Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Starfield

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-13 00:38:01

LOGOUT.hu

Mindenképp SSDre rakd fel, HDDt nem támogat és szörnyen fog egyébként futni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Valaki esetleg tudja, hogy (lehetőleg PC-re) honnan lehet kis hazánkba történő szállítással Premium/Constellation Edition példányt venni? (steelbook)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Na ez az! Várós a játék.

TESCO-Zsömle: bennem is megfordult, hogy kellene venni. Az az óra nem semmi, nagyon tetszik.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) Neurotoxin válasza TESCO-Zsömle (#1) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Nagyon adja ez a pack [link] , minden kellene belőle :DDD Sajnos már elfogyott, de gondolom csak lesz még belőle...Az óra nagyon klassz, de remélem lesz standalone Steelbook edition is....

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#4) TESCO-Zsömle válasza Neurotoxin (#3) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én tegnap vettem volna, de mindenhol US ONLY SHIPPING... :O

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Az e-bay, ha jól látom, már tele van amúgy vele...tipikus.... :W

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Vagy az évtized játéka lesz vagy ordas kamu :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) TESCO-Zsömle válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha a Star Citizen nem bukott be 10 év alatt úgy, hogy még vagy 5-10 év, mire elkészülhet, akkor ez se lesz kamu. Meglévő csapat, meglévő motorral, meglévő zsáneren csinál valamit, amiről 20+ éve álmodoznak. Nincs semmi olyan benne, amit más játékokban nem látnál (nincs szakmai kihívás, nem kell feltalálni a spanyol viaszt), szóval legrosszabb esetben Cyberpunk...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8) Plazmacucci válasza TESCO-Zsömle (#7) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Két dolog van ami szerintem gáz. Egyik a karakterek mimikája/haja, az kb Fallout 4 szint. A másik, hogy még a bemutatókban is nehezen hiszem el, hogy megvan a fix 30 fps. Nekem nem lesz 400e forint zsebpénzem rendes gépre, konzolos 30 fps meg kizárt, hogy én azt nézzem. :))

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) TESCO-Zsömle válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nézd, ez egy ilyen dolog. Van az a mennyiségű cucc, az a lépték, ami egyszerűen feszegeti az aktuális technika határait. Eltelt 3 év, itt lenne az ideje a frissített konzoloknak kicsit több ezzel-azzal...

Star Citizen se bánik kesztyűs kézzel a gépekkel, amin futnak. Igaz, optimalizáció sincs, mert "minek", és eredendően nem is volt cél, hogy konzolra jelenjen meg. Folyik a fejlesztés, patch-ről patch-re javul, csorog a tartalom, stb.

Én emiatt sem vettem konzolt soha. Amíg meg tudok engedni egy az adatlapomon is látható konfigot, addig lesz játszás, aztán leteszem a lantot és maradnak a nyomtatott könyvek, meg a 4K stream-ek nézése...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10) Phobion


Phobion
őstag

Rajtam kívül rendelt itt valaki Constellation Editiont?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11) Neurotoxin válasza Phobion (#10) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Rendelnék, csak elfogyott! :U

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#12) tibaimp válasza Phobion (#10) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Maga a játék is benne van? (nem úgy, mint a Diablo 4 díszdobozos változatánál, mert az kicsit ciki szerintem)

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) Phobion válasza tibaimp (#12) üzenetére


Phobion
őstag

Igen benne van, még az érkező Shattered Space DLC is, konkrétan a Premium Edition-t teszik bele + az óra.

#11 - Próbáld meg ezeknél, hátha: [link] ; [link]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#14) Phobion válasza tibaimp (#12) üzenetére


Phobion
őstag

Lehagytam az előző kommentből:

Melyik verzió mit tartalmaz: [link]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#15) tibaimp válasza Phobion (#14) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Akkor jó :K ! Köszi az infót :R

szerk:
130.000 Ft, az komoly...mondjuk egy okosóra is van benne....

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16) tibaimp válasza Phobion (#14) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Valószínűleg majd VGA-t kell vennem, így a nagyon drága verzió kilőve, az tuti. Sőt, valószínűbb, hogy megvárom a vásárlással az első komolyabb leárazást, ami lehet plusz egy év is lesz...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#17) Neurotoxin válasza Phobion (#13) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Ami nekem nem áll össze, hogy ha speciel rendelek egy premium bundle-t, ahhoz biztosan jár-e a Steelbook és a felvarró? :F Mert elvileg a nem digitális vásárlások mellé jár...

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#18) Plazmacucci válasza Phobion (#13) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Meg se jelent a játék és érkezik a dlc? Hová fajul ez a világ...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#19) TESCO-Zsömle válasza Phobion (#13) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

PlayIT-t hiába, ők is a konzolvilág. Ha az 1:1 ugyanolyan weboldal nem lenne árulkodó. Engem felhívtak és megkérdezték, mindkét rendelés kell-e, mert mindkettő náluk van.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20) TESCO-Zsömle válasza Neurotoxin (#17) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nincs olyan, hogy premium bundle. Van Digital Premium, ami sima + DLC +Early Access meg van Premium upgrade, amiből a fizikai tartalmazza a SteelBook-ot meg a Patch-et. Utóbbihoz nincs alapjáték, de ez azt hiszem az árán is látszik, mert kb 14e míg a sima alapjáték 25e.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21) Neurotoxin válasza TESCO-Zsömle (#20) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Köszönöm, valóban rosszul írtam, a Premium Upgrade-re gondoltam. Közben megfejtettem, hogy a dobozos verziót kell belőle keresni....Ugyanis ezen a néven, van digital only változatban is....

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#22) TESCO-Zsömle válasza Neurotoxin (#21) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Viszont az Upgrade ugye nem tartalmazza az alap játékot, csak a DLC-kódot. ;)

sz: És ha szeretnél élni az Early Access lehetőségével, akkor az Upgrade mellé az alapot digitálisan kell megvenned, mert ugye hiába adja a Premium 1-én a hozzáférést, ha a fizikai alapjátékot csak 6-án postázzák hozzá. :B

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23) Neurotoxin válasza TESCO-Zsömle (#22) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Igen, tisztában voltam, hogy nem tartalmazza az alapjátékot :K (Ezért is volt jogos, hogy nem Bundle, Mea Culpa.) Az early dolgok egyébként sem foglalkoztattak soha, a mai day1 patchek korában meg főleg nincs már semmi jelentősége. Plusz még biztosan "foglalkozós" lesz az alapjáték megjelenés után is...

Ezt az upgrade-et is úgy gondoltam használni, mint korábban a Forza 5-ös DLC-ket, a GamePass előfizetés ideje alatt, a játékkal tökéletesen működik.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#24) Phobion válasza Neurotoxin (#23) üzenetére


Phobion
őstag

Tudom, a Fallout 76 és társai után már nem sokan hisznek senkinek, DE, ha Todd és Phil tényleg nem b@sznak át minket, akkor ez lesz az eddigi legbugmentesebb Bethesda játék. (Phil egy nem régi interjúban azt mondta, hogy az XBXO összes QA dolgozója a Starfield bugmentesítésében segítkezik.)

Szerintem a +1 évet is azért kapták (ajánlotta ;] ) Phil-től, mert extrém mód kell már egy XBOX játék, ami eladja a jelenlegi Series konzolokat. Na mindegy, tudom ez eddig csak ígérgetés, amiből tele a padlás, szeptember 1.-től kiderül. 🤞😬

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#25) Neurotoxin válasza Phobion (#24) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Ezeket a fejtegetéseket én is olvastam, de most tényleg úgy néz ki, mintha megakarnák nagyon mutatni! Emlékszem még egy 1-2 hónapja mutatott interjúra, ahol Todd-ot kérdezték, hogy milyen állapotban van a játék, a következő vágásnál pedig egy muki játszott éppen a háttérben a játékkal, majd megfordult a fejhallgatójával és elkezdett integetni, hogy valóban ott játszik :DDD Én szeretném, hogy működjön, a concept art és a zenéje nagyon tetszik. Mondjuk ez a millió-féle customizálható dolog nem az én világom lesz, de ígéretesnek néz ki. Majd meglássuk, a vak is azt mondta! ;)

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#26) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Nah, dobozos Xbox Series Premium Upgrade előrendelve (BB-tól).

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#27) Phobion válasza Neurotoxin (#26) üzenetére


Phobion
őstag

Már csak 74 nap! :Y

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#28) Phobion


Phobion
őstag

Az igeeen, hát akkor ezért (is) zabos most a Sony! 🙈😂

'Microsoft acquired Bethesda after hearing Starfield would be exclusive to PlayStation. When Microsoft heard Starfield was going to skip Xbox, Phil Spencer decided to buy Bethesda instead' - Tom Warren @tomwarren · 10 h

forrás:
[link]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#29) csabi0805 válasza Phobion (#28) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Az nem lett volna gond,csak az a gond amit az Xbox csinál. :D
Számomra ez azért érdekes,mert akkor csak nem lehet olyan sz... ha a Sony is látott benne fantáziát.

[ Szerkesztve ]

(#30) tibaimp válasza Phobion (#28) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ráadásul most emel árat az MS, nem véletlen ez sem, hogy pont mostanra van időzítve úgy, hogy a Sony már régóta meglépte ezt.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#31) EmThor válasza Phobion (#28) üzenetére


EmThor
addikt

Egyik se jobb mint a másik ilyen szempontból.

A játékkal szemben pedig megtartom az egy lépés távolságot, szkeptikus vagyok, nem látom olyan szépnek és jónak mint ahogy beállítják, de ne legyen igazam.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#32) Phobion


Phobion
őstag

Hát, mondhatni nem sok használt Starfield lesz hardveraprón? :DDD

Szerk.: Közben törölték a tweet-et, de lehet tényleg így lesz!

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#33) RudY


RudY
addikt

AMD is Starfield’s Exclusive PC Partner (youtube)

"AMD is proud to announce that we are Bethesda's exclusive PC partner for the next-generation role-playing game, Starfield. Watch this special announcement video to learn how AMD and Bethesda are working together to bring the galaxy to all players this September."

[ Szerkesztve ]

(#34) Phobion válasza Phobion (#32) üzenetére


Phobion
őstag

Elvileg csak a standard XBOX Series kiadáshoz lesz lemez, PC és Series premium, constellation kiadásokhoz nem lesz lemez.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#35) TESCO-Zsömle válasza Phobion (#34) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jobb cégeknél ezt úgy szokták, hogy az OST-t adják lemezen a Steelbook-ban... :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36) Phobion válasza TESCO-Zsömle (#35) üzenetére


Phobion
őstag

Gusztustalan, hogy hová fajul a gaming ipar. Bár igazából egy szavam sem lehet, hiszen én is "támogatom" ezt. 🥴

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#37) sixpak


sixpak
nagyúr

Hááát...ez aggasztó hír.
Én rühellem az Nvidia-t, de azért ez nagy kib@szás.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#38) TESCO-Zsömle válasza sixpak (#37) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mitől lenne kibaszás? :F

Kibaszás az, amikor óceánt rendereltetsz a város alatt meg 64x tesszelálod az útpadkát effektíve kitolva a saját felhasználóiddal is csak azért, hogy a konkurencia még nagyobbat sz*pjon.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39) tibaimp válasza sixpak (#37) üzenetére


tibaimp
nagyúr

De azért Nv VGA-d van... ;] Bocs :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#40) Phobion válasza TESCO-Zsömle (#38) üzenetére


Phobion
őstag

Ú, ez melyik játékban volt? :DDD

Plusz nem értem, miért probléma ez az AMD-s együttműködés?

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#41) smc válasza Phobion (#40) üzenetére


smc
addikt

Crysis

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#42) TESCO-Zsömle válasza Phobion (#40) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

+ #41smc: Crysis 2. És nem csak volt, a mai napig van. Az óceán folyamatosan ott hullámzik a város alatt, ha valami bug miatt átesel a textúrán, csobbansz. :DDD

De persze a zöld oldal megint fordítva ül a lovon, csak ugye ők vannak többen, mint mindig. Anno a The Way It's Meant To Be Played arra volt garancia, hogy Radeon-on szarabbul fut ahelyett, hogy GeForce-on jobban. És ezek a dolgok -szerintem- túlmutatnak azon, hogy valaki berak egy effektet, ami csak az ő termékein fut (TressFX) vagy hogy egy zárt eljárás helyett (DLSS) egy nyíltat (FSR) erőltet bele előbbi kizárásával. Utóbbi már csak azért is, mert a két érintett konzolban AMD vas van és gaming szempontjából ők még az nVidiához képest is sokkal többen vannak. Szóval avval érvelni, hogy a Bethesda most ezzel kizárta a piac 2/3-át duplán hülyeség.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#43) sixpak válasza TESCO-Zsömle (#38) üzenetére


sixpak
nagyúr

Igen, az is az volt.
Meg ez is az.
Bármilyen alapon való szegregálás kibaszás a játékosokkal, pláne úgy, hogy az implementálása zero erőforrásba kerülne.
Kicsit túl kellene látni a berögzült elveken, akkor tisztábban látszana az a fos mindenki számára, ami az elmúlt néhány évben a játék és hardveriparban zajlik.
Nem azzal elintézni, hogy "ja, de az NV is ezt csinálta."
Én az összes gyártót egyformán utálom és megvetem, ezért az én esetemben mellément (a vélt fanboysággal való vád) a dolog.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#44) Phobion válasza TESCO-Zsömle (#42) üzenetére


Phobion
őstag

Most már világos, köszi!

Ez most olyan, épp releváns, hogy a Sony problémázik a Starfield miatt, pedig nem kellene hiszen ők is megtették ezt már sokszor, legutóbbi ilyen: FF16. 👏😅

#43 - Pontosan, egyik oldal se szent.

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#45) sixpak válasza Phobion (#40) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mert te is erkölcsi alapon közelíted meg a dolgot.
Utóbbi évek AAA játékainak nagy részében választhattál, hogy mit kapcsolsz, DLSS-t, FSR-t, etc.
Lényegtelen, hogy melyik szebb/jobb, a konfigurációdban lévő hardverek fényében választhattál.
És ez így is van (lenne) rendben.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#46) TESCO-Zsömle válasza sixpak (#43) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De nincs szegregálás, mert az FSR pont ugyanúgy fut nVidia kártyákon is. Sőt, olyan kártyákon is fut, amiken a DLSS nem.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47) copass válasza TESCO-Zsömle (#38) üzenetére


copass
veterán

azért mert, az amd kiköti hogy nem lehet benne más. tehát se dlss, se xess.
de nem is ez gond, hanem az hogy az amd az élerharcosa annak hogy minden nyílforrású legyen és habzó szájjal köpködi a ződeket! :D
most meg ő köti ki hogy mást nem használhatsz csak fsr-t...ami valljuk elég szar,
de majd jönnek a modderek és belemókolják! :D
resident evil 4 remake is csak csak moddolással lehetett belerakni a dlss,xess-t.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#48) TESCO-Zsömle válasza copass (#47) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Még mindig nem értem, hogy hol a gond. DLSS zárt, XeSS megintcsak zárt. FRS nyílt, megy mindenen. nVidiánál még olyan kártyákon is, amiken a DLSS nem.

Ha így nézzük, a DLSS szarabb, mint az FSR, mert az még GTX-eken se megy, nemhogy Intel vagy AMD zsugákon...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#49) copass válasza TESCO-Zsömle (#48) üzenetére


copass
veterán

mindenki arra törekszik, hogy a játéka minden gépen fusson az adott vga hw lehetőségeit legjobban kihasználva.
ebbe szart bele most az amd, hogy kizárják a dlss,xess-t.
az amd így is lapít a szutyok raytrace teljesítménye miatt. az fsr az aduásza egyelőre, persze a dlss-t is meglehet oldani utólag is...
szóval ez egy elég szánalmas húzás a vörösöktől. ha tényleg így lesz...

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#50) TESCO-Zsömle válasza copass (#49) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez a másik fele. Semmit se tudunk, hogy lesz, csak be lett jelentve egy együttműködés, amibe mindenki azt lát képzel bele, amit akar.

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Starfield
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.