Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44151) idegen lény válasza lacafaca (#44133) üzenetére


idegen lény
őstag

15 éve tanulmányozod a könyöködet?

Vajon a járványkezelés második lépését orosz mintára már bevetettük?
Az ellenzéki vezetők mérgezését?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44152) radi8tor válasza Ezekiell (#44150) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha csak ennyit tudsz hozzáfűzni a témához akkor inkább ne nyomd meg a küldés gombot.
Koncentrálj az első mondatomra: nincs senkin maszk abban a műsorban amelyikben múlt héten olyan maszkban ültek ott hogy alig lehetett érteni őket. És ezek után még csodálkoztak azon hogy a "szavazáson" nem rájuk voksoltak...

⭐ Stella

(#44153) lacafaca válasza Parci (#44145) üzenetére


lacafaca
őstag

Cikizzetek nyugodtan, lepereg :D
Amugy sem erek ra, epp toltodom, meg vetek :P [kép] menjetek a napra! :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#44154) Parci válasza radi8tor (#44148) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az remélem azért megvan, hogy a gődény egy következményekkel teli országban eleve szabadlábon sem lenne. ha meg lenne, akkor a védekezést szándékosan akadályozás miatt nem lenne (ha már hoztunk rá egy ilyen pöpec törvényt). és nincs semmi de, meg hűha, egyszerűen böriben lenne a korábbi ügyeiért (is).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#44155) t72killer válasza idegen lény (#44151) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ja, hogy félrecímkézték az ampullákat?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#44156) Parci válasza lacafaca (#44153) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mi ez a kis játéklyukacska? ;] "most" ástam/gereblyéztem fel 1000+ m2-t... tavasszal is. szintén tavasszal 20 raklap támfalkőből építettem támfalat egyedül. utána 12 raklap térkövet tettem le másodmagammal.

szóval pihepuha az a könyök!!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#44157) radi8tor válasza Parci (#44154) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Inkább valami olyan érvelést vártam volna, hogy a politikusokon nem fog a vírus. :DDD
De tudom, nehéz beismerni hogy a TV műsorban aki maszkot hord az overkill főleg annak fényében hogy kérnek PCR eredményt az egybegyűltektől.

⭐ Stella

(#44158) Ringman válasza Parci (#44154) üzenetére


Ringman
nagyúr

a miniszterelnök mai kijelentését nézve nem igazán várható a dezinformációs kampányok büntetése.
„Ízlés kérdése, hogy ki mennyire hisz az orvosoknak és a matematikusoknak...”
---
miből számoltak ki R0=1-et? [link]
A 39. hétre sikerült egy közelébe szorítani a koronavírus reprodukciós rátáját, ami a vírus terjedési üteme szempontjából fontos mutató. Ezért egyelőre nincs szükség sem szigorúbb járványügyi intézkedésekre, sem az elektív műtétek elhalasztására – mondta Müller Cecília országos tiszti főorvos.

(#44159) t72killer válasza radi8tor (#44157) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Illetve nem tudom, hogy néznek ki ezek a stúdiók/milyen a szellőzés, de szvsz megoldható lenne az effektív távolságtartás. A mikrofont meg móka után megfürösztik egy vödör den.szeszben.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#44160) andor80


andor80
senior tag

Cili néni elmondta minden a legnagyobb rendben!.......

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#44161) lacafaca válasza Parci (#44156) üzenetére


lacafaca
őstag

Szaporitotalca...ebbe mennek a magocskat teli zoldsegeknek
Tavasszal kuldok majd bele palantakat ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#44162) andor80 válasza Ezekiell (#44150) üzenetére


andor80
senior tag

Elképesztő ........ :W

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#44163) Ricardo válasza lacafaca (#44161) üzenetére


Ricardo
félisten

Most akkor soha nem tudjuk meg milyen betegségre utal a dorozmás, esetleg pikkelyes könyök? Én kíváncsi vagyok.

(#44164) Parci válasza radi8tor (#44157) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

itt nem arról van szó, hogy nehéz-e beismerni, hanem arról, hogy nagyjából ez az a jelentőség, részlet, amibe bele tudsz kötni, amúgy meg egyre inkább vérzik az a sok marhaság, amit a gődényék összehordanak. :(((

de kellően zárt térben, kellően hosszú ideig nem véd a maszk és nyilván kirakat-lépés volt. persze lehet ám, hogy felvilágosító kampány gyanánt, eléggé el nem ítélhető módon...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#44165) Parci válasza andor80 (#44162) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bírjatok már magatokkal ti is!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#44166) idegen lény válasza Csatravi (#44141) üzenetére


idegen lény
őstag

Nagy pénz lesz ebben az oltogatásban, ha három hónapig tart csak a hatása. De legalább, ha nem egészségesnek adják be, az lehet, hogy belehal.

(#44163) Ricardo Nagyfokú alkoholhiány, ami súlyos kiszáradáshoz vezet.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44167) radi8tor válasza Parci (#44164) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze ezt nem is vitatom, de a többség ebbe is kapaszkodott (másik kettőn nem volt maszk) pedig az összes többi műsorban senkin nincs maszk. Sajnos sokan annyira elvakultan Gődény ellenesek, hogy nem látják a másik oldalon is van ám baj rendesen. Erre utaltam a HSZ-emmel. Ennyi, lezártam. :R

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#44168) idegen lény válasza radi8tor (#44167) üzenetére


idegen lény
őstag

Azt várom már, hogy valaki élő adásban elkezdjen köhögni/prüszkölni.
Kiküldenék a stúdióból? Ismerek olyat, aki így szabadít fel magának ülőhelyet a vonaton. Persze előtte gondosan lehúzza a maszkját, nehogy már abba tüsszentsen.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44169) radi8tor válasza idegen lény (#44168) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azért élőből csak nem küldik ki.

Vonaton nem szép dolog így helyet csinálni. Ismerős akkor kezdett el krákogni mikor a vele szemben ülő nem akart maszkot felvenni. Rögtön felvette.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#44170) Csatravi válasza Ricardo (#44163) üzenetére


Csatravi
senior tag

Annyi mindentől lehet. :)
Sok ülés karosszékben, (mindkét könyök) Támaszkodás a kocsmapulton (egy könyök)
Sok gondolkodás az íróasztalnál (egy vagy mindkét könyök), Csajok stírölése valamelyik haverra (egy könyök) .....

(#44171) Parci válasza radi8tor (#44167) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az biztos, hogy nem attól lesz valakinek igaza, hogy tekintélyelvűen érvel. de érvelni kell, és cáfolni is kell, és nettó öntökönlövés gődényéket tv-be tenni, mert egy jól hangzó, logikusnak tűnő kamut elmondani pontosan 4 mp, míg azt megcáfolni egy unalmas és nézhetetetlen fél órás magyarázat alkalmasint. az egységsugarú néző ebből el is dönti, hogy akkor a gődény a megnyerőbb.

de minden mindegy egyébként abban a gyönyörű országban (dantreeee!), ahol a tesztek száma csökken, a fertőzöttek aránya nő, nyunyókanéni egyszer csak közli, hogy kész-passz, r0=1, viktor pedig a tudósokon gúnyolódik.

nálunk MINDENT a politika határoz meg. tíz év alatt megcsinálták. jó étvágyat kívánok hozzá mindenkinek. "páran meghaltok tán, de ezt az áldozatot vállalom".

pötit el lennék keseredve, ha meg lennék lepődve.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#44172) idegen lény válasza Csatravi (#44170) üzenetére


idegen lény
őstag

Vagy túlzásba vitt könyökpuszi.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44173) Digitalis válasza Ricardo (#44163) üzenetére


Digitalis
senior tag

Ha például a kemény könyök, hosszúnyelv tünetegyüttes jelen van, az nem betegség, többnyire egy "szakma" úgy hívják őket, hogy politikusok. Kétharmaduk minimum fertőzött. Egyébként, statisztikailag kb. minden ötödik ember is ezzel "küszködik" ;)

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#44174) Csatravi válasza idegen lény (#44166) üzenetére


Csatravi
senior tag

Én nem a pénzt látom benne hanem egy lehetőséget arra hogy minél kevesebben haljanak meg ebben a kórságban. Ha a pénzt keresném akkor ezeregy sokkal rosszabb helyre menő pénznél kezdeném és nem ennél.

(#44175) Kékes525 válasza radi8tor (#44152) üzenetére


Kékes525
félisten

Ezért, mert már 10 éve a nép ilyen marhaságokkal van etetve:

"„Ízlés kérdése, hogy ki mennyire hisz az orvosoknak és a matematikusoknak...” [link]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#44176) idegen lény válasza Csatravi (#44174) üzenetére


idegen lény
őstag

Most megnyugtattál. Így már értem, hogy miért Lölő kapta az oltógyárat. Hiszen köztudott, hogy őt a pénz nem érdekli, nem is számolja, Isten adta, Ő is veszi el. Csak a zemberek jólléte lebeg a szeme előtt, no meg hurka, kolbász, desznyózsír mindig legyen otthon.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44177) idegen lény


idegen lény
őstag

Na ezen igazodjatok ki!

A legfrissebb szalagcímek:

13:42
Nyugtalanító rekord: soha ilyen nagy arányban nem lettek pozitívak a koronavírus-tesztek
13:10
Müller Cecília szerint csitul a második hullám Magyarországon
12:43
Orbán Viktor a magyar-kirgiz közös eredet miatt Budapest-Biskek járatot szeretne
11:32
Hivatalosan már egymillió Covid-áldozat van, de a valós számot senki sem ismeri
10:15
A gyerek 37,5 fokos testhővel még mehet iskolába, de a parlamentbe már nem engedik be

Nem, nem a Hírcsárdáról!
"Orbán Viktor megjegyezte: a kirgiz elnök érkezését áprilisra várták, de a koronavírus-járvány ezt lehetetlenné tette."

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44178) Ezekiell válasza radi8tor (#44152) üzenetére


Ezekiell
veterán

Az előző kommented tekintetében kcisit vicces az első mondatod :) Neked se kellene mindent elküldeni, vágod?

A példamutatás, mint fogalom megvan? Amit csinálnia kellene a vezetőinknek? Na ők csinálták, te meg rajtuk mókázol. :U

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#44179) lacafaca válasza idegen lény (#44151) üzenetére


lacafaca
őstag

Nem, 15 eve majdnem a kes ala fekve több eves semmirevalo orvosi vakarozas utan jott szembe velem az alternativ gyogyaszat, amivel megszabadultam egy eletre attol a nyugtol, ami 30as eveim elejetol gyotort...azota halistennek se gyogyszer, se betegsegek...ekozben mar az is kiderult, semmit nem tudtak volna kezdeni velem mutettel sem, ma is szenvednek, meg szedhetnem a sok buzi pirulat, meg a pirulak okozta mellekhatasokra meg pirulat. Addig en is olyan voltam mint az atlag, csak az orvosnak hittem, azota megelozom a bajokat..sikeresen, no pirulak, felhotlen es teljes erteku elet. Nekem ennyi eleg.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#44180) idegen lény válasza lacafaca (#44179) üzenetére


idegen lény
őstag

Oké, szembejött veled, de pontosan mi is?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44181) Parci válasza lacafaca (#44179) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ebből föltétlenül következik, hogy minden leendő bajodra is ott fogod megtalálni a választ és nem máshol és főleg nem máshogy

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#44182) Floyd80


Floyd80
addikt

https://444.hu/2020/09/29/retvari-novemberben-husz-szazalekkal-emeli-a-kormany-az-apolok-es-az-egeszsegugyi-szakdolgozok-fizetese

Novemberben húsz százalékkal emeli a kormány az ápolók és az egészségügyi szakdolgozók fizetését, azon az 500 ezer forinton kívül, amit még a nyáron biztosított az egészségügyi dolgozók számára.

Novembertől vagy csak novemberben? :)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#44183) lacafaca válasza idegen lény (#44180) üzenetére


lacafaca
őstag

leginkább ami mindenre gyógyír az a táplálkozás"tudomány"ban találtam meg(csak azért idézőbe, hogy ne legyen oka senkinek belémkötni), mindennek az alfája és omegája...persze az elején még az ember hajlamos mindent is elhinni, amiknek a döntő többsége valóban sarlatánság.

#44181 nem lesz elkövetkezendő ;) a végelgyengülés fog eltörölni a színről :)

amúgy meg vigyázni :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#44184) Parci válasza lacafaca (#44183) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

csak azt nem értem, hogy ennek mi köze a varázslókhoz. gondolod, hogy az orvostudományon belül a dietetika és társai nem léteznek, vagy mi :F. persze, hogy rohadt fontos a táplálkozás, és jópár modern betegség eredezik belőle, de azért az orvoslás ennél sokkal többet is tud, nem köll megállni "félúton".

egy számomra nagyon kedves embert most vesztettünk el, mert hasonló hozzáállással kezdett bele a rákjába :(, és mire végül beleegyezett volna a kezelésbe, már mindegy volt.

egy covidos kétoldali tüdőgyulát citokin-viharral hogy a viharba akarsz majd kajamágiával megoldani?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#44185) #49155328 válasza lacafaca (#44183) üzenetére


#49155328
törölt tag

Vagy a Kanizsai gyors. ;]
Bocs nem tudtam kihagyni.

(#44186) Lauda válasza idegen lény (#44089) üzenetére


Lauda
félisten

Mivel még tesztfázisban van a dolog, ezért csak annyit lehet kijelenteni biztosan, hogy tesztelik az eljárást és nem lehet tudni, hogy milyen végeredménnyel zárul.

(#44187) lacafaca válasza Parci (#44184) üzenetére


lacafaca
őstag

nem érted, mert nem ez a tudásod, hanem az általános orvostudomány...és a hozzájuk szorosan kapcsolódó dietetika, de tényleg nem akarok én senkire semmit ráerőszakolni, vagy tanácsokat adni, ez az én életem, amit teljes meggyőződéssel és egészséggel tudok élni, ami lehet másnak nem is lenne megfelelő, és semmi varázslat nincs benne, olyant ne keress. a bajok ott kezdődnek, amikor el kell menned az orvoshoz, mivel akkor te már beteg vagy. én ezt az állapotot előzöm meg és eddig sikerrel...azt meg, hogy mi lesz holnap, senki nem tudja (szerencsére), viszont elég nagy befolyással lehetsz a sajád sorsod alakulására
ja...és a citokinvihart nem tudod semmivel megoldani, azt sok-sok éves előregondolkodással megelőzni tudod csak

#44185 örömmel látom, visszahoztak az ufók :P minden ok nálatok?

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#44188) Csatravi válasza Floyd80 (#44182) üzenetére


Csatravi
senior tag

Nagy szarban vannak odafent. (mi meg még nagyobba idelent)1 év alatt 6500 eü dolgozó hagyta ott az eü-t.
Hosszú évek óta létszámhiánnyal küzdenek. És ebből a létszámhiányos helyzetből akarna (fognak) átcsoportosítani a járványkezelésre.
Ki fogja a rendes ellátást vinni?

(#44189) Parci válasza lacafaca (#44187) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

abszolúte úgy éli az életét mindenki, ahogy jólesik neki, amíg nem baszik ki közben másokkal. örülök, hogy jól vagy a bőrödben és nem is akarnálak kibeszélni belőle, ezen felül a nyugati orvoslást sem tartom mindenhatónak, de azért megvédem, amikor elhangzik túl általánosan, hogy azok aztán nem tudnak semmit, de amióta rátaláltam a 1-800-gődény hotline-ra, megváltozott az életem stb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#44190) Kékes525 válasza lacafaca (#44183) üzenetére


Kékes525
félisten

"ember hajlamos mindent is elhinni, amiknek a döntő többsége valóban sarlatánság."

Mi alapján döntesz, ha a tudományt elutasítod? Tapasztalat? Az rendkívül szubjektív és erősen félreinformál. Egy egészséges tápláléknak nincs azonnali hatása, legfeljebb hónapok, évek múlva. Sőt sokszor csak abban, hogy lassabban öregszik a szervezeted, ritkábban betegszel meg. Ezt viszont nem tudod összehasonlítani azzal, hogy milyen lett volna nélküle. Úgyhogy a tudomány kikerülhetetlen. Természetgyógyászat? Annak nincs, vagy csak ritkán van nagy mintán végzet vizsgálatai. Úgyhogy az legtöbbször csak hit kérdése. A "népi megfigyelés", a "népi tapasztalat" az bizonytalan, sokszor nem igaz, nem bizonyítható, erősen kétséges. Amit a sarlatánok mondanak? Azoknak még annyi bizonyítékuk sincs...

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#44191) idegen lény válasza lacafaca (#44183) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez így van, ahogy Paracelsus mondotta, a halál a belekben lakozik, de ez még így is bármi lehet. Pontosabban melyik irányzatot követed, és hol lehet ilyen maszkot kapni?

(#44186) Lauda
[link]

(#44190) Kékes525 "Egy egészséges tápláléknak nincs azonnali hatása"
Egyél meg egy bödön házi készítésű szilvalekvárt! :)

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44192) Csatravi válasza Parci (#44184) üzenetére


Csatravi
senior tag

"mert hasonló hozzáállással kezdett bele a rákjába"
Bizony volt így mással is.
Emlékszünk mi még megboldogult B. Imre színész, humoristánkra is.

(#44193) #49155328 válasza lacafaca (#44187) üzenetére


#49155328
törölt tag

Alakul, gyerekek már mennek iskolába.
Nálunk még kitartó ez a betegség.
Rekedtség, sárga takony, fáradékonyság ami van még.
Ja meg fájdogál a bal fülem meg a fejbőröm fáj a fejem tetején. :(((

(#44194) lacafaca válasza Kékes525 (#44190) üzenetére


lacafaca
őstag

igen, tapasztalat...nem félte soha SEMMIT sem kipróbálni ;)
:U
+ írtam, 4 évet szenvedtem egy betegséggel, szóval volt mihez viszonyítanom....2 hónap alatt tüntettem el (ne gondolj semmi hatalmasra, viszont akinek van, az tudja, a legvacakabb együtt vele

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#44195) lacafaca válasza #49155328 (#44193) üzenetére


lacafaca
őstag

örömmel hallom, ha meg már írsz, akkor nálad is alakulnak a dolgok...kitartást és gyógyulást

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#44196) idegen lény válasza Csatravi (#44192) üzenetére


idegen lény
őstag

Bajor Imre operációját az orvosok nem merték elvállalni, mert olyan veszélyes helyen volt az agytumor, hogy az eltávolítása rendkívül nagy kockázattal járt volna. Nem nagyon maradt más választása, mint minden mást megpróbálni.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44197) lacafaca válasza idegen lény (#44191) üzenetére


lacafaca
őstag

egy speciálisan a magam számára összeállítottat, alapja a paleo és a keto vegyítve, mert csak az egyik nem jött be

melyik maszkra gondolsz? párat linkeltem

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#44198) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

nekem ma jött meg innen a maszk:
Mo-online.com

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#44199) Csatravi válasza idegen lény (#44196) üzenetére


Csatravi
senior tag

Lett volna más lehetősége is de nem akarom kielemezgetni a halálát.

Nyugodjék békében!

(#44200) idegen lény válasza lacafaca (#44025) üzenetére


idegen lény
őstag

Hasonlót rendeltem én is Kínából, mert akkor még FFP3-asnak írták. Persze nem az volt.

[link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.