Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#93901) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Tüdőgyógyászok tiltólistája
Szó van benne arról is, amiről tegnap beszélgettünk:

"dr. Fényes Márta tüdőgyógyász: Sportolás közben ugyanis megnő a légzésszám, a légzéstérfogat és az áramlási sebesség, ami így együtt azt jelenti, hogy a nyugalmi helyzetben javasolt másfél méter védőtávolság már nem elegendő, ilyenkor valójában 5-10 méterre van szükség."

[ Szerkesztve ]

(#93902) lacafaca


lacafaca
őstag

amikor azt hiszed, már nincs lejjebb :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#93903) Đusty válasza Fire/SOUL/CD (#93899) üzenetére


Đusty
addikt

Mi adunk nekik, de beszélik a marhaságaikat tovább. Ja és náluk is azon van balhé, hogy ott sem kötötték le korábban az összes elérhető keretet.

[ Szerkesztve ]

(#93904) Lauda válasza lacafaca (#93902) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD

(#93905) andor80 válasza Đusty (#93903) üzenetére


andor80
senior tag

Szerintem nem ezen a 40.000 szurin fog mulni a hazai állapot volt van több milla orosz kínai....NEkem sem tetszik adtunk volna kínait inkább...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#93906) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

ismerősöm felesége (akiből idő előtt kivették a babát a covid miatt) tovább küzd, a covid teljesen letarolta, műtüdővel lélegeztetik, nagyon küzdenek érte

most beszéltem anyámmal, frankón 90-es születésű userek is vannak a kórházban

azt üzeni mindenkinek, hogy legyen esze és vigyázzon! :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#93908) Ricardo válasza Sir Pocok (#93900) üzenetére


Ricardo
félisten

Majd összeverődnek tüntetni ellene és elmúlik. Hiszen kit érdekel a vírus. Ha a többség mást akar. :U

(#93909) radi8tor válasza Parci (#93906) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azok a 90-esek gondolom illegál bulikáztak.

⭐ Stella

(#93910) Parci válasza radi8tor (#93909) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mindegy igazából, megfertőződtek, most meg nincsenek jól. full genetika, a "pedig 30-as, sportos" sajnos nem véd, maximum segít

mielőtt bárki elkezdene a bátorságról pofázni (unom eléggé), jelezném, hogy az intelmek a hülyéknek szólnak, akik nem értik, hogy mit jelent terjeszteni egy járványt

nem bezárni kéne az embereket, hanem maguktól kéne jórészt otthon maradniuk :U

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#93912) radi8tor válasza Parci (#93910) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kéne igen, de se a fiatalok se az öregek nem foglalkoznak ezzel.
A piacon is úgy dörgölőznek a 70-80 évesek a sorbanállás alatt mintha semmi sem lenne itt 1 éve.

⭐ Stella

(#93913) szabi__memo válasza #20749568 (#93911) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mármint azt hiszik hogy a kisebbik rossz.
Mert még lehet nekik nagyon rossz

(#93914) t72killer válasza ivana (#93887) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Covid-osztályra mondjuk nem hiszem, hogy beengednének papot, hiába van nagyüzem. Temetésen pedig az összetömörülő családtagok nagyobb veszélyben vannak. Kutya helyzet ez, de az úgy nem meg, hogy még a pék macskájai is előre akar furakodni ilyen-olyan indokkal - aki meg konkrétan a terjedési vektorokon ül fiatal dolgozó meg várjon még egy évet+pusztuljon-longcovidozzon.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#93915) Micsurin válasza #20749568 (#93911) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kisebbik rossz? Jaja nyomassuk a gazdasági vonatot az ne zavarjon senkit, hogy 24 éves lány a trombózis után kontrollt hónapokra kap mert annyira elvan az eü havazva, végülis csak kékül néha hol ez hol az a lába még mindig, majd zöldül is no para.

Nincs még így is eléggé leterhelve az eü. :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#93918) Parci válasza #20749568 (#93911) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mi az, hogy "kisebbik rossz"? nyugodtan engedni lehetne őket bulikázni és nekik maguktól kéne nem bulikázni (hülye egy szó ez és félrevisz).

de nem szívesen beszélgetek erről úgy, hogy közben a haverom feleségére és 4 gyerekére gondolok :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#93919) szabi__memo válasza #20749568 (#93916) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ha nem idióták lennénk nem ilyen emberek vezetnék az országokat és ilyen járványok sem alakulnának ki. Az idiótizmus egy adott és szilárd alap :)

(#93920) radi8tor válasza Parci (#93918) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Most így 1 év távlatából lehet ez jobb megoldás lett volna. A partiarcok családja már mind intenzíven lenne és maguktól nem akarnának a fiatalok bulikázni.
Svéd modell rulez.

⭐ Stella

(#93921) Micsurin válasza #20749568 (#93917) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Meddig jussunk el? :U

Nagyon nem akarsz más aspektusokat meglátni már nem először.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#93923) Z.É.T. válasza Parci (#93906) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Uhh, továbbra is drukk ezerrel :(

(#93924) t72killer válasza Sir Pocok (#93900) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Erre jók vajon a most menő vakcinák?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#93925) FіkuszKukіsz válasza #20749568 (#93911) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Dehogy értik. Ha értenék akkor seggükön csücsölnének otthon.

Romanes eunt domus

(#93927) radi8tor válasza t72killer (#93924) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az majd 3 hónap múlva kiderül. Angol variáns esetében is kb ennyit kellett várni.

⭐ Stella

(#93929) radi8tor válasza #20749568 (#93928) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, bár ezt némileg árnyékolja az a réteg aki betartott mindent csak a gyerek hozta haza a virnyákot oviból/suliból.

⭐ Stella

(#93930) FіkuszKukіsz válasza #20749568 (#93926) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Kicsit túldimenzionálod az "ellenállást". Egy maroknyi emberről van szó, mert ha nem így lenne sokkal szarabb lenne a statisztika.

Romanes eunt domus

(#93932) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Tegnap délután megkaptam a szputnyikot.
Mellékhatások: Semmi hőemelkedés, láz.Ma reggel éreztem a bal karomba kicsi fájdalmat, de ez egy oltás után alap. Talán kicsit fáradékonyabb vagyok, ma délután aludtam egy órácskát, meg talán kicsit nehezebbnek érzem a fejem.
Ennyi.Remélem nem lesz probléma...föleg azért, mert ma kiderült, hogy covidos lett az egyik munkatársam....remélem nem kaptam el tőle.Gondolom nem tenne jót ha covidra kaptam volna az oltást....

(#93933) emvy válasza ProEvoFan (#93932) üzenetére


emvy
nagyúr

Ahogy írtam lentebb, ha covidra kapnad az oltást, annak az lenne a hátránya, hogy nem lenne hatékony. Mást nem okozna.

while (!sleep) sheep++;

(#93935) t72killer válasza #20749568 (#93926) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Más utazási eszköz pl: tesztelési-engedélyezési eljárás nélkül kinyomott, mutánsokra specializált mRNS vakcina sajátkezűleg belőve. Emeljük vele a tétet, mert ha vmi gebasz van, lehet 10x annyi népet irtunk ki vele, mint a vírus élesben - de be is jöhet totál győzelemmel.

Egyéb 5let?

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#93936) Z.É.T. válasza #20749568 (#93928) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Figyi, nagyon ritkán megyek bele vitákba szemellenzős álláspontokat hangoztatókkal, de kurv@ra benézed ezt az egészet.
Ahol beüt a sz@r, ott egyre kevesebb a lázadó idióta, ezt tökéletesen látni itthon.
Az, hogy az egyébként is csak részhalmaz idióták száma csökken, még nem jelenti azt, hogy nem lesznek egyre hangosabbak.
De csak addig, amíg nem látják a fától az erdőt.

És megbeszéltük már, hogy magával a tüntetéssel, vagy az értelmes okok miatti értelmes háborgással egyet tudok érteni.
Ez viszont akárhogy nézzük, csak egy szűk és szellemileg visszamaradott réteg unalmas és kártékony műhisztije.
Pont.

(#93939) daneel_hu


daneel_hu
addikt

A társasházunkban az összes 40-es és 50-es szülőt behívták hétfő / keddre szurira.
Ketten Sputnik V, a többiek AZ-t kapnak. Mindenki elfogadja.

Vagy nagyon felpörgették az egészet, vagy korcsoportot váltottak, rájöttek, hogy ez a korosztály cipeli a hátán az országot.

(#93940) szabi__memo válasza daneel_hu (#93939) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A háziorvosok miatt..
Ez van ha megkapják a névsort
Meg persze vakcina keret is van. Bár azzal azért az elmúlt hetekben sem lett volna probléma

[ Szerkesztve ]

(#93941) blakey válasza daneel_hu (#93939) üzenetére


blakey
titán

Tegnap kaptam egy körlevelet a dokitól, hogy akinek nincs időpontja az mehet AZ-ra ha akar a következő napok valamelyikén, szóval 2 közül is választhattam volna ha nem mondok igent az elsőre.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#93942) Ringman válasza daneel_hu (#93939) üzenetére


Ringman
nagyúr

Jó lenne ha felénk is itt tartanának, hét elején is 60 felett jártunk.

(#93943) lacafaca válasza Parci (#93918) üzenetére


lacafaca
őstag

ne akard a világ problémáit a válladra venni...csak utasok vagyunk, semmit nem tehetünk másokért, csakis saját magunkért és szűk környezetünkért... ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#93944) radi8tor válasza daneel_hu (#93939) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vezérünk ígéretet tett a 3 milla oltásra.

⭐ Stella

(#93945) Z.É.T. válasza #20749568 (#93938) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Csak azért nem folytatom, mert maga a "záráspárti" kifejezés is annyira demagóg, hogy értelme sincs ilyen szemellenzőssel szókardozni. (meg egyébként sem, mivel egy fórumon háborogni eleve szimpla csajos hiszti, incl. ha én teszem és nincs mögötte valódi haszon)

Még egy szívemnek kedves haikut bedobok Fodor Ákostól:

"Nagyon figyelj, mert a világot
teszed is azzá, aminek látod."

[ Szerkesztve ]

(#93947) szabi__memo válasza radi8tor (#93944) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kíváncsi leszek a mára tervezett 83ezer sikerül e

(#93948) lacafaca válasza radi8tor (#93944) üzenetére


lacafaca
őstag

rittyentsek gyorsan egy listát az elmúlt 31 év ígéreteiből? :U :DDD

ehhh mégse...van nekem erre egy hetem? nincs :)

a stuttgartiak kupacban...nálunk már a tek lenne kinn meg a hadsereg és egyesével igazoltatnának ;]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#93949) t72killer válasza #20749568 (#93937) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egy megoldás a nyűglődés befejezésére, ami sztem működhet. Az oltáshoz jutást nagyban lassította a bürökrácia.

A teljes népességre szóló 1% körüli mortalitás lesz.rása hosszú távon nem megoldás, uis leszarva a témát ekkora vírusgazda-bázison gond nélkül kifejlődhetnek halálos variánsok is (lásd pl MERS), amiből az egyik simán rendezhet nagytakarítást.

A "napi300" tényleg csak "egy szám", kvázi visszaléptünk úgy 100évet halandóságban - akkor ez a szint teljesen normális üzem volt békeidőben. Tisztán statisztikai alapon ezt még lehetne kompenzálni népszaporulattal (Mo nem teszi, de ez más tészta). Viszont egy esetleges ütősebb cucc hatása már alapjaiban pusztítaná el a gazdaságot és a ma ismert társadalmi alapokat, kb úgy, ahogy a pestis tette ~600évvel ezelőtt.

SzVSz "hajó" csak olyan lehet, ami a covid masszív visszaszorításához vezet, a szabadoneresztése olyan kockázatokat rejt, amikkel nemigazán lehet számolni és elég durva dolgok is lehetnek az asztalon.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.