Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) Brain75 válasza N€T0X|N (#14450) üzenetére


Brain75
senior tag

Sajnos elárulom hogy néhány kontakt spray néha megmarja a potméter ellenállásos felületét.

Van porméter tisztításhoz speciális kontakt spray ami némileg keni is.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#14452) Jack@l válasza arty (#14447) üzenetére


Jack@l
veterán

Vegyél bele ugyanolyan potit, sztem max 1000 ft körül megúszod.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14453) Met


Met
nagyúr

Tegnap sikeresen eltört a kormányom (piros MOMO) ütközőjének gumi borítása, egy méretre szabott parafadugóval pótoltam :B

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#14454) vass17


vass17
tag

Miért vesz fel a kormány áramot USB-ről, amikor a tápból ki van húzva? Van egy állandó helye a G27-emnek, így csak a tápot szoktam kihúzni, viszont a váltón lévő LED mégis világít halványan, ezek szerint valamiért felvesz áramot kizárólag USB-ről. Ez okozhat valami gondot, vagy ne foglalkozzak vele?

Egyébként van aki óvja valahogy a portól, ha folyamatosan kint áll? A pedálnak kitaláltam valamit, így az nem porosodik és remélem hosszú ideig nem fog rendetlenkedni, a kormányt is valahogy le kellene takarni?

[ Szerkesztve ]

(#14455) atomeec válasza vass17 (#14454) üzenetére


atomeec
senior tag

Nálam borzalmasan porosodik a lakás, takarni nem takarom le mikor nincs használatban. A pedált takarítottam már, nagyon csúnyán bele megy a por, de nem bonyolult szétszedni, szóval csak türelem kérdése néhanapján, hogy tiszta legyen. A kormányba érdekes módon nem jut be a por nálam, kívülről törölgetni szoktam, meg bőrápoló. 2 év + és semmi baja :)

Az USB áramfelvétel meg nem lényeges, mármint normális, hogy világít. Én mondjuk kihúzok mindent, ha nem használom, de szerintem ez mindenkinél attól függ, hogy pakolássza, mikor nem játszik.

[ Szerkesztve ]

(#14456) Jack@l válasza vass17 (#14454) üzenetére


Jack@l
veterán

Mert az egyik áramkör(USB) a vezérlőé, az mindig szipkázza az 5v-ot a tápodból, húzd ki ha nem tetszik.(addig se melegedik a vezérlő se, meg a táp se)
Kormányt meg értelemszerűen letakarod valamivel.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14457) cselt válasza Brain75 (#14443) üzenetére


cselt
senior tag

Bocsi, tényleg, igazad van, nem is figyeltem, hogy xboxhoz is kell :U

(#14458) N€T0X|N válasza Brain75 (#14451) üzenetére


N€T0X|N
őstag

néha megmarja a potméter ellenállásos felületét

Tehát ahogy mondtam: csodákat tud művelni, trollolo. :DD

Sent from my keyBoard

(#14459) vass17 válasza atomeec (#14455) üzenetére


vass17
tag

Én a saját dobozát alakítottam kicsit át, úgy hogy az alját kivágtam, így egyszerűen ráteszem és kész is [link] , remélhetőleg nem kell majd takarítani, mint a Momo pedált.

Sajnos elég nehéz ezeknek helyet találni, nálam alig nagyobb a hely, mint egy F1-es belsejében, csak hogy autentikus legyen :)) De legalább nem kell fél órát szenvedjek vele, amikor játszani akarok, egyszerűen csak áthúzom a monitort a mellette lévő asztalról.

(#14460) arty


arty
veterán

köszönöm a tippeket, hétvégén lehet pedáltakarítást végzek... :)

(#14459) vass17 - nem tudom elképzelni, hogy ebben a helyzetben azt a váltót kényelmesen tudok pakolgatni :)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#14461) neko18 válasza arty (#14460) üzenetére


neko18
senior tag

Kell néha, nekem a momonál már 2x muszáj volt, mert "belelógott" a fék. Valszeg a poti már picit elcsúszott a helyéről, találtam egy nagyon jó pdf segédletet hozzá, az alapján megcsináltam, azóta nincs baj vele az a vicces.... :)

kdxsv

(#14462) arty válasza neko18 (#14461) üzenetére


arty
veterán

nekem a momoval az első gond után kb havonta-kéthavonta volt gázproblémám - a fék belógását észreveszi az ember, de h a max-gáz nem max, csak mondjuk 95-97%, azt nehezebb.

azt hiszed, lassu vagy, közben meg nem :(( nekem pár tisztítás-kör után elegem lett a momoból egy életre.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#14463) Met


Met
nagyúr

Sajnos a Racingnek a pedál potijainak a rögzítése volt a gyengéje, de egyszer kell jól megcsinálni és utána max csak egy kis wd40-es fújás erejéig kell szétszedni. A kormány részével nem volt bajom.
A Force-nak egyszer eltört a gázpedál rugója, azt kicseréltem azóta jó, ennek a kormány potiját kell időnként wd40-ezni, meg most volt ez az ütköző törés.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#14464) neko18 válasza arty (#14462) üzenetére


neko18
senior tag

Igen, ezzel nekem is sokszor volt gond, de egy szoftverfrissítés megoldotta.
LFS-ben vettem észre mert mutatja nekem a pedálokat, valamint XRT nél a turbónyomásnál is észrevettem hogy nem volt maxon, hanem csak félig. Kb 50-100lóerő hiányában küszködtem :C
De azóta nincs problémám a pedálokkal ;]

kdxsv

(#14465) VegyesTamás válasza Met (#14463) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

a WD-40 legutóbbi értesüléseim szerint valamilyen szinten szigetel, mert petróleum alapú. :U

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14466) vass17 válasza arty (#14460) üzenetére


vass17
tag

Még nem tudom, hogy legyen, mivel nemrég szereltem fel. Egyelőre csak így tudtam megoldani, de szeretném egy 20 cm-el megtoldani azt a részt, hogy közelebb kerüljön, habár már így is kezdem megszokni :)

Ez kb ízlés kérdése, utcai autóknál is annyira különböző, én megszokás hiányában például egy régebbi (7. gen) Civicen is nagyon gyakran mellényúltam, mivel annak már feltették a műszerfalra a váltót, én meg reflexből mindig lent kerestem. Na kb így áll most a G27 váltóm is :D

(#14467) seawolf570 válasza VegyesTamás (#14465) üzenetére


seawolf570
aktív tag

A WD 40 a világon az egyik legjobban bevált elektronikai kontakt spray, ezt elhiheted és ez nem csak az én véleményem. TV szerelő az eredeti szakmám és dolgoztam is több műhelyben. Mindenhol WD 40-et használtunk és használnak a mai napig, mert az egyik legjobb. Annak idején amikor még tele voltak potikkal a híradástechnikai készülékek, volt egy mondás a szakmában, miszerint amelyik poti nem javul meg a WD 40-től azt ki lehet cserélni nyugodt szívvel. Jómagam is kipróbáltam más gyártók direkt erre a célra kifejlesztett csodaszereit amik sokszor dupla annyi pénzbe kerültek (pl. Philips kontakt spray), de egyik sem ért fel a WD 40-el. Nyugodtan használhatjátok pedálokhoz, pedálok potijához, ha nem segít rajta, akkor csere. Semmilyen olyan komponenst nem tartalmaz, ami oldaná a műanyagokat, vagy korróziót okozna a fémek esetén. További előnye, hogy aránylag olcsó és univerzális.

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#14468) Jack@l válasza seawolf570 (#14467) üzenetére


Jack@l
veterán

Én se vagyok nagy rajongója a kontakt spréknek, több helyről hallottam már, hogy tönkrevágják előbb utóbba potikat.
Helyette van a szétszedős tisztogatós módszer:
http://www.instructables.com/id/How-To-Clean-The-Controls-On-Your-Amplifier/
(csak gyors rákerestem gugliba, lehet van másfajta kemikáliás tisztogatás is)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14469) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Az alábbi problémában szeretném a segítséget kérni. Adott egy logitech DFGT, Win7 64 bit, 5.10.127-es profiler. F1 2013 és Asetto Corsát játszanék. Na mármost nincs kedvem minden egyes alkalommal állítgatni a kormány elfordulási szögét ezért gondoltam, hogy global settingsben megadok 900 fokot, és létrehozok az F1 2013-nak egy profilt kisebb elfordulással.
Hiába állítottam be a profilt, az mégsem aktiválódik a játék indításakor, hanem csak a global settingsben beállított értékek maradnak meg.
Ha az Asetto Corsának csinálok 900 fokos profilt és a global settingset veszem le, akkor a játék menüjéig jó a dolog, de amikor elindul egy verseny, akkor meg már nem a 900 fok érvényesül.

Nem tudom, hogy mi lehet a probléma, de lassan megőrülök, hogy nem tudom beállítani...

Előre is köszönöm a segítséget :R

(#14470) Jack@l válasza Jim74 (#14469) üzenetére


Jack@l
veterán

Assettonak akkor másik exe-t adj meg, mert amit elindít először az csak egy kis menü alkalmazás. (igen hülyén van megírva) F12013-nál nemtom mi lehet a baj. Az éppen futó programot figyeli a profiler. (Win task managerbe kilépsz verseny közben és látni fogod melyik a jó)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14471) Jim74 válasza Jack@l (#14470) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi, ezt kipróbálom :R

(#14472) seawolf570 válasza Jack@l (#14468) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Amit írtam, azt tapasztalataim és ismerős szerelők tapasztalatai alapján írtam. A WD 40 pont azért jó, mert nem párolog el, hanem egy síkos filmréteget hagy maga után. Ez a filmréteg pont azt a célt szolgálja, hogy a fém érintkező a grafit ellenállás rétegen simán tudjon csúszni így nem koptatja azt és tökéletes kontaktot biztosít, nem lesznek mikró ívkisülések. Az általad belinkelt karbantartásnak több hátulütője van. Az egyik, hogy a kis rögzítőfülek egy esetleges második hajtogatásnál szinte biztos le fognak törni (tapasztalat) és dobhatod a potit a kukába. A második probléma az, hogy a radírral leszedsz egy grafitréteget a potiról, ezzel az ellenállása minimálisan megváltozik (ez önmagában elhanyagolható), de ugyanúgy száraz marad , tehát továbbra is kopni fog. A harmadik probléma, hogy a fém érintkezők rugóereje gyárilag be van állítva, ha egy radírral azt törölni próbálod szinte biztosan el fogod állítani, gyengíteni fogod a nyomóerőt mert ellentétes nyomóerőt kell kifejtened, ezáltal rosszabb kontaktust hozol létre. Amit leírtam azok személyes tapasztalatok a WD 40 hátrányát soha nem tapasztaltam. Van egy 33 éves japán rádiósmagnóm, amelyiknek eddigi élete során kb 2 alkalommal kellett WD 40-el tisztítani a potmétereit és kapcsolóit, a mai napig tökéletesen működik nem serceg, nem recseg hangerő állításnál. Utoljára kb. 10 éve voltak karbantartva a potik és kapcsolók. Szerintem ez mindent megmagyaráz. Ha káros hatása lenne, akkor nem bírtak volna ki 33 évet a potméterek és kapcsolók.

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#14473) Jim74 válasza Jack@l (#14470) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ha az acs.exe-hez társítottam a profilt, akkor már működik a dolog. Így sem mindig tökéletes, de egy ALT+TAB-bal helyrerázódik...
Nagyon szépen köszönöm a segítséget :R:R:R
Kb. 2 hete ezzel szívok és már teljesen el voltam keseredve...

[ Szerkesztve ]

(#14474) El_Gigante válasza Jim74 (#14473) üzenetére


El_Gigante
tag

Nekem is mindig bezavar a global settings! A másik amit nem értek a use special settings, és az allow game settings nem értem melyiknek mi az értelme miért lehet bepipálni mindkettőt meg miért kell kettő, nem ugyanazt jelenit?

(#14475) stereodead


stereodead
csendes tag

Sziasztok!

Öcsémnek születésnapjára szeretnék venni egy kormányt mert bele van buzulva az autós szimulátorokba, de billentyűzettel ilyet játszani nem túl nagy élmény.

Belenézegettem a topikba és mindenhol a DFP-t meg a DFP GT-t láttam említve, de én egyszerűen nem találom meg azt a titkos lelőhelyet ahol ilyet lehetne venni. Sőt, még használtan se találok. Hol lehet DFP-hez jutni ma Magyarországon?

Ha pedig sehol, akkor kérlek ajánljatok nekem valami jó alternatívát, ami maximum 20.000 Ft

Hálásan köszönöm a segítséget előre is! :R

fgsfds!

(#14476) Jack@l válasza stereodead (#14475) üzenetére


Jack@l
veterán

DFGT-nél alább ne adjátok, ha tényleg szimulátorozni szeretne. Alternatíva 20e környékén nincs, csak gagyi.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14477) seawolf570 válasza stereodead (#14475) üzenetére


seawolf570
aktív tag

DFP-t nem nagyon fogsz találni, mert nagyon hamar váltotta a DFGT.

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#14478) stereodead válasza seawolf570 (#14477) üzenetére


stereodead
csendes tag

És DFGT hol leledzik manapság? Mindenféle használtcikkes oldalt áttúrtam és amit találtam hirdetést az szinte mind lejárt.

MOMO-t láttam még párszor említve. Azok használtan úgy 10 körül mozognak? Az sokkal gagyibb a DFGT-hez képest, vagy még a vállalható kategória?

Miben érezhető a különbség?

fgsfds!

(#14479) stairmaster válasza stereodead (#14478) üzenetére


stairmaster
tag

ma is tettek fel HA-ra, elég "jutányos" áron :) (DFGT)

(#14480) seawolf570 válasza stereodead (#14478) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Én kapásból 3-at találtam itt az Hardveraprón, de van két eladó DFP is. A MOMO és a DFGT között a legnagyobb különbség a 900 fokos kormányelfordulás (a MOMO-nál csak 270).

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#14481) VegyesTamás válasza seawolf570 (#14472) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

érdekes :U engem a villamosmérnök haverom "tiltott" le róla, mert a petróleum, meg ilyesmik szigetelnek, ha minimálisan is :F

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14482) wolf033


wolf033
senior tag

Üdv!

Van egy kis bajom. Van egy G27-em és valamiért a logi profiler azt mutatja, hogy a kuplung 100%-ig ki van nyomva és ez miatt nem tudom használni. Mi lehet a baja? Annyi még, hogy volt egy alaplap cserém Gigabyte-ról Gigbyte-ra és a Wint nem kellett újra raknom. Ez esetleg bekavarhat? Eddig tökéletes volt minden a pedállal.

[ Szerkesztve ]

(#14483) seawolf570 válasza VegyesTamás (#14481) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Most erre mit mondjak? Én is tisztában vagyok vele, hogy a WD40-et nem erre célra találták ki, de a gyakorlatban mégis jól működik. Amit írtam, azt tapasztalataim alapján írtam. Ahogy azt fentebb is említettem, kipróbáltam direkt erre a célra gyártott spray-ket, de pár hónap után ugyanúgy kontaktos volt a poti, viszont a WD40 használata után évekig jól működött. A poti szétszedését pedig inkább mindenki hagyja szakemberre, mert nagyon jól tudom mi szokott történni amikor olyan ember nyúl valamihez, aki nem ért hozzá.

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#14484) Joshi válasza wolf033 (#14482) üzenetére


Joshi
titán

Töröld le a Logi drivert de még a Registry-ből is aztán rakd újra.

(#14485) Tecsa válasza seawolf570 (#14483) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Akinek útmutató kell egy műszaki probléma megoldásához, az az estek 90%-ban jobb ha nem áll neki!!!

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#14486) Jack@l válasza wolf033 (#14482) üzenetére


Jack@l
veterán

Alaplap cserénél új windows, ez alap... (különben előbb-utóbb megszívod valamivel)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#14487) neko18


neko18
senior tag

Egyet értek, én még proci cserénél is új win-t teszek fel, max csak egy kis teszt erejéig hagyom fent a régit :)

kdxsv

(#14488) wolf033 válasza Jack@l (#14486) üzenetére


wolf033
senior tag

Eleve úgy készültem, hogy Wint kell raknom de amikor elindult simán akkor már annyira nem volt kedvem. A pedál megoldódott. Másik USB-be dugtam és ott megy.

(#14489) neko18 válasza wolf033 (#14488) üzenetére


neko18
senior tag

Nem tart sokáig a win újratelepítés.
Ha pedig belegondolsz, jobban jársz ha nem akkor üt be a chrakt amikor sok adat van a gépeden és kékhalálozni fog össze vissza a géped. Azt sokkal nehezebb kezelni mint egy fél napot áldozni a win újratelepítésére és onnantól a gép is meghálálja neked a dolgot :)
Én sem vagyok olyan aki havonta kitakarítja a gépét, de évente egyszer porttalanítom, pasztázom és a wint újrateszem (ha 30GB van foglalva a HDD-ből, ha 700GB)

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#14490) arty válasza neko18 (#14489) üzenetére


arty
veterán

"Nem tart sokáig a win újratelepítés."

épp tulvagyok egyen (2.5 évig volt meg a w7, tulélt intel-amd, amd-intel váltást, számtalan cput, ramot, alaplapot és persze vagy 6-8+ vga-t is, mindhárom gyártótól :D ), jópár napja felment maga a win, de még mindig nincs belakva... nem a telepités a gond, hanem a visszaköltözés.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#14491) neko18 válasza arty (#14490) üzenetére


neko18
senior tag

Külső HDD, SSD.... :U
A lustaság félegészség :P

kdxsv

(#14492) VegyesTamás válasza seawolf570 (#14483) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Persze, értem, gondoltam, hogy nem azért mondod mert rosszat akarsz, hanem tapasztalatból mondod, de érdekes, hogy mennyire különbözik az az elmélet meg a gyakorlat. :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14493) fagy53 válasza VegyesTamás (#14492) üzenetére


fagy53
nagyúr

A haverod nem mondott hülyeséget, a kontaktsray nem azért van, hogy vezessen, a WD40 meg különösen nem vezet. A kontaktusok tisztítása a feladat, a szennyeződések, oxidok leoldása. Ha vezetne a WD40, a potik ellenállása megváltozna, jól is néznénk ki!
Csúszó kontaktok esetében sokszor már a kenési funkció is elég, a folyadék kisöpri a szennyeződéseket, szilárd szemcséket és ismét folyamatos lesz a mozgatás hatására az ellenállás változás...

(#14494) VegyesTamás válasza fagy53 (#14493) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

én is erre gondoltam, mert a kontaktspray elpárolog, a WD40 meg ott marad, igazából a kettő együtt lenne a legjobb :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14495) stereodead


stereodead
csendes tag

Tudja esetleg valaki, hogy Driving Force Pro-hoz hol tudok adaptert szerezni, és mennyiért? Tudnék venni egy DFP-t egész korrekt áron, de nincs hozzá adapter.

Valami itthoni bolt ahol árulnak ilyet? Vagy marad az eBay? :F

fgsfds!

(#14496) stairmaster válasza stereodead (#14495) üzenetére


stairmaster
tag

Írj Brain75-nek. Neki lehet van :)

(#14497) VegyesTamás válasza stereodead (#14495) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Táp nélkül is megy a kormány része és ha jó árin jutsz hozzá vedd meg aztán később ráérsz tápolni :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#14498) Joshi válasza stereodead (#14495) üzenetére


Joshi
titán

Ahogy TomCat333 is írja működik táp nélkül is csak olyankor nincs erő visszacsatolás(ffb). Az egyik haveromnak van DFP-je ha gondolod lefotóztatom vele a táp matricáját és simán beszerezhetsz egy hasonlót. Nem kell gyári az a lényeg hogy a Volt és Amper azonos legyen. Nem vagyok villanyos de talán nem mondtam hülyeséget. :D

(#14499) Baaraanz válasza Joshi (#14498) üzenetére


Baaraanz
tag

Valamint a polaritás :)

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#14500) VegyesTamás válasza Joshi (#14498) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Neem sajnos ez nem ilyen egyszerű a logiteches tápokkal kapcsolatban! Pár oldallal lejjebb Brain75 kolléga kifejtette, miért nem szabad nem gyári tápot használni hosszútávon.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.