Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44201) lacafaca válasza idegen lény (#44200) üzenetére


lacafaca
őstag

ez van nálunk rendszeresítve, így mind a négyünknek van külön, meg filléres hozzá a betét...kényelmes, állítható a pántja így gyerekre felnőttre is ok.. mosod/cseréled a szűrőt aztán letudva a védekezés.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#44202) idegen lény válasza lacafaca (#44197) üzenetére


idegen lény
őstag

Nekem meg egyik se, mert nem eszem húst. Így nem tudom ezeket az étrendeket követni.

Arra, amelyikben van HDD, csavarozógép, telefon, kamera meg macskakaja.
Vennék belőle pár tonnát, ha jó áron van.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44203) Lauda válasza idegen lény (#44191) üzenetére


Lauda
félisten

Köszi a linket! Itt is annyit írnak (ha jól értelmeztem), hogy voltam olyan kiképzett kutyák, amelyek nagy pontossággal állapították meg a különbséget fertőzött és nem fertőzött között. Az összes kutyára azonban ez nem igaz. A további tesztelések pedig folynak. Amúgy szerintem el lehet engedni ezt a kutya témát, mert ha az összes létező kiképzett kutya képes lenne erre, akkor sem lennénk vele előbbre, mivel a meglévő kiképzett kutyáknak egyébként is van feladata, tehát nem "unatkozó" ebekről van itt szó milliószámra. Ezen kívül ha az összeset mától befognák erre a célra, akkor sem lenne elég semmire a kapacitás. Kevesen is vannak és nem robotok, hogy 0-24-ben melózzanak.

(#44204) lacafaca válasza idegen lény (#44202) üzenetére


lacafaca
őstag

ha neked az jön be, hajrá...szerencsére mindennyian különbözünk...én tipikus ragadozó vagyok

jaaa...az csak kivételes esetben rendelhető, link csak priviben :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#44205) MaxxDamage válasza lacafaca (#44201) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem ilyen van és ebbe kéne vennem betétet, de nem tudom milyen is való bele. :U

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#44206) idegen lény válasza Lauda (#44203) üzenetére


idegen lény
őstag

Mert az emberek robotok? Amúgy pihentetik őket. Gyorsabb és olcsóbb is, mint a PCR. Valószínűleg pontosabb is. De már tervezik patkányok bevetését is: [link] Azokat meg aztán lehet szaporítani. "Most azt remélik, hogy Magawa és társai – Hero Rats, azaz Hős Patkányok néven – az újabb kiképzésüknek köszönhetően a koronavírusban található kémiai vegyületeket ugyanilyen pontosan képesek lesznek érzékelni." A koronavírusban vannak vegyületek? :Y

Drebil hadnagy hozzászól:
"A macskák is kiszagolják a fertőzötteket, csak akkora gecik, hogy direkt nem szólnak."

(#44205) MaxxDamage Ugyanolyan.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44207) lacafaca válasza MaxxDamage (#44205) üzenetére


lacafaca
őstag

[link]

#44206 :N

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#44208) idegen lény válasza lacafaca (#44207) üzenetére


idegen lény
őstag

Hopp! Akkor mégsem ugyanolyan. Aktív karton réteg! :DDD Komolyan úgy gondolom, hogy ezekkel a maszkokkal úgy vágnak át minket a ferdeszeműek, ahogy csak akarnak. :)

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44209) MaxxDamage válasza lacafaca (#44207) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi! :R
Jahm, elvileg az általad linkelt ugyanaz.
Csak kérdés ez mennyire jó a "COVID" ellen? /mivel "sport" maszk/ :D

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#44210) idegen lény válasza MaxxDamage (#44209) üzenetére


idegen lény
őstag

Ezek a legjobbak, mert egy kis mennyiségű vírust azért átengednek. Így mire itt lesz oltás, addigra már a teljes lakosság beoltja egymást. Illetve folyamatosan oltogatjuk egymást, mert az oltás is csak három hónapig fog védeni, ha nem halsz bele azonnal. 99 százalékos védelmet csak az FFP3 ad, ha abban is alszol.

(#44211) lacafaca Nem csak a 3M FFP3 jó. Mindegyik FFP3 ugyanolyan jó, ha tényleg az. Más néven N99 vagy KN99.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44211) lacafaca válasza MaxxDamage (#44209) üzenetére


lacafaca
őstag

annyit ér, mint a sebészi...minden másra csakis az ipari és min. 3M-től ;)

#44210 érdekes, nyáron még ott volt mindegyik maszk hírdetés elején kis fekete sávban: vírus ellen nem véd...ma már nem látom sehol :DDD
ja de azért van még

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#44212) South Velen válasza andor80 (#44160) üzenetére


South Velen
addikt

Most olvastam én is...

Nem ma döntöttünk csúcsot eset/teszt arányban?

Holnaptól leállítják a tesztelést = megszűnik a járvány. Magyarország megcsinálta!

(#44213) Z.É.T. válasza idegen lény (#44210) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Amíg feltételes módban fogalmaztál, nem szóltam érte, de mi lenne, ha elengednéd végre a hangulatkeltést a 3 hónapig ható vakcinával kapcsolatban?
(igen, lehet, de nem túl valószínű, majd kiderül, ahogy az sem valószínű, hogy a többség belehal. Talán a konteósok igen, de még az sem biztos)

(#44214) idegen lény válasza South Velen (#44212) üzenetére


idegen lény
őstag

Az nem lehet, hiszen Viki megmondta, hogy decemberben tetőzik. Talán nem mondott igazat? :Y

(#44213) Z.É.T.
Igazad van, kissé pongyolán fogalmaztam, hiszen Lenkei doktor is megmondta, hogy a beoltottak majd csak akkor murdelnek meg, ha majd tényleg találkoznak a vírussal, olyan heves ellenreakciója lesz a szervezetüknek az oltás miatt.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44215) lacafaca válasza Z.É.T. (#44213) üzenetére


lacafaca
őstag

tudnék neked erről is kiselőadást tartani, de meg sem próbálom, mert a 2. mondatnál letennéd a sérót...a tények sajnos makacs dolgok, de sokkal könnyebb konteózni, így elhárítani magadról az érvelés kényszerét. nem, ne is próbálkozz, nem fogom a falra hányni a borsót :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#44216) Z.É.T. válasza idegen lény (#44214) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ha Lenkei szektás Gábor téved, megígéred, hogy együtt verjük orrba? Más kontextusban nem szívesen látom a nevét, de szólásszabadság van, elfogadom, hogy szükség van a hozzá hasonlóakra és Darwin-díjasokra is...

(#44217) Z.É.T. válasza lacafaca (#44215) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ha nincs egy nyamvadt konkrétum, amit leírnál, akkor kíméld meg magad az ilyen "tudnék mesélni" dolgoktól, mert a legkevésbé sem vagyok rá vevő. Egyszer már ezt lejátszottuk szerintem.

(#44218) idegen lény válasza Z.É.T. (#44216) üzenetére


idegen lény
őstag

Bocs, de sosem bántanám. Kedvelem az előadásait, meg a könyveit.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44219) Z.É.T. válasza idegen lény (#44218) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Kvázi pacifistaként én sem, de a tenyerem néha nagyon viszket.
Spongyát rá, csak topiktársként arra kérlek, hogy figyelj oda a megfogalmazásra!

(#44220) ooloo


ooloo
őstag

Egy kis humor a bőszen egymásnak feszülő vélemények között. :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#44221) lacafaca válasza Z.É.T. (#44217) üzenetére


lacafaca
őstag

utat mutathatok aztán vagy végigmész rajta, vagy nem..kövessed a pénzt és a hatalmat...kezdjed a múlt században és végül el fogsz jutni a máig, meg fogsz világosodni.barda ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#44222) idegen lény válasza lacafaca (#44221) üzenetére


idegen lény
őstag

Biomedical Advanced Research and Development Authority? Vagyis szerinted ez egy mesterségesen csinált vírus, és a cél gazdasági/társadalmi/politikai válság kirobbantása?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44223) lacafaca válasza idegen lény (#44222) üzenetére


lacafaca
őstag

nem vagyok konteós...csak a tényeket kezelem a helyén, ne adj a számba olyant, amit nem írok le ;] :K

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#44224) ooloo válasza ooloo (#44220) üzenetére


ooloo
őstag

Még egy utolsó... :DD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#44225) idegen lény válasza ooloo (#44224) üzenetére


idegen lény
őstag

:C Nekem ez a kedvencem:

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44226) spileraaa


spileraaa
senior tag

Valaki hátha tudja a választ erre

Szombaton volt díszóntor a szomszédban
ma délben kiderült hogy az egyik személy aki ott volt reggeltől estig koronavírusos

a díszóntorban lévők ha elkapták menyi idő után adják tovább a vírust vagyis menyi idő mikor elkezdenek fertőzni másokat is?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#44227) Rive válasza spileraaa (#44226) üzenetére


Rive
veterán

Nincs pontos válasz. Balszerencse esetén (pl. valami beer-pong jellegű esemény) akár azonnal, de amúgy minimum 1-2 nap elvileg kell, hogy valaki fertőzővé váljon.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#44228) spileraaa válasza Rive (#44227) üzenetére


spileraaa
senior tag

ha olyan gyorsan fertőzővé válhat akkor viszont elég nagy baj van mert hétfőn és mai nap is volt boltban az egyik résztvevő de szerintem maszk nélkül mert az itteni kisboltban kb 1-2 hónapja a vásárlok kb 90% nem hord maszkot a boltos is csak az állán viseli a legtöbbet

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#44229) Stanlee válasza spileraaa (#44228) üzenetére


Stanlee
őstag

Mi a nagy baj? Nem lesz boltos es megszakad a supply-chain a faluban?

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#44230) spileraaa válasza Stanlee (#44229) üzenetére


spileraaa
senior tag

az nem elég nagy baj hogy sokan elkaphatják ha tényleg igaz hogy már 2 nap után fertőz ha elkapta?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#44231) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

(#44232) idegen lény válasza spileraaa (#44226) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez a díszóntor fertőző? :)

(#44231) szabi__memo Ez a halálcsoport? Ebből három ország biztosan verhető. :)

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44233) radi8tor válasza spileraaa (#44228) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha nem köhög (általában köhögéssel indul a téma) akkor nehezebben adja át.
Ha köhög akkor menekülj.

⭐ Stella

(#44234) Lauda válasza idegen lény (#44206) üzenetére


Lauda
félisten

Embereket nem alkalmaznak ilyen célra. Én zárom ezt, mert elég nyilvánvaló, hogy nem tudsz különbséget tenni egy tesztelt és megbízható módszer és egy még tesztfázisban lévő módszer között. Ezen kívül amit már az előbb is felvázoltam, ha az összes kiképzett kutya megbízhatóan tudná ezt a munkát végezni, akkor sem lenne elég kapacitás a feladatra (és akkor a jelenlegi feladatukat ki végezné?). ;)

De már tervezik patkányok bevetését is

Konkrétan azt sem tudják, hogy megfelelőek-e erre a célra, egyelőre csak remélik. Legalábbis a cikk ezt írja. :)

[ Szerkesztve ]

(#44235) Parci válasza lacafaca (#44223) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szerencse, hogy nem vagy konteós, mert mi lenne, ha konteós lennél!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#44236) spileraaa válasza radi8tor (#44233) üzenetére


spileraaa
senior tag

akiről kiderült hogy vírusos annak már szombaton be volt tuhadva az orra (azt hitte megfázás)

de a többiek meg tünet mentesek akkor még így kicsi az esély hogy fertőzzenek?

vagyis idejében kiderült hogy elkapták (mert nagy csoda ha nem mert reggeltől estig egy térben voltak a beteggel) így nem volt idejük tovább adni?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#44237) Lauda válasza szabi__memo (#44231) üzenetére


Lauda
félisten

Mi lenne, ha normálisan tesztelnének is? :U

(#44238) radi8tor válasza spileraaa (#44236) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Figyeljék magukat serényen, ne menjenek mások közelébe akik elkaphatták... ennél okosabbat nem tudunk mondani...

⭐ Stella

(#44239) lacafaca válasza Parci (#44235) üzenetére


lacafaca
őstag

szigorúan összefüggéselméletes ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#44240) Drizzt válasza spileraaa (#44236) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem lehet ezt így megmondani. Sok dolgon múlik, nem kis mértékben a szerencsén is.

I am having fun staying poor.

(#44241) Stanlee válasza spileraaa (#44230) üzenetére


Stanlee
őstag

Okay, ertelek.

Akkor mondok neked masik peldat: baratnom novere teljesen el volt szomorodva, mert kiderult, hogy a kislanya volt egy szuletesnapi partin, ahol a kis baratnojevel orakon keresztul jatszottak. A kis baratno anyukaja pozitv lett, jaj mi lesz, a kislanya is biztosan pozitiv, meg most mar az egesz csalad, meg az iskolat is lefertoztek, mekkora baj van. Kislany letesztelve, negativ, baratno tesztelve, az is negativ. Felesleges idegeskedes 3 napon keresztul.

Amig nem tudjatok, hogy ismeros elkapta-e a virust, addig total feleslegesen idegeskedtek, hogy mi lesz.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#44242) szabi__memo válasza Lauda (#44237) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Minimum 1,5-2* annyi fertőzött.

[ Szerkesztve ]

(#44243) idegen lény


idegen lény
őstag

Karantént megszegő magyar férfi miatt kell 80 embert tesztelni Kambodzsában
sorra fertőződnek meg a kórházi dolgozók

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44244) Parci válasza lacafaca (#44239) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tudod, minden konteós úgy érzi, hogy ő a meg nem értett tudor :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#44245) perempe válasza idegen lény (#44243) üzenetére


perempe
addikt

mivel repülőn senki se kaphatja el, így nem lesz 2. cikk a témában.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#44246) idegen lény válasza perempe (#44245) üzenetére


idegen lény
őstag

A magyarok vírusaitól ments meg, Uram, minket!
/kambodzsai imarészlet/

Szerencsére itthon biztonságban vagyunk, mert miniszterelnökünk mindig tudja, hogy mik a legfontosabb teendők válság egy ilyen súlyos járványhelyzet kellős közepén: [link]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44247) lacafaca válasza Parci (#44244) üzenetére


lacafaca
őstag

beszélgessünk inkább a gravitációs hullámokról :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#44248) Ispy válasza ooloo (#44224) üzenetére


Ispy
veterán

Besz@rtam :C

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#44249) t72killer válasza ooloo (#44224) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezt lopom:DDD :R

#44226: 2nap nyugit adnék neki. Alapból kell valami köhögés-kiabálás-taknyoskézzelfogdosás-féle a terjedéshez.

#44245: ha a hordozó emberke maszkot hordott+nem fogdosott össze mindent, akkor erre egész jó esélyek vannak.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#44250) Parci válasza lacafaca (#44247) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na, azt például nehéz lenne tapasztalati úton hova tenni :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.