Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121701) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Megéheztem:

Lacának igaza van, a covid egy puhap.tsch járvány csomó túlélővel.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121702) LuckyL válasza t72killer (#121700) üzenetére


LuckyL
őstag

most azért ez picit konteós, a léágitársaságnak nyílván az az érdeke hogy sok járat repüljön, ha nem akarnak új személyzetet felvenni, akkor inkább az árakat emelik meg ha a konkurencia engedi

cryptot minden termékemért elfogadom

(#121703) t72killer válasza LuckyL (#121702) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez full konteó a részemről, persze. A kimúlt macska a repterekben-reptéri cégekben van főleg elásva, ezek csesztek megtartani/időben újrafelvenni a munkaerőt. Ezek a légitársaságokkal szemben vastag profitot hazalapátoló cégek.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121704) Z.É.T. válasza t72killer (#121701) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Mi ide megyünk úszkálni jövőhéten :D
(törzshelyünk ezer éve, most sajnos csak egy éjszakára lesz lehetőségünk :(( )

[ Szerkesztve ]

(#121705) LuckyL válasza t72killer (#121703) üzenetére


LuckyL
őstag

ha te egy nagy cég vezetője lennél felelősséged lenne a tulajdonosok felé
hiába "érzed" hogy egyszer elmúlik a covid hiszti, nem rizikózhatsz
ha nincs megrendelés, akit könnyen pótolhatónak gondolsz, azt el kell engedni
aztán vagy pótolható lesz vagy nem, de ezt a rizikót vállalni kell

cryptot minden termékemért elfogadom

(#121706) t72killer válasza LuckyL (#121705) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ebben van igazság, de csak félig: azt mondom, hogy 2020ban tényleg reális volt a leépítés. viszont 2021 folyamán már szép egyenletesen indult az enyhülés, építettek lefelé minden korlátozást és folyamatosan nőtt az utasforgalom. A minimum az lett volna, hogy gőzerővel nekiállnak toborozni az idei nyárra - nem tették. Ráadásul ezek a cégek errefelé igen vastag pénzeket kaptak az államtól, pl munkaerőmegtartásra is.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121707) LuckyL válasza t72killer (#121706) üzenetére


LuckyL
őstag

hát igen, ezek a magyar támogatások szerintem jelentős részben elsíbolásra kerültek
lőrinc is mennyi lóvét kapott felujításokra, de amíg tartottak kirugott mindenkit az adott szállodákból :(
nermaffia

cryptot minden termékemért elfogadom

(#121708) t72killer válasza LuckyL (#121707) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

igen, ez országfüggő, hol landolt. Minálunk leginkább a cégek ilyen-olyan tulajainál, de szerencsésebb dolgozók is kaptak belőle furlough formájában.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121709) Mr K válasza t72killer (#121706) üzenetére


Mr K
senior tag

Hiába nő szépen az utasforgalom, senki nem merne nagyobb összegbe fogadni, hogy mi lesz egy hónap múlva. Ha egy hónap múlva tetőzik megint a jelenlegi covid hullám, akkor is mindenki utazni akar majd?

Amúgy a brit helyzetre elhangzottak már megfejtések, mint pl. hogy a covid miatt a vendégmunkások (akik nem kaptak semmilyen támogatást) szépen hazaszállingóztak, aztán a brexit miatt nem tudnak visszamenni. Vagy hogy rekord szinten van azok száma akik (a covidtól nem függetlenül) egészségügyi okok miatt nem tudnak dolgozni. Vagy hogy az elküldött ötvenen felüliek nagy része rájött, hogy már munka nélkül is eléldegél, picit szerényebben talán, de összességében így is jobban, mintha nap mint nap güriznie kellene.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#121710) t72killer válasza Mr K (#121709) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Esélyes, hogy több fertőzött van jelen pillanatban, mint a ba.1 hullám derekán. Hacsak nem kezdenek hullani is a népek, akkor nem lesz semmilyen lezárás. Ha lesz, akkor azért megy majd a hiszti, hogy miért nem kap mindenki segélyt: nem kap, mert nincs miből. Most már nem évtizedes fellendülés, hanem 2 év covid után vannak az államkasszák, egy húzós gazdasági-katonai háború közepén. Fél %-nyi gdp-t sem fognak már beáldozni.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121711) Gsx-rr válasza Mr K (#121709) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Iden rekordott dontott a turizmus a tenger tuli desztinaciokban!

(#121712) lacafaca


lacafaca
őstag

na...mehet a fiókba a kovid, leakadhattok róla nyugodtan, lejárt...ne legyetek boomerek...
itt az új sztár😂

kivi leszek, ki lesz innen az első aki megszúratja magát🤣...de gyorsnak kell lennie, nehogy lemaradjon / [link] 🤦‍♂️

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121713) LuckyL válasza lacafaca (#121712) üzenetére


LuckyL
őstag

azért még a 3 évvel ezelőtti variáns elleni milliós tételben felhalmozott covid cuccot is el kellene oltani, kiváncsi vagyok mikor merül fel, hogy ez ellen az új majomnátha ellen is véd :D

cryptot minden termékemért elfogadom

(#121714) Z.É.T. válasza lacafaca (#121712) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Amennyiben te vagy itt jelenleg a korelnök, akkor győztél :DDD

[ Szerkesztve ]

(#121715) t72killer válasza lacafaca (#121712) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Te már meg is szúrattad magad :DD . Vagyis a védőnő intézte anno.

A média PC-bb része hiába próbálja takargatni, itt azok vannak veszélyben, akik túl sokat, sokfelé szurkálódnak/őket szurkálják:
"Of the 810 monkeypox cases in the U.K. to date, five are in women. Among patients who completed a detailed survey, 96% of those infected were men who were gay, bisexual or had sex with other men. "

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121716) lacafaca válasza t72killer (#121715) üzenetére


lacafaca
őstag

ide a rozsdást, pár hét és az már hátrányként lesz föltüntetve😂🤣🤡
aztán tekernek picit a potin, kiköp a masina egy jobb mutánst és megint mindmeghalunk...nem csak a csatornabalerínák ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121717) t72killer válasza lacafaca (#121716) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Meglássuk. Viszont az "új mutánsra" tuti nem lesz jó a mostani oltóanyag, úhgyhogy amig ki nem jön, addig maszkot kell hordani - izé, kötni az akármire :DDD

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121718) lacafaca válasza t72killer (#121717) üzenetére


lacafaca
őstag

:DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121719) t72killer válasza lacafaca (#121718) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A rózsaszínből fogy majd a legtöbb :DDD

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121720) syberia válasza t72killer (#120947) üzenetére


syberia
veterán

A városi pártszervezet vezetésével kampány indult, a járvány forrásaként az illegális húsárusok által forgalmazott romlott húst jelölték meg.
https://hu.wikipedia.org/wiki/Szverdlovszki_baleset

A történelem tényleg ismétli önmagát. :DDD

https://howbad.info/

(#121721) Z.É.T. válasza syberia (#121720) üzenetére


Z.É.T.
őstag

(legalább végre jófelé kezdesz nézni, a sok mainstream konteó helyett, amivel leplezték a valóságot :K ;) )

(#121722) syberia válasza perempe (#121192) üzenetére


syberia
veterán

Dr. Fauci azt nyilatkozta, hogy most fejezte be a Paxlovid kúrát, és nagyon jól érzi magát. [link]

Ha igazat beszél (lol) akkor hamarosan bontom a pezsgőt ;]

Van egy tippem mit tolt, persze ő sem a detoxikáló állomáson kötött ki. Én csak tudom 😁

(#121716): Nagyon igyekeznek hogy úgy legyen :(

miRNA

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#121723) t72killer válasza syberia (#121722) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

szívni kell, vagy tablettás :DDD?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121724) pjen


pjen
félisten

A COVID-19 vakcina két adagjának beadása negatívan befolyásolta az immunitást, hiszen az oltottak sokkal nagyobb valószínűséggel betegedtek meg a koronavírus omikron változatával, mint azok, akik nem voltak oltva, derült ki egy orvosi folyóiratból.
A New England Journal of Medicine című orvosi folyóiratban június 15-én közzétett tanulmány a Katarban 2021 decembere és 2022 februárja között lezajlott omikron hullámot vizsgálta, összehasonlítva az oltottak és oltatlanok védettségét. A több mint 100 000 személlyel végzett kutatás után a tanulmány szerzői megállapították, hogy azok, akik korábban megfertőződtek a koronavírussal, de nem kaptak védőoltást, 46,1 és 50 százalékos immunitást mutattak az omikron két alváltozatával szemben még akkor is, ha az előző fertőzés óta eltelt több mint 300 nap.

(#121725) Z.É.T. válasza pjen (#121724) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ezt az összefoglalót ki írta? :W

(#121726) Asbee válasza pjen (#121724) üzenetére


Asbee
veterán

Szépen ragadtál ki belőle, grat, csak hogy a saját szájízednek megfelelő legyen.

(#121727) Z.É.T. válasza Asbee (#121726) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Nem saját kútfő, hanem az antivaxxer szovjetpropagandista bitcoinbázis.

Pjen, ezt a site-ot engedd el, még ide a lazába is színvonal alatti suttyóság... (de már korábban is szóltam)

[ Szerkesztve ]

(#121728) pjen válasza Z.É.T. (#121725) üzenetére


pjen
félisten

Nem tudom. Érdekesnek találtam.

(#121729) pjen válasza Asbee (#121726) üzenetére


pjen
félisten

Nem ragadtam ki semmit, rá lehet keresni ugyanebben a hangnemben folytatódik.

(#121730) Z.É.T. válasza pjen (#121728) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Oké, gondolom a tanulmányt nem futottad át.
Érdekesnek?
Segítek, kb ilyen színvonalon "tájékoztatta" az agyatlanokat a bitcoinbázis rohadék fizetett szarházija:
A képen zöld autó van, a zöld autó lassabb és kényelmetlenebb, ne vegyél zöld autót, a kép a bizonyíték.

(#121731) pjen válasza Z.É.T. (#121730) üzenetére


pjen
félisten

Nincs ebben ennyi, erdekesnek találtam és bemásoltam.Ez egy fórum, ha nem tetszkk simán görgethetsz.

(#121732) Z.É.T. válasza pjen (#121731) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ez egy fórum, ha valaki nyilvánvaló ostobaságot, vagy ami még rosszabb, szándékosan félrevezető tartalmat oszt meg, azt határozottan jelezni fogom.
Ha nem tetszik, simán görgethetsz.

[ Szerkesztve ]

(#121733) t72killer válasza pjen (#121724) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez nettó hülyeség, egy rakat országban be se léphettél pl tömegrendezvényekre, nem utazhattál, stb oltás nélkül. Persze a kertvégi pottyantósban nem kapja el a júzer...

Pepitában láttam hasonló próbálkozást antivaxxerektől angolul: brit statisztikákból "megfejtették", hogy az oltás gyilkolja a 18 év alattiakat, hiszen az oltott fiatalok körében magasabb volt az összhalandóság tavaly nyáron, mint az oltatlanok közt. Azt persze már totálisan elfelejti számításba venni, hogy pláne akkor túlnyomó többségben a veszélyeztetett népek vettek fel oltást ebből a korosztályból...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121734) pjen válasza Z.É.T. (#121732) üzenetére


pjen
félisten

Egészségedre.

(#121735) pjen válasza t72killer (#121733) üzenetére


pjen
félisten

Nem is írtam hozzá semmi kommentet. Ebbe a járványba és kezelésébe annyi baromság belefér, hogy ez sem lóg ki nagyon a sorból. Lásd iver, maszk kell nem kell, csak idősek kapják el, ha otthon maradnának a vírus éhen halna stb. :)

(#121736) t72killer válasza pjen (#121735) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kamuhírekkel, ami nem megy át az 1+1 logika rostáján, nem kell a többieket fárasztani. Most akkor szúrogassak be alien-lárvás meg grafénhidroxid-pengés "híradásokat"?

Nagyon sok embernek nincs végtelen ideje (jelen!) f.szságokat kiboncolni, épp ezért lett kihajítva a topikból egy rakás áltudományos térítő jópár hónappal ezelőtt. Bitcoinmegfejtők maradjanak csak a kaptafánál és vegyék a bitkokaint házat-kocsit-asszonyt elzálogosítva.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121737) pjen válasza t72killer (#121736) üzenetére


pjen
félisten

És ki tudja a végén mi lesz igaz belőle.

(#121738) t72killer válasza pjen (#121737) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Pontosan annyi, mint az alien-lárvás baromságokból.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121739) lacafaca válasza t72killer (#121736) üzenetére


lacafaca
őstag

pedig most príma beszálló van ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121740) t72killer válasza lacafaca (#121739) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

rá is nézek az oldalra, remélem veszik dögivel;] .

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121741) lacafaca válasza t72killer (#121740) üzenetére


lacafaca
őstag

akinek egy csöpp is van, az mondjuk azt pont nem ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121742) syberia válasza pjen (#121737) üzenetére


syberia
veterán


:))

https://howbad.info/

(#121743) Z.É.T. válasza syberia (#121742) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Syberia: "Z.É.T.: amivel jó tapasztalatok vannak, az nem legális a legtöbb országban"

"Honnan ismerős ez nekem...de biztos nem egyre gondolunk."

Nem, tényleg nem. Ez nem szintetikus drug, hanem az őskor óta alkalmazott természetes. Ambivalens számomra, mert nem vagyok meggyőződve arról, hogy a mai társadalmak mentálisan fel lennének készülve a tömeges használatára, de a démonizálása is egyértelműen problémás. Egyébként a pszilocibin gombákról (psilocybe), a psilocybinről és alkaloidjáról a psilocinről van szó.
Rengeteg oltatlan fiatal "goás" neohippi ismerősöm és azok ismerősei számoltak be részleges, vagy szinte teljes és gyors javulásról, olyanok, akik ráfáztak a longozással. (igen, akár iver mellett is)
Ez úgy néz ki, hogy ezekre a neurológiai tünetekre tényleg hat, viszont magától a betegségtől ez sem védett meg senkit/mindenkit.

Figyelmeztetés: a gomba és kivonata hazánkban és a legtöbb országban kábítószernek minősül, vásárlása és fogyasztása illegális!

[ Szerkesztve ]

(#121744) syberia válasza Z.É.T. (#121743) üzenetére


syberia
veterán

Nagyon érdekes, köszönöm hogy felhívtad a figyelmem rá! :R

https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fimmu.2021.794780/full

https://howbad.info/

(#121745) Z.É.T. válasza syberia (#121744) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Én csak egy hógolyót gurítottam el ;]

🫣
:R

[ Szerkesztve ]

(#121746) Z.É.T. válasza Z.É.T. (#121745) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ez nem igazán tudományos ismeretterjesztő, de szerintem érdemes megnézni
https://www.netflix.com/title/81183477

(#121747) syberia válasza Z.É.T. (#121745) üzenetére


syberia
veterán

(#121748) syberia válasza syberia (#121747) üzenetére


syberia
veterán

Egy komment a videóból:

Utánanéztél már a pszichedelikus gombák neurogenezisre gyakorolt hatásának?
Az agyi köd egy szörnyű szenvedés, és nagyon nehéz még megmagyarázni is, ezért értékelem, hogy megvitattad néhány konkrét negatív következményét.

https://howbad.info/

(#121749) Z.É.T. válasza syberia (#121747) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Uhh, elsőre ledaráltam az utolsó linkedet (frontiersin) és mára elég is volt :D

Ott a metamfetamint érintik, de a gombák mellett ajánlom még utánanézni az ayahuasca, mescalin (DMT) terápiás és tudományos érdekességeinek, aztán persze nem szabad kihagyni a meditáció és telomerek kapcsolatának érdekességeit, amihez részben kapcsolódik a zene (rezgés), azon belül a psytrance (138-142 bpm) és egyéb psychedelic stílusok, mint psychill, psybient és társai, az egyéb psychedelic art majd ráér később :D

De ha ezeket kicsit megkaparászod, még bő egy hónap van ozora fesztiválig, tutira szerzek eladó jegyet, ha kell :DDD

Nagyon izgalmas területre tévedtél :K

Ezt már bő egy éve is hoztam, ez a része is lényeges, természetesen ezek nem a "laca-féle iskola" helyett, hanem mellett.

Én mindenesetre a biokémiai vegyületek terén is a tápegész, természetes eredetűekre szavazok, ha egy mód van rá, a gombákat már ezekben a topikokban is emlegettem óvatosan...

Hajrá és hozd plíz, amiket esetleg még találsz, apránként majd olvasgatom őket, a következő hét elején nem lesz rá időm, de utána behozom a lemaradást :R

(#121750) lacafaca


lacafaca
őstag

tessék mondani: megint valami eljárásrend meg mindmeggyúlunk riadó...el lehet hagyni a telephelyet, elmennénk egyet a sztúpához, csak nehogy útközben lefogjanak... :U :DDD

amúgy hallottam, már a pzs-t is korlátozni kezdték, csak 3 csomaggal vehetsz😂 mi lesz a takonyszezonban a néppel...ideje betáraznotok 🤣

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.