Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68086) syl5 válasza gghrtz (#68082) üzenetére


syl5
őstag

Szmájlit én is ide tudok neked rakni ezret, értelmeset tőled még nem olvastam...
Az hogy ezt is kiröhögöd az is a te értelmi szintedet képviseli...

Szénhidrát az izmok energiaforrása, ahhoz hogy működésbe tudjon lépni raktározza az izom glikogén formájában.
Azonban az izmok jórészt fehérjékből épülnek fel, azt építed be az izmokba, capisce? Fehérje nélkül mégis hogyan lehet izmot építeni okoska? Miért kell megenni napi 2-3 g/tskg fehérjét ha nem arra való?

A tejsavó fehérje koncentrátumot pontosan arra találták ki, hogy edzés után gyorsan felszívódva szinte azonnal eljusson az izmokba, táplálva azokat, a növekedéshez alapanyagot biztosítva.

(#68083) N.Ferry
Hát úgy látom én is nagy hülyeséget csináltam, amikor elkezdtem megint követni a topikot.
Kiragadtok egy szót, és azt a végletekig kiforgatjátok.
Nem azt mondtam hogy egyáltalán ne egyen fehérjét, azt mondtam, hogy ha sok a kiadás, mert családapa, akkor ne vegyen/egyen kiegészítő fehérje port, mert felesleges.
Megfelelő pihenés nélkül, éjszakai munka mellett nappal sem igazán aludva, fáradtan pedig a lehető legrosszabb választás a súlyzós edzés, és borítékolható a nem fejlődés. Kivételek persze vannak.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.