Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107751) sutyesz96 válasza troller (#107743) üzenetére


sutyesz96
őstag

Engem egyáltalán nem motiválnak a színpadra felálló rommá koxolt formák. Attól hogy kondizok, számomra még mindig inkább a -konvencionálisan- sportos fazon ami a motivációmat szolgálja. Lehet szidni ezt a Zac Efron gyereket, meg b*zizni, meg hogy alá van rakva minden feltétel, stbstb, de a hater-ek 90%-a csupán irigységből szidja, ebben biztos vagyok. Attól még a srác valamit nagyon jól csinál. :K

Ezzel a formával bármikor szívesen megbarátkoznék. :D

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#107752) madle válasza Woodslave (#107740) üzenetére


madle
őstag

Hasonlóan vagyok ezzel mint te, viszont én még ennyire sem veszem rá magam a kaja készítésre, hanem eszem ami épp jön. Az igaz, hogy 3-4 éve minden reggel a zabpehely fehérjéhez annyira hozzászoktam, hogy nem tudok mást megenni felkelés után. Ugyan így este a tojás vagy túró. Másik, az edzések nekem inkább kikapcsolódások a mindennapokban. Sok fizikai munka is jár a melómmal, viszont soha nem éreztem azt hogy edzésen ne teljesítsek mert kicipekedtem magam aznap...
Bár, most vagyok abban a korban, hogy lépnem kell egyről a kettőre. Nem akarok arra koncentrálni hogy milyen jól nézzek ki, inkább arra, hogy haladjon a biznisz. Utána ha kialakult a rendszer, majd figyelek a hobbimra.

Viszont ettől függetlenül, idén a célom 200kg-os felhúzás. 192kg a múlthéten megvolt ismét. Feltettem 200-ig de nem ment. Csak 5 cm-re tudtam megemelni. Most arra gyúrok, hogy megveszem a várva várt lifter csukát, abban biztos mennie kell.
Kicsit össze vissza vannak a gondolataim, mert röptében írtam, ahogy olvastam az aktuális témát, de azért kivehető :DDD

(#107753) Woodslave válasza HussarF (#107749) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Utána lehet fürödni a dicsőségben. - na pont ez nem érdekel

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107754) gaborn1 válasza Woodslave (#107753) üzenetére


gaborn1
tag

Talán az elismerő pillantásokra gondolt. (ilyet még sosem kaptam :D )

(#107755) HussarF válasza Woodslave (#107753) üzenetére


HussarF
addikt

Akkor miért csinálod? Lehet, hogy pont ezért nem sikerül elérni a komolyabb célt, mert nem is érdekel, nincs megfelelő motivációd.

(#107754) gaborn1
Például arra is.

[ Szerkesztve ]

(#107756) Woodslave válasza Apollyon (#107750) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nyilván ez is fő szempont, bár ahogy írtad te is én meg pláne nem vagyok meggyőződve hogy ez az étrend az optimális ehhez a célhoz, a súlyzózásról nem is beszélve. :D

Hussarf: ezért: de jelenleg ami motivál az amit Alpacino rakott be. Ha megnézem egy képemet 2006-ból (pedig 28 éves voltam és éppen akkor is edzettem mert feszítős képet amúgy nem csináltam) meg a mostanit, hát ég és föld... Soha nem akarok megint úgy kinézni :U

Meg mert imádok edzeni. Qrva jó érzés bedurranni és úgy a tükörbe nézni. Nem azért valaki elismerő pillantása miatt, bár vannak akik megjegyzik meg van akinek tetszik ez is....

nyilván a napi kajámnak egyáltalán nem részei a chipsek meg egyebek, de ha van otthon vagy egyéb alkalom akkor nem fogom vissza magam. De bizonyos szintig megértem aki igen. De az hogy nem eszek a gyerek szülinapi tortájából mert diéta van, vagy karácsonykor a bejgliből az nekem már nem pálya :N

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107757) gaborn1 válasza HussarF (#107755) üzenetére


gaborn1
tag

A lényeg, hogy a velveten a nedves bugyi csík hosszabb legyen, mint a száraz bugyi, nem ezért gyúrunk kollégák? :DD

(#107756) Woodslave Totál jogos amit mondassz, nem én vagyok a sportért, hanem fordítva. Különben is a mákos bejglitől alakulnak ki a legfeszesebb mellizmok. :D

[ Szerkesztve ]

(#107758) syl5 válasza gaborn1 (#107746) üzenetére


syl5
őstag

Hát pedig edzeni szeretni kell, egyébként nem működik.
Minden edzésre úgy kell lemenni, hogy most mindent beleadsz, még többet mint eddig.
Ha ez meg van akkor le kell menni 12-15% tzs-ra és onnantól kezdve lehet felrezabalni, egy egy edzést kihagyni, ne adj Isten más sporttal helyettesíteni és lesznek eredmények.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#107759) Woodslave válasza syl5 (#107758) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pontosan ezt csak úgy lehet csinálni hosszú ideig ha imádod magát a tevékenységet. (vagy annyira kisebbségi komplexusos és eltökélt vagy hogy mindenáron izmos akarsz lenni ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107760) HussarF válasza Woodslave (#107756) üzenetére


HussarF
addikt

Ha eléred azt a szintet, amikor a belerakott munkával párosuló kinézetet optimálisnak érzed, akkor optimális a dolog. Ha nem vagy elégedett a kinézettel, de nagyobb áldozatot nem vagy hajlandó hozni, akkor az nyavajgás, mint pl. tüzespenge esete. Ha elégedett vagy, akkor semmi gond.
Én annál a szintnél, amit el szoktam érni nyáron, a belerakott munkához képest elégedett vagyok. Lehet még annál jobban is tudnék kinézni, de már nem éri meg nekem a többlet munka, amit még hozzá kéne tennem.

(#107757) gaborn1
Én arra ,hogy a száraz bugyi legyen minél hosszabb, ha egyszer felkerülök. Aki jól nézett ki eddig, annál mindig a száraz bugyi dominált, mert a sok irigy köcsög arra nyomott. ;]

(#107759) Woodslave
Én inkább a zárójeles rész vagyok. Eltökélt ;]

[ Szerkesztve ]

(#107761) szuszinho


szuszinho
őstag

Ez a mit eszünk, mit nem teljesen a saját magad döntése. Jómagam még az életben nem diétáztam, de nem is volt sosem felesleg rajtam. Édességet kb. annyit eszek egy évben, mint Ti a kávétokba tesztek naponta ;] Már mindenki megszokta, hogy a saját tortámból sem eszem. Miért? Sosem voltam édes szájú, és a saját döntésem! Nem szól érte senki, már megszokták (meg aztán szólhatnának... :D ). Viszont el tudom dönteni, hogy megéri-e az a (akármilyen kicsi, vagy nagy adag) édesség által okozott 5-10 mp "élvezet".

Az edzéséről meg mindenki azt hiszi, hogy a legjobban, legkeményebben edz, mer ma is nagyot durrantam, atta'... Majd, ha profi edző kezei alatt edz valaki, akkor jön rá, hogy mi is a különbség.

A táplálkozás, az edzés is tudomány. Szakemberek tudják megmondani mikor, mit. Amíg nincs meg ez a része is, addig lehet nézegetni instás "naturálokat", meg élsportolókat...

SZERINTEM!

(#107762) gaborn1 válasza syl5 (#107758) üzenetére


gaborn1
tag

Megmondom őszintén én utálok edzeni, de mégis járok már másfél éve és belerakok heti 10-12 óra sportot az életembe, mert láttam a következményét annak, ha kimarad. Nyilván nem a legideálisabb eset kényszerből csinálni, de még mindig jobb mint nem csinálni.

HussarF Szólj ám ha felkerülsz, ne rajtam múljon, h rövid lesz a száraz bugyi csíkod. ;]

[ Szerkesztve ]

(#107763) Woodslave válasza HussarF (#107760) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem nyavalygok, de elégedetlen vagyok. (vagy akkor nyavalygok? :F ) lehet. :D

Na mindegy a lényeg az volt, amit te is mondtál a végén, hogy a komolyabb eredmény miatti többlet nekem nem éri meg. Mert mint mondtam látom magamat lelki szemeimmel mit tudok ebből a testből kihozni és annak köze nincs egy mensfizik mr O fizikumhoz. (de még egy bodysport kupához se) Innentől kezdve meg úgy vagyok vele, hogy belerakom amit tudok és kapom ami jár. A komolyabb eredményről meg lehet nem egyezik a véleményünk. :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107764) Woodslave válasza szuszinho (#107761) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és te úgy edzel? Vagy elkezdtél egy madcow programot? (annak az a mellékhatása hogy mindenki qrvára okos lesz a testépítéssel kapcsolatban - mármint hogy az mennyire xar módszer... Tudom én úgy voltam..) ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107765) szuszinho válasza Woodslave (#107764) üzenetére


szuszinho
őstag

Nem, én azért edzek, mert 6 éves korom óta folyamatosan sportolok, és szeretem. Nálam ez is egy hobbi. Én is mindig magamtól edzettem, most kipróbáltam valami újat, amiben van koncepció, és úgy veszem észre, hogy működik.
Nekem nincsenek olyan jellegű céljaim, hogy úgy akarok kinézni, mint az XY. Most az is motivál ráadásul, hogy a számok, amik a táblázatban szerepelnek, valóban elérhetőek, és meg is fogom tudni csinálni. Senkinél nem akarok sem erősebb, sem kisebb, vagy nagyobb lenni.
Egyszerűen nem tudnám elképzelni magam mozgás nélkül, és lassacskán már csak ez a sport marad számomra.

[ Szerkesztve ]

(#107766) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na megjött a cucc a délutáni edzés már most jó :D

valami vegyész mondja már meg, hogy házi körülmények között össze lehet ezeket a porokat kavarni oly módon, hogy homogén por legyen, azaz mindegyik kanálba ugyanannyi jusson, ne az egyikbe 3-4-3, a másikba meg 8-1-1 arány? :D Asszony kibax otthonról ha meglát még két zsákot... ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107767) Woodslave válasza szuszinho (#107765) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és vagy olyan izmos mint Zac Efron? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107768) FollowTheORI válasza HussarF (#107755) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én pl azért csinálom hogy mozogjak... vannak akik futni mennek (kocogni), én meg a terembe izzadni. :D

Aztán vagy sikerül valahogy kinézni vagy nem... igazából nem. :DDD

De attól még nem érzem feleslegesnek sem.
Ha nem csinálnám akkor igazi kanapéhuszár lennék molylepke erőnléttel.
Elhízni akkor sem tudnék durván, mert kákabelet dobott a gép, de minden más is szar lenne... cserébe persze izmos se leszek sose... igazán. ;]

Persze szívesen néznék ki úgy mint Zac... :K
Vele pl szívesen elbeszélgetnék mit tol és hogyan, mert eléggé hasonló adottságunk van a magaságát leszámítva. ;]
De azért látni kell ő is következetesen már évek óta tolja... szóval nem egynyári fecske... már vagy 4 évvel ezelőtt is látszott hogy gyúrkál valamit. Csak most kapott rá egy kis egyéb terápiát is az idei félmeztelenes filmjei miatt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#107769) gaborn1 válasza Woodslave (#107766) üzenetére


gaborn1
tag

Ajjaj túl sok otthon a gyúrópor? :D Dobd be betonkeverőbe, ha a cementtel megbirkózik, akkor az izomgranulátummal is ellesz. De amúgy tényleg, beleöntöd valami nemhasznált fehérjés vödörbe és összekevered botmixerrel v hasonlóval? Nekem jobb nem jut eszembe.

(#107770) szuszinho válasza Woodslave (#107767) üzenetére


szuszinho
őstag

Majd, ha felkérnek egy olyan szerepre, mint Őt :DDD

(#107771) Woodslave válasza FollowTheORI (#107768) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nézd meg egy pólós képét, hát minden eszedbe jut csak az nem hogy izmos. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107772) FollowTheORI válasza Woodslave (#107766) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem nem... vagy csak nagyon macerásan... ahhoz tényleg valami "betonkeverő" szerű cucc kéne. És abban órákig kavarni.

Külön tartod és max fél adag egyikből fél adag másikból megy a mixeredbe. :D

(#107771) Woodslave

Láttam az utóbbi filmjeit... csak a Baywatch-ot nem még ugye... szerintem átlagosan pólóban is elfogadnám (meg valszeg a csajok is, a többi meg ugye nem lényeg). :D
Nyilván nem egy Rock... de azért látszik hogy nem véznapista sem. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#107773) Woodslave válasza gaborn1 (#107769) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó nem is az összekeverés a lényeg, az szerintem menne egy kanállal is ;] csak hogy van-e értelme, vagy tökre adagolhatatlan lesz mert egyik kanálban 8 gramm beta alanin lesz a másikban meg 1

NetTom: ja nem [link]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107774) kolosanyi válasza Woodslave (#107764) üzenetére


kolosanyi
veterán

annak az a mellékhatása hogy mindenki qrvára okos lesz a testépítéssel kapcsolatban - mármint hogy az mennyire xar módszer...

Ezt meg tudom erősíteni. :K ;]

De ugyanígy voltam a calsthenicsszel is. Aztán csak nem akart összejönni az a támaszmérleg, úgyhogy rá kellett jönnöm, nem csodamóccer az se. Lehet, hogy az erőemeléssel is így leszek és a végén újra ott kötök ki, hogy mellcepsz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#107775) FollowTheORI válasza Woodslave (#107773) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem is hiszem valaha lesz nagydarab... én se, ezt dobta a gép. :N

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#107776) Zola007 válasza Alpachino (#107747) üzenetére


Zola007
veterán

nem olyan gáz mentálisan, én voltam ilyen sokáig
nem ez a motiváció, mert egy ilyen elhízás nem két szelet tortán vagy edzéskihagyáson múlik, hidd el nekem

#107754) gaborn1: Nekem tudod mi volt a 2 legbüszkébb momentum az egész idő alatt?
Mikor az egyik régi motoros személy edző odajött és megdicsérte milyen szép a semi-sumo felhúzástechnikám, a másik meg mikor az öltözőben napi kalória és CH bevitelről beszélgettünk és odaszólt az egyik srác, aki már 90 kilósan ismert meg, hogy " könnyű neked ektomorfnak!"
Majdnem elpirultam

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107777) Alpachino


Alpachino
veterán

Na akkor ha ennyire elmélkedünk a gyúrás szépségéről, akkor teszek be egy friss 91kg-os tömegnövelős formát :D

Tavalyi formám 87kg volt kb. ezzel a tzs-vel...nem sokára elkezdem a diétát, majd meglátjuk mi marad nettóban :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107778) Zola007 válasza madle (#107752) üzenetére


Zola007
veterán

felhúzásban nem igazán számít a cipő
ha tutira akarsz menni, akkor valami jól tapadó sportzokni cipő nélkül.
A legnagyobbak tudod miben húznak?:

balettcipő :K
most már van hasonló, ebből továbbfejlesztett ún. "deadlift slipper"

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107779) kolosanyi válasza Alpachino (#107777) üzenetére


kolosanyi
veterán

Edzhetnél valamit hátra is, mert az elég gyenge. ;]

(#107778) Zola007
Sokkal többet számít ha bepörget valami barom, aki 270-nel guggol. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#107780) Alpachino válasza kolosanyi (#107779) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem olyan gyenge az :N csak akarattal nem feszítős és durrantós képet tettem be....mint itt egyesek :D ;]

Meg hát a 45cm-es pajszerok, ha jól megnézed beárnyékolják :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107781) gaborn1 válasza Alpachino (#107777) üzenetére


gaborn1
tag

Jó ez, télen kabát alá elmegy. :D

(#107782) Alpachino válasza gaborn1 (#107781) üzenetére


Alpachino
veterán

igen valóban :K de jön a nyár....bár póló alá így is jó, mert még nincs kijjebb a hasam, mint a mellem nincs baj :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107783) kolosanyi válasza Alpachino (#107780) üzenetére


kolosanyi
veterán

Megmagyarázni sok mindent lehet. Tudom, én is ezt csinálom. ;]

(#107784) Alpachino válasza kolosanyi (#107783) üzenetére


Alpachino
veterán

Persze, csak azzal a különbséggel, hogy te egyfolytában magyarázod :D

De majd rakok be, csak neked egy hátpózt is....az lesz a legtisztább :) ;]

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107785) gaborn1 válasza Alpachino (#107784) üzenetére


gaborn1
tag

Fölösleges, ha izmosnak nézel ki úgyis azt mondják manipulált a kép, ha meg nem akkor basztatást kapsz, el kell fogadni, hogy itt nem nyerhet az ember. :D

(#107786) Alpachino válasza gaborn1 (#107785) üzenetére


Alpachino
veterán

ÁÁÁ...nem kell azért ezt olyan komolyan venni, mi egy jó kis baráti közösség vagyunk itt a fórumon (és Wood a mi vezérünk)....kérdez csak meg Sanyit :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107787) Woodslave válasza Alpachino (#107786) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tökéletesen egyetértek :R ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107788) freaghill válasza Alpachino (#107777) üzenetére


freaghill
őstag

Nem rossz. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle.

(#107789) Alpachino válasza freaghill (#107788) üzenetére


Alpachino
veterán

:R én is :) Hétfőn elkezdem a ( heti 3x) reggeli éhgyomros aerobot....az étrend már össze van állítva :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107790) Woodslave válasza Alpachino (#107789) üzenetére


Woodslave
nagyúr

úgy nézel ki mint God Vazzeg csak kicsiben :D (ami még így is nagy) 45-ös karok azért nem gyenge.. Ráadásul a derékrész se gáz. Irigylem aki így tud betömegelni. :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107791) Alpachino válasza Woodslave (#107790) üzenetére


Alpachino
veterán

:D

Köszi :R

Igazából a derek, hastájékot féltettem a leginkább már 85kg fölött, de annyira nem lett gáz ilyen merész súlygyarapodással sem....ez a tömegnövelésem szerintem jól sikerült....de majd meglátjuk nyár közepére :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107792) aleister


aleister
veterán

Szerintetek mi az az időintervallum, amin belül az edzés előtt bevitt cukor hasznos?
Ergo mennyi idő kell egy gyors felszívódású CH-nak, hogy energia legyen belőle?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#107793) Zola007 válasza aleister (#107792) üzenetére


Zola007
veterán

közvetlen vagy raktározott?
Közvetlen pár perc, egy banán ch tartalma 8-10 perc után már részben a véráramban szaladgál

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107794) FIREBLADE78 válasza sutyesz96 (#107734) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hazug vagy te,kisfiam. Szerinted munka után este nem lehet kimenni borfesztre? Illetve az 1 szabit is kint töltöttem,de magyarázkodik neked a halál. :U :C Attól függetlenül lehet dolgozni. Tilts le,isten tartsa meg a szokásod. :C viszlát

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#107795) aleister válasza Zola007 (#107793) üzenetére


aleister
veterán

Köszi az infót!

Közvetlen egyébként.
Gondolok arra, hogy ha esetleg nincs idő egy átlagos felszívódási sebességű CH forrás hasznosulását megvárni, akkor ha bekapok pl egy szelet csokit, vagy akár iszom pár deci fruktózos vizet, akkor mi az az idő, amikor már energia lesz belőle. Eddig kb fél órával számoltam, de akkor ezek szerint eléggé mellélőttem.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#107796) Eagl3 válasza freaghill (#107788) üzenetére


Eagl3
veterán

Én tudom, 38-as "pajszer". ;]

(#107797) Eagl3 válasza aleister (#107795) üzenetére


Eagl3
veterán

Ezek a gyors felszívódású cukrok egyből a véráramba kerülnek. Csak az a gond, hogy ugyan olyan hamar el is tűnnek aztán szédeleghetsz. :)

(#107798) Alpachino válasza Eagl3 (#107796) üzenetére


Alpachino
veterán

:D

:N 79kg-al 43cm-es volt :P

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#107799) FIREBLADE78 válasza Alpachino (#107798) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jó forma.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#107800) Alpachino válasza FIREBLADE78 (#107799) üzenetére


Alpachino
veterán

:R

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.