Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61001) mityka12 válasza Találtgyerek (#60993) üzenetére


mityka12
csendes tag

Értem

Egyre jobban hajlok a Fanatec irányba bázis lehetséges a Clubsport DD vagy DD+ lesz, akkor lehet a váltó meg a kézifék meg Simagic.
Kormányon még gondolkodok melyik legyen.

Ez így jó lehet?

(#61002) RobbyJr válasza Bandit21 (#60999) üzenetére


RobbyJr
őstag

:C :C

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#61003) GalaHU válasza arty (#60990) üzenetére


GalaHU
őstag

Nagyon szèp ez a gyűjtemény, gratula!

Én épp mostanában rendezgettem az enyémet, van pár duplikációm (sajna doboz nélkül) ha bővítenéd a kollekciód szívesen neked adom.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#61004) Moby válasza arty (#60990) üzenetére


Moby
addikt

Én rohadtul nem vagyok izgatott. Nem rendeltem semmit. Az meg tőlem késhet bármennyit :DDD

(#61005) Laby


Laby
senior tag

Van az [aliexpress-es] 16 500 Ft-os árnál olcsóbban használható kézifék a piacon?
Nagyon ritkán lenne rá szükségem, így nem szeretném hogy sok pénz álljon benne, de néha azért jó móka lenne rally-ni H shifterrel, ha meg H shifterezik az ember, akkor ott elég illúzióromboló lenne gombbal kézifékezni….
Így kipróbálás nélkül azt gondolom hogy nincs szükségem valami extra tudásúra. Elég a legegyszerűbb, legolcsóbb valami is.

(#61006) RobbyJr válasza Laby (#61005) üzenetére


RobbyJr
őstag

Én ilyet használok, megállja a helyét ennyi pénzért. :K
Ettől olcsóbbat nem igen találsz.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#61007) JulesTS válasza arty (#60990) üzenetére


JulesTS
őstag

Azért ez is szép gyűjtemény!
A fölső sorban a piroshoz hasonló Wingman Formula Force GP volt az első kormányom! :C

(#61008) Gabisan válasza JulesTS (#61007) üzenetére


Gabisan
tag

Nekem szintén . :DD

Gabisan®

(#61009) mityka12 válasza JulesTS (#60981) üzenetére


mityka12
csendes tag

QR2 csatlakozó mikorra lesz elérhető valószínűleg ez is jó kérdés lehet?
Lehet így a Fanatec irány mégsem lesz valami jó.
Csak kérdésem hogy ha elmegyek másik irányba mennyire lesz szenvedés EA WRC bázis beállítás.
Megint jól elbizonytalanodtam :(

(#61010) RobbyJr válasza mityka12 (#61009) üzenetére


RobbyJr
őstag

QR1-el is lehet élvezni, sokan azt használjuk, jó magam is, EA WRC-ben semmi gondot nem okozott nekem a QR1, pedig ott mozog a kormány rendesen.
Aztán majd később váltasz QR2-re.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#61011) RobbyJr


RobbyJr
őstag

Hát én kiégtem ezen (jó értelemben) :O ;]
Emberünk úgy indult el egy versenyen, hogy a kormány az asztalon se volt :C

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#61012) mityka12 válasza RobbyJr (#61010) üzenetére


mityka12
csendes tag

Clubsport DD tervezek venni de ott csak QR2 van

(#61013) biker válasza Laby (#61005) üzenetére


biker
nagyúr

Olcsóbb nincs, csak a partfisnyél csavarral, ami nyomkodja a space-t :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61014) RobbyJr válasza mityka12 (#61012) üzenetére


RobbyJr
őstag

Ja értem.
Én helyedben megvenném a bázist, és ha 1-2 kormány kell neked, akkor ahhoz QR2 lite-ot vennék, majd ha lesz elérhető alap QR2, akkor veszel belőle. A Lite verziót meg jó árban itt el tudod majd adni. Vagy kivárod, míg lesz az alap QR2.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#61015) shteer válasza Laby (#61005) üzenetére


shteer
titán

Ami kéziféknek is néz ki? Nincs. Alternatíva lehet egy joystick

..szerintem jónak tűnik

(#61016) biker válasza shteer (#61015) üzenetére


biker
nagyúr

jah, egy game controller (2500Ft genius valami szarság) és ráragasztasz egy 13-as MÜIII csövet :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61017) RobbyJr válasza biker (#61016) üzenetére


RobbyJr
őstag

:C

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#61018) biker válasza RobbyJr (#61017) üzenetére


biker
nagyúr

lvl1000

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61019) Bandit21 válasza RobbyJr (#61017) üzenetére


Bandit21
addikt

Padamm tssssss.

A topic zárható.

Mindent láttunk. :C

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#61020) biker válasza Bandit21 (#61019) üzenetére


biker
nagyúr

engem még érdekelne, hogy a kontrollert BF-en vette-e, és volt-e hozzá követési szám?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61021) Bandit21 válasza biker (#61020) üzenetére


Bandit21
addikt

Mivel láthatóan NEM Fanatec, ezért biztos.

Sőt ezt már rendelés előtt hozták egy nappal félmeztelen grid girl -ok, és total ingyen.

De ne gyujtsuk be a tegnapi szunnyadó parazsat újra.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#61022) JulesTS válasza mityka12 (#61009) üzenetére


JulesTS
őstag

Valószínűleg akkor lesz majd újra elérhető, amikor a BF örület kifutott.
Addig is három és fél lehetőséged van:
- QR2 lite-ot veszel, ahogy RobbyJr is írta, 8Nm alatti FFB-vel használod és ha nincs már rá szükséged, akkor minimális bukóval eladod
- QR2 Pro-t veszel dupla annyiért, mint a sima (meg kell fizetni a várakozási időt)
- QR1 adapter a CS DD-hez (aminek van egy apró hibája, hogy még nem kapható...)
- más gyártót választasz

(#61023) zsozsa74 válasza mityka12 (#61012) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Pro tipp: Megrendelsz mindent qr2-vel és kivárod. Itt azért nem hónapokról van szó, hanem csak hetekről.

Én már új belépőként nem foglalkoznék a régi tech-el. De ez lehet, hogy csak én vagyok. :)

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#61024) Moby válasza mityka12 (#61009) üzenetére


Moby
addikt

Én helyedben sim-motion-ről vennék egy simagic alpha minit alcantara GTS kerekpereccel, szállítással sincs 1100 euró.

Kb ugyanazt fogod kapni teljesítményben, mint a CSDD-vel (mérések szerint a gyártói adatokkal ellentétben 10Nm, olyan 13Nm körül tud a bázis), a perec minőségi darab, de az ára jobb.

[ Szerkesztve ]

(#61025) PapírVilla válasza RobbyJr (#61011) üzenetére


PapírVilla
tag

Ez a nap videója, de tényleg! :D

(#61026) Találtgyerek válasza mityka12 (#61001) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Simagic váltóból láttam pár darabot széthullva. Én ezért is nem indultam el abba az irányba. Pedig először én is azokat néztem. Lehet, hogy itt a legtöbb esetben a felhasználó volt a hibás, de erről nem írtak egyiknél sem. Sajnos váltó nincs az ismeretségi körömben ebből a márkából. Ha PC a platform, akkor azért tudsz válogatni váltok és kézifékek közül. A Meca az én tapasztalataim nagyon jó, masszív szerkezet.

06-3o/9759I39

(#61027) fatal` válasza zsozsa74 (#61023) üzenetére


fatal`
titán

Nem tudja megrendelni, mert a QR2 sold out.

(#61028) biker


biker
nagyúr

apaaaa, kezdőőőődiiiik

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61029) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

A Fana törölte az APM-es rendelésemet. Szerintem ezt nem tehetik meg, mivel már vissza volt igazolva, és ki volt számlázva. Nem izgatna különösebben, mert már nincs szükségem az F1-es kormányra ami benne volt, de volt benne több tétel is amit másoknak rendeltem. Szóval ezt most nem fogom annyiban hagyni.

[ Szerkesztve ]

(#61030) oneal1


oneal1
senior tag

mondtam anno, hogy törölni fogják őket :D

megkaptam én is most erről a rendelésemről a törlést.

(#61031) biker válasza bulikavagyok (#61029) üzenetére


biker
nagyúr

Automatizált folyamatok, amikben rendszerhiba lépett fel. miért ne törölhetné? Csak a vevőt illeti meg a 14 napos elállás, és küldheti vissza a nyaralásra ingyen bérelt DSLR-t? nem, az eladót is megilleti a jog, hogy a tévesen kikerült rendelést törölje.

és igen, ha automata raktárból kiküldésre is került a termék, akkor is felszólíthat hogy küldd vissza, jogosulatlan haszonszerzés címén

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61032) Találtgyerek válasza RobbyJr (#61011) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Szerintem csak a show kedvéért csinálta. Ilyen suta nem lehet valaki. :DDD

06-3o/9759I39

(#61033) oneal1 válasza Találtgyerek (#61032) üzenetére


oneal1
senior tag

kurva nagy :D :D

(#61034) biker


biker
nagyúr

"És hogy mi a helyzet, ha a rendszer mégis visszaigazolta a megrendelést?

Amennyiben nyilvánvaló, hogy a webshopon megjelenített ár nem lehet az adott termék tényleges vételára, mert szinte köztudomású, hogy milyen értéket képvisel a portéka, vagy az oldalon látszik, hogy a „téves” akció több száz százalékos kedvezményt jelent, akkor van menekülés.

A tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatról szóló törvény ugyanis általános jelleggel mondja ki, hogy egy kereskedelmi gyakorlat megítélése során az olyan fogyasztó magatartását kell alapul venni, aki ésszerűen tájékozottan, az adott helyzetben általában elvárható figyelmességgel és körültekintéssel jár el. Márpedig, ha az átlagfogyasztó tudhatja, hogy a megjelenített ár téves, akkor azt is tudnia kell, hogy a webáruház üzemeltetője nem ezen az áron kíván szerződést kötni.

Ahogy pedig a Ptk. alapelvi szinten rögzíti, a szerződés a felek akaratának kölcsönös és egybehangzó kifejezésével jön létre. De, ha az egyik fél akarata hiányzik, akkor a szerződés sem jön létre, azaz a nyilvánvalóan téves árra kötött ügyletet nem kell teljesíteni."

vagy épp

"Hibás ár
Mikor tekinthető hibásnak az ár? A webáruház a hibás áron köteles –e értékesíteni a terméket? Ezek gyakran előforduló kérdések, melyekre mindig az adott körülmények alapján lehet válaszolni.

Nem mindegy például, hogy milyen mértékű az elárazás, vagy, hogy létrejött-e már a szerződés a felek között, a fogyasztó felismerhette-e, hogy a termék ára hibásan szerepel?

Abban az esetben, ha a termék ára nyilvánvalóan alacsonyabb, mint annak szokásos piaci ára, tehát maga a fogyasztó és tudhatta, hogy az ár hibás, akkor a webáruház nem köteles teljesíteni a megrendelést.

Itt megemlítenénk a fogyasztókkal szembeni tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat tilalmáról szóló 2008. évi XLVII. törvény 4. § (1) bekezdését, mely kimondja, hogy „A kereskedelmi gyakorlat megítélése során az olyan fogyasztó magatartását kell alapul venni, aki ésszerűen tájékozottan, az adott helyzetben általában elvárható figyelmességgel és körültekintéssel jár el, figyelembe véve az adott kereskedelmi gyakorlat, illetve áru nyelvi, kulturális és szociális vonatkozásait is.”

A fogyasztóról tehát feltételezni kell, hogy a webáruházban történő válogatása, vásárlása során kellő körültekintéssel járt el, és tisztában van az általa keresett termék jellemzőivel, és így a piaci árával is.

Ha azonban az ár nem lényegesen alacsonyabb más hasonló termékek árával, és így a fogyasztó sem tudhatta, hogy tévedés miatt került feltüntetésre az az ár, akkor köteles a webáruház a megrendelést visszaigazolni, és azt teljesíteni."

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61035) Géjza válasza biker (#61031) üzenetére


Géjza
őstag

Ez borítékolható volt, de szerintem az lenne a korrekt, hogy felkinálják a sztornót és refundot VAGY fizesd ki az elbaltázott extra, nem jogos kedvezményt x napon belül és megkapod a rendelt cuccokat BF áron.

(#61036) biker válasza biker (#61034) üzenetére


biker
nagyúr

És új értelmet nyer a "minden rendelést feldolgoztunk" :D
Aki rendesen rendelt, annak kiment a rendelés, aki le akarta húzni őket, annak elkészült 27.546db ilyen email, csak ugye egyben nem lehet kiküldeni, mert spamre teszi, most érnek ki az emailek a que-ból :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61037) Géjza válasza RobbyJr (#61011) üzenetére


Géjza
őstag

Kicsit csalódtam, azt vártam, hogy ilyen előkészületek után is simán megnyeri a futamot a papika. :DDD :DDD

(#61038) biker válasza Géjza (#61035) üzenetére


biker
nagyúr

szerintem átnézték mindet, és ahol észlelhető, hogy nem azért rakott be mondjuk 5 szett valamit, hogy 5x kedvezményt kapjon, azoknak lenyelhető veszteségként kiküldték. Aki meg tolta be a rendeléseket hogy legyen nyeresége, azt meg dobták. Lehet volt rá valami process, ami alapján döntöttek.
Annak miért kellene felajánlani, aki csak azért nyomkodta össze a rendelést, hogy kijöjjön a lehúzás?
volt ilyen az akciós csl dd kapcsán is, kipróbáltam, valami olyan volt hogy betettem egyenként mindent, majd még egy bázist de második kormány és pedál nélkül és kétszer vonta le a kedvezményt. Nyilván nem rendeltem meg, csak teszteltem, másnap már nem működött, két bázishoz két kormány két pedál kellett.
lehet van ilyen logolás a rendszerben, hányszor állította össze a kosarat, vagy mit rakott be-ki, nem tudom, ennyire nem érdekelt. Láttam hogy ez direkt erre megy ki egyeseknél, az én gyomrom meg nem veszi be az ilyet.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61039) fatal` válasza Géjza (#61035) üzenetére


fatal`
titán

Várható volt, hogy törlik, de az esetek kezelésének nem ez a megfelelő módja az biztos. Biztos kiszámolták, hogy mennyi vásárlót vesztenek, mert rengetegen buktak így komplett rendelést a többi akciós cuccal együtt.

A meglévő problémák mellett nem hiszem, hogy egy 10%-os perec kuponnal kellett volna "kiszúrni a szemét" annak, aki rossz árazással adott le rendelést, főleg, hogy 2 hétig nem volt semmi kommunikáció ezzel kapcsolatban.

#61038 Nem ment ki mind, nekem is vár még a rendelésem (a glitchest én kézzel töröltem aznap). Completely shipped, de szerintem nincs készleten a QR2 base side (hiába nem volt pre-order), úgyhogy várok, nem sürgős.

[ Szerkesztve ]

(#61040) oneal1


oneal1
senior tag

na amúgy pont ezért adtam le egy rendes rendelést is utána.... gondoltam, hogy ez lesz, hogy csak szimpla törlés lesz

(#61041) Bandit21 válasza RobbyJr (#61011) üzenetére


Bandit21
addikt

A kontroller kézifék elvitte majdnem a show -t, de így utólag is: szeretném azt szedni néha amitol ez a srác ilyen nyugis.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#61042) Géjza válasza biker (#61038) üzenetére


Géjza
őstag

Ha felkínálnák, hogy hé ember, elcsesztük a kedvezményeket, emiatt fizess még be x összeget vagy sztornózzuk a rendelésed, akkor gyorsan kibukna, hogy ki akart csak az extra, jogosulatlan kedvezmény miatt bevásárolni vagy tényleg kell neki a rendelt cumó. Ha befizeti pluszban a különbözetet, akkor fanának nem mindegy, hogy ki vette/veszi meg BF áron?

Na mind1, én el tudnék képzelni még más opciókat is az eladó általi fix elálláson kívül.

(#61043) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Lehet, hogy a visszatartott tonnányi cuccból rendeznek egy pót BF napot... :DDD

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#61044) RobbyJr válasza Találtgyerek (#61032) üzenetére


RobbyJr
őstag

Ez az ember alapból ilyen, megnéztem pár videóját, a papi ilyen, kicsit lassú, de ez korral jár már.
Én este sírva röhögtem, hogy rajt, aztán nyúlna a kormányért, és nincs ott. Aztán szerelés közben már tapossa a gázt ;] :C

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#61045) Bandit21 válasza RobbyJr (#61044) üzenetére


Bandit21
addikt

Az azért ahogy 1 ből rögtön (kis uveghang után) rögtön 3 ba kapcsol hogy legyen több idő szerelni váltás nélkül... Profi

De bakker ne papizzatok már, hát simán lehet hogy fiatalabb mint a topic multor kiderült 40-45 éves átlaga ...

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#61046) shteer válasza RobbyJr (#61011) üzenetére


shteer
titán

Nem lökték ki az első kanyarban :D

..szerintem jónak tűnik

(#61047) RobbyJr válasza biker (#61036) üzenetére


RobbyJr
őstag

Én BF alatt ki tettem egy piros figyelmeztető üzenetet, hogy a "completely shipped" státusz, az csak egy automatikus üzenet a rendelés mellett, nem minősül véglegesnek.
Nem hitték el egyesek, pedig azt maga a Fana tette ki, de a bugos rendelésről később jött egy újabb üzenet, hogy törölve lesznek.
Hát ez van, szerintem ezek át nézték az összes rendelést, mert ilyen sikeres bugos rendelést nem láttam még eddig a neten, aki megkapta volna.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#61048) RobbyJr válasza Bandit21 (#61045) üzenetére


RobbyJr
őstag

Tud valamit a csávó az tény. :))

#61046 Ennyi előnye volt neki :DDD

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#61049) biker válasza RobbyJr (#61044) üzenetére


biker
nagyúr

most hétvégén Okayama lesz iracing funrace-ünk (raceroom hungary FB csoport akit érdekel), és mentem porsche gt3-el, nem a cupossal, 1:32 pár hibával, szerintem az ufok 30 alá benéznek majd

caddilack cts meg porsche gt3 lesz, H váltó fanoknak cadillac :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#61050) RobbyJr válasza biker (#61049) üzenetére


RobbyJr
őstag

iRacing nincs meg, lehet akkor térnék át arra, ha lenne belőle egy újabb játék, iRacing 2 néven. Engem ez a régi grafika nagyon zavar, tudom hogy nem az a lényeg, de akkor is :DDD

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.