Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12159) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Lenne egy olyan gond hogy ismerősöm szólt hogy valami nem okés az 1 hónapos Toshiba laptopjával. Elmentem hozzá és az fogadott hogy nemtudta elindítani mert bootnál bejött egy olyan képernyő amin a következő dolgok vannak. ( fekete képernyő ) tehát még win betöltés elött

This product is covered by one or more of the following patents: US5, 307,459, US5,434,872, US5,732,094, meg még ebből 3 ilyen számsor.

Alatta ezt írta hogy

Realtek PCIe FE Family Controller Series v1.24 ( 10/07/10 )
PXE-E61: Media test failure, check cable

PXE-MOF: Exiting PXE ROM

Reboot and Select proper Boot Device
or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key.

hiába nyomtam le billt ugyanez a képernyő jött be mindig, ugyanezzel a szöveggel. Gép kikapcs csökkentett módba be a gép, így bejött a win. Menüből resiztem, és utána rendesen betöltődött a windows. Megnéztem kék halálra nincs bejegyzés.

Eseménynaplóba annyi van hogy

Hiba időpont... Forrásnál pedig Sevice control manager 7001 eseményazonosító ebből vagy 10-15db.

Illetve DistributedCOM 10005 eseményazonosítóval is van legalább 5-10 hiba az eseménynaplóba.

Mire tippeltek mi lehet a gond a win7-el? Az a OS van rajta ami járt a laptophoz, Home Premium.

köszönöm előre is. :R

iPhone 13 Pro Max

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.