Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Úgy gondoltam érdemes lenne nyitni egy ilyen topicot, mivel nem nagyon találtam se ezen a fórumon se úgy általánosságban Magyarországon olyan oldalt ami ezekről a hangszórókról szólna.

Az elmúlt 1 évben elég nagy fejlődés történt ebben a szegmensben, most már van pár olyan megoldás ami kompakt mérete ellenére egész jól szól.

Akinek van tapasztalata, esetleg rendelkezik ilyen hangszóróval leírhatná ide a tapasztalatait.

Nekem csak egy Sony SRS-BTV5 hangszóróm van és lehet szeretnék majd egy kicsit komolyabbat.
Ezzel annyi a gond kicsi a teljesítménye (1.2W) így rádióműsort hallgatni még elmegy, de zenéhez nem a legjobb. Hangereje nem rossz csak a mélyek hiányoznak.

(#2) whYz válasza BaLee (#1) üzenetére


whYz
addikt

Engem is erdekelne, hogy mi lehet a legjobb hordozhato BT hangszoro 40k forintig.

Otletek?

(#3) BaLee válasza whYz (#2) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nekem volt szerencsém egy osztrák MM-ban kipróbálni párat és a JBL Charge 2 nagyon jónak tűnt a kiállítottak közül és árban pont ennyi.
Itthoni műszaki boltokba be kell menni és sok helyen ki van állítva pár és lehet tesztelni őket! Összekapcsolod a telefonoddal Bluetoothon aztán lehet próbálgatni.

(#4) whYz válasza BaLee (#3) üzenetére


whYz
addikt

Amin en jelenleg gondolkodok azok:

-UE Boom
-Bose SoundLink Colour
-Cambridge Audio G2 MINI
-Cambridge Audio GO (ez picit dragabb)

Ezek majdnem mind egy arban vannak es ahogy a teszteket olvastam eleg hasonlo szinten vannak, de nem igazan tudok donteni. :)

Eddig az UE Boom tunik a legidealisabbnak, viszont nem tudom, hogy a basszusban mennyivel gyengebb a tobbihez kepest.

(#5) BaLee válasza whYz (#4) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Azt én is szerettem volna kipróbálni, volt is az adott boltban de nem volt feltöltve a tesztpéldány így nem tudtam. De sok tesztet néztem róla és ott nagyon dicsérték!
Igaz, hogy elég nagy de cseppálló meg minden. :)

(#6) vacs


vacs
veterán

Érdemes elolvasni/megnézni ezt a két cikket:

Kinyírta a zsebrádiót a Bluetooth.

Nagy Bluetooth hangszóró teszt.

(^)(>.<)(^)

(#7) hori13 válasza BaLee (#3) üzenetére


hori13
csendes tag

A Jbl Charge 2 én is próbáltam, nagyon szuper eszköz :) Nem gondoltam, hogy abból a kis hangszóróból ilyen minőségi hangzást lehet kihozni. Ami még érdekelne az a Marshall Stanmore csak sajnos Miskolcon és környékén nem tudom kipróbálni.

(#8) commanDOS


commanDOS
senior tag

Sziasztok!

Húgomnak vettem egy JAM Classic bluetooth hangszórót. Telefonnal azonnal kommunikál, szól a zene, tehát működik. PC-vel viszont nem megy. Van egy BT adapter, nem használtam régóta, szóval bedugtam a égpbe, feltelepítette magát. A hangszórót bekapcsolom, a gép látja, de nincs a hangeszközök között. A tulajdonságoknál azt látom, hogy nincs illesztőprogram feltelepítve. Ha rábökök, hogy keressen, akkor kb. fél perc után jelzi, hogy telepítés sikertelen, mert nem talált illesztőprogramot.

[ Szerkesztve ]

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#9) rene85


rene85
aktív tag

Helló,

Esetleg van valakinek tapasztalata olyan BT hangszórókkal amikben van klasszik fm rádió is? Fürdőszobába kellene, szóval kéne hogy bírja a párát... Bármi ötlet?

Köszi!

(#10) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Én az olcsóbb kategóriákat próbálgatom épp, a Divoom-BLUETUNE-SOLO volt az első választottam. (8,5k)
Jobb híján, a szakik szerint nem ajánlott megoldással, youtube-on elemeztem a hangzásukat a különböző hangszóróknak a kategóriában, és el is találtam, (akárcsak ugyanígy a házimoziszettnél), a hangzása bejött, meglepő mély volt benne. Két hátránya viszont volt, egy hogy csak közepesen volt hangos, a másik hogy egy hónap alatt megöltem. Már alig nyekken. Szervízfutárra várok.

Közben addig jött 3,5 k-ért egy Edifier MP230, ami igaz nem bluetooth-os, és akksi helyett elemes, de legalább jóval hangosabb. A hátrány: mély az előzőhöz képest kb nuku. Illetve nagyobb méret. Tartósság majd kiderül, de isminek éveket kibírt.

Ezt a JBL clip-et látom még 9,9-ért, hát, lehet az lesz a következő ha ezt megunom.

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#11) br4adam


br4adam
aktív tag

Egy JBL PlayUp mennyire szól jól? Van valakinek vele tapasztalata? 12ért tudnék venni egyet.

(#12) vacs


vacs
veterán

Mélyvízben négy mobil Bluetooth hangszóró, [link]. ;)

(^)(>.<)(^)

(#13) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok! Egy másik topikban kérdeztem, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

http://prohardver.hu/tema/2_1_hangfalat_de_melyiket/hsz_28134-28134.html[link]

Választ előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#14) vacs


vacs
veterán

Bloksma írta: "Aki esetleg kicsit több funkcionalitásra vágyik, és nem ódzkodik a kínai rendelésektől, azoknak tudnám ajánlani a Sardine SDY-019. Kijelző, rádió, micro sd, usb, 3.5-ös jack bemenet. Persze kicsit nagyobb, mint ezek, de szerintem gyönyörűen szól. Nálunk már hónapok óta nagyszerűen teszi a dolgát. Expower és még 1-2 más márkanéven is fut, de ugyanaz a cucc mind."

Analog303 hozzászólása a saját tapasztalatai alapján a Sardine SDY-019-ről (a következő pár hozzászólást is érdemes elolvasni), [link].

Illetve én is vettem egy fehéret, kb 2 hét alatt megérkezett.
Meglepően jól szól, maximálisan megérte a kb 8500 Ft-ot! ;)

(^)(>.<)(^)

(#15) Kisadi55


Kisadi55
tag

Sziasztok! A közeljövőben akarok én is egy olcsó, de jó hangszórót. 12 dollár tájékán találtam is egy Super Bass nevű, ígéretesnek tűnő masinát. Esetleg van/volt ilyen valakinek? Itthon be lehetne szerezni 5000 alatt? Aliexpressen néztem, de nincs paypalom. :/

A döglött varjú olyan mint az élő, csak meg van dögölve.

(#16) vacs válasza Kisadi55 (#15) üzenetére


vacs
veterán

Ennyi pénzért NEM kapsz jót!
Ugye azt te is tudod, hogy amit vennél, attól Bass-t ne várj?!
El kell döntened, hogy olcsó vagy jó kell, vagy találd meg az arany középutat.
Ali-n nem tudsz paypal-al fizetni, csak bankkártyával (Mastercard/Maestro).

(^)(>.<)(^)

(#17) Kisadi55 válasza vacs (#16) üzenetére


Kisadi55
tag

Hát, néztem róla teszteket, és elég jól szól szerintem. Még nem rendeltem ilyen oldalról. Hogy kell? Ha van időd elmagyarázni... Vegyünk mondjuk OTP bnkos fiókot. Megrendelem, adnak egy számlaszámot, én meg elutalom? Ha dollárba van az ár, akkor a bank vált át? Ilyesmik érdekelnének...

A döglött varjú olyan mint az élő, csak meg van dögölve.

(#18) vacs válasza Kisadi55 (#17) üzenetére


vacs
veterán

Röviden: regisztrálsz, kiválasztod a terméket, fizetésnél megadod a számlaszámod, ekkor kapsz egy sms-t a telefonodra, beírod a kapott kódot és örülsz.

Bővebben az Aliexpress tapasztalatok topikban segítenek, ha mindenképp ezt akarod venni.

(^)(>.<)(^)

(#19) Kisadi55 válasza vacs (#18) üzenetére


Kisadi55
tag

Köszi! :R

A döglött varjú olyan mint az élő, csak meg van dögölve.

(#20) jeromosi


jeromosi
aktív tag

sziasztok!
Egy jbl clip hangszórót szeretnék venni és szerintetek mijen mert sok hejen láttam és mindenhol mást írtak róla?
előre is köszönöm

(#21) skx007 válasza whYz (#4) üzenetére


skx007
csendes tag

Én nagyon ajánlom a Denon Envaya Mini-t. Nemrégen vettem és nagyon elégedett vagyok vele.

Itt egy teszt: [link]

A fickónak van YouTube csatornája is, ill. összehasonlíthatók a különböző hangfalak.

(#22) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok!
Nekem van egy jbl clip bluetoothos hangszóróm.
Nagyon meg vagyok elégedve vele nagyonjó a baszus rajta van rajta ojan lehetőség hogy jack csatlakozón lehet csatlakoztatni és bluetooth 3.0-van rajta.
És még lehet rá kötni plusz hangszórót.
És ez egy hordozható hangszóró.
3,2 watt a hangereje és az akumlátor fojtonos használattal kb 5-6 órát bír vagy akár 7-et is.
Nagyon ajálom mindenkinek nagyon jó hordozható hangszóró és az áráért nagyon megéri ahol én vettem akciósan 9000-ft-volt de most 14.900 ft-ért lehet kb kapni.

(#23) tranceplanet


tranceplanet
addikt

Egy JBL Charge 2 készülék tulajdonosa vagyok. 40 ropi elég húzósnak tűnik, de a hangzás kárpótol. Kellően erős basszus és tiszta hangzás jellemzi. A 6000 mAh-s akku jól bírja. Többet nem írok róla, itt egy jó írás:
http://www.hifipiac.hu/multimedia/847-jbl-charge-2
Akit érdekel, Veszprém és Fejér megyében tesztelésre tudom bocsájtani, mivel könnyen hordozható.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#25) olcsii válasza szeszpeti (#24) üzenetére


olcsii
aktív tag

szia:)
melyiket érdemesebb megvenni?:) a flip 2 vagy a proda x6:) vagy van e esetleg másik lehetőség?

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#26) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Sziasztok!
Van valakinek ezzel a hangszóróval tapasztalata?
3600 forintért sikerült megrendelni, de még nem vettem át.
Most egy Philips BT100-am van, szerintetek annál jobban szólna? :D

Egyébként a mostanival is elégedett vagyok, 1500-ért ez is jó vétel volt. ;]

[ Szerkesztve ]

(#27) jeromosi válasza olcsii (#25) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Szia!
Én próbáltam jbl flip 2-t és nekem nagyon tetszett jó a basszus és jól szól.
A másikat nem ismerem.
De a jbl amúgyis jó márka.

(#28) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Sziasztok! 30k körül ti mit ajánlanátok?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#29) Rico45


Rico45
őstag

Csináltam házilag egy ilyent :-) 2000 forintos kis bluetooth hangszórót szétkaptam,nagyobb aksit beletettem (kb.6 órát bír közép hangerőn)és nyomja szépen a régi előszedett (KLH amerikai gyártmányú)hangfalat :-) Eléggé ütős a mély rajta.Hangereje is elég szerintem.+ kapott a membrán egy kék ledecskét .

Egy ilyent kaptam szét.

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#30) vacs válasza Speeedfire (#28) üzenetére


vacs
veterán

Egy jó kis JBL-t! :K

(^)(>.<)(^)

(#31) Speeedfire válasza vacs (#30) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Konkrétan? :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#32) jeromosi válasza Speeedfire (#28) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Szia!
A jbl flip 2 29000 ft és az szerintem nagyon megéri és extremedigitalnál 21000 ft.
Nekem volt egy ijenhez szerencsém és szerintem nagyon jó.
Csak ajálanni tudom de inkább menny be valamijen hangszórós boltba és ott próbáld ki.

(#33) Speeedfire válasza jeromosi (#32) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Én is néztem ezt, jónak tűnik. Köszi. :R

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#34) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Üdv!
A Telekomnál néztem ki a Huawei AM10 hangszórót. Van valakinek vele kapcsolatban tapasztalata? Van 5ezres kuponom, így csak 7700 Ft lenne.
Felhasználási területe autóban lenne, mivel se hangszóró, se autórádió nincs a kocsiban. Nem, nem akarok beruházni 4 hangszóróba és még egy fejegységbe, így ez a megoldás a legkézenfekvőbb. Eddig simán telóról ment a zene, az is elég volt, de most mivel ebben a kütyüben van kártyaolvasó, így arról menne a muzsika.

Esetleg van ebben az árkategóriában jobb teljesítményű cucc?

(#35) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Manapság melyik a legjobb bluetooth hangszóró 10-15 ezer Ft között?
A laptopom(Lenovo Z500) nem túl hangos...ahhoz kellene valami.
Szóval legyen elég hangos...jó minőségben szóljon...ha van ilyen ebben az árkategóriában.
Ha van rajta usb az plusz előny lenne.
Köszönöm. :R

(#36) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok!
2 bt hangszóró között vacilálok,
Huawei AM10 vs Bluedio BS-3...

Árban "elég közel" vannak egymáshoz, de sajnos egyiket se volt még szerencsém élőben látni, hallani meg főleg....

Huawei 4W vs Bluedio 10W.....A kínai 10W tényleg 10W lehet? nameg persze melyik szólhat szebben, tisztábban?

Tudtok benne segíteni, vagy hol tudnék erről infókat kapni?
Köszi

Xiaomi 13 eu dev...

(#37) hunaqua válasza retesz147 (#36) üzenetére


hunaqua
addikt

Nagy Bluedio akciók lesznek az Ali-n 11.-én.
BS-2 20usd
BS-3 28usd

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#38) lexter00 válasza hunaqua (#37) üzenetére


lexter00
őstag

Bluedio-ból csak fülhallgatókat találok a 11.11-i akciónál,tudnál egy linket dobni ahol te megtaláltad?

(#39) hunaqua válasza lexter00 (#38) üzenetére


hunaqua
addikt

http://sale.aliexpress.com/__pc/1111_bluedio.htm#a7faa90b08

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#40) lexter00 válasza hunaqua (#39) üzenetére


lexter00
őstag

:R :R :R

(#41) hunaqua válasza lexter00 (#40) üzenetére


hunaqua
addikt

8000huf.-ért postával ,szerintem nagyon jó ajánlat.(És a 28usd "vámmentes" is)

..de nem ismerem,csak elég jókat mondanak róla. :)

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#42) retesz147 válasza hunaqua (#41) üzenetére


retesz147
addikt

:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#43) ZTE_luky


ZTE_luky
aktív tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem létezik BT elosztó? Amivel megoldható hogy több bluetooth eszközzel egy eszközre lehessen csatlakozni? Pl. két hangszóró vagy két mikrofon egy telefonhoz? HA létezik ilyen mi a neve hol és mennyiért lehet hozzájutni?

(#44) #04441088


#04441088
törölt tag

Szerintetek mi éri meg jobban? Egy JBL Flip 2 használtan, de csak 4-5 alkalommal lett elővéve, tökéletes állapotban 12 ezerért(20 a legolcsóbb boltban, újonnan) 2x6 W-os vagy egy Huawei AM10 7000 Ft-ért postával együtt(10-11 boltban), 1x volt kipróbálva, 4 W-os ?

(#45) olcsii válasza #04441088 (#44) üzenetére


olcsii
aktív tag

Én a flipre szavazok:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#46) Martin97


Martin97
aktív tag

Sziasztok!

A SONY SRS-X11 hangszóróról mi a véleményetek? 15 ezer forintért jó vételnek számít? Hasonló áron milyen hangszórók vannak még?

Nokia lumia 610 és lenovo g500 eszközökkel lenne használva. Kompatibilis ezekkel?

Martin

[ Szerkesztve ]

(#47) vacs válasza Martin97 (#46) üzenetére


vacs
veterán

Biztos, hogy jó a Sony, de ennyi pénzért inkább Proda X6!
Vízálló és SD kártyáról is játszik zenét. ;)

(^)(>.<)(^)

(#48) Surda-


Surda-
őstag

Szerintetek a Musky DY21 milyen ?
Video alapján egész jónak tűnik a hangja.
Pc hez kéne valami normálisabb hangszóró 10ezerig, ha van benne rádió az plusz jó.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#49) olcsii válasza Surda- (#48) üzenetére


olcsii
aktív tag

Jónak tűnik:) szerintem vedd meg és oszd meg a tapasztalataidat:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#50) Surda- válasza olcsii (#49) üzenetére


Surda-
őstag

A samsung level box mini csatlakoztatható kábellel pchez?
Illetve az érdekelne még,hogy ezek a bluetoothos cuccok iphone-al kompatibilisek?
Ugye ott nem olyan egyszerű ez a bluetooth kérdés,van amivel nem csatlakozik, ajándékba lenne egy iphone 4hez.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.