Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121601) t72killer válasza syberia (#121600) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

tehát tömény cink-kloridos transzfúzióval kiirtható lett volna a szervezetből a virnyák ;] . Sztem akad még pár anyag...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121602) gergo5991


gergo5991
őstag

Terjed most valami kohogos taknyolos virus amitol elmegy az ember hangja? 2 kolega is mar taknyol kohog fulladozik orrba szajba es olyan mindkettonek a hangja mint egy rekedt csirkének.. faszkivan, bejonnek megint igy meloba, es nekem meg el kell turni hogy 5 oran at az autoban ezt nyomja mellettem

(#121603) LuckyL válasza gergo5991 (#121602) üzenetére


LuckyL
őstag

autó/iroda klíma van takarítva rendszeresen?
csak egy ötlet..

cryptot minden termékemért elfogadom

(#121604) lacafaca válasza t72killer (#121601) üzenetére


lacafaca
őstag

na mivan tankos...láttam este kiszürkültél :DDD valamelyik kislánynak menszesze vót?
(jó, láttam a síró leányzót :N )

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121605) t72killer válasza lacafaca (#121604) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:DDD , kettőnek is, akikből az egyik pár napja még bögyöscsajszi vót, mára önérzetes hím(?) nemű random változó vonzódási irányokkal :Y . Öreg vagyok én már ehhez...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121606) lacafaca


lacafaca
őstag

[link] :DDD 🤡🤡

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121607) t72killer válasza lacafaca (#121606) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

NovaxCsollány nemigen tweetelgetett.
Lehet a twitter a gyógyszer🤔🤔🤔?

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121608) syberia válasza lacafaca (#121606) üzenetére


syberia
veterán

Annyira tenyérbemászó képe van ennek a politikusnak, de nem ez a legnagyobb baj vele. Még szerencse hogy orvosi kérdésekben penge mint a Wesley Snipes. Vagyis várjál.. :U

https://howbad.info/

(#121609) t72killer válasza syberia (#121608) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Politikus :F ?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121610) syberia válasza t72killer (#121609) üzenetére


syberia
veterán

Ráadásul kitűnő demokrata :C

https://howbad.info/

(#121611) lacafaca válasza t72killer (#121609) üzenetére


lacafaca
őstag

nemá :DDD
...fidel zabigyereke

@syb amúgy meg szépen kiosztották😂

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121612) t72killer válasza syberia (#121610) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+tökös, izé dinnyés, akarommondani Laca, nagyonhülyevok, biztos koaguláltak a moderna csapágygolyók az agy helyetti nyúlványomban. Miért gondoltam, hogy Timberlake :F . Ja, a tenyérbemászóból :)) :R

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121613) lacafaca válasza t72killer (#121612) üzenetére


lacafaca
őstag

tök is van meg dinnye is lassan, mondhatsz bármit :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121614) Mr K


Mr K
senior tag

Ha már feljött a téma, itt van magyarul is:
Fact-check: Justin Bieber fél arca nem a Covid-oltás miatt bénult le
(Nem mintha itt lennének oltásellenesek, de hátha valaki ismer ilyet... ;] )

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#121615) lacafaca válasza Mr K (#121614) üzenetére


lacafaca
őstag

itt? hallottam már olyanról, de látni még egyet sem :(
🤣

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121616) syberia válasza Mr K (#121614) üzenetére


syberia
veterán

Nem tudjuk milyen típusú vakcinát kapott JustinBieber, de a Herpes Zoster (Ramsay Hunt szindróma) ugyanaz a neurológiai kórkép, amelyet a Pfizer saját forgalomba hozatali jelentése a 2. leggyakoribb mellékhatásként említ.
https://twitter.com/RayArmat/status/1536010914549358594/photo/1

De semmi baj, lesz vakcina mindenre is! :)

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#121617) Mr K válasza syberia (#121616) üzenetére


Mr K
senior tag

1. Nem tudjuk, hogy egyáltalán kapott-e oltást. (De volt Covidos 4 hónapja.)
2. Herpes zoster (övsömör) =/= Ramsay Hunt-szindróma.
3. Egy twitter bejegyzés nem bizonyíték semmire, főleg referenciák nélkül.
4. De amire vélhetően hivatkozik, az egyáltalán nem arról szól, amit az oltásellenesek beleképzelnek. Lásd: Pfizer’s confidential document shows adverse events reported following vaccination; it doesn’t demonstrate that the vaccine caused the events or is unsafe

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#121618) lacafaca válasza Mr K (#121617) üzenetére


lacafaca
őstag

hát hogyne...biztosan nem kaptak, ez teljesen egyértelmű...a csúnya kovid intézi el sorba a nemrégiben még teljesen egészséges fiatalokat...a csúnya rossz antivaxxerek meg rohadjanak mind meg, mert max kifújják az orrukat és tüsszentenek egy jót egy-egy mutáns érkezésekor :D
ha nem szóltunk volna időben megérteném ezt a zsigeri ellenszenvet, de na... :N

[link]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121619) Mr K válasza lacafaca (#121618) üzenetére


Mr K
senior tag

Bocs, mint általában, jelen esetben sem értem, hogy konkrétan mit állítasz, így érdemben vitatkozni sem tudok vele. (És hajlandó vagyok végigolvasni hosszú, csak félig érthető tanulmányokat, de nem nézek eldugott helyre feltöltött, random videókat, elnézést.)
A konkrét esetben (J.B.) nem ismerjük az oltottsági státuszt (volt-e, mikor). Ha feltételezzük, hogy rendes kanadai állampolgár volt, akkor még tavaly kaphatott három oltást is akár. De mivel fiatal (30 sincs?), lehet, hogy kihagyta. Azt viszont tudjuk, hogy 4 hónapja covidos volt. Vagy tudjuk azt, hogy 2020 januárjában beszámolt (sokáig fel nem ismert és nem kezelt?) Lyme kórról.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#121620) lacafaca válasza Mr K (#121619) üzenetére


lacafaca
őstag

persze, hogy nem érted, mert nem is akarod...folyamatosan keresitek az okokat (mert ez van/az van, itt fáj ott fáj etc) amire természetesen jön a megoldásotok: post..övsömör..puffogóviperahimlő..egyre újabb kitalált szindrómák...blablabla, miközben épp nem szúrja ki a szemeteket a megoldás, de természetesen az tabu. hát akkor jóvan...én csak áldom a sorsot, hogy eddig meg tudtam menteni a családomat...remélem így is maradhat. ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121621) Z.É.T. válasza lacafaca (#121620) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Lacám, ne toldd fullba.
Mind az elhunyt, mind a komolyabb longos tünetesek mind oltatlanok a környezetemben.
Gyerekeknél is, szintén oltatlanul. Százas nagyságrend a kettő együtt.

Volt/van oltott nyavalya is. Oltástól is, vagy olyan, akinek oltástól nem, de oltás+áteséstől is. (utóbbinál ugye az oltás ellenére)

De még mindig nagyon nagy különbség van az arányokban és nagy többségében a súlyosságban is.

Amikor a való élet és a tanulmányok is ugyanazt mutatják, eléggé sejthető, hogy aki vitázik vele, annak vagy valamiért speciális a buborékja, vagy egy rossz bohóc, aki nem képes beismerni a tévedését.

Az övsömör ugye varicella, azaz bárányhimlő kvázi másodbetegsége.
Bármilyen legyengült immunállapot kiválthatja, az oltás is simán. (mindegyik oltás)
Keress rá, senki soha nem tagadta, volt rá példa a topikokban oltás után és oltatlanul covid után is.

És igen, keresd vissza bátran, én is, mások is egyetértettek veled a kezdetektől, hogy az általános eü állapot, beleértve a mikrobiom állapotát mindig számít, ennél a betegségnél is.

De se nem egyedüli, se nem egyértelmű. Hatvanharmadszor írom le, hogy 2-8 féle betegség mellett, 140 kilósan is volt, aki a tiédnél is tünetmentesebben vészelte át. Oltatlan és oltott is.
Egész egyszerűen csak magadat égeted ezzel, pedig rendesen hasznára is lehetnél a közösségnek, megosztott linkekkel pl MKarcsitól, vagy növénytermesztési tanácsokkal, stb.
Ehelyett 2 éve tolod ugyanazt a marhaságot, Syberia meg adja alád a lovat, miközben osztott már meg olyat, ami az ellenkezőjét bizonyítja, mint amit sugallni akart vele.
Mérhetetlenül komolytalan(ok) vagy(tok), de nekem tökmindegy, csak azért írtam le ezeket ismét, hogy aki csak ezt a topikot látogatja, nehogy félreértse: attól, hogy már nincs itt senki, aki kijavítana, még többnyire totál bullshitet tolsz.

Sajnálom, mert ettől függetlenül meg tökre bírlak, a káposztád és egyebeid meg zsenik. 😘
Peace & Love

(#121622) lacafaca válasza Z.É.T. (#121621) üzenetére


lacafaca
őstag

dehogy tolom...csak a tények makacs dolgok és minket igazolnak. nálunk x "kovid" (mert ki tudja hányszor dobott volna teszt nyereményt ha lett vóna az 1.kívül :DDD ) & 0-oltás/0-para (ez így is marad bármi áron) minden fasza, kovid a szardobozba elzárva és jó mélyre eltemetve...immun(ideg)renszer toppon tarva...ez így a tuti. jöhet kongói bakkecskeebola, omegakovid, zombiszúnyog, olajhiány, karbonsemlegesség, napszél, őrültdiktátor, egymást irtó népek...(szólj, ha valamit kihagytam) én leszarom ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121623) syberia válasza Z.É.T. (#121621) üzenetére


syberia
veterán

Ha már megosztások, ezt a beszélgetést nem láttad még? Konteós orvosok beszélnek marhaságokat benne, a valóságtól és teljesen elrugaszkodva alternatív covid gyógymódokról hadoválnak.
Szerintem valamelyik elvetemült lóféreghajtó-árus műve lehet a modern orvoslásba vetett bizalom ilyen fokú rombolása!
🤡😘

(#121622): Szörnyű eretnekség burjánzott szét a világban, a kuruzslók már pitypanglevél-kivonattal üzérkednek. Ki fog így patikába járni? :(( :W 🤣

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#121624) syberia válasza Mr K (#121617) üzenetére


syberia
veterán

Ahogy elnézem a folyamatosan növekvő bizalmat a mesterséges immunizáció irányába, lassan semmi szükség nem lesz a kritikámra. Pedig micsoda hullámvasutazás volt ez a két és fél év :))

https://howbad.info/

(#121625) t72killer válasza syberia (#121624) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A "kritikádra" eddig sem volt semmi szükség :P .

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121626) Mr K válasza syberia (#121624) üzenetére


Mr K
senior tag

Ja, végül is már csak árnyalatnyi a különbség: [link]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#121627) lacafaca


lacafaca
őstag

[link] 😂🤣🤡🤡

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121628) t72killer válasza lacafaca (#121627) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Neaggódj, megy ez még a Zalahátsópusztai községházára is sulikezdés után.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121629) lacafaca válasza t72killer (#121628) üzenetére


lacafaca
őstag

hadd jöjjön...ki nem szarja le :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121630) lacafaca


lacafaca
őstag


😂🤣🤡

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121631) t72killer válasza lacafaca (#121630) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

cukik, csak monkeysex-vírus ellen nem oda kell húzni🤣🙈🙉🙊
(meg valszleg nem ilyet :)) )

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121632) lacafaca válasza t72killer (#121631) üzenetére


lacafaca
őstag

várjá...van jobb is

🤔🤣😂🤡🤡

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121633) t72killer válasza lacafaca (#121632) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121634) mephi666 válasza t72killer (#121631) üzenetére


mephi666
nagyúr

...komolyan hogy indult ez a vírus? valaki megdugott egy majmot, majd kirügyezett másnapra a pöcse? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#121635) t72killer válasza mephi666 (#121634) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kb.
Ezeknek az afrikai mumusvírusok többségével ez van. Edd meg nyersen a húsát, hagyd, hogy lehányjon, csókolgasd a hulláját, dugd meg... Aztán a sörösüveg-infúziós kórházba bevisznek 10 szerencsétlent amiből 6 meghal = 60% mortalitás.
"Érdekes", az esetek 99%-a továbbra is felnőtt pasi.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121636) t72killer válasza mephi666 (#121634) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mondjuk nem árt odafigyelni a fiatalságra:

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121637) syberia válasza mephi666 (#121634) üzenetére


syberia
veterán

MPXV was discovered during the pox-like disease outbreak among laboratory Java macaques in Denmark in 1958.
https://www.sciencedirect.com/topics/biochemistry-genetics-and-molecular-biology/monkeypox-virus

Már a who is konteós. :P

https://howbad.info/

(#121638) lacafaca válasza syberia (#121637) üzenetére


lacafaca
őstag

:Y :DDD
[link] :U :o

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121639) pjen válasza lacafaca (#121638) üzenetére


pjen
félisten

Ilyeneket ne linkelj mert a 3 szomszédodat is bannolják 5 évre. :C

(#121640) lacafaca válasza pjen (#121639) üzenetére


lacafaca
őstag

nem én írtam...tudományos vizsgálat tudósok által. már ez is baj? :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121641) emvy válasza lacafaca (#121640) üzenetére


emvy
nagyúr

De miert pont egy torok ujsagbol kezdtel el szemezgetni, ha mar egyszer elindultal a tudomanyos cikkek fele? :O

while (!sleep) sheep++;

(#121642) lacafaca válasza emvy (#121641) üzenetére


lacafaca
őstag

mi a bajod a törökökkel? ;] (még ha a franciákkal lenne bajod azt megérteném :DDD)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121643) t72killer válasza syberia (#121637) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha valami egy labor 5km-es körzetében történik, az már összeesküvés :F ?
Téged bántott valami fehérköpenyes kicsi korodban?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121644) emvy válasza lacafaca (#121642) üzenetére


emvy
nagyúr

Velük semmi, de mondjuk autogyartassal kapcsolatban is jobban bíznék pl egy német szaklapban, mint mondjuk egy mongol kiadványban :/

while (!sleep) sheep++;

(#121645) lacafaca válasza emvy (#121644) üzenetére


lacafaca
őstag

háát...csalósvócvágen megvan? :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121646) emvy válasza lacafaca (#121645) üzenetére


emvy
nagyúr

A kompetencia meg a korrupcio eleg sokszor egyutt jar :)

while (!sleep) sheep++;

(#121647) syberia válasza lacafaca (#121642) üzenetére


syberia
veterán

Megmentették a világot a koronás gyilkostól, erre ez a hála 🤣😂

(#121643): Nem is tudtam hogy Ralph Baric laboratóriuma 1 óra járásnyira esik onnan, nagyon kicsi lett ez a világ :DDD
Nincs itt semmi látnivaló of course..

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#121648) lacafaca válasza syberia (#121647) üzenetére


lacafaca
őstag

azanyámot...akkorát szót, amikor leesett a képre nézve, a 8. szomszéd is hallotta...remélem nem bájontekest kért, ha már problémás a török tudós🤣

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#121649) t72killer válasza syberia (#121647) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Csak átjárt vki A-laborból B-laborba megdugni a majmokat, így jött létre a majomsexvírus ;) :K .

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#121650) syberia válasza t72killer (#121649) üzenetére


syberia
veterán

Ha már zombis-forgatókönyv szinten vegetálunk, ez sem lenne rossz.


;]

https://howbad.info/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.