Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50384) _NCT


_NCT
őstag

Ma vótam egy másik dokinál, ez már tudta mi a baj, antibiotikumot írt fel, és még a pofámba is hajlandó volt normálisan belenézni. Augmentin-t kaptam + hogy ne bassz@m szét pocakot vele, Protexin-t is írt fel mellé.

No meg mondta , hogy szedjek Cink-et, ezért fel is írta a Cetebe C+Cink-et. Csak lestem mikor fizetni kellett, 3990Ft volt, és tartalmaz 5mg cink-et tablettánként.

Hirtelen felindulásból be is mentem az egyik táplálékkiegészítős boltba és vettem egy ON Opti-Men-t, ami 4x annyi cink-et tartalmaz, a többi összetevőjéről nem is beszélve , igaz drágább is, 2 mátyással, de azért legalább kapok egy komplex multit, mint szaros c-vitamin + cink kombót.. Hülyék ezek, komolyan mondom. Drágább az idióta Cetebe meg anyámkínja, mint maga az antibiotikum.....

Tudom hogy senkit nem érdekel, csak gondoltam kiírom magamból, hogy nem árt szétnézni inkább táplálékkiegészítős boltok között, mint kapásból gyógyszertárban megvenni mindent....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.