Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) VegyesTamás válasza neilszab (#13198) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Ez tetszik ez érdekel :) egy dolog problémás a csodálatos telenor internetem :c elég hozzá 18-20 kb/s? Vagy az kevés? (Lassított klikk :/ de megy vele az rbr online..nagyjából) mit gondoltok működne?

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13202) Jack@l válasza VegyesTamás (#13201) üzenetére


Jack@l
veterán

Mobil nettel épeszű ember nem játszik... (nem csak a sávszél a fő probléma)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13203) Brain75 válasza BigBlackDog (#13011) üzenetére


Brain75
senior tag

A fórumtárs én vagyok ha kell segítség nyugodtan keressetek.

Üdv

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13204) neilszab válasza Jack@l (#13202) üzenetére


neilszab
őstag

Volt rá példa, hogy kénytelen voltam mobilról szórt wifi-vel futni bajnoki futamot, jelentem használható volt, bár kanócossal valóban jobb volt a ping-em, de nem volt vészes mobillal sem.

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#13205) predator00 válasza Jack@l (#13202) üzenetére


predator00
tag

mobilnettel is 30as pingem van :U

(#13206) Jack@l válasza neilszab (#13204) üzenetére


Jack@l
veterán

Azon is sok múlik hogy éppen mennyire van leterhelve a hálózat/torony, főidőben Pesten belvárosban biztos irtóra ugrálhat a ping. Pár teló per toronnyal működőképes lehet a dolog, a 30-as ping már tűrhtő, ha stabilan annyi. (mindenesetre én jobban kedvelem a 10 alattit FPS-re)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13207) VegyesTamás válasza Brain75 (#13203) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Akkor én a múltkor mit csináltam? :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13208) VegyesTamás válasza Jack@l (#13206) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Ezzel felejtős? :(

www.speedtest.net/my-result/a/694071726

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13209) zolee5016 válasza Jack@l (#13202) üzenetére


zolee5016
őstag

akkor nem vagyok épeszű..3 éve mobilnetem van(t-s) GRID 1 +game ranger hibátlan..semmi akadás lag Sőt rendszeresen én adom a host-ot!
Grid 2 Racenet ugyanaz...
Race 07 meg a többi race..adott szervereken laggmentes........problem?

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#13210) Jack@l válasza zolee5016 (#13209) üzenetére


Jack@l
veterán

Egyéni vélemény volt, mindenki azt használ ami jól esik.

@TomCat333: kiróbálod, azt úgyis látod, ha ugrálnak/beragadnak előtted a kocsik.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13211) Brain75 válasza VegyesTamás (#13207) üzenetére


Brain75
senior tag

Megkerestél :):)

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13212) Brain75


Brain75
senior tag

Emberek. Mivel ide tartozik így ide írom.

Jövő héten gyártásba kerül (ha isten és a párt is úgy akarja) G25 és G27 csapágyház, alumíniumból.
Ez az az ominózus alkatrész ami előszeretettel elreped és utána csak kotyog a kormány.
Idáig csak G-25-el volt ez a probléma, de most már a 3.-ik vagy 4.-ik kormány jött hozzám G27-ből is aminek ugyan ez a baja.

Kérek minden érintettet (aki szeretne ilyet), jelezze felém privát üzenetbe, mert ahhoz mérten adom le a rendelés a CNC-s emberemnél.

Minden egyéb dolgot privátban kívánok megbeszélni.

Remélem ez a beírás nem sérti a fórum szabályzatot, de azt gondoltam így eljut minden érintetthez a dolog.

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13213) TannerHUN


TannerHUN
aktív tag

Sziasztok!

Megint hibás a kormányom... Gyakorolgatni szerettem volna a GTR 2-vel, de hibás az FFB. A kormány driver-ben hiába állítgatom a csúszkákat, jóformán semmilyen pályaeffekt nem jön elő a kormányból.Értem ezalatt a kerékblokkolást, rázókövet stb... Ha felhúzom mondjuk 100%-ra az FFB-t akkor csak bekeményül, minimális pályaeffektusokkal. Természetesen olyan nehéz ilyenkor tekerni a kormányt, hogy az erős emberek gyakorolhatnának simán rajta :F Ha mondjuk leveszem 50%-ra akkor enyhül ez a "keménység", de akkor már nem is érzem a rázóköveket. A játékban csak egy csúszka van ami az FFB-hez köthető, de ezzel sem javul a helyzet. A driver-ben még megpróbáltam 10%-al csökkenteni/növelni a csúszkákat, de ugyan az a jelenség amit fentebb említettem. A Logitech-nél tudom jól, hogy az effektek erősségét lehet vele állítani, de itt a Thrustmaster-nél csak "keményítek" a kormányon. Finomhangolni abszolút nem tudom, mivel nincs ilyen lehetőség... rFactor Real Feel plugin alatt abszolút nem tudom finomhangolni az FFB-t. Ott is csak "keményedik" vagy éppen "lágyul" az effekt. Észrevettem olyan jelenséget a GTR 2-ben, ha mondjuk kanyarodok, akkor egyszer csak ránt a kormány magán.Mintha pár fogaskerék hiányozna.Persze nem hiányzik, mert végigtekertem kopptól-koppig.

Visszaküldjem a kormányt? Vissza szeretném, mivel a gázpedál nyikorog a potméter pedig hibás. Ha például fél gázzal megyek a kanyarban, akkor "remeg" a fordulatszám, mintha túráztatnám. A driver-ben is ugyan ez a helyzet.

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#13214) tikshow válasza TannerHUN (#13213) üzenetére


tikshow
addikt

Nem hibás ott semmi sem. Driverben fel kell venni 100%-ra a FFB-et, és játékba kell visszavenni.

Azért kell így csinálni, mert ha driverben veszed le és játékba maximumon hagyod, akkor az apróbb jeleket(rázókő etc-etc) a driver kiszűri és nem továbbítja. Viszont, ha a driverbe 100%-on van és a játékba lentebb van véve, akkor a driver ugyanúgy továbbítja a jelet, csak gyengébben. Egyébként nem tudom, hogy a GTR2-ben van-e erre lehetőség a FFB erők mutatására, de a túl sok FFB se jó, mert az erős hatások(pl kanyarba mész gyorsan -> egyre nehezebb lesz a kormány) elnyomják az apróbb hatásokat, ezt Force Feedback Clippingnek hívják.

Visszaküldheted, de emiatt nem fogják cserélni, kivéve ha nagyon össze-vissza érzékel. Egy videot tudnál csinálni róla?

[ Szerkesztve ]

(#13215) TannerHUN válasza tikshow (#13214) üzenetére


TannerHUN
aktív tag

Köszi az infót! Tudom, hogy így kell, de akárhogy állítod, akár játékban akár driver-ban semmi különbséget nem veszek észre. Sőt ezeket a beállításokat hónapok óta használom, tehát biztos hogy lett vele valami.
Már nem tudok videót csinálni róla, mert becsomagoltam. Írtam a boltnak, mivel más ajánlotta. Így remélhetőleg a garanciafutár már péntekre ideér. A gázpedál is hibás és a szekvenciális váltókar is, úgyhogy muszáj lesz nekik megnézniük. A GTR 2-ben nincs ilyen számadatok kiírására lehetőség. Sőt a többi szimulátorban is össze kell vadászni a programokat, hogy legyen normális HUD, ami jelzi az időeredményeket.

TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

(#13216) stairmaster


stairmaster
tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a G27 váltóegység és G27 pedál kompatibilis a G25-el?

Köszi! :R

(#13217) Brain75 válasza stairmaster (#13216) üzenetére


Brain75
senior tag

A G25 pedál igen, de a váltó nem.
De meg lehet csinálni hogy a G25 váltó hibátlanul működjön G27-el.

A G27 váltón már nem lehet szekvenciális és H váltás között váltani.

Itt a különbség

Üdv

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13218) stairmaster válasza Brain75 (#13217) üzenetére


stairmaster
tag

Mármint G25 szettem van, ahhoz érdekelne hogy kompatibilis-e a G27 váltója és pedálja! :R

(#13219) Brain75 válasza stairmaster (#13218) üzenetére


Brain75
senior tag

A Pedál igen de a váltót nem tudod csak némi változtatás után használni.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13220) stairmaster válasza Brain75 (#13219) üzenetére


stairmaster
tag

Köszönöm válaszod! :R

(#13221) VegyesTamás válasza stairmaster (#13218) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Váltót fel lehet olyanra javítani mint a g27-é és megmarad a szeki mód is.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13222) VegyesTamás válasza Brain75 (#13211) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Hát..nem :)

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13223) Brain75 válasza VegyesTamás (#13222) üzenetére


Brain75
senior tag

Hát tényleg nem !!!!
Más keresett meg.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13224) Brain75 válasza VegyesTamás (#13221) üzenetére


Brain75
senior tag

Miért kellene feljavítani ????

Azért hogy keményebb legyen ? Vagy miért ?
Hát ne haragudj de közel 10 éve javítok Logitech cuccokat (köztük az összes típusú kormányt), de most nem tudom mire érted azt hogy feljavítani.

Puhábbá ugyan akkor pontosabbá lehet tenni, de hogy a G27 váltója jobb lenne mint g25-é azt nem állítanám, mert tulajdonképpen ugyan az, csak a G27-ből kivették a szekvenciális részt.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13225) VegyesTamás válasza Brain75 (#13224) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

A g27 váltójának kicsit nagyobb az ellenállása, és nincs az a "click" hangja ezáltal egy kicsit közelebb áll az autónál használt váltókhoz (kicsit!) A g25-nél ha rúgót cserélünk, vagy mögé teszünk a csapágygolyót nyomó rugó mögé valamit akkor keményebb lesz, és nem lesz ennek sem a "click" hangja.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13226) VegyesTamás válasza Brain75 (#13223) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

10 éve? Persze amikor én megoldást kerestem a g25-ös problémámra akkor egy magyar leírást sem találtam a problémák lehetőségéről, megoldásukról. Muszály volt elég erősen felkutatni az internet g25-el foglalkozó részét, hogy meg tudjuk oldani a problémát. Nem értem most miről beszélsz, ennek nincs értemle , mert a fórumtárs aki említette, hogy van ilyen aki ezzel foglalkozik, akkor a múltkori megoldásomra gondolt amit pár nappal ezelőtt itt osztottam meg. Fölösleges ez az egész remélem ezzel rövidre zártam az egészet és kész.

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13227) neilszab válasza VegyesTamás (#13226) üzenetére


neilszab
őstag

Ügye most nem fogtok itt összeveszni, hogy melyikőtök a nagyobb szaki... :U

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#13228) VegyesTamás válasza neilszab (#13227) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Nem arról van szó, csak "feltűnt itt és leoltott" ez történt.

Amúgy pont most olvasgatom a régebbi hozzászólásaidat a g25-ös topikban :) nagyon jók, látom imádod a kuplungot :) :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13229) Brain75 válasza neilszab (#13227) üzenetére


Brain75
senior tag

Nem nem fogunk összeveszni, de most utánaszámoltam és tényleg 10 éve kezdtem el logitech cuccokat is javítani. Akkor még a legjobb és legdrágább kormány a momo elődje volt (már nem is emlékszem a típusára) Igazából a force feedback-es kormány egy álom volt. Volt saitek meg volt genius, meg volt logitech de az volt a legdrágább.
Itt hardverapron több mint 4 éve hirdetem a ligitech javitast es az elado logitech dolgokat.
De mind1ez csak egy rövid visszaemlékezés volt.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13230) VegyesTamás válasza Brain75 (#13229) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Akkor miért tele a nem 10éves g25 topic szomorú, szigorúan TÍPUSHIBA áldozatáúl esett fórumozókkal? Aztán pik pakk feltűnsz itt és megkérdőjelezed azt, hogy ki csinálta azt amit én csináltam, majd közlöd a múltadat. Nem értem a taktikát.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13231) Brain75 válasza VegyesTamás (#13230) üzenetére


Brain75
senior tag

Erre csak ennyi:

TomCat333
Regisztrált
2012-04-14 17:51, azaz 629 napja ― tag

Brain75
Regisztrált
2009-09-15 09:12, azaz 1571 napja ― fanatikus tag

Ez a hirdetésem javítás ügyben.
A hirdetés feladásának dátuma:
2010-10-12 08:18

Te még tag sem voltál amikor én ezt a hirdetést feladtam.
Nekem kellene utána menni mindenkinek akinek problémája van a kormányával, hogy " Helló én meg tudom javítani" ??????

Nincs itt semmiféle taktika. Nem én vagyok felháborodva azon hogy nem borulok le a nagyságod előtt !
Mind1 a dátumok és a számok önmagukért beszélnek.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13232) Joshi válasza Brain75 (#13231) üzenetére


Joshi
titán

Szerinted az ért jobban valamihez aki régebben regisztrált? ;] Ezt ugye te sem gondolod komolyan. :B Mindenesetre ezt simán megbeszélhetnétek privátban is.

(#13233) Brain75 válasza Joshi (#13232) üzenetére


Brain75
senior tag

Természetesen nem, és nem is fogok olyan alacsonyra lemenni hogy a továbbiakban reagáljak az írásaira.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#13234) VegyesTamás válasza Joshi (#13232) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Igen :D régebben regisztrált és régebbóta hirdet akkor ő a király nincs mese :D

Válasz az értekezésére:
(Nem én jöttem ide nagyképűen szerintem :) ) ÜGY LEZÁRVA :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13235) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Van eladó g25 cockpittel, üléssel, ha valakit érdekel. :)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13236) VegyesTamás válasza VegyesTamás (#13235) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Szerk: csak közvetítő vagyok bővebb info: +36303953780

Kép:
https://www.dropbox.com/s/dw7zdblwce3e7wa/PART_1388820615128.jpeg

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13237) arty válasza AndrewTdi (#13197) üzenetére


arty
veterán

mit jelent a "konzolhoz"?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#13238) VegyesTamás válasza AndrewTdi (#13197) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

A holtjáték, a kormány fől le mozgása ne legyen mert akk törött a csapágyház. Ezekre figyelj.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13239) itouchfan


itouchfan
senior tag

pedál pucolásban, tisztításban kérnék segítséget, DFP-m van. Az utóbbi időben elkezdett kicsit nyekeregni, ezért nem ártana bezsírozni valamivel gondolom :) mit kell ehhez használni? ill. a szétszedésnál mire kell figyelni?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#13240) BigBlackDog válasza itouchfan (#13239) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Én az enyémhez (DFGT) Oxett (talán A2) szilikonzsírt használtam, eddig semmi gondja. Szerintem a legegyszerűbb, hogy fejjel lefelé próbálod szétszedni, valamivel alátámasztva a taposófelületeket, hogy a pedálok ne érjenek hozzá semmihez. Ezután a hátlapon kicsavarod azt a néhány csavart és óvatosan leemeled a hátlapot. Ha minden jól ment, akkor a pedálok és a rúgók és a helyükön maradnak (és látod, hogy a potinak a fogaskereke hogyan áll), így tudni fogod, hogy hogyan kell visszatenni. Legalábbis nálam így működőképes volt, ugyan kicsit kellett játszani a fogak megfelelő illesztésével (elsőre összeszerelés után kicsit furcsán érzékelte a lenyomást).

[ Szerkesztve ]

(#13241) itouchfan válasza BigBlackDog (#13240) üzenetére


itouchfan
senior tag

köszi :R megpróbálom majd, bár egy picit félek tőle...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#13242) BigBlackDog válasza itouchfan (#13241) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Csak óvatosan, nyugodtan, átgondoltan, türelmesen. Akkor nem lehet nagy gond. :) Arra figyelj, ha szilikonzsírt használsz, akkor olyat válassz, ami nem tapad, hanem tapadásmentesít és műanyaggal nem lép reakcióba (ha jól tudom, az Oxett A2 pl. ilyen).

[ Szerkesztve ]

(#13243) AndrewTdi válasza VegyesTamás (#13236) üzenetére


AndrewTdi
addikt

köszi!

Felhívtam, hétfőn találkozunk.

1 dolog van, mégpedig, hogy xboxa van, de azzal nyilván nem megy, nem tudta kipróbálni, hogy működik-e egyátalán.

Fel tudja-e ajánlani esetleg valaki, hogy pesten belül kipróbálhassam/kipróbálhassuk nála?

(#13244) AndrewTdi válasza AndrewTdi (#13243) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Senki többet? :)

(#13245) VegyesTamás válasza AndrewTdi (#13243) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Próbálj meg egy laptopot kölcsönkérni valahonnan :) (én nem egészen pesti vagyok :/)

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13246) AndrewTdi válasza VegyesTamás (#13245) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Laptop van, de vidéki és Pestre hozza fel. Ott kéne találkozni (én meg Gödöllői vagyok)

(#13247) barcalaci84 válasza AndrewTdi (#13243) üzenetére


barcalaci84
őstag

biztos van otthon (vagy a szomszédban :)) akár egy gyenge PC...
kérd meg h próbálja ki , akár csak a driverrel egy kalibrációt csinál és kiderül h mennyire működik...
(elég fura h nem tudja h működik-e rendesen és a sarokban egy ilyen szett)
egy videót is fellökhetne h tényleg működik (nem egy nagy dolog , de azért a vásárlót megnyugtatja...)

[ Szerkesztve ]

(#13248) VegyesTamás válasza barcalaci84 (#13247) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Fiának vette xboxhoz annyit tud nézni, hogy kalibrál

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13249) VegyesTamás válasza AndrewTdi (#13246) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Már értem a problémát...nincs 220

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#13250) Shoo


Shoo
senior tag

Hali!

A napokban kicsit eltűntem... kapcsolatba léptem a szervizzel. Bejelentem és meglátjuk mit mondanak... ha nem sikerül akkor tovább lépek.
Üdv!

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.