Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165461) Citroware válasza inferno88 (#165459) üzenetére


Citroware
addikt

Az a legnagyobb baj, hogy olvasom a reakciókat és még mindig nem értem, hogy konkrétan melyik részével mi baj van. :DDD De ti mindenkiről azt feltételezitek, hogy úgy születik, hogy már ért hozzá? Most először jutottam el oda, hogy elgondolkozzak azon, hogy táplálékkiegészítő hogyan tudna engem segíteni a céljaim elérésében.

(#165460) aelod
Na igen, gondoltam, hogy nem túl hasznos, vagy ha igen, akkor esetleg a 40 kilós súlytöbblettel rendelkezőknek. Mivel bármilyen cikket, amit ajánlott táplálékkiegészítőkről olvastam, sehol nem volt ajánlva ilyesmi. Habár láttam már kövér embert, aki szedte, így erősen lefogyni, de valószínűleg nem a tabletta miatt fogyott le, hanem mert azzal egyidejűleg kezdett el edzeni.
Csak az volt fura, hogy a bolt, ahol rendeltem tegnap a fehérjeport, elég színvonalasnak tűnik, még le is írják hogy mi mire jó, és ott volt még felajánlva olyan cucc, hogy érdemes azt is venni, de nem kaptam be a csalit.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.