Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143851) Angel2014 válasza Woodslave (#143845) üzenetére


Angel2014
addikt

wood átküldtem a képet a lánynak az a kérdése nem szárad ki így a hétre előkészített étel? PL a rízs...a zöldség nem esik össze?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#143852) Woodslave válasza Angel2014 (#143851) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Csak 3 nap. Ezt gondoltam hogy a maximum amikor még megeszem bár elofordul hogy a szerdán főzött kaját vasárnap vacsorára ettem. Nem lesz jelentősen rosszabb. A rizst én sima vizben főzöm talán még jobb is lesz később. A zöldség kicsit szottyad. Húsnak semmi baja

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143853) Woodslave válasza GoTReX (#143815) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az ilyen formákról (nagy kar kicsi hát) mindig azt gondolom xarul hátazik. (persze előítélet lehet ahogy mondtad is nem feszítettél hátra rendesen) ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143854) Apollyon válasza Woodslave (#143845) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez amúgy sima vízben főtt hús? A színéről ítélve. Én azt meg nem tudnám enni, minimum a serpenyő, bár ilyenkor jó időben legtöbbször grillezek.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#143855) Woodslave válasza Apollyon (#143854) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem. sütőzacskóban sült. De valóban jobban illene rá a párolódott kifejezés :K :D (de a már többször leírt sós vízben áztatós trükkel, meg azzal hogy rakok mellé sárgarépát nagyon finom szaftos lesz)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143856) aelod válasza Woodslave (#143855) üzenetére


aelod
veterán

Vagy tegyél hozzá paradicsomot hagymát még a zacskóba ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143857) Woodslave válasza aelod (#143856) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na kipróbálom szerdán :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143858) GoTReX válasza Woodslave (#143853) üzenetére


GoTReX
őstag

Szia

Lehet hogy igazad van, bár én szerintem a karom is vékony mikor nem feszített állapotban van stb tudod. ☺ Tudok feldobni képet de az egyik régi a másik meg nagyon régi, de kíváncsi lennék a véleményedre.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143859) Zola007 válasza Woodslave (#143855) üzenetére


Zola007
veterán

Sütőzacskóból milyet ajánlotok?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#143860) Zola007 válasza GoTReX (#143858) üzenetére


Zola007
veterán

Bármilyen képet berakhatsz, úgyis mindig találunk benne valamit ;]
Ha van rajtad sapka azért, ha nincs, akkor meg fotosoppolunk rád egyet :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#143861) HussarF válasza Zola007 (#143859) üzenetére


HussarF
addikt

Szattyánbőrt. Drágább, mint a sima, de azokat a zamatokat nem adja vissza semmi ;]

(#143862) Apollyon válasza Woodslave (#143855) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Áhh.
Nekem mindig volt fenntartásom a sűtőzacskóval, mert hogy műanyag és akkor nekiállunk azt sütögetni többszáz fokon. Persze direkt erre van, csak na. :D
Engem is érdekelne amúgy mi az ajánlott, azért lehet kipróbáljuk.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#143863) GoTReX válasza Zola007 (#143860) üzenetére


GoTReX
őstag

:DDD Hehe. Mondjuk ebben nem nehéz hibát és hiányosságot találni :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143864) Woodslave válasza Zola007 (#143859) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] jelenleg ezt használom :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143865) aelod válasza Zola007 (#143859) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudom, asszony veszi :) ;)

(#143862) Apollyon

Nem ezen múlik a bioegészségeséletmódfitnessforlifebodybuildingcleaneatinghelthyfood hastag :N

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143866) GoTReX válasza HussarF (#143861) üzenetére


GoTReX
őstag

Egyesek szerint a keményfán felfüstőlt Antilop heresérvbe kell belevarni. Állítólag bent marad a zamat.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143867) Angel2014


Angel2014
addikt

Na voltam az új GymBoxban kb 3 buszmegálló a chilitől csináltam videókat így néz ki...szerintem nagyon jó kis terem...és családias...2000 nm csak szintekre van osztva

Bady Terem

Kardió Részleg

Öltöző és zuhanyzó kultúrált minden mágneskártyával működik.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#143868) Woodslave válasza Apollyon (#143862) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem kell róla olvadt műanyagdarabokat kapirgálni. Persze a gyíkemeberek árnyékkormánya nem alszik nem lehet tudni milyen módon törnek az életünkre, szennyezik a vizet, kiolvadnak a fitoösztrogének a műanyagból (legyen az vizespalack vagy ételtartó doboz, nem beszélve a sütőzacskóról) ;] :D

Nem olvastam még olyan elméletet ami szerint káros anyagok szabadulnának fel amúgy de viccet félretéve ki tudja. A grill meg rákot okoz :P :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143869) GoTReX válasza Woodslave (#143868) üzenetére


GoTReX
őstag

200C-ig írják, gondolom onnan saját felelősség ;] Gázos sütőnél amúgy állapítsd meg hány fokon sütsz....

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143870) aelod válasza Woodslave (#143868) üzenetére


aelod
veterán

A fehérje meg amúgy is káros megmondta neked is az orvos, innentől kezdve tökminegy :DDD

(#143867) Angel2014

Csak óvatosan azokkal a videókkal nehogy bann legyen itt is.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143871) Woodslave válasza GoTReX (#143869) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D passz. Nem tekerem csutkára ;]

De most lexarom, mert tuti hogy kb 2 perc guglizás lenne, hogy soha többet ne akarjak sütőzacskót használni, ezt meg most nem akarom :C

Aelod: ja innentől eleve bukott meccset játszok :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143872) Woodslave válasza Angel2014 (#143867) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kéne egy videóblogot csinálnod az lenne a neve 40mp ;] (lehet félreérthető, de legalább többen kattintanak) 40pm (azaz egy pihenőidőnyi) időben mutatnál be termeket amíg ki nem baxnak :K

:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143873) Angel2014 válasza Woodslave (#143872) üzenetére


Angel2014
addikt

:D

Volt lent egy ismerős srác azt mondja Valami Kornél Csinálja és a barátnője Gondolkodtam ,hogy netán a Bohos.. :F Mondjuk az a Kathin keresztül Hiost gépeket rakott volna be nem?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#143874) aelod válasza Woodslave (#143871) üzenetére


aelod
veterán

Nem csak te szerintem ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143875) gyuri860213 válasza aelod (#143870) üzenetére


gyuri860213
tag

Múltkor Wood engem is beparáztatott ezzel a koleszterin/vesekárosodás dologgal, el is mentem egy nagylaborra, (napi 220g fehérje, napi 80g tejsavó,4-5 teljes tojás stb, igaz már zsírt nem eszek csak olivát) és hát minden értékem tökéletes, szóval a hiba a rendszerben van és/vagy Woodban :)

[ Szerkesztve ]

(#143876) aelod válasza gyuri860213 (#143875) üzenetére


aelod
veterán

Én nem b*szom el az időm ilyenekre :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143877) Woodslave válasza gyuri860213 (#143875) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és még izmosabb is vagy szóval nyugodtam mondhatom hogy kabbe ;] hány éves vagy amúgy?

mondjuk amit leírtál lehet túl kevés fehérjét meg tojást eszem azért xarabb az értékem :U :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143878) Apollyon válasza Woodslave (#143868) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezzel tisztában vagyok, meg azzal is hogy valószínűleg téves meggyőződésem van, csak megemlítettem.)
Na és így finomabb a hús mint sütve?

Grillel is vigyázni kell jah, nem szabad feketére sütni meg ilyenek, ha van rajta esetleg 1-1 ilyen túlsült rész, azt le szoktam vágni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#143879) gyuri860213 válasza aelod (#143876) üzenetére


gyuri860213
tag

Hozzáteszem hogy 15 éve nem voltam vérvételen. úgy mentem mint akit másnap temetni fognak :)

(#143880) gyuri860213 válasza Woodslave (#143877) üzenetére


gyuri860213
tag

32.
jó tény hogy nem 10 éve eszek ennyi tojást és fehérjét, de 3 minimum.

(#143881) Woodslave válasza Apollyon (#143878) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha nem így sütöm, akkor olivaolajban pácolom kicsit fűszerrel. Azért váltottam erre, mert kevesebb a zsíradék, meg 1 kg-t meg tudok csinálni egyszerre közben meg főzöm a többi kaját. Ha meg serpenyőben sütöm akkor max fél kiló megy egyszerre. Ez így nekem egyszerűbb :K meg ízlik is. Persze nem olyan fűszeres nyilván bár elvileg annak se lenne akadálya hogy ugyanazzal a fűszerrel ízesítsem.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143882) aelod válasza gyuri860213 (#143879) üzenetére


aelod
veterán

:) ismerős az érzés.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143883) inferno88 válasza gyuri860213 (#143875) üzenetére


inferno88
őstag

Tudni kell, hogy a bilirubin szintem mindig magas volt, ami miatt a háziorvosom mániája, hogy :
"Mindig ekkora voltam?"
-"Nyugodtan mondja el, hogy mit szed, de legyek tisztában vele, hogy nagyon káros". 7.kerületi, biztos sok koxos eszkimóval találkozott már

Mikor mondom, hogy semmi szart nem tömök magamba, csak vitaminok, fehérje, jó minőségű kaja, akkor a válasz, hogy "Jajj, hát ugye tisztában van vele, hogy mennyi méreg van azokban a fehérjékben, és milyen egyéb dolgokat tesznek bele?"

Orvosok b*meg.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#143884) Zola007 válasza GoTReX (#143869) üzenetére


Zola007
veterán

Inox sütőhőmérő, 2e Ft

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#143885) HussarF válasza inferno88 (#143883) üzenetére


HussarF
addikt

Az a legszebb, hogy az orvosok is kb. pont ugyanolyan fogalmatlanok a tápkiegekkel kapcsolatban, mint az átlagember, csak mivel ők a nagybetűs Orvosok, ezért mindenki relevánsnak hiszi a véleményüket.
Kb. olyan, mint amikor engem a húrelméletről kérdezgetnek, mert fizikus vagyok. Holott kb. annyi fogalmam van róla, mint akárki másnak, teljesen más terület az enyémtől.
A másik véglet, amelyik meg az "orvos" titulusát arra használja, hogy tápkiegeket áruljon, mert "ha az orvos azt mondja, akkor biztos jó" és építi az MLM láncot.

(#143886) Zola007 válasza HussarF (#143885) üzenetére


Zola007
veterán

Apropó
Hawking könyvét olvastad?
Érdemes?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#143887) HussarF válasza Zola007 (#143886) üzenetére


HussarF
addikt

Az idő rövid történetére gondolsz? Olvastam, de már elég rég. Érdemes, mert sok érdekességet leír és inkább ismeretterjesztő stílus, mint kemény tudomány, szóval olvasmányos. De, talán akkor érdemesebb elolvasni Simon Singh A nagy bumm c. könyvét, mert nagyjából benne van az, ami Az idő rövid történetében, meg még több is. Legalábbis így emlékszem.
Ha a Penrose-sal közös Hawking könyvre gondolsz, A tér és az idő természetére, az már más tészta. Az megfekszi az ember gyomrát.

(#143888) aelod válasza HussarF (#143885) üzenetére


aelod
veterán

Julius Andan A világ a színfalak mögött 10. lecke a világról - Beteg orvos ;)

Én amikor szétkúrtam a vállam akkor az 5. kerületben a doki egyből azt mondta, hogy ilyent csak szteroid használóknál látott vagy nagyon időseknél. És mondta, hogy még nem műt meg de...mondtam állj. Te hozzám nem nyúlsz. :D

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143889) HussarF válasza aelod (#143888) üzenetére


HussarF
addikt

Velem tök rendes volt. Ráírta a kartonra, hogy dihidrotesztoszteron származék injekció begyulladt, és beszólások meg pofavágások nélkül megműtött. Meg elmondott mindent rendesen. Szólt, mikor érzéstelenítőt adta (tényleg jó hosszú tűvel), hogy lehet fájni fog, mert nagy. Kb. úgy éreztem magam, mnit azon a meme-en (amit msot nem találok) ahol ül Jay Cutler és Phil Heath egy padon, röhögnek és valami olyasmi van ráíva, hogy "és akkor azt mondta az orvos, hogy ne ijedjek meg, egy kis szúrást fogok érezni"

[ Szerkesztve ]

(#143890) Apollyon válasza HussarF (#143887) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én nagy rajongója vagyok ezeknek a könyveknek. :K
Meg azért az sem lenne rossz, ha az átlag nép is tisztában lenne legalább a Hawking könyveiben lévő dolgokkal. Kolléganőm néha megőrjít a horoszkópjával meg az egyéb ezotériás baromságaival. :U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#143891) aelod válasza HussarF (#143887) üzenetére


aelod
veterán

Hawking elvileg azért lett ennyire népszerű mivel olvasmányos és az átlag embernek is érthetően magyarázta el a dolgokat. Én nem ismerem, nem olvastam egyiket könyvét sem. Tervben van mint megannyi más is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143892) Zola007 válasza aelod (#143891) üzenetére


Zola007
veterán

Ma mellnap van, Hawking várhat.
- Ismeretlen gyúrós, 2006

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#143893) aelod válasza Zola007 (#143892) üzenetére


aelod
veterán

:DDD
Ma láb van.
-Én

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143894) GoTReX válasza Zola007 (#143892) üzenetére


GoTReX
őstag

De mi van ha az idő nem egymás után történő események összessége, csak mi érzékeljük így.Ezesetben minden egyszerre történik meg egymással párhuzamosan, és te már lemelleztél Előd meg jelenleg is lábazik, Angelt meg egyszerre vágnak ki valahonnan és vesznek fel egy másik terembe.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143895) aelod válasza GoTReX (#143894) üzenetére


aelod
veterán

:C

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143896) HussarF


HussarF
addikt

(#143897) GoTReX válasza HussarF (#143896) üzenetére


GoTReX
őstag

Gyááá ;]

Kár hogy ez forditva szokott lenni. Te se kurvi én se kurvi, ők meg irigyek. Fiatal vagyok most kell élni. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143898) kk831228 válasza HussarF (#143896) üzenetére


kk831228
addikt

;] :DDD :C

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#143899) szuszinho válasza Maximum1 (#143806) üzenetére


szuszinho
őstag

Nem kell annyira mosogatni a rizst, elég előző este beáztatni, és rendben lesz a számla is :DDD

(#143900) aelod válasza szuszinho (#143899) üzenetére


aelod
veterán

Persze majd áztatgatom.... Kétszer átöblítem és kész. Nem egy rakétatudomány.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.