Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70580) Blasius válasza zolee001 (#70579) üzenetére


Blasius
tag

Köszi, jó oldalat találtál, nem is tudtam hogy vannak ilyenek!

Egy párat fel próbáltam tenni, de nem mentek. Minthogy ezeknek mennük kellet volna, tovább vizsgálódtam és rájöttem hogy ezen a gépen Win 7 x86 "embedded" standard van. Mielött belefutottam, nem is tudtam hogy ilyen van... Ez valami lebutított változat lehet amiből mindenféle random dolgot kivágtak hogy kissebb legyen. Gondolom kivágták pl a bluetoot stackot is. Így aztán hiába tenném fel a drivert, az nem megy, mert hiányoznak programok ami a bluetooth működéséhez kellenének.

Át tudnám másolni a fájlokat, ha máshonnan nem akkor egy friss telepítésről. Csak ugye nem tudom hogy mely fájlok kellenének.. a hibaüzenetek nem mondanak konkrét fileokat.

Ha ''a'' ram megy dualban ''b'' rammal, és ''c'' ram megy dualban ''b'' rammal, akkor ''a'' ram megy dualban ''c'' rammal?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.