Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164603) benfolds válasza MATEO6600 (#164599) üzenetére


benfolds
őstag

"Szerintem fontos hogy ne 40 éves korunkig tervezzünk, hanem fenntartható fejlődést biztosítsunk."
na igen. lehet, hogy nem látszik, de nekem is ez lenne a célom. :U tudom, hogy rossz úton járok, de egyelőre "csak" 9 hónapot basztam el. egyszer mondtad, hogy heti 5-6 rövidebb edzést csinálsz ahelyett, hogy heti háromszor legyilkolnád magadat. én eddig nem mertem rövidebb, kevésbé kimerítő edzéseket csinálni, mert fostam, hogy akkor nem fogok fejlődni (nem mintha most fénysebességgel fejlődnék). pontosan hogy tudsz beleférni a 45 percbe? milyen bontásban edzel, hány gyakorlat, hány sorozat?
a másik fontos dolog szerintem, hogy többféle mozgásforma kell, sokan csak és kizárólag gyúrnak, amin agyon egyoldalú terhelés, tuti egyensúlytalanságot eredményez. sőt a fejlődés is jobb, ha mellette van úszás, bicikli, futás, akármi. legalább ezt talán jól csinálom kezdetektől. azt legalábbis érzem, hogy tök jól kiegészítik és erősítik egymást ezek a dolgok. persze az arányok fontosak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.