Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101801) footy válasza God Vazzeg (#101796) üzenetére


footy
addikt

Hozzadott cukorral keszult gyumolcslevet nem veszek, de azert a narancsnak alapbol van nem keves cukortartalma.

(#101797) Woodslave
Jah, hat ezert filozok hogy lenne a jo.

(#101798) Zola007
A grapefruitnal legalabb nem ut ki a keseru iz. Vagy ha a narancsba beleteszem a cuccot akkor vegulis grapefruit izu lesz. ;]

(#101799) God Vazzeg
A szalonnat akarom leporkolni derektajrol.

(#101802) Zola007 válasza footy (#101801) üzenetére


Zola007
veterán

máj presösssz ;] :

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#101803) kolosanyi válasza Zola007 (#101798) üzenetére


kolosanyi
veterán

Miért fikázza mindenki ezt a gyümölcsöt? Szerintem finom. :DDD

(#101804) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Azt hiszem ma veszek kreatin koxot, attól biztos meglesz a 150-es nyomás majd. :K :D

[ Szerkesztve ]

(#101805) KoVee84


KoVee84
senior tag

Én meg elkezdtem rendes edzővel edzeni...
Korábban 4x8, 5x8, 6x6 felosztást csináltam különböző gyakorlatoknál, most pedig 1x18-15-12-10 az ismétlésszám has és vádli kivételével mindenhol. Hát mit ne mondjak a súlyok is teljesen mások és olyan izomlázam van, hogy bic-tric edzés után nem tudtam a biztonsági övet magamra húzni az autóban. Jó lesz ez.
A diéta is egész jól halad, jan. 1-óta -5,2 kg, amit tartok február végéig, aztán áprilistól egy kis ph-al megbolondítom az utolsó egy hónapot.

A héten találkoztam először olyannal, hogy Androgél. Valakinek van tapasztalata vele?

[ Szerkesztve ]

(#101806) kolosanyi


kolosanyi
veterán

(#101807) footy válasza Zola007 (#101802) üzenetére


footy
addikt

Vegulis C-vitamin van benne ugyhogy rossz nem lehet ;]

(#101808) Woodslave válasza KoVee84 (#101805) üzenetére


Woodslave
nagyúr

két hónap ilyen után meg az eredeti felosztástól lenne izomlázad :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101810) szuszinho válasza KoVee84 (#101805) üzenetére


szuszinho
őstag

Én meg nagyon agyalok a powerbuilderes edzésmódszeren. Lehet igaza van a srácnak :D

(#101811) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link]

na ez se rossz forma olyan 75 kg-san :D maga által natural(nak mondott) oc :P

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101812) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#101806) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ez kurva jó :D
Aranyos. Bico-trinyo vót,atta. Hiányzik már a rángatózás :(,de még rossz a csuklóm

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#101813) negyedes


negyedes
addikt

jo hogy tudtok menni edzeni. kiujjult az allergiam es teljesen kivagyok, csorog az orrom es nem kapok levegot. :( a le is keves, meg nem jott a fizu. :O

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#101814) nitro16 válasza KoVee84 (#101805) üzenetére


nitro16
senior tag

Az androgél egy észtert nem tartalmazó "kenhető tesztoszteron". A lényeg ha észter is lenne benne akkor nem tudna átjutni a bőrön a nagy molekulamérete miatt, ezért az 50mg-os tasakból ténylegesen 10mg hasznosul kb. Tényleges áttörést nem ezzel fogsz elérni, minimális erőszint növekedés edzések során stabilabb fogás nagyobb súlyoknál....

(#101815) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na voltam röntgenen. Február 24-én megyek vissza az ortopédiára. De azért akit érdekel. Nem tudom van-e rajta valami látható, kivéve az övem :D (legalábbis remélem az az :Y )

volt egy szemből, egy oldalról egy meg hason fekve a lábam behajlítva (ez az öves)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101817) aleister válasza kolosanyi (#101816) üzenetére


aleister
veterán

Ezek a távolkeleti sunák ilyenek. A Szívek szállodájában (nemröhög! :) ) pl a 15 éves Lane karakterét egy 28 éves színésznő játszotta.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#101818) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#101815) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem látok semmi kórost. Mi a bajod? Menj mri-re,röntgen szart sem ér csak felesleges sugárt kaptál

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#101819) Woodslave válasza kolosanyi (#101816) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na térd ide vagy oda. Mivel most éppen nem fáj felbátorodtam és a guggolást is betervezem az éves programba..

Írtam már de úgyis újdonság lesz (amennyire itt figyelünk ki mit ír ;] ) hogy az idei nagyszabású terv a mágikus számok elérése a big 3 illetve OHP esetén, azaz 1x, 1,5x, 2x, 2,5x mindezt 75kg testsúlyra vetítve, ami kicsit bonyolítja a dolgot ugyanis ehhez fogyni és erősödni is kellene de mindegy kicsire nem adunk :C

A terv amúgy egy középhaladó lineáris periodizációs program 12 hetes blokkokkal, azaz az évre vetítve 4-et tudok belőlük megcsinálni mert az élet közbepofázik és nem hajlandó elfogadni hogy profi testépítő akarok lenni :N :DDD

Szóval a terv úgy néz ki, hogy megvannak a csúcsszámok, akik az utolsó 12 hetes ciklus alapját képezik, illetve megvan a mostani kiinduló helyzet ami alapján ez a ciklus megy és a két közbenső ciklust ennek megfelelően lőttem be.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101820) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#101818) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fájt a térdem. Sajnos ez a magyar eü nem kívánságműsor :( (kiv. 30k-s magánklinikán)

gondolom az jóval drágább ez jó a parasztnak :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101821) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#101820) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Tb fizeti a mr-t, problem?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#101822) negyedes válasza Woodslave (#101815) üzenetére


negyedes
addikt

igy tenyleg nincs semmi baja, de tenyleg mi a facert nem mri-re kuldtek? nem csontod faj hanem az inak nem? rx-rol lofaszt sem tudsz leolvasni max ha repedes plusz csontkepzodes van.

azert fasza hogy nalatok mar digitalis minden, menjel itt el egy nagy varosba a kezedbe nyomjak a klasszikus! kemikalias filmet. :D

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#101823) kolosanyi válasza Woodslave (#101819) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én figyeltem, viszont a 75 kilót nem értem. Lehet én is inkább valami ultra alacsony tzs%-os tömeget veszek alapul és ahhoz nézem a számokat, úgy hamarabb elérem. ;]

Szerintem guggoláshoz, felhúzáshoz használj térdbandázst. Talán segít valamit. Nem lehet egyébként, hogy azért fáj a térded, mert technikai problémák vannak? Elég ha csak picit "beesik" a térded, máris eléggé nyírja a guggolás. Nálam ez 1RM 90% fölött rendszerint előjön, meg a "good morning" is. Gondolom nem véletlenül szokták mondani, hogy van a valós 1 RM meg az edzős, utóbbi a valós 90%-a. Érdemesebb lehet a valós bukás helyett technikai bukásig elvinni csak egy gyakorlatot, vagy addig se.

(#101824) Woodslave válasza negyedes (#101822) üzenetére


Woodslave
nagyúr

világos én hiszek nektek, meg voltam már más miatt is orvosnál ahol előre olvastam tájékozódtam meg mittomén. Aztán megvizsgál egy klinikai főorvos azt mondja legyen röntgen és én az a típus vagyok aki nem kezd el okoskodni, hogy az xar. :U :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101825) Woodslave válasza kolosanyi (#101823) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a 75 kilót a tényleges testsúlyomra értem amit szeretnék elérni :D Persze jobban hangzana hogy 85 kg legyek 10% testzsírral és ennek megfelelő számokkal de azt hiszem már eléggé elvesztettem a realitásérzékem nem kell tovább fokozni :D

bandázshoz nem értek nem tudom hogy kell normálisan használni. A technikai problémák miatt fájdalom abszolúte lehetséges :K De egyelőre még nem vagyok 90%-on, sőt.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101826) kolosanyi válasza Woodslave (#101825) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha már realitás. Vettünk barátnőmmel egy mérleget a Praktikerben. Az volt a kiválasztás elsődleges szempontja, hogy kék és megy a fürdőszobához (hagyjuk :D ). Otthon jobban megnézve kiderült, hogy testzsírt is mér. Na mondom kipróbálom. Ráálltam, lelógott róla a lábam elöl-hátul. Sejtettem, hogy gáz lesz, de erre nem számítottam. 10-ból 8-szor errort írt ki, egyszer 130 kilót és 27-es tzs%-ot, utána 120 kilót (ez utóbbi pontos) és 10-es tzs%-ot. Azt hiszem hasznos berendezés lesz. :DDD

(#101827) Woodslave válasza kolosanyi (#101826) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja mondjuk a kettő mérésből szerintem össze lehet hozni a valóságot ;] :D

nekem is ilyen mérlegem van mindig 2x % testzsírt ír ki. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101828) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Zsíros a talpatok? ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101829) syl5 válasza szuszinho (#101810) üzenetére


syl5
őstag

Próbáld ki, működik.
Nyilván egy kezdő szintről felépített program sorozat de ezt le is írja ill. meg van a következő lépcső, ha kinövöd a kezdő szintet, stb.
Én most kb 4-5 hónap után guggolásban bw x 1.33 (+25-30 kg), fekvenyomásban bw x 1 (+20 kg), felhúzásban bw x 1.33(+30-35 kg), fej fölé nyomásban bw x 0.6 (+ 5-8 kg ) nál járok.
Már lassan kinövöm a kezdő szintet, mert nagyon nehezen regenerálódok, és már szinte mindegyik gyaksziban volt több holtpont, visszavétel, de sokat kaptam.
A felső testemben viszont még van tartalék érzem, már jobban megy a fekvenyomás mint a guggolás. Kezdetben ez fordítva volt.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#101830) Woodslave válasza syl5 (#101829) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezek 1 ismétlések?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101831) Zola007 válasza Woodslave (#101815) üzenetére


Zola007
veterán

röntgenen pont a lényeg, a porc nem látszik
beszéld rá a dokit egy MR-re

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#101832) kiszi07 válasza Zola007 (#101798) üzenetére


kiszi07
senior tag

Nem értem, hogy mi a problémád a grapefruittal. Nekem pld. a kedvenc gyümölcseim közé tartozik. (narancs,citrom,grapefruit, ananász) Ezekből bármennyit :)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#101833) Woodslave válasza Zola007 (#101831) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudom emlékszem hogy írtad, de miafaxt tud csinálni az ember :o :(

na majd megpróbálom :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101834) syl5 válasza Woodslave (#101830) üzenetére


syl5
őstag

Nem, 3*5.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#101835) Woodslave válasza syl5 (#101834) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K az jó. A felhúzás mintha el lenne maradva. Nem csináltad eddig?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101836) brownus válasza Woodslave (#101833) üzenetére


brownus
veterán

kb 3 hónap mire sorra kerülsz

(#101837) Zola007 válasza kiszi07 (#101832) üzenetére


Zola007
veterán

nekem nem ízlik
olyat minek egyek ami nem ízlik?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#101838) Woodslave válasza brownus (#101836) üzenetére


Woodslave
nagyúr

gondolom amúgy meg a kb 10* ára miatt se erőltetik. Az ok hogy a tb fizeti, de lehet van valami kerete az orvosnak vagy ellenőrizhetik kiket miért küld költségesebb vizsgálatra... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101839) FollowTheORI válasza Woodslave (#101838) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Vagy elmész magánba... annak viszont ára van. :)

www.diagnoscan.hu/ ...stb

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#101840) szuszinho válasza Woodslave (#101835) üzenetére


szuszinho
őstag

A felhúzásom nekem is a gyenge láncszem. Guggolás úgy érzem menne még többel is (most 5*8-10db a munkasorozatom), de a felhúzásnál, mintha a fogásom lenne gyenge, és ezért nem megy rendesen. Beiktatom a farmer walkot is, mert nem szoktam csinálni.
Következő edzésen megnézem mik a maxok, aztán nekiállok az edzéstervnek.

(#101841) Woodslave válasza szuszinho (#101840) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a fogás mindenkinek gyenge láncszem. Ha nem ott baj van... Nálam mondjuk a 8-10 ismétléses sorozatok (de utálom) esetén 5-6 meg normál fogással, aztán váltani kell. Ha nem jó a fogás akkor az egész végrehajtás bukik, azaz hajlamos vagyok inkább alátolni a csípőt, de az se biztos hogy jó ha az ember bepörögve (legalábbis engem qrvára bepörget a felhúzás) felemás fogásra vált, mert akkor benne van a pakliban hogy figyelmetlen és elszakad a bicepsz... Gurtnival meg teljesen más a történet :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101842) kolosanyi válasza Woodslave (#101827) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ja, csak nem azzal az eredménnyel, ami nekem szimpatikus lenne. 130 kiló 10-es testzsírral... ;]

(#101828) NetTom
És szőrös is. :D

(#101840) szuszinho
Sokáig gurtni ellenes voltam, de azt mondom megéri. Amíg el nem fárad az alkarom, anélkül csinálom, de kib@xottul megölné az edzésem, hogy a hátam és a lábam még nem fáradt el, de a rúd már kipörög a kezemből. Nagyobb súlyoknál meg volumennél már óhatatlanul is az alkar lesz a gyenge láncszem, akármennyire is edzel rá.

(#101843) brownus válasza Woodslave (#101838) üzenetére


brownus
veterán

yep, és magadnak kell kórházat, és időpontot vadászni.

(#101844) syl5 válasza Woodslave (#101835) üzenetére


syl5
őstag

Nem. :)
Elég merev a combom még, sztem az is visszafog, vagy még mindig nincs meg teljesen a mozdulat. De inkább előbbi. Csak már kezd a gyúrás túl sok időt elvinni. 3 edzés, 2 aerob, 1 smr, nyújtás, kaja méricskélés.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#101845) szuszinho válasza Woodslave (#101841) üzenetére


szuszinho
őstag

Azért most kíváncsi leszek a kevesebb ismétléssel mi lesz, mert nekem is az 5-6 még megy.

(#101846) mayday00


mayday00
őstag

Februárban akciósok a zsákos dzsámbók. Tessék venni :D

[link]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#101847) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Vótam atta. Folyt a vér :D

Guggolás 85kg 8-8-8-12
Felhúzás 127kg 4x8 az utolsó kér sorban 1-2 kellett fogást váltani...
Has jelzés értékkel

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101848) pityaa23 válasza Woodslave (#101847) üzenetére


pityaa23
senior tag

Nem lehet, hogy a menszi jött meg ettől a guggolós súlytól? ;]

(#101849) Woodslave válasza pityaa23 (#101848) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D lehet elég pinasúly

Amúgy csak a sípcsontomról jött le a bőr

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#101850) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.