Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) VegyesTamás válasza Tomdriver (#13750) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

oda kell is :) multizol is gondolom. :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13752) proci985 válasza Tomdriver (#13741) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Ht majd meg tudod probalni? foleg az 1es es a hatos necces itthon

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13753) Tomdriver válasza VegyesTamás (#13751) üzenetére


Tomdriver
őstag

Multizok is persze.
Már Colin 1 óta keresem az igazi szim. programot, hát kb. 1 éve már, hogy rátaláltam! :D
pCars és Asetto sem lenne rossz, de nekik fejlődniük kell még sokat.

(#13754) VegyesTamás válasza Tomdriver (#13753) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

én meg RBR fan vagyok életben is rallyztam már párszor, és azt preferálom :) iRacinget még nem próbáltam.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13755) Tomdriver válasza proci985 (#13752) üzenetére


Tomdriver
őstag

Kipróbáltam a H váltóval is, abszolút stabil!

Nézd meg, hogy a kormányod amihez csatlakozik, rá van e tolva teljesen az asztallapra. Ha igen, akkor sebváltó szélének is szorosan az asztal széléhez kell illeszkednie. Nálam 16 mm vastag az asztallap.

(#13756) Tomdriver válasza Tomdriver (#13755) üzenetére


Tomdriver
őstag

Látogasd meg ezt az oldalt!

[link]

Én is rally fan vagyok, RBR-t szeretem, csak kicsit már öregecske. És mivel a mai napig nem készült hasonlóan jó rally program, így marad az iR. :)

(#13757) VegyesTamás válasza Tomdriver (#13756) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Hát most Rallyisimfanson nyomom, pénteken is bajnokság volt, nagyon pörgős dolog :) hiába öreg :D Legalább fut a laptopomon is :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13758) proci985 válasza Tomdriver (#13755) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

koszi!

mostanaban nagyon nem volt idom elokapni, de este lehet ranezek, hatha sikerul stabilizalni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13759) Brain75 válasza baluka6 (#13731) üzenetére


Brain75
senior tag

Emberek.

Elárulom nektek hogy jelen pillanatban a hivatalos nagyker ára a Logitech DFGT-nek 39800 Ft + Áfa.

Itt egy link ami elgondolkodtató.[link]
Ezek dolláros árak és eléggé elrémisztőek.
Aki azt mondja hogy 30000 Ft-ért rendel DFGT-t az hazudik.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13760) szacsa33


szacsa33
tag

Üdv.
Ilyetlátott
már valaki?
Jól értem hogy 900 fok?

[ Szerkesztve ]

szacsa

(#13761) stairmaster válasza szacsa33 (#13760) üzenetére


stairmaster
tag

én úgy értelmezem, hogy 270 és 900 fok között lehet állítani, tehát ezek szerint tudja. Mondjuk nem is olcsó...

[ Szerkesztve ]

(#13762) Brain75 válasza szacsa33 (#13760) üzenetére


Brain75
senior tag

Ez a kormány elég új kormány. PC-hez és Xbox ONE-hoz jó. Igen 900 fokot fordul, de cserébe még Amerikában is minimum 500 USD-t kell leszurkolni érte.
Azért ennyi az Ára mert egy liszenszelt kormány. A Ferrari hivatalos liszenszével gyártják.
Elvileg ez a Forza Motorsport 5 hivatalos kormánya.
Ugyan úgy mint anno volt a DFGT a sony játékának.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13763) arty válasza Brain75 (#13759) üzenetére


arty
veterán

ha jól látom az ausztrál dollár, nem sok de legalább picit igy nem annyira elrémisztő :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#13764) Brain75 válasza arty (#13763) üzenetére


Brain75
senior tag

Hát ez nem annyira ausztrál dollár.

[link]

Én egy Amerikai nagyker árlistából mondtam hogy legalább 500 dodót le kell szurkolni érte.

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13765) VegyesTamás válasza szacsa33 (#13760) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

FORCE FEEDBACK BASE WITH BRUSHLESS INDUSTRIAL MOTOR

jól hangzik szénkefe nélküli motor! Ha ilyen lenne a g25/27ben mily boldogság lenne :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13766) stairmaster válasza VegyesTamás (#13765) üzenetére


stairmaster
tag

Az miben jobb amúgy?

(#13767) VegyesTamás válasza stairmaster (#13766) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

nem fogy el a szénkefe---> nem ül le a szénpor, nem növekszik meg az ellenállás, nem pukkasztja el a motorvezérlőket

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13768) stairmaster válasza VegyesTamás (#13767) üzenetére


stairmaster
tag

:R mindig tanul az ember

(#13769) Joshi válasza stairmaster (#13766) üzenetére


Joshi
titán

Azt azért illene tudni hogy a szénkefe miért felelős egy elektromotornál.

(#13770) VegyesTamás válasza stairmaster (#13768) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ez gyakori hibája pl a g25nek is.

naa nem lehet mindenki othon az elektronikában :N

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13771) stairmaster válasza VegyesTamás (#13770) üzenetére


stairmaster
tag

Aha, mert amúgy nem lehet kicserélni a motorokat ilyenre?

Amugy az elektronika egyelőre nem az erősségem :D

(#13772) VegyesTamás válasza stairmaster (#13771) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

nem nagyon találtam még alternatívát, és kitakarítás, MOSFET csere is megoldja egyszerűen ha szerencséje van az emberek, és jó még a motor. Jártam már így a sajátommal is, hogy jó lett egy mosfet csere után.

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13773) szacsa33


szacsa33
tag

Láttam már hazai [webshopban] 117500Ft.

Azért az nem gyenge.Jó az a szénkefés G27,főleg hogy 50-ért vettem anno.

[ Szerkesztve ]

szacsa

(#13774) VegyesTamás válasza szacsa33 (#13773) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

még jó. csúnya is lenne ha ilyen hamar kopna. G25 sem 1 évesen lett motorellenállás hibás...

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13775) Jack@l válasza szacsa33 (#13773) üzenetére


Jack@l
veterán

Inkább egy T500 RS mint az, sztem....
Nagyon gagyi műanyagnak néz ki ennyiért.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13776) VegyesTamás válasza Jack@l (#13775) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

hát ennyit biztos nem adnék ám érte én sem.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13777) stairmaster válasza Jack@l (#13775) üzenetére


stairmaster
tag

Azèrt plusz pénzért ki lehet belőle hozni valamit :D

(#13778) Joshi


Joshi
titán

Most honnan érdemes Thrustmaster TH8 RS váltót venni? Tavaly még láttam egy-két hazai webshopban de most egyáltalán nincs. Mi lehet ennek az oka?

(#13779) arty válasza Brain75 (#13764) üzenetére


arty
veterán

oké, de én még a DFGT-s linkedre reagáltam, nem a TX-re :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#13780) Brain75 válasza arty (#13779) üzenetére


Brain75
senior tag

Tényleg. :C :C

Bocsánat.
De így sem olcsó.. :(( :((

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13781) wolf033


wolf033
senior tag

Üdv!

G27 H váltóját össze lehet hozni Fanatec kormánnyal?

(#13782) stairmaster válasza wolf033 (#13781) üzenetére


stairmaster
tag

Ezzel elvileg megy, habár nem gyári adapter.

(#13783) akela91 válasza stairmaster (#13782) üzenetére


akela91
addikt

Véletlen belefutottam ebbe a cuccba külföldi fórumon, és dicsérték ha jól emlékszem. :)

(#13784) thedriver válasza szacsa33 (#13760) üzenetére


thedriver
tag

Erről a kormányról áradoztak az Inside Simracingben. A teszt alapján T500 RS szintű maga a kormány, viszont kisebb helyet foglal az asztalon, ezért most ezt használja ő is. A pedálja viszont felejthető.
Ha valakit érdekel, itt a teszt:
Teszt

[ Szerkesztve ]

The Driver

(#13785) predator00 válasza thedriver (#13784) üzenetére


predator00
tag

Nem értem hogy tudták kiadni egy ilyen pedállal....

(#13786) stairmaster válasza predator00 (#13785) üzenetére


stairmaster
tag

gondolom azért, hogy egyből megvegyék az emberek a másik pedált hozzá ;]

[ Szerkesztve ]

(#13787) BigBlackDog válasza stairmaster (#13786) üzenetére


BigBlackDog
veterán

És az minőségben jobb, vagy csak egy pedállal több jár hozzá?

(#13788) Jack@l válasza thedriver (#13784) üzenetére


Jack@l
veterán

A pedálok, a kormánykerék meg a műanyag gagyi váltófülek miatt én nagyon csúnyán nézek rá. Olyan mint valami kínai piacos csoda, kivéve az árát... (lehet hogy maga kormánymű belül olyan mint a t500rs, de ezek után még abban is kételkedem) Egyszóval: még bottal se...

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13789) stairmaster válasza BigBlackDog (#13787) üzenetére


stairmaster
tag

A szélsőt meg lehet venni hozzá külön, gondolom az jóval többet tud mint a mellette lévő standard.

(#13790) szacsa33 válasza thedriver (#13784) üzenetére


szacsa33
tag

Lehet,de neki nem számít az ár,míg legtöbbünknek igen.
130-körül lehet venni T500 RS-t újonnan.

szacsa

(#13791) thedriver válasza szacsa33 (#13790) üzenetére


thedriver
tag

Erre is fel lehet tenni a T500 RS kormánykerekét, ill, a többit is, ami a T500 RS-re jó. A tesztelőnek sem tetszett a gyári műanyag Ferrari kormánykerék, ami alapból jár hozzá. :)

T500RS-t árulnak most valahol nálunk 130 körül?

The Driver

(#13792) szacsa33 válasza thedriver (#13791) üzenetére


szacsa33
tag

A playseat-en van.
Nem hazai de hivatalos magyarnyelvű honlap.
Igaz ott a TX is olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

szacsa

(#13793) szatocs


szatocs
őstag

Sziasztok!

Tegnap este 2 óra játszás után azt tapasztaltam a 6 éves G25-ömnél, hogy jobb amikor a középállástól jobbra fordítom el, akkor recseg, mint a franc, amikor balra, akkor meg olyan, mint eddig volt. Találkozott már valaki ilyennek? Érzésre a force feedback nem változott, csak a recsegés adott neki egy plusz romantikát.

Ui: most állok neki szétszedni. :)

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#13794) katt777 válasza barcalaci84 (#13661) üzenetére


katt777
félisten

F430-ra rosszakat mondtak. Igazából semmi nincs, ami legalább elfogadható lenne, és kapható is elfogadható árban. Használtban meg helyileg nincs, nem tudom kipróbálni. :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#13795) szatocs válasza szatocs (#13793) üzenetére


szatocs
őstag

*Tegnap este 2 óra játszás után azt tapasztaltam a 6 éves G25-ömnél, hogy amikor a középállástól jobbra fordítom el, akkor recseg, mint a franc, amikor balra, akkor meg olyan, mint eddig volt. Találkozott már valaki ilyennel? Érzésre a force feedback nem változott, csak a recsegés adott neki egy plusz romantikát. - idegesített a sok elírás, legközelebb hamarabb elolvasom, mint hogy elküldjem

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#13796) Zozzer888


Zozzer888
addikt

Sziasztok!

Egyik barátom szeretne magának kormányt, rFactorhoz. A rászánt keret max 15e.
Én a Logitech MOMO-t javasoltam neki, de nem tudom, hogy ezekért mennyit szabad adni.
Van más lehetőség?Esetleg DFP?

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#13797) Tecsa válasza szatocs (#13795) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Fogaskerék hang?

"csak a recsegés adott neki egy plusz romantikát"
ezen meg 10 perce nevetek <- bocsi

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#13798) stairmaster válasza Zozzer888 (#13796) üzenetére


stairmaster
tag

szerintem 10-12k-t ér egy MOMO

(#13799) szatocs válasza Tecsa (#13797) üzenetére


szatocs
őstag

Az lesz szerintem, mindjárt megbontom a belét és meglátom remélem... :)

=== Szatocs ===

(#13800) Brain75 válasza szatocs (#13799) üzenetére


Brain75
senior tag

Ha kell segítség keress meg.
Alkatrészem is van.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.