Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50501) Koczó93 válasza hrvp (#50500) üzenetére


Koczó93
őstag

Kolosanyinak lenyúlta a gumiszalagjait :D

(#50502) xcds válasza hrvp (#50500) üzenetére


xcds
őstag

Húzódzkodás hol marad?

(#50503) Woodslave válasza Shadowbull (#50493) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jobban örülnék ha a vagyonom alapján lennék benne :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#50504) Woodslave válasza Woodslave (#50503) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bár ha jobban belegondolok, lehet benne vagyok :(( :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#50505) kolosanyi válasza hrvp (#50500) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jó kis szalagos móka. :)

(#50502) xcds
Gondolom tömegelés alatt nehézzé válik ahhoz, hogy rendes volumenedzést nyomjon húzódzkodással (saját erőszintemből indulok ki). De az is lehet, hogy csak nem volt kedve. :D

(#50506) Shadowbull válasza Unsign (#50499) üzenetére


Shadowbull
addikt

arra sajnos nem :)

Woodslave

siman benne vagy:

http://index.hu/gazdasag/2014/02/14/globalis_egyenlotlenseg/

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#50507) Woodslave válasza Shadowbull (#50506) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja nekem is ez a cikk ugrott be egyből :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#50508) xcds válasza Woodslave (#50507) üzenetére


xcds
őstag

Nem hiszem el, hogy a sok végtelen hosszú gyúrós cikk mellett még ezeket is elolvassátok. :O :DDD

(#50510) Woodslave válasza xcds (#50508) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szánalmas mi? :( :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#50511) Shadowbull válasza xcds (#50508) üzenetére


Shadowbull
addikt

csitt, meg kiesunk a butagyuros szerepbol :D

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#50512) kolosanyi válasza Shadowbull (#50506) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az ilyen cikkek mindig kiakasztanak. Majd akkor lemegyek a boltba és mondom, hogy adjanak nekem kaját, mert mi aztán a felső mit tudom én hány százalékban vagyok. Nem ilyen idióta számítások mutatják meg, hogy mennyire élsz jól, hanem az, hogy mennyi a bevételed és a kiadásod. Hiába keresel havi másfél millát, ha idiótán gazdálkodsz, és 2 a kiadás, akkor egy idő után jön a bank és szépen elviszi a cuccaid.
Egyébként a magyar bérek nagyon is jók lennének, ha olyan apróságog nem vennénk figyelembe, mint az adórendszer. Ha a nettó bér lenne a tényleges fizetés... Na mindegy, befejezem, úgyse ide tartozik.

Tegnap törzs edzés volt. Jó volt. Mozogni akartam, de még sehol nem regenerálódtam rendesen, a törzsem viszont nem kapott nagy terhelést a héten, szóval maradt ez. :)

(#50513) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Csoki!

Ezt a fehérjét valaki próbálta már: 100% Whey Protein Gold Standard .

Szálkásításhoz kéne valami fehérje, eddig Syntha 6-ot , Lean Dessert proteint és alkalmanként MyoFusion-t ettem.
Édemes -e erre beruháznom, vagy maradjak a régi cuccoknál.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#50514) N.Ferry válasza Gergosz2 (#50513) üzenetére


N.Ferry
senior tag

van ám ára :Y

Walking Dead

(#50515) _NCT válasza Gergosz2 (#50513) üzenetére


_NCT
őstag

Én próbáltam, jól oldódik, 1-1.5dc víz is elég egy adagnak. Ízre nem rossz. Fehérje a drágábbik fajtából. Ha telik rá, akkor vegyed.

(#50516) Woodslave válasza Gergosz2 (#50513) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ennyiből veszem izolátumot is... :U Ha annyira komolyan nyomod a dolgot...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#50517) bandus válasza Gergosz2 (#50513) üzenetére


bandus
veterán

mintha már próbáltam volna [link] :D

egyébként vegyed, ha telik rá, tényleg ez a legjobb, amit valaha próbáltam :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#50518) Gergosz2 válasza N.Ferry (#50514) üzenetére


Gergosz2
veterán

hát igen nem vitatom, 8-10 k-val lenne drágább mint a syntha .

(#50515) MMA87

:R köszi!

(#50516) Woodslave

Pl?
Kicsit olvasgattam és direkt olyant keresetem amiben egy adagban a lehető legmagasabb a fehérje aránya és szálkásításhoz is ajánlják.

Milyen kombót ajánlanál?

(#50517) bandus

:R Köszi , akkor ez lesz!
És még valami egyéb cuccot szálkásításhoz kéne vennem, vagy ajánlott?

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#50519) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Én magamon azt vettem észre, hogy ha napi 2-3x eszek egy normál adag húst, akkor aztán totál mindegy iszok-e turmixot vagy nem. Semmi nem múlik rajta. :F

(#50520) _NCT


_NCT
őstag

Ennyiből már egy lightos ph kúra is kijön ;]

Jó dolog ez az antibiotikum, főleg hogy szétkúrja a gyomrom, így legalább a hasam is lapos lett már, nem kell ide diéta meg zöld tea kivonat. Prebiotikum se ér sokat, megy a hasam ugyanúgy....

(#50521) Ijk válasza Gergosz2 (#50518) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kíváncsi vagyok mit tud ez amit a myprotein fele ennyiért nem.

Woodslave: Szerintem hót felesleges neki ilyen drága a fehérje. Először biztos kipróbálnám a myproteint a helyében, bár tőlem mindenki arra szórja a pénzét amire akarja.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#50522) Woodslave válasza Gergosz2 (#50518) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem teljesen felesleges ennyit költened fehérjére. Biztos nem versenyre készülsz, (mivel itt kérdezel ;] ) ezért semmi jelentősége nincs annak a 5-10 gramm ch-nak ami 5-6ezres különbséget jelent.

Természetesen ha nem sajnálod rá akkor hajrá, nem véletlenül lett párszor a legjobb fehérje (legalábbis a bb-com szerint) de én inkább egy (akár) scitec izolátumot vennék. Steven Namat is az izolátumot ajánlja ;]

de sztem vegyél egy finom tejsavót edzés utánra, amúgy meg húst. Edzés után az a kis ch nem számít, a hússal meg jobban jársz :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#50523) Woodslave válasza Ijk (#50521) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#50524) Gergosz2 válasza Ijk (#50521) üzenetére


Gergosz2
veterán

milyen myprotein?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#50525) Koczó93 válasza Gergosz2 (#50524) üzenetére


Koczó93
őstag

Google a barárod ;)
Fele ennyiért megkapod és lehet hogy nem reklámozzák agyonra+ nem hangsúlyozzák hogy szálkásításhoz de jó mínőségű fehérje.

(#50526) Shadowbull válasza kolosanyi (#50512) üzenetére


Shadowbull
addikt

mindenesetre azt azert eleg jol megmutatja hogy az atlag magyar a vilag jelentos reszenel sokkal-sokkal jobban el. Csak ezt nem szivesen hallja senki.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#50527) Gergosz2 válasza Koczó93 (#50525) üzenetére


Gergosz2
veterán

ez lenne az?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#50528) BÁ Nutrition válasza Shadowbull (#50526) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nyilván. ha beleszámítjuk hogy 2-3 milliárd embernek napi szintű problémát jelent 3 marék rizst venni..
de nem ebből kéne kiindulni. ők meg nem dolgoznak 250 órát havonta.
ill belexarnak hogy 15 gyereket csinálnak almonként :U

ha nem így lenne akkor se lenne kánaán ott se, de enni jobban lenne mit valszeg

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#50529) kolosanyi válasza Shadowbull (#50526) üzenetére


kolosanyi
veterán

Persze, de ahogy Bá is írja, ez nem feltétlenül reprezentatív. Félre ne érts, a tipikus nyavajgást se szeretem, amíg arról vitatkozunk, hogy melyik tápkieget vegyük, meg melyik a jobb terem, addig nagy gond nincsen, de sajnos itthon egyáltalán nem olyan jó a helyzet.

(#50530) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#50529) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ja ott meg nem fizet 30 évig hitelt a lakásra, beáll a fa alá ha esik az eső aszt jóvan :D

ezt az egész túlnépesedést az okozta hogy beáramlott oda egy olyan fejlettségű tudás(gyógyszeripar) ami miatt a természetes születésszabályozás nem működik(meghal 80% járványban, esetleg szüléskor az anyák, gyerekek stb) és ezt nem kompenzálják se az oroszlánok, se a másik nem tudásszintjüknek megfelelő ipari termék (AK-47) jelenléte. mondjuk ez csak afrikára igaz. india, kína kicsit más

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#50531) Ijk válasza Gergosz2 (#50527) üzenetére


Ijk
nagyúr

Koncentrátum. Milyen testzsírt akarsz elérni hogy drága izolátumra van szükséged? Csak öntsünk tiszta vizet a pohárba, mert ha ilyen 6% körüli testzsírra pályázol összedobhatunk neked mindjárt havi 50k-ért is kiegészítőket.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#50532) Gergosz2 válasza Ijk (#50531) üzenetére


Gergosz2
veterán

Nem nem az a cél hogy 6 % legyen a testzsír! A mostani testzsírszázalékomat nem tudom, olyan 15 %-ra becsülném. Ebből akarok lefaragni.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#50533) Ijk válasza Gergosz2 (#50532) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor jó neked a sima koncentrátum. Ezek a drága cuccok extrém diétában érnek valamit, ahogy a BCAA, Glutamin is. 10%-os testzsír környékén kezdenék ilyenekben gondolkozni ha még száradni akarnék, de azt is csak megfelelő izomtömeg mellett. Nem tudom mióta edzel és milyen formád van, de egy 6-8 éves edzésmúlt nélkül nyugodtan elfelejtheted.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#50534) _NCT


_NCT
őstag

Akkor nekem is lesz egy hülyeségnek tűnő kérdésem.

Nem tudok a seggemen maradni, idegesít, h kiesett 1 hét edzésből. Szerintetek jövőhéten menjek terembe, ha már úgy érzem, hogy meggyógyult a torkom?(tüszős mandulagyulladás).

Arra gondoltam hogy legkésőbb szerda körül elnézek a terembe. Antibiotikumot még javában tolom.

(#50535) Gergosz2 válasza Ijk (#50533) üzenetére


Gergosz2
veterán

az edzésmúlt meg van :K
Csak ezért gondolkoztam valami magasabb fehérjetartalmú poron, mert syntha 6 -ban 40 g-ból kb 24 fehérje és úgy érzem már eljött az idő hogy egy kicsit szálkásítsak.

Előtte sem voltam túlsúlyos meg ilyesmi, kb 1 éve kezdtem egy diétát ,amivel fogytam 5 kilót(85->80). Erőnlétet növeltem meg szálkásítottam. Sok ér ki is jött rajtam . Most innen szeretnék továbblépni. Főként szálkásítani szeretnék, nem célom a tömegnövelés.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#50536) syl5 válasza Shadowbull (#50526) üzenetére


syl5
őstag

Ne legyél már ennyire buta, naív és ilyen könnyen megvezethető.
Beírtam 400 000-et és 2 főt, erre kiadja hogy felső 10 %. Khm, már akkor röhögtem, mert még Mo.-i viszonylatban sem igaz, nem hogy világszinten...
Aztán beírtam 100 000 főt, (!!!!!!! ismétlem, 100 000 főt egy családban!) és akkor is a leggazdagabb 50 %-ot írta... Nincs több kérdésem, ismét egy jó kis manipuláló cikk, be kéne tiltani az ilyen médiát!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#50537) Woodslave


Woodslave
nagyúr

a legjobb dolog a világon a gyúrás. Komolyan mondom... :Y :C vótam annyira atta, hogy majdnem elsírtam magam a teremben :O :D

aztán bedurranva turmixomat ittam és éreztem hogy az izmaim spongyaként szívják magukba a cukrot és aminosavakat...

:o :))

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#50538) Casanova*


Casanova*
veterán

acee kovacs live from CrossFit 753ac GRACE @100 Kg :Y

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#50539) Zomb€€ válasza Casanova* (#50538) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ez most miez?

MMA: maradj a seggeden és gyógyulj meg normálisan, nem történik semmi, ha kimarad pár hét edzés...

Wdolosave: Ilyet én is szoktam érezni, nagyon komoly :K

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#50540) Casanova* válasza Zomb€€ (#50539) üzenetére


Casanova*
veterán

balett tánc :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#50541) kolosanyi válasza Casanova* (#50538) üzenetére


kolosanyi
veterán

Elég gyengusz... :))

(#50542) Casanova* válasza kolosanyi (#50541) üzenetére


Casanova*
veterán

topikból ezt senki nem tudja megcsinálni :P

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#50543) bandus válasza Casanova* (#50542) üzenetére


bandus
veterán

szerintem senki nem is akarja ;) ezt a crossfitet egyébként hatalmas baromságnak tartom, de valakinek biztosan jó ez a mozgásforma is.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#50544) Tamoo válasza Gergosz2 (#50535) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Kajálásod hogy néz ki? Csak hogy ezen rugózol hogy hány százalékos fehérjét iszol mellé.

(#50545) kolosanyi válasza Casanova* (#50542) üzenetére


kolosanyi
veterán

A topik is gyengusz ;]

Persze, hogy durván erős, csak hülyéskedek.

(#50543) bandus
Na, már minden baromság? :N

[ Szerkesztve ]

(#50546) deniro2 válasza syl5 (#50536) üzenetére


deniro2
senior tag

Szerinted Indiában, Kínában, az afrikai országok nagy részében, etc ki keres havi 100 ezret? Az emberek 2/3-a életében nem látott annyi pénzt...
A magyarországinál csak jobb lehet a világszintű poziciód, hiszen az emberek nagyobb része fejletlenebb országban él. Nem csak Nyugat-Európa meg az usanka van ám a világon...

(#50547) kolosanyi válasza Casanova* (#50542) üzenetére


kolosanyi
veterán

Most találtam: link. Ki szúrná? Itt úgyis kevesen kedvelik a vékony csajokat... :DDD

(#50548) Ijk


Ijk
nagyúr

Lábazás végén csináltam egy kis merevlábas felhúzást, kemény 80 kilóval (4x12). ;]
Jó kimerült voltam már akkor, mindenem remegett amikor felemeltem.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#50549) kolosanyi válasza Ijk (#50548) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én a múltkor 2 db 20 kilós egykezessel toltam egylábas változatot. Fasza volt, csak még ezt se szereti a derekam.

(#50550) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Vajon fogyóban a pénz? [link] ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.