Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68051) Woodslave válasza nuke7 (#68050) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hagyományos deadliftet csinálom, abszolút nem érzem lábgyakinak. (kb 3 -5 cm-t mozog a combom) De mint mondtam vagy guggolok, vagy nem lábazok. (a lábtolótól jobban félek komolyan mondom, pedig ott se használok nagy súlyokat :D ) Kitörést meg nem szeretem. :N

de lehet akkor lesz egyik edzésen elölguggolás, másikon meg lábtoló :D elölguggolástól nem halok meg? :F :D vagy bulgarian split squat. az is elég buzisnak tűnik, biztos egészséges ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68052) Ijk válasza Woodslave (#68051) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egyébként már ki akartam próbálni a féllábas gyakorlatokat, de nekem teljesen abnormális az egész. A térdem recseg ropog és fáj ahogy elkezdek elindulni lefelé.
Lábtolón még soha nem éreztem hogy nyírná a derekam. Az elölguggolást nem tartom hülyeségnek a hagyományos helyett.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68053) nuke7 válasza Woodslave (#68051) üzenetére


nuke7
veterán

elöl guggolás egyértelműen jobb.

( a blog link és a videó is szerintem elég informatív)

bulgarian split squat - ez elég parának néz ki... támasztó lábad ízületeit tuti nem kíméli, én nem csinálnám.

szerintem ezek itt elég jól be vannak mutatva

https://youtube.com/user/nuke7

(#68054) Woodslave válasza Ijk (#68052) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó amúgy hogy 5 év folyamatos (és számtalan előtte) edzés után ilyen komolyan eltökélt nézeteim vannak :C ;] Na múlt héten már elkezdtem elölguggolni, de az se túl barátságos gyaki. A lábtolót meg átrakom az edzés végére a vádli mellé oszt jónapot. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68055) d3tox1c válasza Sanyi.il (#68046) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ha csak eger, az nem olyan gaz....
Reggeli elso k@ki van benne?

(#68056) Sanyi.il válasza d3tox1c (#68055) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Ráadásul másnapos k@ka... Cefrés!

[ Szerkesztve ]

(#68057) userxy


userxy
őstag

Előlguggolni én sokkal szabályosabban és szebben tudok.

Haver le is baszott hogy elfelejtettem normálisan guggolni :DDD

Úgyhogy nálam most a séma az , hogy elől guggolok nagy súllyal.
Aztán lábtoló myo reps módszerrel
Ezután jön a guggolás Kaatsu módszerrel (kb csak rúddal guggoltam)
Ugyanigy combnyujtó
Aztán merevlábas felhúzás és jóreggelt gyak, myo reps módszerrel
Egy laza kitörés myo reps módszerrel
Aztán pinatárogató befele kifele myo reps módszerrel

(#68058) gghrtz


gghrtz
őstag

Mindjart megyek vall-bicepszezni, salalalaaaa. :DD

(#68059) N.Ferry


N.Ferry
senior tag

ne baxatok már fel gyerekek :O :DDD

Hogy tudjátok a guggolást felváltani a felhúzással meg lábtolóval :F :F

Lábtoló közben ne mond már hogy érzed dolgozni az elülső combizmaidat...
A felhúzás meg hogy kerül ide azt nem is értem, jó ott is dolgozik kicsit indításnál max. a hátsó comb meg segg kicsit, de nem combfejlesztésre "kitalált" gyakorlat az biztos...

Persze fene tudja van aki bicepszedzés közben is vádlizik meg sorolhatnám szóval sose lehet tudni ;] :DDD

Walking Dead

(#68060) Silverr válasza N.Ferry (#68059) üzenetére


Silverr
aktív tag

Miért te mit érzel lábtolásnál ha nem az elülső combodat? Szerintem te nem csinálod jól ha nem érzed :DD
Felhúzással nem vitázok bár ott is van a merevlábas ami igen megdolgoztatja a hajlitót (is).

(#68061) Ijk válasza N.Ferry (#68059) üzenetére


Ijk
nagyúr

A lábtoló kifejezetten a kvadrocepszet veszi igénybe, mondjuk nem tudom nálatok milyen lábtoló van. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68062) N.Ferry válasza Silverr (#68060) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Hátsó combizom fejlesztésére, ha ha neked a lábtolótól fejlődik tökéletesen a négyfejű combizmod akkor okés :)

Walking Dead

(#68063) Silverr válasza N.Ferry (#68062) üzenetére


Silverr
aktív tag

Nem tudom, akkor vagy én vagyok valami más lény vagy te :F :B

(#68064) userxy válasza N.Ferry (#68062) üzenetére


userxy
őstag

Ez elég meredek elképzelés.

Vagy te nagyon érdekesen kivitelezed. :DDD

(#68065) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#68031) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mutassatok már képet erről a kaszás kaszonáváról,mindenki elvan ájulva tőle. Olyan,mint svájcinigger? :DD

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#68066) Silverr válasza FIREBLADE78 (#68065) üzenetére


Silverr
aktív tag

Keresni is lehet magadtól de tessék :P [link]

(#68067) FIREBLADE78 válasza Silverr (#68066) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

és most találgassak? :D Ifjabb v idősebb?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#68068) Silverr válasza FIREBLADE78 (#68067) üzenetére


Silverr
aktív tag

Elülső :D

(#68069) Zoo123 válasza Silverr (#68068) üzenetére


Zoo123
senior tag

Biztos :F

Nekem úgy tűnik megint a másik oldalon van a tetkója!
;]

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#68070) BÁ Nutrition válasza FIREBLADE78 (#68067) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a vvattila :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#68071) Casanova* válasza Nightmare (#68029) üzenetére


Casanova*
veterán

így van. :D :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#68072) deniro2


deniro2
senior tag

Namia? :U

(#68073) gghrtz


gghrtz
őstag

Tegnap voltam bic-vállazni, de egyszerűen nem éreztem izomégést, meg izomfájdalmat, pedig veszettül jól éreztem magam. A sok (értsd napi 4-5x2-3e mg) C-vitamin okozhat ilyet? (Még ilyen hülye kérdést. :DD )

(#68074) Zola007 válasza deniro2 (#68072) üzenetére


Zola007
veterán

fszvan?

befejezem már ha elkezdted.

Begyövős: Allison Stokke

#68073) gghrtz: hát hogyne
és ha eleget tolsz, nő még egy farkad
oldalemelés - vállból nyomás szuperszett
bicepszre meg strict curl falnál (nem tudom hogy van magyarul)
ha ettől se érzed, akkor célba értél és mindenki jobban jár, ha abbahagyod :P

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#68075) Ijk válasza FIREBLADE78 (#68067) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem mindegy neked? Egyik formát sem fogod hozni. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68076) Rivaul


Rivaul
addikt

Sziasztok.
Érdekelne hogy mi most a legolcsóbb de használható fehérje? Tejpor.hu-n jó árak vannak de nem tudom mennyire megfelelőek.
Pár év kihagyás után elkezdtem edzeni. 2 gyerekem van és 2 hét múlva jön a harmadik, így minden fillér számít. Nem általános spóroljunk a fehérjén de nőjünk mint a barom hozzáállás miatt érdekel az ár érték arány, csak van most ami fontosabb... :B

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#68077) gghrtz válasza Rivaul (#68076) üzenetére


gghrtz
őstag

Nem rossz árak, ez a multivitamin eléggé felkeltette most az érdeklődésemet. (Sok B-vitamin és Cink)

(#68078) Silverr válasza Rivaul (#68076) üzenetére


Silverr
aktív tag

Minek egyáltalán fehérje ebben az esetben? Ne költsd a pénzt feleslegesen, semmivel sem leszel előrébb. Egyél húst, tojást stb. és nyomjad :K

(#68079) deniro2 válasza Rivaul (#68076) üzenetére


deniro2
senior tag

Stillmass

[ Szerkesztve ]

(#68080) Rivaul válasza deniro2 (#68079) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi a válaszokat!

Ezt is néztem csak nem tudtam mennyire átverés az oldal. Anno a tejpor.hu-ról meg hallottam és elvileg bevizsgált cuccok minden sallang nélkül. Ha viszont tapasztalatból linkelted akkor érdekel.


Silverr

Éjjel dolgozom és elég pörgősen is. Nappal meg gyerekek, család, házat is újítom így amit kajálok azt el is viszi a mindennapi teendő és a kevés pihenés. Ezért szeretnék fehérjével kiegészíteni mert nehezen bírom. Közel sem optimális a helyzetem az edzéshez de még így is jobb mint ha nem csinálnék semmit :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#68081) syl5 válasza Rivaul (#68080) üzenetére


syl5
őstag

Tényleg full pénzkidobás neked a fehérje.
A fehérje izomnövelésre való, a fehérjétől nem lesz több energiád, nem leszel pörgősebb!
Éjjeli meló mellett sokat úgy se fogsz tudni változtatni a testalkatodon, se izomnövelés, se zsírégetés szempontjából.
Egyél több szénhidrátot, nem kell beszarni tőle. Kísérletezd ki, hogy mennyitől nem vagy már hulla. Egyél zsírt is, jó zsírokat. Ne csak csirkeriszt, mert teljesen le fogsz merülni. Mehet csirkecomb, marha, egész tojás, durum tészta, fehér rizs, krumpli, kevert lisztből készült kenyér, félzsíros sajtok, stb.
Ha nagyon akarsz valamit, akkor inkább valami MRP-t vegyél.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#68082) gghrtz válasza syl5 (#68081) üzenetére


gghrtz
őstag

"...A feherje izomnovelesre valo..."

(#68083) N.Ferry


N.Ferry
senior tag

fa**án megmondjátok szegénynek hogy ha már éjszaka dolgozik fehérjét se egyék úgyse lesz izmos :C :W
asszem itt az ideje visszamenni read only-ba, megint sokat tanultam :DDD ;]

Walking Dead

(#68084) deniro2 válasza Rivaul (#68080) üzenetére


deniro2
senior tag

Most is azt iszom.

(#68085) God Vazzeg válasza Rivaul (#68080) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Stillmass +1 :K

(#68086) syl5 válasza gghrtz (#68082) üzenetére


syl5
őstag

Szmájlit én is ide tudok neked rakni ezret, értelmeset tőled még nem olvastam...
Az hogy ezt is kiröhögöd az is a te értelmi szintedet képviseli...

Szénhidrát az izmok energiaforrása, ahhoz hogy működésbe tudjon lépni raktározza az izom glikogén formájában.
Azonban az izmok jórészt fehérjékből épülnek fel, azt építed be az izmokba, capisce? Fehérje nélkül mégis hogyan lehet izmot építeni okoska? Miért kell megenni napi 2-3 g/tskg fehérjét ha nem arra való?

A tejsavó fehérje koncentrátumot pontosan arra találták ki, hogy edzés után gyorsan felszívódva szinte azonnal eljusson az izmokba, táplálva azokat, a növekedéshez alapanyagot biztosítva.

(#68083) N.Ferry
Hát úgy látom én is nagy hülyeséget csináltam, amikor elkezdtem megint követni a topikot.
Kiragadtok egy szót, és azt a végletekig kiforgatjátok.
Nem azt mondtam hogy egyáltalán ne egyen fehérjét, azt mondtam, hogy ha sok a kiadás, mert családapa, akkor ne vegyen/egyen kiegészítő fehérje port, mert felesleges.
Megfelelő pihenés nélkül, éjszakai munka mellett nappal sem igazán aludva, fáradtan pedig a lehető legrosszabb választás a súlyzós edzés, és borítékolható a nem fejlődés. Kivételek persze vannak.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#68087) SchumiBácsi

Na egy jó szakmai kérdés:

Tervezek egy univerzális padot, legyártásra ;] Ma a meglévővel kísérleteztem és arra jutottam fekve-nyomásnál hogy a -20fok eléggé para de mínusz 10-15fok között buli lehet. Mellékes de technikailag elég nehéz is volna -15foknál nagyobb tartományt megoldani. Pozitívban 15-30-45 fok jött számításba, illetve a 80fok "speckó" gyakorlatokhoz. Ez így buli vagy mit módosítsak rajta?

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#68088) nepszter1 válasza Rivaul (#68076) üzenetére


nepszter1
addikt

Egy multi vitamin is jót fog tenni :) +c vitamin mehet bőven

(#68089) Silverr válasza SchumiBácsi (#68087) üzenetére


Silverr
aktív tag

Minek negativ fok? :B

(#68090) Rivaul


Rivaul
addikt

Köszi szépen mindenkinek. Tisztába vagyok a dolgokkal. Össze ne vesszetek miattam :B Csak egy általános kérdés volt. Tudom hogy nem ideális a helyzetem de az izmok emlékeznek és csak segíteni akarok nekik egy részét visszahozni annak ami volt. Nem felépítenem kell hanem vissza és ez nem mind1. A stilmasst ki is próbálom thx :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#68091) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link]

Matt Ogus. 8év edzés semmi sztero, prohormon. És guggol :D ja és természetesen IIFYM

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68092) Zola007 válasza Woodslave (#68091) üzenetére


Zola007
veterán

hát mit ne mondjak, nézett már ki jobban a gyerek :U

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#68093) Woodslave válasza Zola007 (#68092) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja de 19x font tömegel mellé kockahas. Hát én elfogadnám most is.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68094) Zola007 válasza Woodslave (#68093) üzenetére


Zola007
veterán

nem mondtam, hogy nem elég nagy, csak arányosabb forma volt mikor modellkedett
én inkább azt fogadnám el [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#68095) Ijk válasza Woodslave (#68091) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem jobb a hátam. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68096) Woodslave válasza Ijk (#68095) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na azt még nem láttuk soha ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68097) Ijk válasza Woodslave (#68096) üzenetére


Ijk
nagyúr

Na nem mintha nagyon jó lenne, de a videóban nem voltam elájulva tőle.
Majd a közös edzésen Godnál meglátod. Szerintem mire összejön addigra izmos leszek. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#68098) Woodslave válasza Ijk (#68097) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K :R jó lenne, de már csak tavasszal. (valamelyik évben :D ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68099) God Vazzeg válasza Ijk (#68097) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Akarunk menni valamikor kátlerbe, meg a kisslife-ba is, összehozhatjuk a közös edzést pestre is :K Nagyobb is a terem, meg ha sokan vagyunk jobban el is férünk :K

(Meg nem kell utazni a sok pöstiköcsögnek se ;] :DDD )

(#68100) gooool


gooool
őstag

Üdv emberek!

Most topikkiller leszek és tolok be pár képet magamról, hogy legyen mivel rosszat álmodni. ;]
Ez egy februári kép, akkor voltam a 177centimhez 83 kiló, derékban látszik is rendesen, akkoriban megvolt 94 centi is...: [link]
Ez pedig két mostani, 77kg-on állok, derék 80-82cm: [link] [link]
Ami még különbség a derékon és tömegen kívül, az az, hogy már nincs meg 40+ a kar, csak 39, viszont mellkas 104 helyett 106, comb maradt 59, de sokkal szebb a forma. :)

Üdv, Balázs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.