Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114850) aleister válasza HussarF (#114804) üzenetére


aleister
veterán

"Magadnak is ellentmondasz"
Kérlek, mutass rá, hogy mely részek mondanak egymásnak ellent, mert erre így önmagában nehéz reagálni.

"Nem tudom, hogy a topik miért edz, de szerintem te inkább a magad indítékaid vetíted ki másokra."
Ez könnyen meglehet, de a szakmám, a hobbim, és a majd 40 év élettapasztalatom alapján úgy gondolom, hogy vannak bizonyos területek, amiken tán megengedhetem magamnak ezt a luxust. De tegyük fel, ezekkel nem rendelkezem, akkor is produkált a topic nem egyszer már ilyeneket:
- tavasz van, mindjárt strandszezon, el kell kezdenem diétázni (nyilván nem a másokból kiváltott csodálat miatt...ja de)
- micsoda, te nyáron tömegelsz? hülye vagy?
- "Én pl. szeretek kurva jó lenni, szeretem is megmutatni" (ezt vajon ki írta, és vajon mennyire exhibicionizmus ez?)
- bedobott teljesítményadatok
- publikált fotók
És ez utóbbiból 1 a 10-hez, aki építő jellegű kritikát várt, mert negatív komment esetén rögtön ment a riposzt.

Így nézd el nekem, ha az a véleményem a testépítőkről, hogy a nagy részük a plebs elismerésére vágyik. Márpedig mások elismerésének, csodálatának az eléréséhez szvsz kevés az, ha van egy nagy villantásod. Gondolok itt az előző kommentben levezetett jó/rossz reputációs dologra.

De nagyon szívesen meghallgatom az észérveid, hogy milyen okok miatt hasznos, jó, megéri, stb testépíteni, ha nem egy olyan várt hatásért, amit másokra fejtesz ki, és a pozitív visszacsatolás révén simogatja az egodat. Mert, hogy a mindennapi életben nehéz kamatoztatni azt a fajta a funkcionális izomzatot, az biztos.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.