Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) Motaba78 válasza Fire/SOUL/CD (#11200) üzenetére


Motaba78
őstag

köszi, megnézem.

De attól félek, hogy a windows6.1-KB976932-X64.exe fájlt nem tudom majd megmutatni neki .exe név miatt. (vagy ki lehet csomagolni az sp1 packot frissítésekre ? )

[ Szerkesztve ]

(#11202) oliver7777


oliver7777
tag

Windows 7 telepítése közben, amikor a partíciót lehet kiválasztani, + formázni stb., akkor nem tudok semmire sem kattintani, a kurzor folyamatosan a töltést jelző szimbólum, mitől lehet ez? Egy notebookról van szó, ha ez számít.

Köszi!

(#11203) Fire/SOUL/CD válasza Motaba78 (#11201) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ööö, a "...de megér egy próbát" azt úgy értettem, hogy simán megadhatod az exe-t és megfogja csinálni, ugyanúgy, mint a vlite a Vista-nál. Ezt hívják slipstream-nek, amit a beta támogat.

oliver7777
BIOS látja rendesen a HDD-t? AHCI üzemmód vanbeállítva? Próbáltad már parancssorból letakarítani a HDD-t? (trölni a partíciókat és újra létrehozni/formázni stb (persze csak akkor ha minden adat mehet a levesbe a HDD-ről))
Apropó, egyáltalán HDD-ről van szó, nem esetleg SSD-ről?

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#11204) #41133696 válasza Fire/SOUL/CD (#11200) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezt a cuccot nagyon a topicban nem kellene ajánlgatni, mert:

1. Nem volt soha és nem is lesz soha hivatalosan az MS által elismert cucc
2. Ebből kifolyólag az MS leszögezte, hogy ez egy sufni cucc, és ha ezzel integrálgat, magára vessen, lehet, hogy működik, de onnantól ők nem nyújtanak hozzá támogatást.

(#11205) oliver7777


oliver7777
tag

Hdd-t látja. AHCI módot hol kell megnézni? Parancssorból nem vagyok túl perfect úgyhogy nem próbáltam.

Köszi!

(#11206) #41133696 válasza oliver7777 (#11205) üzenetére


#41133696
törölt tag

bios.

(#11207) Motaba78 válasza Fire/SOUL/CD (#11203) üzenetére


Motaba78
őstag

sajnos nem jártam sikerrel :O
sem fogd és dobd, sem másmilyen módszerrel.
csak ezt fogadja el

marad az sp1-es letöltés

köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#11208) Fire/SOUL/CD válasza #41133696 (#11204) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. És? Az a lényeg, hogy nem warez...
2. OEM-hez eddig sem nyújtottak támogatást. Inkább azzal kellene az MS-nek is foglalkoznia, hogy írnának egy saját integrátor-t ami pl a WAIK-ra épül és akkor a sok "szerencsétlennek", aki még SP1 nélküli W7-et vett, annak nem kellene talán szívnia.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#11209) KennyONE


KennyONE
aktív tag

Sziasztok!

Van két laptop Win7 ultimate-el (Toshiba,Dell) és át szeretném húzni a képeimet és a filmeimet egyikről a másikra.Úgy hallottam hogy firewire kábellel ez megoldható,ti tudtok erről valamit?

Előre is köszi!

(#11210) #41133696 válasza Fire/SOUL/CD (#11208) üzenetére


#41133696
törölt tag

1. Hivatalos MS álláspont... Nem hogy nem hivatalos, de kifejezetten illegálisnak tartják.

és itt is ki lett tárgyalva a dolog: http://prohardver.hu/tema/re_letoltheto_a_windows_7_sp1/hsz_401-450.html

"2. OEM-hez eddig sem nyújtottak támogatást." hát ezt eléggé rosszul tudod, mert Windows 7 előtt nekem személy szerint csak OEM Windows-aim voltak, és nyújtottak terméktámogatást, még vissza is hívtak, amikor a Vistával szívtam.

Abban viszont igazad van, hogy az MS-nek kellene egy hivatalos eszközének lenni erre... Annak, hogy nincs sok oka lehet, de egyiket sem tartom technológiainak.

(#11211) Воланд válasza #41133696 (#11210) üzenetére


Воланд
titán

hivatalosan nem adnak tamogatast oem-hez, ez leginkabb a jofejseguk megnyilvanulasa volt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11212) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ha biosban bekapcsolom a bios-rom funkciót, csak két sata-portot lát, az 5 öst és a 6 ost. Ez miért van?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11213) Fire/SOUL/CD válasza #41133696 (#11210) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. Majd akkor lenne értelme egy hivatalos álláspontnak, ha lenne MS szoftver a feladatra és akkor nem lenne szükség egyéb alkalmazásokra (az meg nem járható út a legtöbb felhasználónak, hogy angol WAIK leírás, a 1G feletti WAIK csomagot telepítse pár darab, pár száz Kbyte-os progi miatt, meg az OS-t indítgassa ilyen-olyan módban, meg kilométeres parancssorokkal dolgozzon) Az MS ne hivatalos álláspontot írjon, hanem egy programot.

2. Kizárt dolog, hogy az OEM-hez van MS Support, mert vagy a gyártóhoz fordulhatsz(pl előtelepített gépeknél) vagy a forgalmazóhoz/bolthoz(ahol vetted az OEM lemezt)
Nem az a suppor-t, hogy Te felhívod az MS-t, hanem ez: [link]

Jelen pillanatban egyedül azok tudnak legálisan beszerezni eredeti ISO-kat, akik Ultimate felhasználók. Ha más verziód van és még ráadásul magyar is, akkor nem tudsz sehonnan letölteni magyar ISO-t, mert még a hivatalos MS partner sem méltóztatik kirakni, ahol meg megtalálható (MSDN/Technet) na oda meg megint csak csengetni kell...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#11214) Fire/SOUL/CD válasza oliver7777 (#11205) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, azt a BIOS-ban kell megnézni, W7 telepítéséhéhez egy kis segédlet: [link]
Nyilván laptop révén jó pár dolog kiesik, de pl a parancssoros módszer is le van írva és talán még találhatsz benn hasznos infót.

KennyONE
akkor ezek szerint se crosslinkes kábel nincs otthon, sem egy router vagy switch?
(1 sima hálókábellel is érdemes lehet megpróbálkozni, mert nem ritka, hogy egyes laptopok LAN kártyái úgy is képesek kommunikálni, ha nem crosslinkes kábel van használva. Egy próbát talán megérne, mert akkor sima fájlmegosztással elintézhető lenne.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#11215) oliver7777 válasza #41133696 (#11206) üzenetére


oliver7777
tag

Bios nem sok beállítási lehetőséget biztosít, ilyet pl. nem találtam.
Annyi változás van, hogy most már betöltötte, így formáztam az egyik partíciómat, ezután a másodikat, de ekkor megint végtelenségig töltés, ezért restartoltam, ezután teljesen formázottnak látta az egész hdd-t, majd új partíció létrehozása ekkor megint végtelenségig töltés, de ezután sajnos nem került létrehozásra a partíció csak egy 100 megás :D. Akárhányszor megpróbálom létrehozni a partíciót csak tölt a végtelenségig (legutóbb kb. 1 órát vártam, hátha).

Ötlet esetleg?
Köszönöm előre is!

(#11216) CL Smooth


CL Smooth
tag

Sziasztok! Windows 7-ben hol van az a beállítási lehetőség ,hogy az ikonok alatti szöveg színét változtatom?

(#11217) KennyONE válasza Fire/SOUL/CD (#11214) üzenetére


KennyONE
aktív tag

Crosslinkes kábel van itthon,azzal hogy lehet megoldani mert nem nagyon értek hozzá.Router sajnos nincs mert nemrég ment tönkre.Esetleg leírnád hogy a kábellel hogyan kell csinálni?

Köszönöm!

(#11218) Fire/SOUL/CD válasza KennyONE (#11217) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor meg kell csak osztani az adott mappá(ka)t, de előtte ezeket állítsd be, az sem baj, ha mindkét laposon. Ezt követően meg csak kösd össze a kábellal LAN-on a gépeket, egy kis idő múlva már lehet is tallózni a megosztott mappákat (Intéző/hálózatok) F5-el tudod frissíteni, hogy újra ellenőrizze a hálózatot és a megosztásokat.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#11219) KennyONE válasza Fire/SOUL/CD (#11218) üzenetére


KennyONE
aktív tag

Köszönöm szépen,próbálkozok!:)

(#11220)



addikt

Valszeg véletlenül megnyomhattam / elállíthattam valamit, de most ha lenyomok egy billentyűt, akkor mindegy milyen hosszú ideig nyomom, csak 1 leütésnek veszi. Eddig ugye úgy, volt, hogy így teleírt egy sort. Ezt hogy tudnám visszaállítani?

Elég idegesítő, ha pl backspace-szel i szeretnék törölni egy sort, le kell üssem 125x a billentyűt meg ilyenek.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#11221) Fire/SOUL/CD válasza (#11220) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Első körben startba írd be, hogy billentyűzet és a listából is ezt indítsd el (ne a képernyő-billentyűzetet). A megjelenő ablakban lehet a megoldás.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#11222) válasza Fire/SOUL/CD (#11221) üzenetére



addikt

Így van beállítva most

Kicsit próbálgattam. Az előbb azt csinálta, hogy elindult ugyan a sorozatírás, de kb 5-10 karakter után megállt. Kb 3-4x indult így be, de mindig megállt kis idő után.
Azóta már az sincs, megint egyesével kell nyomogatni mindent.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#11223) Fire/SOUL/CD válasza (#11222) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az nem okozza, ami most van beállítva, viszont most látszik egy SetPoint Settings, ez ilyen speciális billentyűzet (pl logitech) opciókat tesz lehetővé, ott is nézz szét, vagy ha valami keyboard utility-ben is "matattál", akkor ott...
(Azért azt jó lenne behatárolni, hogy merre "jártál", miután ez a jelenség előállt) ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#11224) catroot válasza catroot (#11145) üzenetére


catroot
veterán

Sikerült megcsinálnom a Zune-szinkronos dolgot, végre szinkronizál a géppel és nincsenek a videók sem letiltva!

Amúgy registry-be keleltt nyúlnom, csak az MS oldalán ezt képekkel tapasztalták, nem pedig videóval. Így nem a képeknél kellett keresnem, hanem a .mp4-nél.

Annyi a megoldás, hogy:

belépni regedittel, aztán pedig a Computer\HKEY_CLASSES_ROOT\.MP4 -et kikeresni (ha kép szinkronnal van probléma, akkor a .jpg-t), itt pedig a DEFAULT-kulcs (legelső a listában) értékét beírni, hogy "videofile" (értelemszerűen, ha a .jpg-ben vagyunk, ott a DEFAULT-nál jpegfile-t kell beírni)

Az, hogy mitől változott meg az érték egyébként még rejtély. :F

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#11225) válasza Fire/SOUL/CD (#11223) üzenetére



addikt

valóban logitech cucc, de az csak egy egér.
A biztonság kedvéért azért visszatettem mindent factory defaultra, de sajnos nem segített.

szerk: windows restart is volt már
sajnos nem tudom merre jártam éppen, mert egész nap gépeztem nem tűnt fel azonnal. de beállításokat nem nagyon piszkáltam egész nap.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#11226) Fire/SOUL/CD válasza (#11225) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

És ha csak simán a billentyűzet gibbadt meg? Esetleg ha vezeték-nélküli, akkor elemekkel esetleg gond, ilyesmik... Egy másik billentyűzettel próbáld meg, már ha kivitelezhető)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#11227) #41133696 válasza Fire/SOUL/CD (#11213) üzenetére


#41133696
törölt tag

1. Azzal egyetértek, hogy kellene egy hivatalos eszköz ami ezt megoldja, vagy ha nem adnak ki ilyet, akkor hivatalos helyről lelehetne tölteni ingyen. Igazából az lenne a legjobb, ha azonosítás után lehetne csak letölteni. Csak a mihez tartás végett, a Microsoft oldalán ha igényel valaki új telepítő médiát, meg kell adnia a termékkulcsát és ez így rendben is van. A dolgot csak úgy kellene tovább fejleszteni, hogy azonosítást követően legyen az illetőnek egy profilja, felhasználói neve és jelszava, és választhasson, hogy megrendeli a médiát zsetonért, vagy letölti. Utóbbi esetben pedig lehetne ingyenes, és korlátlan számban letölthető. Persze a dolog úgy néz ki, hogy ez álom, és az is marad még évekig :(

Megkockáztatom, hogy a Windows Vista és a Windows 7 ebből a szempontból visszalépés volt a Windows XP-hez képest, mert ott bárki egyszerűen összefésülhette a service packokat, és nem kellett vele semmit sem kínlódni, hamar megvolt. Ha már nem tették lehetővé a letöltést, legalább ezt a funkciót ne vették volna el a júzerektől. Anno még Bill Gates is beszélt az összefésülésről...

A Vista idején csodáltam is, hogy ezt így meglépték, az meg még jobban elképesztett, hogy a Windows 7 -nél is ugyanaz lett a helyzet mint a Vista esetében volt. Ráadásul még csak az sincs, hogy majd a Windows 8 esetében másra számíthatnánk.

Az ISO-s dologhoz pedig annyit, hogy a Windows 7 ebből a szempontból nagyobb szívás mint a Vista volt, mert a Vista esetében mindenki Ultimate mediát kapott, csak a kulcs döntötte el, hogy milyen verziód van. Windows 7 -nél pedig már eleve - mint ahogyan az volt XP-nél is - csak azt a médiát kapod, amelyiket megvetted.

2. Anno vágtam, ezt a támogatási dolgot jobban, de megmondom őszintén,én azért voltam tévedésben, mert én elég sokat érintkezek velük írásban és régebben szóban is, ha sokszor installáltam a Windows OEM-et akkor természetesen beaktiválták nekem, ha kérdésem volt akár írásban akár szóban minden készségesen válaszoltak, így aztán az általad belinkelt információról, hogy OEM esetében egyébként nem járna támogatás teljes mértékben meg is feledkeztem :) Tehát ott a pont :)

[ Szerkesztve ]

(#11228) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Windows 7-ről szeretnék indítani a internet Explorer 7est, mivel a webkliens program, csak azon tud futni, valaki tud megoldást, win 7en ie7-et telepíteni ?

Dr. Student

(#11229) Fire/SOUL/CD válasza Dr. Student (#11228) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

W7 alatt ellenjavalt az IE7 felerőltetése, mert csak gond szokott belőle lenni. Ha mégis ez kell, akkor használj virtuális gépet (XP) és az alá felpakolhatod az IE7-et.
(Ha megpróbálkozol az IE7 telepítésével W7 alá, előtte legyen rendszermentésed)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#11230) dudasj válasza Dr. Student (#11228) üzenetére


dudasj
tag

Az IE9 kompatibilis módja nem elég a feladathoz?
Nekem mindenhol működik így...

(#11231) Dr. Student válasza dudasj (#11230) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Az a gond, hogy hiába állítom át a kompatibilitás módot, új ablakba nyilik meg a webkliens és visszavált ie8-ra és úgy már nem működik a program..

Dr. Student

(#11232) dudasj válasza Dr. Student (#11231) üzenetére


dudasj
tag

IE 8-ra? Akkor az nem a 9 kompatibilis módja... Szerintem (Mivel a win7 rovatban vagy) először próbáld meg felrakni a 9-et és annak a komp. módját, nekem ez sok helyen jól működik. Az explorerben pedig állítsd át hogy új lapon nyíljon ne új ablakban a felbukkanó új ablak. Egy pőróbát mindenképpen megér sztem mielőtt nekiállnál ie7-nek...

(#11233) Dr. Student válasza dudasj (#11232) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Az a gond, hogy nem tudom elmenti, hogy a kompatibilitás megmaradjon, mikor új lapon vagy ablakba megnyilik a webkliensem akkor visszavált az alapértelmezett komp. módba, tehát ie9-be mert már feltelepitettem menet közben... Érvényesíteni kellene a beállításokat esetleg vagy, hogyan lehet, hogy mindig olyan módba maradjon a ie9...

Dr. Student

(#11234) oliver7777


oliver7777
tag

Mostmár végképp nem tudom mi lehet a baj. Egy XP telepítőlemez segítségével létrehoztam a partíciót, így windows7 telepítése során tovább tudtam lépni (ki bírtam választani a partíciót), de most meg a "windows telepítés" ablaknál akad meg és nem csinál semmit.

Köszi!

(#11235) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,
ssd beüzemelése miatt újraraktam a W7-em és botor módon nem mentettem le a régi rendszer alól a cuccaim. Most nem érem el a régi (vinyón lévő) dokumentumok mappám és szükségem lenne az Outlook postafiókomra, mindenestül. Hogy tudnám előszedni ezeket újra? A régi rendszer ott van a vinyón, az új ssd-n. Ha ez számít, egyúttal volt egy 32 bitről 64-re váltás is, ill. Office 2007-ről 2010-re és minden program legális. Köszi a tippeket!

(#11236) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok,

Remélem jó helyre teszem fel a kérdésem:

Milyen szoftvert ajánlanátok 64 bites Windows 7-hez, ami kijelzi a hangerő változását. A billentyűzetemen van dedikált gyorsbillentyű erre a célra, tehát sem extra kombinációra, sem pedig egérrel vezérelt hangbeállításra nincs szükségem, csak jelenjen meg, épp milyen hangerő van beállítva.

3RVX - Ismerem, nem jó, mert hangerő változtatás után nem reagál a Windows gombra, csak második lenyomásra.
Volume2 - Az Avast utálja, állandóan nyomatja a "Please donating" felugrót, néha fagy, szóval nem az igazi.

Fizetős is jó, csak ne egy vagyon legyen...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#11237) eketomy válasza Orgi (#11235) üzenetére


eketomy
senior tag

bocs, de én ezt nem teljesen értem, rakd vissza a régi winyódat amin még a rsz ott van és úgy letudod menteni a még le nem mentett dolgokat.
vagy itt jön amit nem értek, új ssd-re raktál fel új rendszert vagy egy meglévő ssd-re tettél fel a régi win helyett egy újat? mert ha az utóbbi akkor nagyon visszahozni nem lehet az adatokat semmivel mivel már ráírtál a régi tartalomra!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#11238) janos1988


janos1988
addikt

Ez a csuszka miért állítódik vissza magától középre pl. felhasználóváltásnál?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#11239) Orgi válasza eketomy (#11237) üzenetére


Orgi
őstag

Az ssd miatt átállítottam AHCI-ra a biost, így persze nem indult el a régi vinyón lévő W7 - visszarakva ide-re, utólagos registry állítással már sikerült bebootolnom a régi rendszerről és így minden kerek és menthető :)

(#11240) yoleeka


yoleeka
tag

duplázva! :(

[ Szerkesztve ]

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#11241) yoleeka


yoleeka
tag

Sziasztok

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy meg tudnátok-e mondani mit jelent a képen látható hiba? Egy Enemy territory nevű játék közben ugrik be rendszeresen, windows xp sp 2-es módban, rendszergazdai jogokkal futtatva, kb 10 perc után eldobja magát a windows-om ezzel a hibakóddal. Illetve még a STOP című résznél néha 124-et is szokott írni. Hol tudok ennek utánanézni? A rendszerem legális windows 7 proff 64 bit az összes eddig kiadott frissitéssel.

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#11242) Sub-ZeRo válasza yoleeka (#11241) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

[link]
Ezt leszeded majd a hibakódot kikeresed és neten megnézed.
Ha a játéknál ugrik be, akkor valószínű az a bűnös + a 64 bittel nincs kibékülve.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11243) #49553920


#49553920
törölt tag

Sziasztok!

Akadt egy kis problemam, megpedig, hogy windows 7 alatt a jatekok akadnak. Magaval a gepemmel nincs gond, a legfrissebb driver-ek vannak fent, nem virusos, es a toredezettseg 0%-os, illetve a legfontosabbaz ajanlott rendszerkovetelmenynel jobb a gepem. Eszreveteleim, hogy ket problema jatszik ossze, latency es fps lag. Masnak is akadt ilyen problemaja, van ra megoldas?

Elore is koszonom.

[ Szerkesztve ]

(#11244) Motaba78 válasza #49553920 (#11243) üzenetére


Motaba78
őstag

amíg nem tudjuk milyen cumokból áll a géped, addig nem tudjuk miért akadhat, és milyen játékokról van szó ?

(#11245) #49553920 válasza Motaba78 (#11244) üzenetére


#49553920
törölt tag

Emlitettem, hogy az ajanlott rendszerkovetelmenynel jobb a gepem.

[ Szerkesztve ]

(#11246) DS39 válasza #49553920 (#11245) üzenetére


DS39
nagyúr

jó de a windows-nak ajánlott, vagy a játékoknak? :DD

(#11247) Motaba78 válasza #49553920 (#11245) üzenetére


Motaba78
őstag

semmi gond, így én nem tudok segíteni :(((

(#11248) #49553920 válasza DS39 (#11246) üzenetére


#49553920
törölt tag

A windows-nak es a jatekoknak is megfelel.

Motaba78: ATI 6470M (Counter-Strike 1.6, League of Legends)

[ Szerkesztve ]

(#11249) kraftxld válasza #49553920 (#11248) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Elől világítanak a ledek, hátul meg kábelek jönnek ki? A monitor szép szines? Ha igen akkor a nyomd meg a CTRL+PRINTSCR+F12+TAB+Windows gomb+Enter billentyűket egyszerre és akkor jó lesz :DDD
A pontos hiba és konfigleírás után kb ilyen válaszokra számíthatsz...

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11250) #49553920 válasza kraftxld (#11249) üzenetére


#49553920
törölt tag

Ha egy kicsit visszaolvasol, ott van leirva.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.