Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121501) Mr K válasza laszlohu (#121498) üzenetére


Mr K
senior tag

A tanárnőnél azért érzek némi ellentmondást: ha háromszoros szenior Európa bajnok, akkor nem tűnik reálisnak, hogy a tanteremben, ácsorgás közben fizikailag ne kapjon elég levegőt maszkon keresztül. A pánikreakció oké, nekem is volt, de azt, mint minden pszichés problémát, le lehet küzdeni. Vagy legalább meg lehet próbálni.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#121502) pjen válasza Mr K (#121500) üzenetére


pjen
félisten

Semmiféle káröröm nem volt. Pont azért írtam biztos nem volt oltva. Ő így gondolta. Szuverén felnőtt ember. Nem oltakozott, nem hord maszkot mint sokan mások se. Nem jött be, de ugyanannyi erővel be is jöhetett volna, hiszen nem mindenki kapja el és sokan átesnek tünetmentesen. Ha nem így lenne rég kihaltunk volna. Himlő, pestis stb.

(#121506) Mr K


Mr K
senior tag

(Uborkaszezon. :) )
Hamis Covid-teszttel akarta megúszni a börtönt egy férfi, pedig tényleg covidos volt

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#121507) pjen


pjen
félisten

Derek Lowe szerves kémikus a Science magazinban véleménycikkében be is számolt erről, vagyis hogy a hosszú COVID (poszt-COVID szindróma) szindróma biokémiai értelemben nem létezik. A két csoportban semmilyen szignifikáns statisztikai különbség nem volt a vizsgáltak vérében mérhető gyulladást jelző biomarkerek, véralvadási markerek, szívproblémákra utaló biomarkerek, idegsorvadásra utaló biomarkerek mennyiségében. Statisztikai értelemben hasonlóképpen megkülönböztethetetlennek bizonyultak a két csoportba tartozók a tüdő-, vese- és májfunkcióik, valamint a kardiológiai jellemzőik vizsgálatát követően is - számol be róla a Qubit.

(#121508) Z.É.T. válasza pjen (#121507) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Egyrészt vótmá, másrészt ugyanezt csinálták az ekvivalens ME/CFS kapcsán is, ott nagyjából 30 évvel később kezdtek lényegi kutatásokba és egy-két év alatt jutottak (rész)eredményre.

(érthetően: ha mérőszalaggal akarom megmérni a lázam és a sündisznóm bolháinak számát, nem biztos, hogy a megfelelő eredményre jutok)

De tény, hogy ilyen típusú, teljes szervrendszert érintő, változatos izékre a legnehezebb biomarkereket találni.

Csaxólok, nehogy valaki abba a tudatba ringassa magát, hogy"nincs is ilyen betegség, csak szimulálnak". :U

Szerk.: Vótmáé' bocs, a másik topikban vótcsak.

[ Szerkesztve ]

(#121509) laszlohu


laszlohu
addikt

Amerikában,Ohio államban is szennyvíz-mintákból mutatják ki a covid jelenlétét 2022 márciusa óta.

(#121510) lacafaca


lacafaca
őstag

asszem kérnem kell a szoba nevének megváltoztatását/bővítését😂

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121511) t72killer válasza lacafaca (#121510) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ráb.sztál, mert be vagy oltva ellene :DDD :DD .

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121512) mephi666


mephi666
nagyúr

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#121513) lacafaca válasza t72killer (#121511) üzenetére


lacafaca
őstag

én lehet, de hogy a többség itt nincs...már látom lelki szemeim előtt, mi lesz mától a kmk totyikban...lyully :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121514) t72killer válasza lacafaca (#121513) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egy emberként megyünk tőgyet fogdosni ;]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121515) Z.É.T. válasza lacafaca (#121513) üzenetére


Z.É.T.
őstag

A sok oltatlan szivárványfiú! ;]

(#121516) lacafaca válasza Z.É.T. (#121515) üzenetére


lacafaca
őstag

van 10k játékpénzem rá, pár hét és a régi szurisokat/heterókat is zargassa🤣

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121517) t72killer válasza lacafaca (#121516) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Heterókat garantáltan, a homo vonal 99+1% csak azért indult be mert esélyes, hogy egy Eresztényparty volt a kiindulópont, ahonnan a delikvensek hazavitték a jóságot az otthoni kultúrkörbe.

A régiszuri kérdést nem tudom, a kongóiakat kell megkérdezni. De ha pöccre uazt a szurit adják, mint pelusos korunkban, az is jobban működik, mint amit bármelyik covid oltás a gyakorlatban elért (ugyebár oltás max laborban találkozott eredeti covid verzióval).

Kolléga linkelt egy himlőoltás rémisztgetőlapját - én nem értem, az egy 18+ felnőttoltás volt. Hol vannak azok az oltóanyagok, amikkel a XX.század apróporontytermését végigoltották?? Mert elvileg arról volt szó, hogy a gyerekekre veszélyes, tehát TALÁN most nem a koporsórendelésen gondolkodó korosztályt kéne szurogatni...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121518) lacafaca válasza t72killer (#121517) üzenetére


lacafaca
őstag

a covid elején is odaadtam bárkinek (nem volt rá nagy kereslet :DDD) a (tudományos)bizonyítékokat, mekkora átbaszáson megyünk keresztül...természetesen már erre is megvan, de jelenleg ez csak egy alusipkás összeesküvés...tény ;] majd pár hónap/év múlva, amikor már sokaknak csak eső után köpönyeg lesz.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121519) t72killer válasza lacafaca (#121518) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Olyan 48k magyart mindenesetre jól átb.sztak a palánkon. Mondanám javul a nyugdíjkassza helyzete, de azt majd lopják másképpen.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121520) lacafaca válasza t72killer (#121519) üzenetére


lacafaca
őstag

természetesen megint félreértesz...soha egy szóval nem hallottad tőlem (a való életben sem senki), hogy egy nem létező dolog a kovid...persze, hogy nem az. nem erről beszélek/tem soha és az mind nagy marha, aki ezt állította ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121521) lacafaca


lacafaca
őstag

ezt nem hagyhattam ott :DDD :

Egy német bemegy egy bárba, és sört rendel. A csapos azt mondja neki:- 100 euró.A német megdöbben:- Miii ? 100 euró? Tegnap csak 10 volt!- Hát ma 100.- De minek 100, a fenébe?!- Most elmagyarázom. 10 euró egy sör. 10 további - Ukrajna megsegítésére. 20 - segítségnyújtás olyan európai országoknak, amelyek szankciókat vezettek be, és nem tagjai az EU-nak. További 10 - az Egyesült Királyság segítése az Oroszország elleni szankciók sikeres végrehajtásában. További 10-et a balkáni országokba küldenek kemenceszén vásárlásához. Nos, a maradék 40 euró - az EU gáztámogatására és a szankciók fenntartását segítő alapra.A német némán elővett egy százeurós bankjegyet, és átnyújtotta a csaposnak. A pultos elvette a pénzt, betette a pénztárba, de 10 eurót visszaadott.A német össze van zavarodva- Várj, 100-at mondtál - 100-at adtam. Miért adsz vissza 10 eurót?- Nincs sör …

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121522) syberia válasza lacafaca (#121521) üzenetére


syberia
veterán


🤣😁

https://howbad.info/

(#121523) t72killer válasza syberia (#121522) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121524) lacafaca válasza syberia (#121522) üzenetére


lacafaca
őstag

üdv újra köreinkben! ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121525) LuckyL


LuckyL
őstag

én is itt vagyok újra :D

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#121526) lacafaca válasza LuckyL (#121525) üzenetére


lacafaca
őstag

:C :R

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121527) lacafaca


lacafaca
őstag

mintha láttam volna már valahol🤔
😂

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121528) syberia válasza lacafaca (#121524) üzenetére


syberia
veterán

:R

Amúgy...tényleg úgy fest...másfél évvel hamarabb honnan tudtad :F :B
Veled valami nem kerek, túl sokat tudsz :)) :P

(#121527): James May másnaposan? :DD

(#121525): Nekem jót tett az elvonás :K Sajnos a mikrobiológia nálam tartós függőséget okozott, messze még a gyógyulás. 😂😁

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#121529) lacafaca válasza syberia (#121528) üzenetére


lacafaca
őstag

onnan, hogy 10 évig döglődtem emésztőrendszeri betegséggel (reflux), amire semmi megoldása nem volt a mai orvoslásnak, csak a tüneti kezelést tudták rá adni, ami a végére már csak percekben volt mérhető és egyre komolyabb láncreakciót indított el. megelégeltem a tudomány töketlenkedését és a magam kezébe vettem az egészségemet 7 évvel ezelőtt. átólcettig megtanultam a szervezet ezirányú működését és előforduló galibákat...így kikristályosodott, az emberi szervezet összes baja valóban onnan eredeztethető. ha azt rendben tartod, mindent is megtettél az egészségedért. nincs ebben semmi varázslat, egyszerű mint az 1x1. minél közelebb kerülsz a természethez, annál boldogabb és egészségesebb életet élhetsz mindenféle modernkori nyavalya nélkül.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121530) syberia válasza lacafaca (#97390) üzenetére


syberia
veterán

Most már arra is van tudományos bizonyíték hogy a bélflóra baktériumait képes megfertőzni és bennük szaporodni, elképzelhetőnek tartom hogy amit eddig újrafertőződésnek gondoltak, az valójában perzisztens vírusfertőzése a humán mikrobiom sok tekintetben feltáratlan rengetegének.

Elindult egy amerikai kutatás a bélflóra regenerációja nyomában, majd írok a fejleményekről ha egész véletlenül nem kerülök újra read-only módba :)

https://howbad.info/

(#121531) lacafaca válasza syberia (#121530) üzenetére


lacafaca
őstag

csak kutass, a tudományos bizonyítás a te reszortod itt :R

amúgy meg gyógyszernepper zsótink is teljesen megtért, lehet jó útra tért végre a tudásával a fejében és a közjót fogja eztán szolgálni :F mindenesetre lájkolom a változását (tudnám melyik nick alatt bujkál és lacát/sybet olvas :DDD) [link]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121532) syberia válasza lacafaca (#121531) üzenetére


syberia
veterán

Engem nem hat meg a jelenlegi munkássága, többször bebizonyította hogy képtelen összefüggésekben gondolkodni.

Az amiloidózisnak utánanézhetne, ha tényleg a megoldás keresése vezérli:

SARS-CoV-2 protein interacts with Parkinson's protein, promotes amyloid formation

Amyloidogenesis of SARS-CoV-2 Spike Protein

Amiloid fibrillumokat találtak hosszu covidosok vérplazmájában, akikben alacsony volt a vérlemezke koncentráció.

https://howbad.info/

(#121533) laszlohu


laszlohu
addikt

Kíváncsi leszek, hogy igaz - e az alábbi
a napokban a helyi háziorvos mondta, hogy a háziorvosnál 06.01 - e óta már nem kötelező maszkot viselni, gondolom kijött nekik valamilyen jogszabály változás?

(#121534) pjen válasza laszlohu (#121533) üzenetére


pjen
félisten

Én mult héten voltam, a nővér azt mondta,helyi hatáskör. Magyarul ők döntik el.

(#121535) syberia


syberia
veterán

Egészséges fiatalok halnak meg hirtelen és nem várt módon egy rejtélyes szindrómában - miközben az orvosok egy új országos nyilvántartáson keresztül keresik a válaszokat.

A SADS néven ismert szindróma mindenki számára végzetes volt, függetlenül attól, hogy fitt és egészséges életmódot folytattak-e.

A SADS egy "gyűjtőfogalom, amely a fiatalok körében bekövetkező váratlan halálesetek leírására szolgál" - közölte a Royal Australian College of General Practitioners, és leggyakrabban 40 év alattiaknál fordul elő.

A kifejezést akkor használják, ha a boncolás során nem állapítható meg a halál nyilvánvaló oka.

https://howbad.info/

(#121536) t72killer válasza syberia (#121535) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nehéz ezt a covidhoz kötni, mert nem minbenki tesztelt, azt meg végképp nem tudjuk, kinek melyik variáns volt meg.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121537) FrezeR


FrezeR
senior tag

Az AstraZeneca COVID vakcina növelheti a Guillain-Barré-szindróma kockázatát. A kutatók szerint mindezért valószínűleg a vakcina adenovírus hordozója tehető felelőssé.

AstraZeneca vaccine may increase risk of serious neurological condition

(#121538) syberia válasza t72killer (#121536) üzenetére


syberia
veterán

Én sem kötöm hozzá, pláne ennek a tanulmánynak ismeretében.

FrezeR: Én most ezt olvasgatom, Creutzfeldt-Jakob-kór vagy mi a neve :DDD :W

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#121539) t72killer válasza syberia (#121538) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Lehet hozzá kötődik, csak kell még pártízezer halott, h rendes statisztikát lehessen csinálni ;]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121540) lacafaca válasza t72killer (#121536) üzenetére


lacafaca
őstag

há nem is ahhoz kell kötni ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121541) syberia válasza syberia (#110834) üzenetére


syberia
veterán

(#121542) t72killer válasza lacafaca (#121540) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

megint ki akarod magad b.szatni indokoltlan oltásrettegésért :P ?

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121543) lacafaca válasza t72killer (#121542) üzenetére


lacafaca
őstag

oltás? mondtam én ilyent :U nem rettegek én semmitől, nincs is rá semmi okom :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121544) LuckyL válasza lacafaca (#121543) üzenetére


LuckyL
őstag

egyik legjobb haverom 12 éves kislánya folyamatosan menstruált a második pfizer óta,
heti 3-3.5 hetet
májusban jutott el oda a helyzet hogy már nagy volt a baj, fogamzásgátlót kell szednie, ez hozta rendbe, legalábbis egyelőre ugy néz ki :U
természetesen rajta is átment a covid korábban minden komoly tünet nélkül, de az iskolában a nagyokosok mégis kizsarolták az oltakozást a diákoktól

cryptot minden termékemért elfogadom

(#121545) lacafaca válasza LuckyL (#121544) üzenetére


lacafaca
őstag

hülye vírus.. :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121546) t72killer válasza LuckyL (#121544) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

normális helyeken vagy csak 1 dózist kapnak a tinik, vagy 12 hetet várnak a 2 adag között.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121547) LuckyL válasza t72killer (#121546) üzenetére


LuckyL
őstag

ezt nem tudom mennyi idő telt el a kettő között, meg fogom kérdezni

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#121548) t72killer válasza LuckyL (#121547) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

kontinentális Európa, beleértve Mo: igen valószínű, h 3-4hét. 1 éve nyígok, hogy óriási baromság ilyen rövid közzel beadni, a brit protokoll a kezdetektől 8-12hét felnőtteknél is, nem véletlen.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121549) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én megint fulladni/köhögni kezdtem...meg jött fel a (sárgás majd zöldes) váladék is amit csak kifújni tudtam - mostanra ez már alig van)
Táppénzen vagyok és tüdőgondozóba vitt az utam, főorvos soron kívül foglalkozott velem (ami jól esett és példás!) (korelozmenyt figyelembe véve) és asztma gyanús eset (asthma bronchiale) melynek tüneteit elsősorban infectio váltja ki.
ICS+LABA rendszeres inhalációs kezelés javasolt, ill. most az antibiotikum mellé systemas steroidot szedek. Medrol 32mg-ról csökkenő dózisban.(ebből korabban bevettem már 100 szemet, de kisebb kiszerelés volt!)

Tavaly ügye volt 3x egymás után tüdő gyulladásom (2020-ban 1x év vége felé) aztán idén év elején be adattam a 2 oltást (Prevenar és Pneumovax) aztán most megint itt vagyok így...

Szóval megint meg van a napi gyógyszer adag...

2 gyógyszert emelt támogatással felírhat a H.O

Ja és 1 hetet dolgoztam így, 5 napig H.O által írt antibiotikum volt szedve (előtte Neo Citrant szedtem), de nem hozott helyre és ezért mentem le hozzá Szerdán (Kedden még dolgoztam) és Szerdától táppénzre vett. Múlt héten 2 nap szabim is ment a levesbe, mert a hosszú hétvége miatt (6 nap volt össz. a 2 nap szabit is bele értve) azt hittem kikúrálom magam antibiotikummal :D /aztán tévedtem/

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#121550) t72killer válasza MaxxDamage (#121549) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jobbulást :( . Gyanús, hogy olyan baci lehet, ami nem volt benne az oltásmixekben. A doki, stb mellett esetleg érdemes alaposan kiózonozni a kvártélyt, hogy eszébe ne jusson visszajönni.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.