Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#93101) TA68 válasza FіkuszKukіsz (#92986) üzenetére


TA68
senior tag

És akkor most párosodjak a telefonnal? :D
Ha engem nem is, de anyukámat biztosan felismeri, mert kínai vakcinát kapott. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#93102) snecizero


snecizero
senior tag

Holnap reggel kapom a pfizert. :Y
Miért is ne ma olyan cikkekbe futok bele. Amik arról cikkeznek, hogy a pfizer után került korházba meg belehalt utána. Találkozok egy ismerősömmel. Mondom neki hogy holnap pfizert kapok. Mondja hogy 3 ismerőse belehalt az oltás után ! Az öccse egézségügyis és a pfizer után 2 hétre kidőlt.
Ismerősöm írja ma még rá ezekre, hogy egy 30 éves ismerőse a pfizer után oxigénre volt szüksége.
Lehet hogy én stresszelek rá nagyon. 😀

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#93104) t72killer válasza snecizero (#93102) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

SzVSz mindenkinek kell oxigén oltás után, elég baj, ha már nem :Y

;]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#93105) daneel_hu


daneel_hu
addikt

:DD

(#93106) Rive válasza snecizero (#93102) üzenetére


Rive
veterán

...arról cikkeznek, hogy a pfizer után került korházba meg belehalt utána.

Az nem mindegy, hogy utána vagy tőle.
Öltözz be rendesen a szurihoz: minimum ffp2.
Amúgy meg - szimplán irigyellek :o

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#93107) daneel_hu válasza snecizero (#93102) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Holnap reggel kapom a pfizert. :Y
Miért is ne ma olyan cikkekbe futok bele. Amik arról cikkeznek, hogy a pfizer után került korházba meg belehalt utána. Találkozok egy ismerősömmel. Mondom neki hogy holnap pfizert kapok. Mondja hogy 3 ismerőse belehalt az oltás után ! Az öccse egézségügyis és a pfizer után 2 hétre kidőlt.
Ismerősöm írja ma még rá ezekre, hogy egy 30 éves ismerőse a pfizer után oxigénre volt szüksége.
Lehet hogy én stresszelek rá nagyon. 😀"

Igen, valószínűleg az élő vírus jobb lenne. :)

(#93108) Csatravi válasza snecizero (#93102) üzenetére


Csatravi
senior tag

Elsejeeeeeee :D

(#93109) Csatravi válasza #20749568 (#93103) üzenetére


Csatravi
senior tag

"Nem ártana megtalálni a tökeidet, igen. "

De lehet hogy mókusan van ;)

(#93110) Fire/SOUL/CD válasza snecizero (#93102) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Amik arról cikkeznek, hogy a pfizer után került korházba meg belehalt utána. "
Persze, mert olyan idegzsábás volt, mint Te és körbenézés nélkül lépett le a zebrára és kivasalta egy úthenger... :DDD

Ha annyira be vagy szarva, akkor járj utána, nem nehéz. Kérdezd meg az ismidet, hogy konkrétan kikről van szó, ki az a 3 ember, aki -az állítása szerint- a Pfizer-be halt bele...
Valszeg kussolna, vagy mismásolna vagy jót röhögne az "Április bolondján"... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#93111) lacafaca válasza t72killer (#93104) üzenetére


lacafaca
őstag

ez az év posztja :C

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#93112) ubyegon2 válasza #20749568 (#93019) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Én egyébként a jelenlegi számokat látva azt csinálnám, hogy teljes full Lockdown intéznék.

A manóba, feltörték az accountodat itt a PH-n? :D *

Amúgy ehhez már így késő, itt a jó idő, pedig a hosszú Húsvét miatt akár beleférhetett volna, csak ezt úgy nem lehet ám, ahogy vezírürü barma szokta, bejelenti pénteken.... :N Drasztika az nekem is kedvencem, de itt ehhez semmilyen ellenőrző, végrehajtó akarat és hatalom sincs most. Ugyanott élnek az erőszakszervezetek tagjai, is mint a többi ember. Nem tudnak már átállni durva szigorra.

Két hétre mindenki beszerzi a hideg és száraz élelmet, senki nem megy sehova se.

Például ehhez itt Pesten mennyi előkészület kéne, hogy ne lázadást szítson? ;) Marad az, hogy szuriznak, ahogy bírnak.

Ja jó, leesett! 04.01. Laza topikok naptya! :D (éppen kiestem pár órára a ritmusból)

Tovább kellett volna olvasnom a hsz-eket, már többeknek leesett az ápr 01

[ Szerkesztve ]

(#93113) Peat;)


Peat;)
veterán

A remek kommunikácóban én valahogy nem értesültem arról hogy két féle teszt kapható a gyógyszertárakban:

- biosynex hogy átestél-e a fertőzésen, erről tudtam
- testsealabs gyorsteszt is elérhető ugyanakkor(nyálkahártyás pálcikás), az aktív fertőzöttség kimutatására, azt mondták mellé rokonnak hogy a tünetek megjelenése után pár nappal érdemes alkalmazni

(#93114) csurenzoo válasza snecizero (#93102) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Bajai kórházban egy ott dolgozó a jobb szemére félig megvakult, kiesett a térlátása. Most Szegedre jár injekcióztatni a szemét, hogy megmentsék.

Családon most söpör végig a covid, egyedül engem oltottak (AZ-val). Szerinted ki egészséges és tünetmentes ? ;] Szerencsére csak hőemelkedésük van, de azóta is baszogatom őket, hogy én megmondtam, hogy kellett volna az az oltás. ( Már ők is megkaphatták volna rég)

(#93115) LED333 válasza FіkuszKukіsz (#93097) üzenetére


LED333
csendes tag

Ma elég korán mentem be az irodába, legyen időm a kollégák billentyűzetén az "N" és az "M" betűket felcserélni. ;]
Persze pár óra altt kiderült, hogy én voltam, és sokan mailt is írtak, hogy "Te egy igazi szörnyeteg vagy, de még többen írták, , hogy "Te egy igazi szörmyeteg vagy" :DDD

(#93117) lacafaca válasza csurenzoo (#93114) üzenetére


lacafaca
őstag

kis szuperterjesztő ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#93118) Z.É.T. válasza lacafaca (#93117) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Végre elismerted te is, hogy a vakcina SZUPER :D

(#93119) lacafaca válasza Z.É.T. (#93118) üzenetére


lacafaca
őstag

nanana ;] :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#93120) Parci válasza snecizero (#93102) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bemegyek a taj kártyáddal szívesen, aztán te mehetsz arra, amit én kapnék. mittomén, sputnik, arról nincs semmi hír, hogy gebaszos volna. sőt, semmilyen hír sincs! ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#93121) ubyegon2 válasza #20749568 (#93116) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Egyik napról a másikra senkinek nem változik ekkorát a véleménye. És minden értelmes ember képes végiggondolni, hogy ami ott elhangzott az egy baromság.

Ja, baromság nagyon, de tényleg fura volt, első reakcióm után azért válaszoltam is, mintha valóban megzakkantál volna. Mindig kéne öt perc zsilipelés az agyamnak, miután épp befejezem a napi melót és benézek ide...... ;] (kb most estem vissza arra a szintre, hogy itt aktiválhatnám magam)

Pi.ba....senkit nem copattam meg ápr 01-én... :N

(#93120) Parci

Ha nincs hír, az jó hír! :) Ma egy magán eü intézetnél dolgozó szomszéd aszondta, Sputnik V a numero uno! Szerinte, de szerintem is....ha már valami kell. (és amit én egyáltalán jó eséllyel kaphatok)

[ Szerkesztve ]

(#93122) snecizero


snecizero
senior tag

Ma vettem teszteket. Egy orrba valót meg vérbe valót. :DDD
Ha ezek negatívak lesznek akkor indián szökellésbe megyek az oltó pontra ! :D
Drukkolok nektek is hogy minél előbb megkapjátok !

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#93123) Parci válasza snecizero (#93122) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megkapjuk mi, csak nem oltást, hanem csekket és nem az orvostól, hanem a rendőrtől

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#93125) Parci válasza ubyegon2 (#93121) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

annyi megfejtés van, sok az okos ember
egyébként a sputnik jónak... tűnik. a pfizerről meg pontosan tudni, hogy mennyire jó
a sputnik maximum a védettség tartósságában tudja lenyomni
viszont én is sputnikra pályázom, da?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#93126) ubyegon2 válasza #20749568 (#93124) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szerintem úgy egyébként az emberek nagyon nagy része simán átsiklik afelett, hogy ma milyen nap is van.

Na ja, most ho-ban vagyok, így konkrétan magamat copathattam volna meg! Mer'hogy ez hagyományosan melóhelyi/sulis elfoglaltság lenne. ;] Igaz nekem utolsó melómban(civil) nem kellett április 1, minden napra tudtam valamit alkotni.

(#93125) Parci

viszont én is sputnikra pályázom, da?

Умное решение! :K

[ Szerkesztve ]

(#93127) gergo5991 válasza Ringman (#92957) üzenetére


gergo5991
őstag

amikor orbán ment kórházat látogatni és látszott a penészes fal akkor az kamuvideó volt? :D

(#93128) Z.É.T. válasza #20749568 (#93124) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Pedig... csak fel kellene köszönteni a Gődényéket is valamikor.
Vaaaagy: poénból őket pont ki kellene hagyni.
(oké, el sem mosolyodtam, annyira felesleges és gyenge volt, de itthagyom, ne lógjak ki nagyon a sorból)

(#93129) lacafaca válasza Parci (#93123) üzenetére


lacafaca
őstag

vagy a kínai leprát...majd a szerencsekerék kipörgeti ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#93130) ubyegon2 válasza Z.É.T. (#93128) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ne aggódj! Nagyon itt már nem tud kilógni senki a sorból! :D (kivételek meg erősítik ugye....)

(#93132) Fire/SOUL/CD válasza snecizero (#93122) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Egy orrba valót meg vérbe valót."
Csak nehogy idegességedben összekeverd, mert ha feltolod a biosynex-t az orrodba, akkor nem oltópontra fogsz szökellni, hanem a sürgősségire... :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#93133) Z.É.T. válasza #20749568 (#93131) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Picit túlontúl humánusnak érzem, de betudom április 1-nek és a húsvéti ünnepeknek :D

Ubyegon2: jogos, már többször eszembe jutott szöget ütött a fejembe, hogy "Laza" helyett "Fogyira" kellett volna keresztelni a topikot :DDD

(#93134) lafaty80 válasza Ringman (#93060) üzenetére


lafaty80
őstag

Ezek szerint lemaradtam :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#93135) ubyegon2 válasza Z.É.T. (#93133) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

"Laza" helyett "Fogyira" kellett volna keresztelni a topikot

Nekem akkor elsők közt itt lenne a helyem, mivel fél percig azon agyaltam, hogy illene ide a fogyi kifejezés, aztán leesett persze! :D Amúgy én a tudattalan viccességét ismerve arra gondolok, Parci így olaszosan oldotta meg, mégse lett volna elegáncs Laca covid topik-ra keresztelni direktbe! Bár igény vótmá' rá.

(#93136) lacafaca válasza ubyegon2 (#93135) üzenetére


lacafaca
őstag

ha még 10x fogod leírni sem lesz igaz! tiltakozom! ;] :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#93137) ubyegon2 válasza lacafaca (#93136) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Értem, tiltakozol, helyedben én is ezt tenném(vagy pont nem, de ennyire már ne legyél ravasz)! De azt nem tudhatod, mi fordult meg Parci fejében névadáskor, még ő maga sem tudja, mert mint említettem tudattalanban* zajlott a dolog. :N

Ilyen ez a népszerűség Laca! :D

(*amit ugye én látóasszonyként lazán megfejtek)

(#93138) Z.É.T. válasza ubyegon2 (#93135) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Laca - laza - fogyi: ekvivalens kifejezések ;] :P

(#93139) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

(#93140) lacafaca


lacafaca
őstag

bekaphatjátok mindketten :P
haggyatok dógozni :((

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#93141) Lauda válasza snecizero (#93102) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, te stresszeled agyon magad. A legjobbat kapod, véleményem szerint nincs okod az aggodalomra. ;)

--------------------------------------------------

Közben megérkezett az igazolványom. :W :DDD Ekkora ökörséget komolyan. Ilyen szarokra költik a pénzt, inkább adnák az orvosoknak, ápolóknak stb stb...

[ Szerkesztve ]

(#93142) csƵ


csƵ
őstag

Valaki kiértékelné? Sok a beteg a környezetemben, vettem egy tesztet.

(#93143) lacafaca válasza csƵ (#93142) üzenetére


lacafaca
őstag

éppen devlás vagy 10nap :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#93144) Z.É.T. válasza csƵ (#93142) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ha nem szennyezett a minta, akkor még aktív, benned van. (fertőzhetsz is)
Drukk, hogy tünetmentesen, vagy max enyhe tünetekkel told végig!

[ Szerkesztve ]

(#93145) csƵ válasza Z.É.T. (#93144) üzenetére


csƵ
őstag

2 hete írtam ide, hogy megfáztam. 2 napig tartott. Ez nem az lenne? Most semmi tünetem nincs.
Amúgy az IgG nagyon halvány piros. Az számít?

[ Szerkesztve ]

(#93146) Z.É.T. válasza csƵ (#93145) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Bedobtam még egy screenshotot

(#93147) Csatravi válasza Z.É.T. (#93139) üzenetére


Csatravi
senior tag

Ha a Favipiravir is szóba jön akkor viszont a paracetamol tartalmú szerek nem ajánlottak.

(#93148) Rive válasza csƵ (#93142) üzenetére


Rive
veterán

Az ott az IgG-nél fotóhiba, vagy valami optikai illúzió, vagy tényleg van ott valami nagyon halovány csík?

Ui.: ja, OK. Hogy akkor van ott csík. Mázlista vagy, innentől már valszeg megúszod tünetmentesen. Majd ha lesz megint orvos, csináltass egy poszt-covid kivizsgálást. És egy ideig kerüld a nagyobb fizikai megerőltetést.

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#93149) lacafaca válasza csƵ (#93145) üzenetére


lacafaca
őstag

akkor már "gyógyulsz" termelődnek a hosszúhatású antitestek:DDD vehetsz gumit a vasra ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#93150) csƵ válasza Rive (#93148) üzenetére


csƵ
őstag

Az ott nagyon halvány csík, mint írtam. Annak mennyire kell erősen látszodnia?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.