Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164599) MATEO6600 válasza rwin5 (#164595) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nem érdemes ezzel a témával vitába keveredni.
Nem létezik erről általánosan kijelenthető igazság.
Aki shop builderen meg egyéb tápkieg gyártók elméletén nevelkedett az úgy is azt fogja mondani, hogy napi több-ezer mg kell mindenből is. Mert hogy ma már nem olyan a termőtalaj, meg szmog meg minden.
Mindenki annak hisz akinek akar. Anno én is szűk látókörű voltam és hosszú éveken át lement a napi több-ezer mg C vitamin, meg egyéb lószar. Soha nem voltam beteg, persze ezt mondtam magamnak. Aztán beszéltem egy orvos rokonnal, aki felvilágosított a témáról. Neki totál nem volt érdeke, hogy minél többet költsek ezekre, száraz tényekre alapozott. Na azóta (3 éve) nem szedek gyakorlatilag semmit, napi 1 kapszula mega daily one-on kívül. Változás? Semmi. Több pénzem maradt másra. De én nem akarok meggyőzni senkit, és vitába se akarok szállni, úgyhogy csak bebüfögtem ezt és már lépek is le a faszba.
Gyógytornáért pedig respect! Szerintem fontos hogy ne 40 éves korunkig tervezzünk, hanem fenntartható fejlődést biztosítsunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.