Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121151) Coyot válasza ooloo (#121149) üzenetére


Coyot
őstag

Jaja csak nalatok itt felenk adhatok vert csillio oltassal pont ugy mint barki mas :bohoc:

Má' nem

(#121152) envagyok válasza lacos001 (#121148) üzenetére


envagyok
veterán

[link]
Pl

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#121153) radi8tor válasza envagyok (#121152) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Síszezon van.

⭐ Stella

(#121154) t72killer válasza envagyok (#121152) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Akkor majréztak volna, amikor Ischgl-be beütött a kórság és sehol senkinek nem volt még oltása vagy bármiféle immunitása ellene.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121155) ooloo válasza Coyot (#121151) üzenetére


ooloo
őstag

"Jaja csak nalatok itt felenk adhatok vert csillio oltassal pont ugy mint barki mas" Hmmmm... Melyik bolygón éltek ? ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#121156) Coyot válasza ooloo (#121155) üzenetére


Coyot
őstag

az biztos hogy nem azon amin te :DDD

Má' nem

(#121157) -Skylake- válasza ooloo (#121155) üzenetére


-Skylake-
addikt

Vigyazz az asszonyra, ti vagytok a bolygo jovoje, az oltatlan zsenik. Oltottnak mar a vere se jo, mikrocsip meg minden.
Egy kaptilaista berendezkedeseben, ahol a legnagyobb kollektiv erdek a meg nagyobb es meg nagyobb es meg nagyobb fogyasztas, te idejosz es kokolyan elhiszed, hogy kitalaltak egy modszert amivel tomegesen megolik az embereket. Tehat a sajat felvevopiacukat. A Pfizer meg a Moderna meg az osszes kurva gyogyszergyar, akinek az egyetlen erdeke hogy minel tovabb elj mert akkor annyival tovabb vagy folyton valamiert beteg es radsozhatja a fejfajascsillapitot meg a neocitrant, az direkt meg akar olni mikor meg csak 34 eves vagy, veletlenul sem tenne meg mindent hogy eletben tartson 120 evig, hogy 60 even keresztul minden penzend gyogyszerre koltsd. Cringe vagyok, cringek vagytok mind, eselytelen, hogy valaha barmit atlattal mint rendszer es nem reszelem. Ne akarj okosnak lenni mert nem vagy, oltsd be magad aztan menj ugyan ugy munkaba mint elotte, kozod nincsen ennek a megfejtesehez, minek probalkozol vele ? Ott basztak ezt el, hogy nem lett elbol kotelezo azt mikor az alusapka alol tolod a faszsagot akkor kimegy a mentos 2 TEK-essel aztn donthetsz hogy tartod a karod vagy tartjak helyetted. Nem kivanok ezt, csak latom hogy szukseg lett volna ra, mert brutalis mennyisegu az idiota akinek magatol nem megy, hat rajtuk segiteni kellett volna. De hat ertheto, a 10 millio orvos orszaga. Faszkivan toletek mostmar tenyleg, tobb mint egy eve oltanak , tobb szazmillio ember be lett oltva, maszkot is azert nem kell venned mert elegen oltottak helyetted. Az egyetlen amit mondhatsz a "koszonom" , de nem, te meg egy ev utan is itt tolod a faszsagot , mer 5ge meg gyikemberek, gonosz gyogyszerceg... hogy lehet tulelni az eletet annak aki ilyen egyszeru mint ti ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#121158) grizlisandor válasza ooloo (#121149) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ez itthon MOn történt? Rendszeres véradó vagyok, sose volt kérdés, hogy van-e covid elleni oltásom.

(#121159) Coyot válasza -Skylake- (#121157) üzenetére


Coyot
őstag

nagy respect hogy ennyit koptattad a billentyűzetet emiatt, minden szavad arany! :D

és az az elképesztő hogy ilyen faszsággal mer bejönni hogy az oltatlanok vére kell csak véradáson. a miénket biztos a biológiai laborokba küldik biofegyverne hogy azzal kemtrélezzék az ilyenek hülye fejét :DDD

Má' nem

(#121160) lacafaca válasza -Skylake- (#121157) üzenetére


lacafaca
őstag

Cringe vagyok tökéletes ;)

cringek vagytok mind 😂

Az egyetlen amit mondhatsz a "koszonom" eskü én tök hálás vagyok, no nem azért, mert emiatt nem kell már a sok ostobasággal foglalkozni, hanem azért, mert lett elég cringe, aki megtette a "kötelességét" és lemezt lehetett cserélni :R

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121161) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Most azon szenvednek a tardok, hogy állítólag SZÁZEZRES tüntijük volt a Vajdahunyad várnál :DDD .

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121162) pjen


pjen
félisten

Kínai gyerekek tucatjai lettek leukémiások a COVID-oltás után
Talán érdemes elolvasni, mielőtt rohannánk beoltatni a gyereket.

(#121163) Ricardo


Ricardo
félisten

(#121164) t72killer válasza pjen (#121162) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:Y . ez mondjuk sino, totál más hatásmechanizmus. De azzal mindenkép 1etértek, hogy rohanni sehova se kell. A rohanós 2.dózis nyomatást soha nem értettem: egyrész "padlóra locsolod a fél pohár aszút" (fele-harmada antitest) másrészt azt figyeltem meg, hogy az AZ+Janssen vérrögproblémáját leszámítva minden súlyosabb mellékhatás a második dózis után ütött be. Azon 2.dózis, amit pár ország kivételével mindenütt rohannak 3-4. hétre beadni.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121165) pjen válasza t72killer (#121164) üzenetére


pjen
félisten

Kis hazánkban rengeteg idős van sinoval oltva. Bármi jöhet.

(#121166) t72killer válasza pjen (#121165) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

ha náluk nagyon téma lett volna a mellékhatás, az kibukott volna. Covid ellen meg mint utólag kiderült, a sino egész jó alap, ha mRNS boostert kér rá a user.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121167) pjen válasza t72killer (#121166) üzenetére


pjen
félisten

Lehet most bukik ki. :)

(#121168) t72killer válasza pjen (#121167) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

lassan 1 évvel az oltás után? 99.999% kizárt. A maradék meg nem veszi észre, mert agyonütötte egy meteorit.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121169) pjen válasza t72killer (#121168) üzenetére


pjen
félisten

Legyen Neked igazad. Én nem véleményeztem a cikket, csak felhívtam rá a figyelmet.

(#121170) -Skylake- válasza pjen (#121162) üzenetére


-Skylake-
addikt

Egy teny a nagyvilagbol :

"Világviszonylatban a leukémiák a 11. leggyakoribb daganatos betegségnek számítanak, 2012-ben becslések szerint 352 000 új eset fordult elő a világban, ami az összes rákos megbetegedés 2 százalékát tette ki.[4] "

Egy masik teny a nagyvilagbol :

"A leukémiák a leggyakoribb gyermekkori daganatos betegségnek számítanak, a 15 év alattiakban előforduló tumorok 30 százaléka leukémia a fejlett világban.[7]"

Teny a nagybilagbol pt3 :

"The NCITrusted Source reports that leukemia makes up about 3.2 percent of all cancer types in the U.S. Experts expect about 61,000 new cases to be diagnosed in 2021 and almost 24,000 deaths."

Allitas a cikkbol 1:

"A kínai Nemzeti Egészségügyi Bizottság legfrissebb adatai szerint november 13-ig mintegy 84,4 millió 3-11 éves korú gyermeket oltottak be, ami az adott korosztályban élő lakosság több mint felét teszi ki."

Allitas a cikkbol 2 :

"Li azt állította, hogy legalább nyolc gyermek halt meg leukémiában az utóbbi időben Szucsou körzetéből, ahol ő él."

Osszegezzuk segitek neked : egy BitcoinBazis (ezt azert hangsulyoznam ha nem haragszol) cikk focime, hogy tobb tucat gyerek hal meg leukemiaban kinaban. A cikkben az elso konkretan elhangzo szam ezen gyermekek halalozasat illetoen 8. Kiirom : | nyolc |. Az a tobb tucat helyett az EGY tucatnak is csak a 66%-a. Ehez jon hozza a teny (ez nem a cikk allitasa mar, ezek mar a tenyek) , hogy a leukemia nem gyakori, nem nagyon gyakori, hanem konkretan a LEGGYAKORIBB gyeremkkorban elofordulo daganatos betegseg.
A cikk szerint nov13.ig (ami kozel fel eve elmult), mar addigra is majdnem 85 millio ( szammal hogy jobban lasd - 85.000.000 ) gyereket oltottak be. Ha az elmult fel evben egyetlen egyet sem, akkor a kepletunk a kovetkezo :

85.000.000 oltott -> 8 halott. De tudod mit, nagyvonalu leszek. A cikk azt hazudja , tobb tucat. Annyira nagyvonalu leszek, hogy felszorzom neked egyenes 125-el, az 1.000 szep kerek. Ennyi gyerek ugyan nem halt meg, de az 1.000 az tobb mint 80 tucat, meg egy szep kerek szam. Ha feltesszuk hogy ez igaz (tenyleg, legyszi olvasd el ezt is : NEM IGAZ) , akkor a halalozas 85.000 beoltott gyermekenkent 1. Egy. E-G-Y. Az 1:85.000 odds.

Engedd meg, hogy kontextusba helyezzem neked mit jelent amikor valami 1:85.000 valoszinuseggel kovetkezik be:

- 15X (!) nagyobb az eselye, hogy meghalsz egy altatasos mutetben, de nem a mutet miatt, hanem az ALTATAS miatt.
- tobb mint 4x (!) akkor az eselye, hogy meghalsz autobelesetben akkor is , ha nem vezetsz hanem gyalogos vagy (!!)
- ezt direkt a vegere hagytam, hogy itt mar tenyleg erezd :
1,5x (jol olvasod, 1,5X) nagyobb az esely, hogy ONYGILKOSSAGBAN halsz meg, mert arra a magyarorszagi odds 1:50.000 . Valoszinubb, hogy sajat magadat olod meg, mint az, hogy oltastol leszel leukemias gyerek MINDEZT UGY, hogy a cikkben targyalt halalozasok szamat felszoroztam a 120 SZOROSARA.

Na, erted ?. Eszem faszom megall, hogy ti milyen valosgban elhettek mikor ezeket atgondoljatok es nem az jon ki mint amit levezettem. Soha nem akarom megtapasztalni ezt a szintet.

elarulok egy titkot : 85millio gyerek kozott lesz olyan is aki lebenul, olyan is aki tudorakos lesz, lesz aki ongyilkos lesz, majrakos, borrakos, vak, suket meg meg olyan is, aki autobalesetben hal meg es olyan is akit a vonat elut. Nem gyanus , hogy 85 millio gyerekbe termeszetesen is belefer 8 vagy akar 244 leukemias is ? Tenyleg nem ?

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#121171) pjen válasza -Skylake- (#121170) üzenetére


pjen
félisten

A kinai eü bizottságra hivatkozol? Ne röhögtess.

(#121172) ooloo válasza -Skylake- (#121157) üzenetére


ooloo
őstag

Neked elgurult a gyógyszered .... pocskondiázod a másikat mert nem egy véleményen vagytok . Menthetetlen vagy . Lapozz...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#121173) Coyot válasza ooloo (#121172) üzenetére


Coyot
őstag

Ismét nagy érveket hallottunk, de megszoktuk :))

Má' nem

(#121174) emvy válasza -Skylake- (#121170) üzenetére


emvy
nagyúr

You’re doing God’s work

while (!sleep) sheep++;

(#121175) S e t h válasza -Skylake- (#121157) üzenetére


S e t h
nagyúr

Respect a türelmedért, fel sem fogta.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#121176) Ezekiell válasza pjen (#121171) üzenetére


Ezekiell
veterán

A cikk hivatkozik arra baszod :W Az a cikk, amit TE linkeltél. :W Jézusom...

#121174emvy
+1

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#121177) laszlohu


laszlohu
addikt

Egyébként a véradásnál volt ilyen kritérium a 2020 -as jogszabály szerint, hogy aki covid pozitív volt, csak a meggyógyulása utáni 30. nap után adhat vért.

(#121178) grizlisandor válasza laszlohu (#121177) üzenetére


grizlisandor
addikt

Forrás?

A véradás különleges feltételei a koronavírus járvány ideje alatt tartatták be a véradáson.
Idézem: "COVID-19 BETEGSÉGBŐL VALÓ GYÓGYULÁST KÖVETŐEN Ha teljesen felgyógyult, tünetmentes, akkor a gyógyulást követően három hét múlva (21 nap) adhat vért.
Amennyiben be tudja mutatni a garatminta PCR vizsgálat negatív eredményét, akkor a kizárás a gyógyulást követően már két hét múlva (14 nap) feloldható."

(#121179) ooloo válasza Coyot (#121173) üzenetére


ooloo
őstag

Lapozhatsz te is .. a kalapos barátoddal együtt . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#121180) -Skylake- válasza ooloo (#121179) üzenetére


-Skylake-
addikt

Az alairasod a szemelyiseged esszenciaja.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#121181) Coyot válasza ooloo (#121179) üzenetére


Coyot
őstag

Akkor mar csak a beszologatas marad? Ennyire fussa mi :)

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#121182) kekedi válasza Coyot (#121181) üzenetére


kekedi
senior tag

Legalább történik valami, hamár a kovid eltűnt topik nem pörög.

(#121183) laszlohu válasza grizlisandor (#121178) üzenetére


laszlohu
addikt

A veradas.hu - n olvastam, és azt is írták, hogy van egy link , ami a most érvényben lévő szabályokat tartalmazza, de mint említettem korábban, azok még 2020 - ban voltak érvényben, már úgy értem, hogy a 30 nap.

(#121184) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Sziasztok!

10 éves unokahugom koronás lett. Vasárnap lázas volt, hétfőn mutatta a gyorsteszt, hogy elkapta a vírust.
Hétvégén összebújva néztünk mesefilmeket.
Rajtam mennyi idő alatt jön ki ha elkaptam?
Ma reggelre fájt a torkom, de elmúlt. Lázam nem volt. Be is vagyok oltva Jansennel.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#121185) cappa72 válasza pècsimunkás (#121184) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az újnál (Omikron) kb. 3 napot tapasztaltunk (több családtagnál volt ez a rokonságban).
Miután gyerek megkapta, után vettem teszteket, és a 4. napon csináltam egyet magamnak, negatív volt. (2 Pfizer + Janssen booster).
Többször volt az elmúlt időszakban covidra utaló állapotom (szaglás/ízlelés vesztés nem), mindannyiszor negatív lett az eredmény, szóval (val'szeg) nem azt kaptam el.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#121186) mephi666 válasza pècsimunkás (#121184) üzenetére


mephi666
nagyúr

...már az is lehet, hogy kijött ennyi tünettel :) jókora random van a koronában mindenféle tekintetben

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#121187) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Köszi a válaszokat!
Szaglás, ízlés vesztés nálam sincs.
Kicsit fáradt vagyok, de ezt be tudom a munkának.
Kb ennyi akkor. Reggeli torokfájás, fáradtság...
Ezzel máskor nem foglalkoztam volna :) .
Most jár az agyam...
Mindegy...
Ha így marad, veszek egy tesztet.
Unokahúgi 1- 2 napig volt lázas, azóta minden ok, csak a teszt pozitív. Otthon van, nem megy suliba.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#121188) mephi666 válasza pècsimunkás (#121187) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem 1 nap láz volt, vagyis 1 este amikor durván vacogtam... szaglásvesztés semmi... asszonynak meg az romlott el kb 1.5 éve meg az ízérzékelés... (főzhettem akkor nyugodtan indiai kaját meg ehettem a nachost mindenféle szósszal, mert épp nem zavarta a szaga :D )

ui: ami nekem véletlenszerűen előjött, az a fáradtság... naponta 2-3 párperces hullámban úgy rám jött, hogy kb állva el tudtam volna aludni

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#121189) t72killer válasza pècsimunkás (#121184) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

nálunk uez a szitu kb 5 nap után hozott nekem lázat+pozitív antigént. Torokfájás megvolt igazából régebben, meg a kissrác előtt.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121191) perempe válasza Ricardo (#121190) üzenetére


perempe
addikt

Arra az 1-2 idiótára kéne felrakni, akik beköpik az 50 fős buszokat. Tegnapelőtt pl. kettőt tüsszentettem bármi előzmény nélkül; egy nappal előtte voltam koncerten, ami kb. 4 óra tömegközlekedés. Tudom, hogy legalább nálam megáll itt a dolog...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#121192) perempe


perempe
addikt

Hová tűnt Fauci?
AwakenWithJP / JP Sears (angolul tudóknak).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#121193) pjen válasza perempe (#121192) üzenetére


pjen
félisten

Kirándulni mentek Ceci nénivel. :)

(#121194) Gsx-rr válasza Ricardo (#121190) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Tobb repulogeptarsasagnal meg 4 nap mulva mar nem kell.

(#121195) Ricardo válasza Gsx-rr (#121194) üzenetére


Ricardo
félisten

Csak a szokásos egységes kwzelés.

(#121196) laszlohu


laszlohu
addikt

Kigyűjtöttem a Paxlovid nevű covid elleni tablettáról az infokat,

1. Nem adható , ha a vérvételi papíron

az eGFR < 30 mL/min/1.73 m2

18 éves kortól adható

A paxlovid tabletta egyik összetevője a

Ritonavir, aminek interakciói ( vagyis együtt nem szedhető ) : sztatinok, antikoagulánsok, antiarrhytmiás szerek, antipszichotikumok, benzodiazepinek, immunszupresszánsok.

A halálozási statisztika, 63/1000 a placébó , és 8/1000 a paxlovidot szedők esetében.

(#121197) laszlohu


laszlohu
addikt

Eléggé be voltam parázva a napokban , az apám covidos, de láza nincsen, már kb 1 hete köhög recsegősen, 3 oltással,
az utolsó , 3.oltást tavaly augusztusban kapta,
én szinte biztos voltam, hogy elkaptam, ezért nem is csináltam covid tesztet,
ma egy kicsit jobban vagyok, ezért csináltam covid ag tesztet, és az negatív,
a végkonklúzió, hogy a szokásos allergiám durvult be, és azt hittem covidnak.
Sok tünet miatt hittem covid-nak
pl. az orrfolyás , stb.

Orrspray és Lordestin tabl. kombo -tól jobban lettem.

(#121198) mephi666 válasza laszlohu (#121197) üzenetére


mephi666
nagyúr

covidtól nekem csak orrfolyás érzetem volt :) 5percenként, mintha folyni akarna nagyon az orrom, de max 1-1 csepp... (allergiás nem vagyok semmire)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#121199) laszlohu válasza mephi666 (#121198) üzenetére


laszlohu
addikt

Pont ez a probléma, hogy adott egy tünet, az orrfolyás,
ami valakinél a Covidot, valakinél az allergiát jelenti,

de pl. a szaglásvesztésnél kicsit egyértelműbb a dolog,
persze ez utóbbi nálam nem volt, és az omikronra sem igazán jellemző.

(#121200) pjen válasza laszlohu (#121199) üzenetére


pjen
félisten

Van akinél pedig csak egy sima náthát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.