Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8723) stimea


stimea
tag

Sziasztok!
Windows 7 Ultimate, bolti. Néhány napja találkoztam az alábbi üzenettel, amikor esedékes volt a biztonsági mentés: A legutóbbi biztonsági mentés nem fejeződött be! Hiba: 0x81000037. Amúgy minden rendben működik! Biztonsági mentés Minden hónap 25-én van beállítva. A neten rengeteg, ugyanezzel a hibával foglalkozó fórum van. Ám nekem semelyik javaslat nem vált be (RegistryClaner, check disk, vírusirtás, stb.). Nem sikerült a korábbi időpontra való visszaállítás sem: a fájlok nem változtak. Az XP-nél korában a Paragon-t használtam image készítésre, ez nagyon megbízható volt! A kérdésem az, hogy lehet e azt a módszert Win7 esetében is használni? Tudom, hogy két partíciót készít a Windows, kell e mind a kettőt menteni és milyen sorrendben kell visszaállítani?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.