Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102951) Zola007 válasza Apollyon (#102949) üzenetére


Zola007
veterán

lecsökken a vér oxigéntartalma, ennek több oka is lehet, némi allergia, pangó megfázás, alacsony hemoglobin, vas, transzferrin szint, de leher, hogy csak nem ittál eleget.
Ha ismét előfordul olyan napon, amikor úgy érzed minden más rendben volt, akkor kérj egy alap vérképet CRP, vas és transzferrinnel kiegészítve

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#102952) negyedes válasza Woodslave (#102918) üzenetére


negyedes
addikt

Semmi komoly. Csak meg nem megy olyan nagy sulyal. :)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#102953) Woodslave válasza negyedes (#102952) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Van legalább fejlődési potenciál :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102954) Zola007 válasza Woodslave (#102953) üzenetére


Zola007
veterán

mint itt mindenki másnak ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#102955) Woodslave válasza Zola007 (#102954) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Reméljük :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102956) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Aerob volt atta'. Mennyi efféle edzést érdemes beiktatni egy hétre?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#102957) Lajkó válasza pocokxx (#102956) üzenetére


Lajkó
őstag

Mi vagy Te? Hosszútávfutó bakker? :Y

(#102958) margithid válasza pocokxx (#102956) üzenetére


margithid
veterán

Hm, nem kevés az a kalória amit elégettél?
Endomondo szerint a 8.5 km-es sétáim alatt 800 kalóriát használok fel.1 óra 22 perc alatt.
Januárban amúgy sétáltam 156 km-t:)

[ Szerkesztve ]

(#102959) FollowTheORI válasza margithid (#102958) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

800? :D

Az szép lenne... sétával örülj ha 300 megvan, de még lehet az is sok.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102960) S e t h válasza Lajkó (#102957) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha a 12 km hosszúnak számít, akkor már baj van. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#102961) gaborn1 válasza margithid (#102958) üzenetére


gaborn1
tag

Szerintem az 1 óra futás sincs 1000 kcal amúgy. Bár nem tudom pocok hány kiló.

(#102962) Zola007 válasza FollowTheORI (#102959) üzenetére


Zola007
veterán

ezt így kijelenteni ugyanúgy légbőlkapott
tempó, emelkedő, testsúly, metabolizmus, nem, kor, edzettség függvénye. minimum

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#102963) FollowTheORI válasza Zola007 (#102962) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát ez inkább józan paraszti észből, nem légből...

Ha 8km séta 800 kalória lenne, akkor 42km futás mennyi, 10.000 ? :DDD

Vagy egy 180-200km ultra maraton?

Még ha frissítesz/eszel is közben... akkor sem jönne ki. :D

Nyilván tudom sokmindentől függ, légből kapott... de nagyságrendileg próbáltam "helyretenni"... nem grammra pontosan. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102964) Apollyon válasza Zola007 (#102951) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Thx, így már világos :R

Amúgy alacsony vérnyomás egyik lehetséges oka a mozgásszegény életmód. Ez sajna tökéletesen rámillik. Bár van heti 4x súlyzós edzés, egy ideje se aerob, se kardió :B Úgyhogy ez mától már meg is változott. A koffeint meg lassanként, de elhagyom.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#102965) FollowTheORI válasza Apollyon (#102964) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát ahogy elnézem a mozgásszegény környezetem, inkább a magas vérnyomás oka lenne az...

Sokkal valószínűbb valami hormonális zavar, vagy kimerülés, vagy belső szervi gyengélkedés (komolyabb esetben) én még mindig azt mondom. PM működési zavar, alulműködés stb. Mellékvese, adrenalin stb stb.

Főleg ha sósan ettél, nem aludtál eleget vagy jól, vagy nem jó napi ritmusban... sokat kávéztál. stb stb. :)
Ezek mind hosszútávon szépen lassan tönkreteszik a dolgokat, felborul minden.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102966) Zola007 válasza FollowTheORI (#102963) üzenetére


Zola007
veterán

megismétlem: tempó, emelkedő, testsúly, metabolizmus, nem, kor, edzettség függvénye
De akkor tegyük helyre grammra pontosan.

egy Ironman 65-70 kg testsúllyal ~10.000 - 11.000 kcal. Ebből a
3,86 km úszás ~1.500-1.700 kcal
180,25 km kerékpározás ~5.000-5.500 kcal
a 42195 méter maratoni síkfutás pedig 3.500-4.000 kcal

Ezek az adatok laboratóriumi edzettségi méréseken alapulnak. Másrészt kitűnő anyagcserével és extrém VO2maxxal (80-90ml/kg) rendelkező, döntő mennyiségben lassú, energetikailag jó hatásfokú lassú izomrostokból felépülő izomzatú professzionális sportolók.

Egy 80-90 kg-os átlaggyúrós legalább a 1,5x-ét égetné el, ha egyáltalán képes lenne teljesíteni a távot, akár részletekben is.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#102967) FollowTheORI válasza Zola007 (#102966) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem hinném hogy csak azért mert edzetlen vagy több kalóriát égetnél el. Ebben nem hiszek.
Van erre tudományos alap is? :D

Az hogy a szervezeted nincs arra kondícionálva hogy ekkora teljesítményt leadjon, illetve a szükséges tartalékok (egy részével - többel) rendelkezzen... ja... de ehhez semmi köze annak mennyi kalóriát égetsz el.
Ha az edzettségen kívül kb hasonló alapokról indulunk ki.

(#102968) Zola007

OK. Majd eccer... most nekem se. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102968) Zola007 válasza FollowTheORI (#102967) üzenetére


Zola007
veterán

van
támadd be a pubmedcentral-t , nekem most nincs időm arra, hogy meggyőzzelek

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#102969) margithid válasza FollowTheORI (#102963) üzenetére


margithid
veterán

Szerintem valahol kettő között lesz az igazság, nem is 800, de nem is 300. Tempósan megyek azért, emelkedők is vannak benne rendesen.
Érdekességképpen egy decemberi futásom: 4.68 km 28 és fél perc alatt 491 kalória!
Sajnos futástól félek, éreztem térdemben, hogy valami nem oké.
Egyébként összehasonlítva nem olyan rossz a tempós gyaloglás sem, cserébe az izületeidnek nem lesz baja!

(#102970) gaborn1


gaborn1
tag

Anyám az előbb hívott, hogy megint talált 5 kilós nutellát a bécsi metróba. Gondolom ez megin valami limited diabetes edition lehet. :D Szóval ha hazaér bezabálok belőle, amíg ti az elégetett kalóriákról beszéltek. Amúgy csak én vagyok rákattanva nagyon?

(#102971) Apollyon válasza gaborn1 (#102970) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem tudom mennyibe kerülhet, de gondolom nem olcsó. Ennyi pénzből inkább vennék valami élményfehérjét, vagy egy karton fehérjeszeletet (csokit), és az finom is, meg nem is kajáltam mellé.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#102972) FollowTheORI válasza gaborn1 (#102970) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak te.... édes sz*r. :P :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102973) gaborn1 válasza Apollyon (#102971) üzenetére


gaborn1
tag

Fehérjém van, a protein szelet meg nekem nem ízlik, nem elég édes. :D Az a baj nagyon édes íz függő vagyok.

(#102974) Woodslave válasza gaborn1 (#102970) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerencsére ennyire nem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102975) kiszi07 válasza gaborn1 (#102970) üzenetére


kiszi07
senior tag

Én túl sok nutellát ettem és megutáltam :D Helyette a manner csoki a kedvencem :B

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#102976) Shingen


Shingen
addikt

[link]

風林火山

(#102977) Shingen


Shingen
addikt

Ma váll volt, bicepsz is kapott a héten másodjára, meg volt 100 db hiperhajlítás.

風林火山

(#102978) Lajkó válasza S e t h (#102960) üzenetére


Lajkó
őstag

Úgy értem, hogy nekem a 180cm-mel 88kg-val, 45perc alatt, 6km/óra sebességgel 6 fokos emelkedőn, aerob tartományon belül 370Kcal-t sikerül elégetnem férfiként. Ő meg 11km-t ment aerob tartományban 1 óra alatt, és majdnem 3x annyi kalóriát égetett el!
10km/h-nál én már kocogok! Ott meg már egekben a pulzusom.

Másik meg, hogy egy éve még azt mondogatták, hogy 45 perc az ideális aerob hossza, különben leesik az izom. Aki meg nemizmos, az vagy hosszútávfutó, vagy focista! :)

(#102979) Woodslave válasza Lajkó (#102978) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Tehát akkor te focista ;]

Amúgy irigylem hogy neki ez aerob...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102980) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Pro edzéstipp:
ne törjétek el a kezetek, az nem tesz jót a fejlődésnek :DDD

Nekem tavaly november közepén sikerült összehozni egy csuklótörést, december végén került le a gipsz.
Elég jól ment akkor a tömegelés, azt vágta keresztbe, kb január 2. felétől tudtam már normálisabban terhelni a kezem. Húzódzkodáson (és bicepszen) éreztem meg legjobban, ezek még mindig közel nem olyan jók, mint előtte voltam. Előtte plusz súllyal húzódzkodtam, most meg simán saját súllyal sem megy úgy, mint szeretném.

Egyedül a lábam fejlődött, mert begipszelve is lábaztam. Igaz nem mertem guggolni, de lábtolón sikerült szépen fejlődni.

__
Utóbbi időben nem annyira követtem a topicot, Zola007 rakott végül képet magáról? Úgy rémlik, hogy 2015 végére ígérte.

[ Szerkesztve ]

(#102981) t1 válasza Zola007 (#102966) üzenetére


t1
addikt

Nem nagy varàzslat én is pulzusmerővel futok pl àtlag 140 pulzussal lefutom 2:00:00 alatt a félmaratont akkor 1600 körül írja az elégedett kalória mennyiséget ha ugyanezt a tàvot 1:40:00 alatt àtlag 165-170 pulzussal akkor 2100-2200kcal az elégetett mennyiség, az óra szerint kemény 53 Vo2 maxom 25 éves vagyok 180/90.

(#102982) gaborn1 válasza Apollyon (#102971) üzenetére


gaborn1
tag

Végül nem egybe 5 kilót hoztak, hanem 5x1 kilót, akciós volt, darabja 4 euro volt, Jobban megérte mint a nagyobb kiszerelés. Azért 6 ezer forintból olyan sok fehérje vagy protein szelet nem jön ki, ez meg talán sokáig elég lesz. :D

(#102983) zzz03 válasza bigmasterg (#102980) üzenetére


zzz03
őstag

Hoho en is novemberbe tortem el a csuklom bicozas kozbe. Azota csak labaztam. 4 hete levettek a gipszet, 2 het gyogytorna aztan kb 2hete ujra edzek. De fekvenyomas nagyon nem megy 140 volt a max 100al siman a szeria mostmeg 40alatt meghal a csuklom. De ezen kivul kb minden mas gyakorlatot tudok csinalni. Szoval megerositem ne torjetek el a csuklotokat. 😃

[ Szerkesztve ]

(#102984) kk831228 válasza FollowTheORI (#102967) üzenetére


kk831228
addikt

Pedig ez q... va eccerű fussál egy profival jó gyorsan és nézd meg ki fog hamarabb kidőlni azonos kaja mennyiségnél... :B Amikor te már kiköpöd a tüdődet, még cseverészni fog veled, neked 180 lesz a pulzusod neki meg 120-130, melyik fog tőbb kalóriát elégetni?? :B

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#102985) kk831228 válasza Lajkó (#102978) üzenetére


kk831228
addikt

Semmit nem számít a linkelt kalória, ha nincs mérve a pulzus. Az endo csak vesz egy átlagot, nem tudja hogy te maratonista vagy, vagy először futsz életedbe. Azt nem írta a kolléga hogy mérte - e közbe a pulzusát, mert akkor gondolom hitelesebb az endo is...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#102986) szuszinho


szuszinho
őstag

Előbb megkóstoltam a rizsfehérjét. Először kuva szar volt. Tényleg olyan, mint a fűrészpor, de a végére már nem volt rossz.
Lement a madcow második hete, egyelőre nem fáraszt ki eléggé. Csinálja valaki mostanában?

(#102987) Woodslave válasza szuszinho (#102986) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sztem ha nem vagy nagyon erős, azaz nem használsz olyan súlyokat amikkel egy sorozat kikészít, akkor nem fáraszt ki. Nekem nagyon kevés volt nyilván az én erőszintem is nulla ahhoz hogy 3 csúcssorozat 3 gyakorlatban kikészítsen...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102988) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ma kar és has vót, atta ;]

Héten megajándékoztam magam egy sima kókuszos fehérjével, amihez kaptam egy százgrammos hot blood-ot. Mindig ódzkodtam tőle, de fuck the police, edzés előtt ittam egy adagot. Nem haltam meg, kicsit pörgetett mintha több kávét ittam volna de nem hiszem hogy erre égető szükségem van.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#102989) FollowTheORI válasza kk831228 (#102984) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A leadott teljesítmény ugyanaz, ha egyforma gyorsan futunk (és az egyéb paraméterek is kb egyformák, súly stb)... így a felhasznált sem lehet sokkal több.
Nyilván lesz különbség, de nem akkora...

Mindegy hagyjuk. Én ebben nem hiszek ennyi... :)

A kidőlés nem elhasznált energia kérdés, hanem kondícionálás.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#102990) kk831228 válasza FollowTheORI (#102989) üzenetére


kk831228
addikt

Pedig ez pont olyan dolog ami reális, nem olyan mint sok linkelt tanulmány ami megmondja a tutit, majd 2 hónap után meg teljesen ellentétes dolog lesz a tuti... :B ;] ;)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#102991) Woodslave válasza kk831228 (#102990) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Van olyan? Nemá ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#102992) Zola007 válasza FollowTheORI (#102989) üzenetére


Zola007
veterán

Csak egy pár betűt tennék hozzá:

Ha nem érthető, akkor van itt mérnök - 2 is majd ők elmagyarázzák

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#102993) margithid válasza FollowTheORI (#102989) üzenetére


margithid
veterán

A tudomány nem hit kérdése:)

(#102994) kk831228 válasza Woodslave (#102991) üzenetére


kk831228
addikt

Ja, nincs... :B :R ;] :DD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#102995) Peti78


Peti78
őstag

Tegnap láb+bicepsz vót. Atta. Este az unicum+ fröccs még jobban atta. Most a másnap adja!

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#102996) Zola007 válasza Peti78 (#102995) üzenetére


Zola007
veterán

legalább nem tudod, melyiktől is fáj mindened. ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#102997) Lajkó válasza Zola007 (#102996) üzenetére


Lajkó
őstag

Ami nincs az nem is fájhat... ;]

(#102998) Peti78 válasza Lajkó (#102997) üzenetére


Peti78
őstag

Jobban ült volna, ha Zola használja az "izom" szót. :)
Én teszek azért, hogy legyen. Nálam nincs kifogás. Nálad miért csak az van? ;]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#102999) Woodslave válasza Peti78 (#102998) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Unicum + fröccs. Tényleg hc vagy mindent megteszel :D;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#103000) Zola007 válasza Woodslave (#102999) üzenetére


Zola007
veterán

csak akkor, ha vörösborból volt a fröccs ;) ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.