Volt már ilyen eset: [link][link][link][link][link]

Optical sensor a hibás elvileg ilyen esetben. Általában küldenek egy új szenzort és ki kell cserélni. Gondolom választhatod azt is, hogy teljes termék csere.

[ Szerkesztve ]

(#14982) Csabnett válasza zovifapp111 (#14976) üzenetére


Csabnett
tag

Szia! Ha nagyon nagy szerencséd van és találsz Logitech Driving Force GT-t az best buy!! Írok privátba pár linket!! :R

"Minden cél útba esik!"

(#14983) kokoaliga válasza akela91 (#14981) üzenetére


kokoaliga
tag

igen ezeket már néztem de ha a kormányt használtam volna 1 éve és akkor hibásodik meg,azt talán elfogadnám.De a kibontás után 20 perc használattal elromlik,az egyszerűen elfogadhatatlan ennél a kategóriánál szerintem.
Ez mégsem egy tesco gazdaságos kormány!!

Koko

(#14984) Jim74 válasza kokoaliga (#14983) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szia!

Megértem, hogy dühös vagy, és valószínűleg és sem lennék boldog, ha velem történne hasonló eset, de szerintem bármilyen drága dolgot veszel, simán előfordulhat ilyen szituációt. Rengeteg elektronikai alkatrész van benne és a nagy számok törvénye értelmében ilyen eset sajnos előfordulhat, még a Fanatecnél is.
Ha mondjuk 10-ből 1-nél fordulna ez elő, akkor az már tényleg megkérdőjelezné a gyártási minőséget.

Tudom, hogy ez nem boldogít, de hidd el, hogy a Thrustmaster 150ezer Ft-os kormányával is előfordulhat ilyen. ;)

[ Szerkesztve ]

(#14985) zovifapp111 válasza Csabnett (#14982) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Köszönöm!Megkaptam! :R

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#14986) Jack@l válasza kokoaliga (#14983) üzenetére


Jack@l
veterán

A helyzet az, hogy tömegtermelés folyik, és a felhasznált szenzorok ocsó kínai cumók, amik közt megesik a selejtes. Ez van, nem tesztelhetnek minden egyes kormányt 2 hétig. (akkor biztos kissebb lenne a selejtarány.)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14987) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hatha valakinek hasznos. Szerintem £700-ban elhozhato, marha tudod. Nagyon megeri... Most kezdhetem banni, hogy nem vartam meg egy kicsit, bar maga a cockpit nekem nem lenne praktikus.

Don't Tread On Me

(#14988) VegyesTamás válasza MPowerPH (#14987) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

jesszus... :Y :Y az aztán ár :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14989) MPowerPH válasza VegyesTamás (#14988) üzenetére


MPowerPH
félisten

Dragallod? Nekem nem tunik annak.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#14990) MPowerPH válasza MPowerPH (#14989) üzenetére


MPowerPH
félisten

Toltam neki egy uzit, hatha csak kulon eladja a kormany-pedal kombot.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#14991) Kommy válasza MPowerPH (#14990) üzenetére


Kommy
veterán

Pont ilyen kormányt vettem néhány hete, egy g27-et váltott.

(#14992) kokoaliga válasza Jack@l (#14986) üzenetére


kokoaliga
tag

Értem én de mint írtam is,nem ezt várja el a vásárló,hogy 20 perc játék után ez történik.
Egyébként most meg észhez tért.
Nem csinálja azt amit leírtam.
Ettől függetlenül csináltam egy videót és feltöltöttem a Fanatec-hez.Kíváncsi vagyok mikor és mit reagálnak.

Koko

(#14993) VegyesTamás válasza MPowerPH (#14989) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

alapvetően nem drága a maga kategóriájában, csak hirtelen soknak tűnt. (Persze lehet azért mert ennyibe volt a kocsim az üzembentartói+első biztosítással együtt. :U :DD )

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14994) Jack@l válasza kokoaliga (#14992) üzenetére


Jack@l
veterán

Egy hét és játszhatsz újra.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14995) kokoaliga


kokoaliga
tag

Szerintetek mennyi idő múlva hajlandóak a Fanatec-nél válaszolni?
Volt már valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Koko

(#14996) tikshow válasza kokoaliga (#14995) üzenetére


tikshow
addikt

Küld el nekik újra. Nekem 1-2 napon belül visszaírtak, igaz nekem is csak a másodikra, mert az első mailt rossz helyre vagy rosszul küldtem, nem tudom már pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#14997) gabri83


gabri83
csendes tag

nah tegnapi nap folyamán lerendeltem a fanatec kormányt :)) pay pal-on keresztül rendeltem még nem vonták le a pénzt a számlámról, de remélem hamarosan megteszik és 3-5 nap alatt itt is lesz :C legalábbis ezt írták :U

(#14998) Chrys_ válasza gabri83 (#14997) üzenetére


Chrys_
addikt

Driver mellett ezt is telepítsd fel. Kormánykereket menet közben is cserélheted (bár ha jól tudom, te első körben csak a formula kormányt rendelted meg). A profilok (5 lehetséges setup) a base-ben vannak tárolva.

(#14999) Joshi


Joshi
titán

Sziasztok. Ma vettem át a Thrustmaster TH8 RS váltómat az Ipontól. Sajnos egyből problémába ütköztem, szerintem vissza kell küldenem de mielőtt ezt tenném erősítsen meg egy TH8 RS tulaj.
A probléma a következő:
Gyakorlatilag nem tudom kalibrálni a képeken is látható okból kifolyólag, az 5 és 7-es fokozatok nem esnek a tartományba ezért az 5-ös fokozatot 7-nek látja meg a képen is látszik hogy furcsa az egész váltóút és kiosztás mező. A másik gond a váltó rúd harisnyája leesik teljesen a váltó aljára, a képen is látható hogy hol kellene lennie a harisnyának de ott nem tartja semmi. Nekem úgy tűnik hogy ez a váltó mintha már babrálva lett volna de ettől függetlenül én csomagoltam ki a dobozából és így elsőre karcolás mentes. Sürgősen várok egy választ mert ha vissza kell küldenem akkor minél hamarabb szeretném. Előre is köszi a segítséget. :R

A gyártó honlapján lévő kalibrációs kép(így kellene kinéznie).

Az én kalibrációs képem.

A sebességek mező is furcsa kiosztású.

És végül a váltó szoknya is furcsa.

(#15000) akela91 válasza Joshi (#14999) üzenetére


akela91
addikt

A harisnya nálam is úgy van, ahogy nálad. Én viszont nem is kalibráltam, leszedtem a drivert, és egyből patent volt minden.

Megnézem nálam mit mutat kalibrálás után, de természetesen a te általad mutatott kép nem jó jel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.