Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112101) Shingen válasza gaborn1 (#112099) üzenetére


Shingen
addikt

Persze pizzából, meg mekis kajából, meg zsíros cupákokból, abból gondolom. :D

風林火山

(#112102) Woodslave válasza gaborn1 (#112099) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Leesik az izmod b+ ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112103) kolosanyi válasza Woodslave (#112102) üzenetére


kolosanyi
veterán

Wood, te hogy kajálsz most? If-ben nyomod még.

(#112104) Shingen válasza kolosanyi (#112100) üzenetére


Shingen
addikt

Persze azt gondoltam neked nem gond a 3500 kcal, a 2 m magasságodhoz meg a 120 kg-hoz. :DD

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#112105) Woodslave válasza kolosanyi (#112103) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja. Utolsó két hétben kb. Hacsak nem volt valami extra kaja amit nem nekem kellett csinálni akkor edzés után ettem 17.30 körül...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112106) gaborn1 válasza Woodslave (#112102) üzenetére


gaborn1
tag

Ahhoz kéne izom, nem? :O

[ Szerkesztve ]

(#112107) kolosanyi válasza Shingen (#112104) üzenetére


kolosanyi
veterán

Eljönnél nagymamámhoz (ízig-vérig sváb asszony), neked se lenne gond a 3500 kcal, csak az ebéd 2000. ;]

(#112105) Woodslave
Ki kéne találni már valamit nekem is, ami hosszú távon működik nekem és eredményt is érek el vele. Annak semmi értelme, hogy 5 hétig full kreténben tolom az edzést meg a kaját, aztán szétesek és 2 hét alatt majdnem olyan lesz, minta semmit nem csináltam volna. :DDD

(#112108) madle


madle
őstag

Nekem sem probléma a napi 4-5 ezer kalória. De valamiért nem is hízok az a vicc... Biztos sok az a napi 15km séta 35 fokban... :D

(#112109) Woodslave válasza kolosanyi (#112107) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Topictali a nagymamádnál :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112110) kolosanyi válasza Woodslave (#112109) üzenetére


kolosanyi
veterán

Benne vagyok. Utána állom a Cutlerben a turmixot annak aki eljön. Edzés előtti meg a nagyi kávéja lesz a kotyogósból, megáll benne a kanál. Este meg grillparty nálunk a Balatonon, utána meg irány Siófok és csapatunk egyet. Persze szigorúan szűk pólóban, amiben bedurranva még izmosnak is tűnünk. ;] :DDD

(#112111) HussarF válasza kolosanyi (#112110) üzenetére


HussarF
addikt

13-án megyek Mernyére partizni. Előtte egy közös edzés a Cutlerben? :DDD

(#112112) kolosanyi válasza HussarF (#112111) üzenetére


kolosanyi
veterán

Á, akkor már Korfun fogom süttetni a hasam a tengerparton. Viszont ha máskor erre jársz, szívesen benne vagyok. :K

(#112113) kk831228 válasza kolosanyi (#112112) üzenetére


kk831228
addikt

Az igen, tucc élni... ;] :)) Még képen se látok iylen helyeket... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#112114) Dicker válasza kk831228 (#112113) üzenetére


Dicker
őstag

Talán olcsóbb, mint a Balaton. Csak ott lángos helyett, bárányhús van mindenhol. Aki azt szereti...
Majd Sanyi a görög tudását megvillantja, aztán kér díó gyros, díó bíresz-t. ;]

(#112115) Zola007 válasza Shingen (#112098) üzenetére


Zola007
veterán

Ha 3500-on hízol, akkor nem gyors az anyagcseréd, hanem átlagos. Ha 80 kilósan 4000-en se híznál, akkor talán már lehetne rá mondani.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#112116) kolosanyi válasza kk831228 (#112113) üzenetére


kolosanyi
veterán

Last minute út, 8 nap, félpanziós ellátás, busszal visznek és hoznak, 75 ezer/fő. Szerintem nem drága. Meg úgy 5 éve nem voltam sehol nyaralni, már nagyon rám fér.

(#112114) Dicker
Úgy, úgy. :K :D

__________________________

Felkerestem egy nagyon jó gyógytornászt. Fel akarom hozni a mobilitásom és jó ha egy profi felügyeli az egészet, nem netes videók alapján bohóckodok otthon. Megvizsgált, azt mondta nincs nagy baj, de azért lesz velem munka. Inaktív a combhajlítóm, a seggem, a lumbalis szakaszon le vannak tapadva az izmok és kötött/merev a derekam. Van egy nagyon enyhe gerincferdülésem a thoracalis szakaszon, ami nem okozna problémát, viszont miatta aszimmetrikusan fejlődtek a hátizmaim. A jobb oldalam gyengébb és kisebb emiatt.

Azt mondta, nem javasolja, hogy ne csináljak súlyzós edzést, mert úgyse fogadom meg, viszont vagy félreteszem az egot és kis súllyal, nagyon figyelve a tartásra és minden apróságra dolgozom amíg helyre nem hozzuk a dolgokat, vagy állandóan le fogok sérülni. Elgondolkodtató amit mond... :U

Ja, csináltunk egy kis izom aktivációs mozdulatsort, ki akar szakadni a helyéről minden inaktív izmom. :D

(#112117) Shingen válasza kolosanyi (#112110) üzenetére


Shingen
addikt

Jól hangzik. :DD
Csak nem a debreceni cutlerbe jársz, onnan meg a balcsi?
Akkor vmi party buszt is szerezz, Husarf lesz a felvezető az alfával. :))

(#112112) kolosanyi DE jól keresnek az új életpályával a fiatal tisztek. :DDD
Jah buszos téma, hát én nem vállaltam volna, főleg egy akkora ember mint te, hogy fogsz kibírni 18 órás buszozást csak oda.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#112118) Shingen válasza kolosanyi (#112116) üzenetére


Shingen
addikt

félreteszem az egot és kis súllyal, nagyon figyelve a tartásra és minden apróságra dolgozom amíg helyre nem hozzuk a dolgokat

Akkor sose leszel izmos. ;] :D

風林火山

(#112119) aelod válasza kolosanyi (#112116) üzenetére


aelod
veterán

Nem biztos de mintha említettem volna én is neked korábban a merev hajlítódat. Nagyon sok embernek problémája ez. De a lényeg, hogy már tudod mi a probléma és dolgozol rajta :K

A házi nagymama koszt jól hangzik :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112120) HussarF válasza kolosanyi (#112116) üzenetére


HussarF
addikt

Az egy kemény menet lesz, főleg egy akkora embernek, mint te vagy.
Egyszer Bulgária Sunny Beach-en voltam busszal. Akkor megfogadtam, hogy 600 km-nél messzebre soha többé busszal. Autóval még 8-900 km belefér. De már ekkora vagy ennél nagyobb távra inkább csakis repülővel. Jövőre én is Görögbe tervezek menni bnőmmel. Még sosem voltam ott.

[ Szerkesztve ]

(#112121) Shingen válasza HussarF (#112120) üzenetére


Shingen
addikt

Én is ezt mondom neki, ekkora csávónak kínszenvedés lesz az út, Én Sunny beachre is repcsivel mentem. :D

風林火山

(#112122) Zola007 válasza HussarF (#112120) üzenetére


Zola007
veterán

szintén.
Megjártam Angliát oda-vissza 2x busszal és 1x Rómát, soha az életbe nem vagyok hajlandó 4-5 óránál többet menni busszal.
Londonbon hazafelé technikai hiba miatt lezárták a Tunnelt, kerülni kellett, Brno-nál emiatt lekéstük a csatlakozást, onnan vonattal. Végül összesen 35 óra alatt értem haza.
Repülővel(+vonat) meg háztól házig (London-Miskolc) megjártam 6 óra alatt 3x is.

Szóval részemről:

Tavaly lehetett volna menni megint Olaszba ingyen vagy valami jelképesért, de mikor meghallottam, hogy busz, akkor mondtam, köszönöm a vissza nem térő lehetőséget, de inkább adják oda másnak.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#112123) Shingen válasza Zola007 (#112122) üzenetére


Shingen
addikt

;]

風林火山

(#112124) Shingen


Shingen
addikt

Mint egy viking. :)

風林火山

(#112125) aelod válasza HussarF (#112120) üzenetére


aelod
veterán

Kölyök koromban Erdélybe mindig busszal mentünk. Volt, hogy a 12 óra út meg volt még fejelve egy 10 órás határon várakozással, baszakodással. A busz szar.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112126) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Mi kocsival megyunk azt szeretem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112127) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na ma jön az utolsó csomag a 10-es. 2-kor megyek edzeni, előtte most ebéd, csirkemell, krumpli, répa. Aztán kv és edzés előtt fél órával a csomi. Mivel tegnap nem tudtam edzeni ezért ma full felsőtest.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112128) Woodslave válasza Woodslave (#112127) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na ízre, állagra, színre és oldódásra a legjobbakat idézte a cucc. Kiváncsi vagyok. A múltkori 8-ast kaja nélkül teszteltem, de lassan érzem itt is a hatást. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112129) kk831228 válasza HussarF (#112120) üzenetére


kk831228
addikt

Corsica - t nezegettűk de túl késő kezdtük nézegetni... Marad horvát, de jövőre szeretnénk eljutni... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#112130) kolosanyi válasza Shingen (#112117) üzenetére


kolosanyi
veterán

Majd viszünk páleszt és berúgunk az úton, úgy hamar elrepül az idő. ;]

Izmos meg lehet pont a kisebb súlyoktól leszek. :D

(#112119) aelod
Említetted igen. De jobb ez így, hogy szakember felügyeli. A következő lépés az lesz, hogy keresek egy edzőt, mert autodidakta módon nem tudok tovább fejlődni. Lehetőleg olyat, aki tudja is, hogy mit csinál és személyesen tud velem foglalkozni, nem több száz km-ről neten keresztül.

(#112120) HussarF
Voltam már Olaszországban busszal, az is jó szar volt, de valahogy kibírom ezt is. :)

(#112131) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ennyi volt utolsó edzés a nyaralás előtt, hátha Bulgáriában lesz még. Nem durrantam hatalmasat de adta.

forma szinte maradt (legalább látszódik a láb), erőszint kicsit esett különösen feknyenyomásban ezt betudom a vízingadozásnak. Amúgy tükörben jó volt... :D Majd meglátjuk hogy alakul, kb innen kéne 8-10 hét hogy esetleg tényleg szálkásnak mondhassam magam. :C

derék még mindig xar, ez soha nem lesz az igazi.

Na még egy aztán már csak tengerparti ;]

Zola jöjjön a kód :K kiváncsi vagyok. A nagy beszámoló sajnos a melóhelyen maradt, de azt mondom a 10-ből a 4 és a 8as csomag ütött, a többinél nem éreztem annyira ezt.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112132) HussarF válasza Woodslave (#112131) üzenetére


HussarF
addikt

Ha 40 körül így néznék ki, akkor az élet császárának érezném magam.

Idén még megpróbálom magamból a legtöbbet kihozni, de jövőre biztos, hogy nem fogom újra összehozni a formát. Egy év szünet mindenképp kell majd, mert már nem is tudom.. talán 6. éve kezdem el mniden tavasszal a diétát. Kurvára kimerít. Meg most, hogy van állandó barátnő, nem is nagyon tudom kihasználni a benne rejlő potenciált. Olyan, mintha vennél egy Ferrarit, de a szar utak miatt max 70-el tudnál menni. Fasza meg minden, de azért eszedbe jut, hogy lehet jobban jártál volna egy fasza terepjáróval, a maradék pénzből meg még egy csomó élvezetre költhettél volna. Ha nem tudod kihasználni 100%-osan azt, "amire való", akkor kurvára nem érzed, hogy megéri szenvedni vele.

Mondjuk ezért is húzok el a haverokkal párszor az asszony nélkül is bulizni, kell egy kis egonövelés ;] Persze semmi olyasmi, amiből túl nagy ajtócsapkodás lenne, csak egy kicsit kényeztetem a lelkem ;]

[ Szerkesztve ]

(#112133) HussarF


HussarF
addikt

Begyulladt szuri a sertés tarjában. Az én vállam is ilyesmi volt anno ;]
[link]

(#112134) Woodslave válasza HussarF (#112132) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112135) Dani82 válasza HussarF (#112133) üzenetére


Dani82
senior tag

obazdmeg :Y

(#112136) Shingen válasza HussarF (#112132) üzenetére


Shingen
addikt

Mondjuk ezért is húzok el a haverokkal párszor az asszony nélkül is bulizni, kell egy kis egonövelés ;] Persze semmi olyasmi, amiből túl nagy ajtócsapkodás lenne, csak egy kicsit kényeztetem a lelkem
:DDD :DDD

#112133) HussarF De guszta. :DD

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#112137) Shingen válasza Woodslave (#112131) üzenetére


Shingen
addikt

Majd add át a topikgazda címet, rendet teszek itt mire vissza jössz. ;]

風林火山

(#112138) Zola007 válasza Woodslave (#112131) üzenetére


Zola007
veterán

Elküldtem a kódot.
Úgy hallottam Bulgáriában olcsó az ablaktisztító, érdemes feltankolni belőle, ha már itthon nem kapni ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#112139) Woodslave válasza Zola007 (#112138) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D na ez qrva jó

[link] - mit is tartalmazott a zacsi? 3 gramm AAKG

[link] - na ebben már volt 3 gramm beta és 1 gramm taurin :D

[link] - semmi hatóanyag cukor és són kívül :D

[link] - na ez volt qrva jó volt is benne anyag 3 gr beta és 3 gramm AAKG úgy néz ki ennyi elég kell legyen...

[link] - 1 gramm taurin volt a só és cukor mellett.... :DDD

[link] - 1 gramm só és 19 gramm cukor :P

[link] - taurin és AAKG (3 gramm)

[link] - na ez volt a legtöbb összetvevős 1 gr taurin, 3-3 beta és AAKG

[link] - 1 gramm só és 19 gramm cukor :o :D de placebo volt benne de legalább jól éreztem

A 10-es csomag ugye ma volt, de mostmár mindegy mert tudom hogy mi volt benne de a bizsergést azért éreztem kicsit ja 3 gramm beta alanin

Na ez érdekes volt. Igaz a tesztkörnyezet nem volt állandó de ugye az átlagélet se mindig úgy hozza ahogy a gyúrásnak kellene. Azért az nekem kiderült, hogy nem kell agyondózisolni a dolgot, majd Zola jó lenne ha kifejtené hogy a cukor meg a só ad-e valamit az egyveleghez vagy csak azért kellett hogy legyen tömege a cuccnak.

Ami még lejött, hogy plabo ide vagy oda, de azért lehet érezni ha van benne anyag hiszen a 4 és 8-as csomag volt a legjobban megpakolva, és azokat is éreztem a legjobban. :K

Remélem ha valaki átnézni akkor levon valami tanulságot, Zola mestert meg kérem hogy írjon pár sorot ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112140) Woodslave válasza Woodslave (#112139) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja meg Aleistertől sok élménybeszámolót nem láttam :U ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112141) -Mike- válasza Woodslave (#112139) üzenetére


-Mike-
addikt

Majd ha megvannak a tuti összetevők akkor keverjetek belőle egy két kilósat és megrendelem a zolanutrisön.com-on.

(#112142) mamusz11


mamusz11
tag

Sziasztok!!

Az elmúlt egy évben nem sokat mozogtam nagyon nem is lehetett...
És feljött vagy 15kg kb.
180cm vagyok és 85kg 19éves.Szeretnék vissza menni olyan 70kg környékére valami normalis alakkal nem feltétlen kell kocka has... :D
Egyetlen probléma hogy csípőprotézisem van és ezért nem futhatok stb stb...
Hogy tudnám megvalósítani a célom ? Hogy egyek ?Mennyit hogyan és mit edzek?

Learning never exhausts the mind!

(#112143) Zola007 válasza Woodslave (#112139) üzenetére


Zola007
veterán

Jó alany voltál a teszthez, az jött ki nagyjából amit vártam. :R

Maga az alap 1g só + 19g cukor is megdobja az edzést, ha valaki nincs hozzászokva fél kiló Nitroxhoz naponta, bár bizsergést és egyéb tűzijátékot nem tapasztal az ember.
Azonban látszik, hogy van oka, amiért egyesek az edzés előtti gyors CH bevitelt preferálják, mint pl. az amatorsulyemeles.hu-n is gyakran emlegeti a srác.
Természetesen nem akkor, ha valaki 500-600g CH/napos tömegelésben van, de pl. a Wood alacsony CH-s diétája során ez a kevés cucc is sokat lendíthet az edzéshangulaton
Ezért tettem bele 15-20g vegyes szénhidrátot, illetve a szacharóz állaga a beta-alaninra, míg a fruktózé az AAKG-ra analóg, így megkülönböztetni is nehezebb a mixből.
A stabilizátor és fényvédelem hiánya miatt az elszíneződés jelentkezett,de laikusnak sokat nem mond.

Ezek az adagok bőven elegek, semmi szükség 5g beta-alaninokra és stb.

A legdrágább mix sem került többe mint 40 Ft

AAKG 5e Ft / kg
B-alanin 5e Ft / kg
taurin 3e Ft /kg
só 60 Ft / kg, de mivel nagyvonalúak vagyunk, ezért Horvát Rozi 100 Ft/ kg ;]
cukor (szacharóz, fruktóz) 300-600 Ft/kg

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#112144) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na most csináltam meg a hát-bicepszet itthon kézikkel. Kis súllyal, koncentráltan, lassú negatívokkal stb. Végülis atta.

(#112145) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] fizik kategória... :U

mondjuk lehet INBA-n nem indulhatna ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112146) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#112145) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mikor full kezdő p*nák első versenyen bekokszolnak bikini kategoriaba nevenincs versenyeken akkor mr.o. gyoztes aki menszbuzik megallna a helyet vmilyen normal kategoriaban bodyban az nyilvan tiszta. de vegul is itt az olympia mindjart, nezhetjuk a sok tiszta versenyzot ott is ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#112147) Radnix válasza Zola007 (#112143) üzenetére


Radnix
senior tag

Nagyszerű teszt volt, köszönjük! :R
Kár, hogy csupán kevés emberhez jut el itt a fórumon.

(#112148) bbmt válasza Zola007 (#112143) üzenetére


bbmt
senior tag

Zola,

Engem komolyan érdekelne, hogy a só mit tesz hozzá. kb ugyanazt azt a kombót használom mint a 8-as csomag,csak nincs benne só és cukor helyett 10gr BCAA van.

A kanál a gyengék villája

(#112149) eventus válasza mamusz11 (#112142) üzenetére


eventus
veterán

"Fogyjuk le" fórum való neked. Mozgás hiányában csak a diéta marad.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#112150) Ijk válasza BÁ Nutrition (#112146) üzenetére


Ijk
nagyúr

Színpadhoz be kell koxolni. Mindenki az agyoncuccolt fizikumhoz van látványilag szokva, egyszerűen naturálok nem képesek hozni az elvárásokat. Még a krisztiánóronáldó kategóriában is, hiába nincs izomtömeg a kémia annak a kevésnek is olyan tónust ad ami látványos, a naturálon meg hiába van +10 kiló izom hogy ha az lapos.

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.