Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183897) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Annyira mennek a képek mi, hogy én is rakok egyet.

~7éve anno izmos voltam mert csak dolgoztam, sportoltam, barátnőztem aztán jött az első gyerek és 178cm 92-95kg izmból ami volt bőven zsír is lett 7év "0 sport" után 92k zsír. Tavaly november elején áltam neki kardióval fogyni akkor lementem 92kgról 80kgra majd januárban áltam neki testépíteni ~heti 3 alkalom teljes test heti 1 kardio (foci).
Az elmúlt 3hónap nagyon nem jött össze júliuban sérülés aztán agusztusban 3hét családos nyaralás, szeptember óta pedig 3db kissebb-nagyobb betegség ment végig a családon. A nagy terv, hogy februári próbálok amennyi izmot tudok felszeni és februártól heti 500grammot fogyni. Amivel junius közepére összehozhat a fő cél 14% körüli testzsír (kb 73-74kg).
A heti 3 teljes test edzést át fogom rakni heti 4 felső-alsóra és megpróbálok többet edzeni itthon a kondi terem nagyon uncsi.
Amit csinálok az nagyon nem pro de kb elérhető vele a kitűzött cél. :)

szerk: ja a kép. [link]

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.