Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45658) mocsanisi válasza tc2014 (#45652) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Animal PM árát költsd fehérjére inkább. Jumbo nem kell.

Reggel: zab+tojás+1-2 (inkább 2 adag) fehérje.

Edzés után: 2 adag fehérje + dextróz, maltodextrin, carbox, vitargo, amit szeretnél mehet a testsúlyod 70%-a grammban kifejezve.

Edzés előtt: Hot Bloodnál ha scitec vonalon maradunk akkor jobb a War Machine meg a Big Bang is, ha más is játszik akkor S.A.W.

Próbáld ki neked mi működik, nálam a 2gnál magasabb fehérjebevitel akár kevesebb szénhidráttal nagyon jól működik, holott ektomorf vagyok. Erre sikerült rájönni pár év alatt. Ez a 2g/tskg meg a tömegeléshez az 5g/tskg ch, diétához meg 2g egy nagyon leegyszerűsített szám. Próbálgatni kell és figyelni magad. Jah közvetlen lefekvés előtt is innék fehérjét... Valaki írta hogy szilárd kajából olcsóbb megoldani. Hát nem...

Szóval amit én javaslok és vennék:

-5kg fehérje, akár ez az új shop builderes cytogen utód csokis, nagyon finom. Jó alternatíva a Myprotein és a StillMass is.
-Erős vitaminpak.
-Pár kiló szénhidrát (vitargo, dextróz, malto, stb. amit szeretnél vagy van rá pénzed)
-Edzés előttre SAW.

Lehet jöttök majd vitatkozni hogy felesleges ennyi fehérje, de én észrevehetően jobban fejlődöm és erősödöm ha feltolom 3g/tskg fölé... Sőt...
Na mindegy ha van kedved azért megírhatnád a kajád többi részét mert ez csak a kiegészítő.

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.