Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9421) DS39 válasza Boha (#9397) üzenetére


DS39
nagyúr

kapcsolt ki a rendszer visszaállítást, az 7-esnél büdös sokat eszik. nem igazán értem hogy mi szükség adatmentésre is, azt az ember úgysem a rendszer meghajtón tárolja, és úgy beállítani (ahogy XP-n működött hogy lényegében csak a rendszer módosulásait tárolta el) nem lehet, csak rendszer fájlok + adat, vagy csak adat, vagy semmi. hülye Microsoft-os logika. 7-esre áttérésem után használtam, de rájöttem hogy felesleges (Xp-n elég volt 1,5 giga erre) itt adok neki 5-öt gondoltam én, erre mit csinál 2 visszaállítási pontra felhasználta az egészet, nevetséges, ráadásul mind a kettő egy napon készült mentés. ha bekapok egy vírust vagy vmit elbaszok a múlthétre akarom mondjuk visszaállítani, a ma reggel adott esetben lehet pont nem segít. szóval ha helyet akarsz, ezt lődd ki a francba, amúgy sincs erre sok szükség, rendszer visszaállítást, a telepítő lemezes javító install tudja helyettesíteni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.