Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22682) bobace válasza Wolverine (#22681) üzenetére


bobace
őstag

Elolvastam.
Jól értem azt a részt, hogy ha elérem az 1200 körüli ratinget, amit nekem adni akar a gép, akkor utána visszaáll a rend? Nem érdekel, inkább vesztek még zsinórban 10 meccset, csak érjem már el a rejtett rating határát, és utána majd nyerem sorba, akkor kapom a plusz 10-15 minden win után magas ratingen is, nem lesz az hogy 1500-on plusz 5 rating és -25 loss, és a vesztés is csak 10-et von le _mindig_ nem 25-öt?
Remélem érted mire akarok kilyukadni..

Például van egy DK haverom, nyilván neki nem volt 70-en "játszunk a pontért" csapata, és kb van 6 győzelemmel jobb aránya mint nekem és 1700-on van? Mi ez ha nem kiba...ás, mert neki nem is lehetett 70-en csapata, amit "elrontson"...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.